Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Чорні ніки

Re: ФЗВ: Чорні ніки

Ну то зрозуміло, що донат пійшов не на коптери, а на Оміш  :laugh:
Можеш вважати, що я взагалі не доначу

І що далі?
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Це була відповідь на твоїх пару постів вище

Ти ж ніяк не можеш заспокоїтися.

Та яка відповідь Ежі. Я тобі доказав що відповідаю я, а не ти. Тож шоу маст го он і чого ти тоді скулиш що тебе і твою жінку чипають десь там в інеті? Все врівноважено і йде як має бути  ;)
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Можеш вважати, що я взагалі не доначу

І що далі?

Разом До Перемоги! (С) Ежі Вовчук
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Та яка відповідь Ежі. Я тобі доказав що відповідаю я, а не ти. Тож шоу маст го он і чого ти тоді скулиш що тебе і твою жінку чипають десь там в інеті? Все врівноважено і йде як має бути  ;)
Де ти побачив скуліж?

Це було пояснення дмхз про нутро кацапа.

Значить відповіді тобі в стилі Цибульського будуть і надалі іти.

Але є одно но

Добре я

А за що ви дружину Сергія CD ображаєте?
Він що, також тебе ображав?
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Разом До Перемоги! (С) Ежі Вовчук
Тільки не з кацапами
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Де ти побачив скуліж?

Це було пояснення дмхз про нутро кацапа.

Значить відповіді тобі в стилі Цибульського будуть і надалі іти.

Але є одно но

Добре я

А за що ви дружину Сергія CD ображаєте?
Він що, також тебе ображав?

А то вже було поясненя? Так тиж казав що після війни примирився?
Та відповідай що бажаєшь, але потім не скули тут які погані хлопці там десь в інеті пишуть гадощі.
А нас за що? (С)
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Тільки не з кацапами

Так! І тількі не в Україні, а в Бабошево!
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

як ви заєбали сратись
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

А то вже було поясненя? Так тиж казав що після війни примирився?
Та відповідай що бажаєшь, але потім не скули тут які погані хлопці там десь в інеті пишуть гадощі.
А нас за що? (С)
Ок

В тебе своя правда, в мене своя.

Ну от давай з сьогоднішнього дня.
Забуваємо про все.

І робимо перемир'я.

Я про тебе не пишу нічого поганого, ні про твою родину.
Ти про мене не пишеш нічого поганого, ні про мою родину.

І зі свого гавнофорума прибираєш всі фотожаби щодо мене і більше не виставляєш.
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Ок

В тебе своя правда, в мене своя.

Ну от давай з сьогоднішнього дня.
Забуваємо про все.

І робимо перемир'я.

Я про тебе не пишу нічого поганого, ні про твою родину.
Ти про мене не пишеш нічого поганого, ні про мою родину.

І зі свого гавнофорума прибираєш всі фотожаби щодо мене і більше не виставляєш.

Добре. Гавнофорума як ти кажеш, до речі не мого) більше не існує. Але ж ця домовленость мае розпространятись з твоєї сторони і на пісталісятнікє
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Добре. Гавнофорума як ти кажеш, до речі не мого) більше не існує. Але ж ця домовленость мае розпространятись з твоєї сторони і на пісталісятнікє
Ок
З сьогоднішнього дня я не буду писати нічого поганого про тебе ніде ні на жодному форумі.
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Ок
З сьогоднішнього дня я не буду писати нічого поганого про тебе ніде ні на жодному форумі.

Ну то домовились
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Ок
З сьогоднішнього дня я не буду писати нічого поганого про тебе ніде ні на жодному форумі.

Перемир'я - то добра справа.

Але тоді припиняй і свої випади до Хоми, Асті і решти фупчеків, чиї кісточки щоденно перемиваються на твоєму улюбленому форумі трьох користувачів.

Як тобі така пропозиція?
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Перемир'я - то добра справа.

Але тоді припиняй і свої випади до Хоми, Асті і решти фупчеків, чиї кісточки щоденно перемиваються на твоєму улюбленому форумі трьох користувачів.

Як тобі така пропозиція?
Шуша, ти як завжди не в курсі.

Запитай в Хоми

В мене з ним вже давно перемир'я і я в його сторону вже давно нічого поганого не пишу, тільки легкий дружній тролінг, не більше.
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

бльо... Це вже якісь психічні відхилення.

" психічні відхилення"--це сприймати на віру слова бздарька(
Всі ж знають що кацап бреше як тільки відкриває рота((

пс.працюю зараз і не має можливості натикати "альянсу" куів((--
але не переживайте-- все буде ще)
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

І взагалі--
З якого дива бздарьок розпєтушився тут знов?--
Звик останнім часом з жінками воювати?
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки
Ale

" психічні відхилення"--це сприймати на віру слова бздарька(
Всі ж знають що кацап бреше як тільки відкриває рота((

пс.працюю зараз і не має можливості натикати "альянсу" куів((--
але не переживайте-- все буде ще)
Сидів сидів і виліз як Пилип з конопель)
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Та вона там і плаче і кляньоться що ніколи на ЗСУ через Фому не дасть, потім обсасуе які вони з Натіві нечесні і ворують волонтерскі гроші. Потім хоче задонатити, аде розуміе що якщо кинути на якись іншій фонд, то цього ніхто не побаче. Знов іде до Фоми і Натіві, кидає гроші і вимагае у Фоми щоб він їй видлизав за це.
Фома посилає ії накуй, вона іде плакати потім все по колуі так всю війну.  :weep:

Кацапська " гнила сільодка"((--
на кшалт-- а в нього донька-шльондра.( так в нього ж син-- ну і далі починається розмазування шмарклів(
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Шуша, ти як завжди не в курсі.

Запитай в Хоми

В мене з ним вже давно перемир'я і я в його сторону вже давно нічого поганого не пишу, тільки легкий дружній тролінг, не більше.

А з Асті? Вона взагалі не згадує нікого з вас вже більше року, якщо я не помиляюсь, а ви й досі не можете заспокоїтися.

А з рештою інших фупчеків?

Чи тоді взагалі загубиться сенс існування вашого форуму трьох користувачів?

Нащо там, на форумі,  щоденно подовгу обсмоктувати та коментувати те, що хтось написав тут, на ФУПі?

Маєш бажання щось сказати юзеру з ФУПа  - то відкрито напиши це йому тут, нащо тихенько за спинами пліткувати на іншому форумі?

Чесно, я не розумію цього.

Розробляйте на тому форумі свій власний контент, спілкуйтеся на здоров'я, обмічнюйтесь думками, але ж нащо вісімдесят процентів уваги приділяти саме контенту ФУПа?

Бігти сюди, перечитувати ненависних юзерів, скрінити чиїсь повідомлення, а потім ці скріни буквально по кожному слову  обсмоктувати у себе в норі, і при тому ти добре знаєш, що, окрім вас троїх, там ніхто не дописує і не буде відповідати на ваші коментарії  - невже це гідна поведінка для таких дорослих та успішних чоловіків, як ти і Сергій?

Нащо тобі весь цей бруд?

 Тим більше, що в Україні зараз війна, нерви у всіх за півтора року ніякі, а ви втрьох, дякувати Богу, в безпеці живете в інших, мирних країнах?

Я тобі напишу одну річ.

Зараз, коли жоден з українців взагалі не може будувати свої плани на майбутнє, доки над нашим головами літають кацапські ракети, кожного разу збираючи свою дань смерті, тільки зараз приходить розуміння того, як  ми по дурному гаяли свій час у тому, мирному житті до початку кацапської агресії, у якихось розбірках, сварках, плітках тощо. Люди зі сходу нашої країни зрозуміли це раніше, ще в 2014 році, інші люди з центру, північі та західу України у повній мірі зрозумів це зараз.
Я вже не кажу про тугу та хвилювання за тих, хто зараз на нулі.

Не знаю, чи зрозумієш ти те, що я так довго намагалась до тебе донести.

   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Ти коли заходив на ФУП і питався де Турч, це ти срачу хотів чи дійсно переймався долею, як ти кажеш, кацапа?
Я ж слідкувала за розвитком подій.

Бздарьок в той час коли за нього тут питали-- графоманив на гівнобложику своєму--
Однією з своіх тем-- де я даваа посилання на гівнобложик карельського гівна--я намагався зібрати таким чином грощі на ЗСУ-- там той пістапол пообіцяв за те посилання 3 куе.
Ще й бігав з такою ж пропозицією на цугундер((--
Навіть тупі кацапи випиляли цю мерзоту з іі обіцянками(
Занадто токсичне чмо навіть для тупих кацапів(
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

пс.працюю зараз і не має можливості натикати "альянсу" куів((--
але не переживайте-- все буде ще)

Все зрозуміло.

Не в коня корм всі ті мої простирадла.

The Show Must Go On. :facepalm1:
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

У ФДА!

У нас всі ходи записані - це було раз. А "призів" було не раз. Але якщо шо це нормально, ти заробив - ти витрачаєш як хочеш.

Ще один пістунець(
Всі грощі,які були декларовані як "призи" на форумі Інанни-- отримував в першу чергу ти на пейпал.
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Всі грощі,які були декларовані як "призи" на форумі Інанни-- отримував в першу чергу ти на пейпал.
#33 Отримував не я, а ЗСУ через мій пейпал. І це було - 1 раз. Але як я написав - це ваше бабло, заробили - витрачайте.

Було чи не було?

   
Re: ФЗВ: Чорні ніки


Я ніколи першим не нападаю, запамятай це.
Ти лепиш своїм помелом, навіть не помічаєшь цього.

Який галімий пістьож(

1.Твій срачик з Сергій СВ
2.Твоі підйобки до Хорвата за його відпочинок-- звідки і почалася --
3.Моя з тобою історія.
...

І ще купа постійних срачиків тут(

пс.Навіть пан Вуд-- з яким ти тут в дьосна лупився--в гості катався-- жаліє зараз про знайомство з тобою(
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

" психічні відхилення"--це сприймати на віру слова бздарька(
Всі ж знають що кацап бреше як тільки відкриває рота((

пс.працюю зараз і не має можливості натикати "альянсу" куів((--
але не переживайте-- все буде ще)

Натикати куїв? Ну то тримай

   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

" психічні відхилення"--це сприймати на віру слова бздарька(
Всі ж знають що кацап бреше як тільки відкриває рота((

пс.працюю зараз і не має можливості натикати "альянсу" куів((--
але не переживайте-- все буде ще)
ти настільки тупий, що не розумієш, що це все на вашому пездолізятніку виставлене напоказ, і мені не обовязково ще когось слухати, щоб повірити своїм очам? Ти зараз будеш мені розказувати, що то все неправда, що я читала на пездолізятніку, шо та психічнохвора пише?

Це ж яким їбонутим треба бути, щоб заперечувати очевидне.

І да, припини мене цитувати - мені твоє брехлиння і нахер не потрібне.
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Ну то домовились

Хорват--добра людина)
Зі мною ти так просто не закінчиш)
Коли-небудь при нагоді рихтану тобі фізію легенько)
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Який галімий пістьож(

1.Твій срачик з Сергій СВ
2.Твоі підйобки до Хорвата за його відпочинок-- звідки і почалася --
3.Моя з тобою історія.
...

І ще купа постійних срачиків тут(

пс.Навіть пан Вуд-- з яким ти тут в дьосна лупився--в гості катався-- жаліє зараз про знайомство з тобою(

Мои срачі то моїї історіі Залупо. В котрих ти ніфіга зовсім не шариш.
А якак у мене історія з тобою? А ну подробніше? І відразу ж пригадай тоді твою історію з рештою ФУПа, які тебе куєсосять постійно
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Все зрозуміло.

Не в коня корм всі ті мої простирадла.

The Show Must Go On. :facepalm1:

Хорват--добра людина)
А я не настільки добрий)
Тож при нагоді фейс кацапу рихтану(
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Хорват--добра людина)
Зі мною ти так просто не закінчиш)
Коли-небудь при нагоді рихтану тобі фізію легенько)

Предполагаю що то буде останній день в твоему житті Сергію  ;)
Або будеш десь потім на нарах довго кувиркатись
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Пішов працювати(
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Пішов працювати(

На жерді Залупо, на жерді. Тобі ще #32 роки іпотеки виплачувати
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Пішов працювати(
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Сік Гєй, іди нахуй на пездолізятнік і не відсвічуй тут. Роздухарилось воно тут...
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

А з Асті? Вона взагалі не згадує нікого з вас вже більше року, якщо я не помиляюсь, а ви й досі не можете заспокоїтися.

А з рештою інших фупчеків?

Чи тоді взагалі загубиться сенс існування вашого форуму трьох користувачів?

Нащо там, на форумі,  щоденно подовгу обсмоктувати та коментувати те, що хтось написав тут, на ФУПі?

Маєш бажання щось сказати юзеру з ФУПа  - то відкрито напиши це йому тут, нащо тихенько за спинами пліткувати на іншому форумі?

Чесно, я не розумію цього.

Розробляйте на тому форумі свій власний контент, спілкуйтеся на здоров'я, обмічнюйтесь думками, але ж нащо вісімдесят процентів уваги приділяти саме контенту ФУПа?

Бігти сюди, перечитувати ненависних юзерів, скрінити чиїсь повідомлення, а потім ці скріни буквально по кожному слову  обсмоктувати у себе в норі, і при тому ти добре знаєш, що, окрім вас троїх, там ніхто не дописує і не буде відповідати на ваші коментарії  - невже це гідна поведінка для таких дорослих та успішних чоловіків, як ти і Сергій?

Нащо тобі весь цей бруд?

 Тим більше, що в Україні зараз війна, нерви у всіх за півтора року ніякі, а ви втрьох, дякувати Богу, в безпеці живете в інших, мирних країнах?

Я тобі напишу одну річ.

Зараз, коли жоден з українців взагалі не може будувати свої плани на майбутнє, доки над нашим головами літають кацапські ракети, кожного разу збираючи свою дань смерті, тільки зараз приходить розуміння того, як  ми по дурному гаяли свій час у тому, мирному житті до початку кацапської агресії, у якихось розбірках, сварках, плітках тощо. Люди зі сходу нашої країни зрозуміли це раніше, ще в 2014 році, інші люди з центру, північі та західу України у повній мірі зрозумів це зараз.
Я вже не кажу про тугу та хвилювання за тих, хто зараз на нулі.

Не знаю, чи зрозумієш ти те, що я так довго намагалась до тебе донести.
Це перемир'я може стосуватися і Асті, якщо вона також перестане робити випади в мою сторону. І не тільки Асті, а й всіх інших.

От взяти наприклад Бандерівця.
Я його взагалі ніколи не рухав.
Але чмо набухалося, прилізло на форум і почало всіх ображати.
Ну то дістав у відповідь.

Правда на другий день він вже не пам'ятав що і на кого гімно лив, але ходив потім ображений, а мене за що.
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Це перемир'я може стосуватися і Асті
Асті з початку війни взагалі вас не зачіпає. Нуль. Але тим не менш мамкини дегенерати і мамка нон-стоп обговорюють її зовнішність, особисте життя, одяг і т.д. 
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Хорват--добра людина)
А я не настільки добрий)
Тож при нагоді фейс кацапу рихтану(


Хм , то не проблема приїзджай в Україну
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Асті з початку війни взагалі вас не зачіпає. Нуль. Але тим не менш мамкини дегенерати і мамка нон-стоп обговорюють її зовнішність, особисте життя, одяг і т.д. 
та не звертай свою увагу на це. Взагалі не має значення.
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Ятак бачу, що таки композицію групи  червоний півень хтось профінансує.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія