Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мій алгоритм вибору кандидата в президенти

Мій алгоритм вибору кандидата в президенти

Спробував трохи формалізувати процедуру власного вибору претендента на булаву.
Щоб максимально виключити емоційну складову прийняття рішення.
Задля цього послідовно пропустив всіх кандидатів через фільтри допоки не залишився один.

Фільтр №1.
З 39-ти претендентів викреслюю 12 технічніх кандидатів - осіб з відсутністю будь-якої публічної впізнаності.
Геннадій Балашов, Роман Безсмертний, Ольга Богомолець, Інна Богословська, Юрій Бойко, Віктор Бондар, Олександр Ващенко, Олександр Вілкул, Микола Габер, Анатолій Гриценко, Олександр Данилюк, Юрій Дерев’янко, Василь Журавльов, Володимир Зеленський, Сергій Каплін, Юрій Кармазін, Ілля Кива, Аркадій Корнацький, Руслан Кошулинський, Віктор Кривенко, Віталій Купрій, Юлія Литвиненко, Олег Ляшко, Олександр Мороз, Валентин Наливайченко, Роман Насіров, Андрій Новак, Сергій Носенко, Володимир Петров, Петро Порошенко, Руслан Ригованов, Віталій Скоцик, Ігор Смешко, Олександр Соловйов, Сергій Тарута, Юлія Тимошенко, Юрій Тимошенко, Ігор Шевченко, Олександр Шевченко.

Фільтр №2.
З 25-ти залишившихся викреслюю 19 - тих, хто свідомо балотується не задля перемоги, а для PR, політичної кар'єри та покращення рейтингів на парламенських виборах. 
Геннадій Балашов, Роман Безсмертний, Ольга Богомолець, Інна Богословська, Юрій Бойко, Олександр Вілкул, Анатолій Гриценко, Олександр Данилюк, Юрій Дерев’янко ,Володимир Зеленський, Сергій Каплін, Юрій Кармазін, Ілля Кива, Аркадій Корнацький, Руслан Кошулинський, Віталій Купрій, Олег Ляшко, Олександр Мороз, Валентин Наливайченко, Роман Насіров, Андрій Новак, Петро Порошенко, Віталій Скоцик, Ігор Смешко, Сергій Тарута, Юлія Тимошенко, Олександр Шевченко.

Фільтр №3.
Припускаю, що всі вісім відфільтрованих претендентів дійсно виконають свою передвиборчу програму, власні публічні заяви та обіцянки на 100 відсотків. 
І викреслюю тих, хто прагне розбудувати не ту Україну, в якій я хочу жити.
Саме на цьому етапі я викреслив Зеленського - мені не потрібна країна, яка прагне добросусідських відносин з агресором за рахунок власного суверенітету.
Таким чином, з вісімки залишається наступна п'ятірка тих, чия програма та публічні заяви певною мірою збгаються з моїми уявленнями про напрямок розвитку країни:
Юрій Бойко, Олександр Вілкул, Анатолій Гриценко, Володимир Зеленський, Руслан Кошулинський, Олег Ляшко, Петро Порошенко, Юлія Тимошенко.   

Фільтр №4.
З п'ятірки викресюю очевидних брехунів - тих хто свідомо навіть і не планують втілювати свою красиву програму в життя.
Звісно, перша претендентка на виліт - це пані Юля, другим йде ще один майстер слова - пан Ляшко.
Разом з ними відправляю в смітник і діючого президента - п'ять останніх років показали, що він навіть і не планував будувати ту правову державу, про яку так багато говорить.
Тож залишаються тільки двоє тих, хто реально намагатиметься втілити свою програму в життя.
Анатолій Гриценко, Руслан Кошулинський, Олег Ляшко, Петро Порошенко, Юлія Тимошенко.   

Фільтр №5.
З цих двох обираю того, хто знайде сили втілити задумане. Одна справа - бажати, а інша - зпромогтися це зробити.
На мій погляд, Гриценко матиме більшу підтримку своїх ініціатив в суспільстві, ніж Руслан Кошулинський, а тому в нього буде більше шансів досягти певного успіху.
Тому викреслюю Руслана (хоча найкращім рішенням було б об'єднання двох потілитиків)
Анатолій Гриценко, Руслан Кошулинський.

Мені вистачило 5 стадій фільтрації. Але якщо б на 5-й стадії залишався вибір претендентів, я б задіяв наступні фільтри:
Фільтр №6 - кращий досвід  державного управління.
Фільтр №7 - наявність публічних звинувачень в недоброчинності.

Цікаво, який результат отримаєте ви, шановні ФУПівці, якщо застосуєте цей алгоритм?       

   



Останнє редагування: 15 березня 2019 19:25:57 від d2alex
   
Re: Мій алгоритм вибору каннидата в президенти

п'ять останніх років показали, що він навіть і не планував
Досить гарно викладено, але ось тут пройоп, бо процитоване - дуже суб'єктивне нічим суттєво не проаргументоване судження, і критерієм воно бути не може.
По суті - так, кошулинський, порох, і гриць - найменше зло з усієї камарильї кондєдатів.
   
Спробував трохи формалізувати процедуру власного вибору претендента на булаву.
Щоб максимально виключити емоційну складову прийняття рішення.
Задля цього послідовно пропустив всіх кандидатів через фільтри допоки не залишився один.

Фільтр №1.
З 39-ти претендентів викреслюю 12 технічніх кандидатів - осіб з відсутністю будь-якої публічної впізнаності.
Геннадій Балашов, Роман Безсмертний, Ольга Богомолець, Інна Богословська, Юрій Бойко, Віктор Бондар, Олександр Ващенко, Олександр Вілкул, Микола Габер, Анатолій Гриценко, Олександр Данилюк, Юрій Дерев’янко, Василь Журавльов, Володимир Зеленський, Сергій Каплін, Юрій Кармазін, Ілля Кива, Аркадій Корнацький, Руслан Кошулинський, Віктор Кривенко, Віталій Купрій, Юлія Литвиненко, Олег Ляшко, Олександр Мороз, Валентин Наливайченко, Роман Насіров, Андрій Новак, Сергій Носенко, Володимир Петров, Петро Порошенко, Руслан Ригованов, Віталій Скоцик, Ігор Смешко, Олександр Соловйов, Сергій Тарута, Юлія Тимошенко, Юрій Тимошенко, Ігор Шевченко, Олександр Шевченко.

Фільтр №2.
З 25-ти залишившихся викреслюю 19 - тих, хто свідомо балотується не задля перемоги, а для PR, політичної кар'єри та покращення рейтингів на парламенських виборах. 
Геннадій Балашов, Роман Безсмертний, Ольга Богомолець, Інна Богословська, Юрій Бойко, Олександр Вілкул, Анатолій Гриценко, Олександр Данилюк, Юрій Дерев’янко ,Володимир Зеленський, Сергій Каплін, Юрій Кармазін, Ілля Кива, Аркадій Корнацький, Руслан Кошулинський, Віталій Купрій, Олег Ляшко, Олександр Мороз, Валентин Наливайченко, Роман Насіров, Андрій Новак, Петро Порошенко, Віталій Скоцик, Ігор Смешко, Сергій Тарута, Юлія Тимошенко, Олександр Шевченко.

Фільтр №3.
Припускаю, що всі вісім відфільтрованих претендентів дійсно виконають свою передвиборчу програму, власні публічні заяви та обіцянки на 100 відсотків. 
І викреслюю тих, хто прагне розбудувати не ту Україну, в якій я хочу жити.
Саме на цьому етапі я викреслив Зеленського - мені не потрібна країна, яка прагне добросусідських відносин з агресором за рахунок власного суверенітету.
Таким чином, з вісімки залишається наступна п'ятірка тих, чия програма та публічні заяви певною мірою збгаються з моїми уявленнями про напрямок розвитку країни:
Юрій Бойко, Олександр Вілкул, Анатолій Гриценко, Володимир Зеленський, Руслан Кошулинський, Олег Ляшко, Петро Порошенко, Юлія Тимошенко.  

Фільтр №4.
З п'ятірки викресюю очевидних брехунів - тих хто свідомо навіть і не планують втілювати свою красиву програму в життя.
Звісно, перша претендентка на виліт - це пані Юля, другим йде ще один майстер слова - пан Ляшко.
Разом з ними відправляю в смітник і діючого президента - п'ять останніх років показали, що він навіть і не планував будувати ту правову державу, про яку так багато говорить.
Тож залишаються тільки двоє тих, хто реально намагатиметься втілити свою програму в життя.
Анатолій Гриценко, Руслан Кошулинський, Олег Ляшко, Петро Порошенко, Юлія Тимошенко.  

Фільтр №5.
З цих двох обираю того, хто знайде сили втілити задумане. Она справа - бажати, а інша - зпромогтися це зробити.
На мій погляд, Гриценко матиме більшу підтримку своїх ініціатив в суспільстві, ніж Руслан Кошулинський, а тому в нього буде більше шансів досягти певного успіху.
Тому викреслюю Руслана (хоча найкращім рішенням було б об'єднання двох потілитиків)
Анатолій Гриценко, Руслан Кошулинський.
Мені вистачило 5 стадій фільтрації. Але якщо б на 5-й стадії залишався вибір претендентів, я б задіяв наступні фільтри:
Фільтр №6 - кращий досвід  державного управління.
Фільтр №7 - наявність публічних звинувачень в недоброчинності.

Цікаво, який результат отримаєте ви, шановні ФУПівці, якщо застосуєте цей алгоритм?       

   

Походу з водою дитину виплеснув...  :pooh_lol:

Одне питання. Що робив Гриценко під час майдану?
   
Re: Мій алгоритм вибору кандидата в президенти

Походу з водою дитину виплеснув...  :pooh_lol:

Одне питання. Що робив Гриценко під час майдану?
Хєрассє - дитинка!  :lol:
   
Re: Мій алгоритм вибору кандидата в президенти

Помилка в 5 фільтрі. А до цього було в принципі все вірно.
   
Re: Мій алгоритм вибору каннидата в президенти

Досить гарно викладено, але ось тут пройоп, бо процитоване - дуже суб'єктивне нічим суттєво не проаргументоване судження, і критерієм воно бути не може.
По суті - так, кошулинський, порох, і гриць - найменше зло з усієї камарильї кондєдатів.

Звісно, це мої власні висновки.
Те що, Порошенко не планує вибудовувати правову державу, для мене свідчить опір його найближчого оточення створенню справді чесних та незалежних силових та судових органів.
Попри те, що він реально прагне позитивних змін в іншому. "Армія, мова, віра" - тут він щирий і в цій царині я можу закрити очі на багато його помилок.
Але щодо розбудови правової держави - тут повна профанація змін, яку просто неможливо спостерігати. 
Втім, припускаю, що для когось це не є очевидним.   
   
Re: Мій алгоритм вибору кандидата в президенти

Теж роглядав Гриценка, але мінуси - популізм та рейтинг.
Довелося, як і з Кучмою, піти на менше зло - Пороха. На жаль і авжеж.
   
Re: Мій алгоритм вибору кандидата в президенти

Одне питання. Що робив Гриценко під час майдану?

Шановний DIDUS, це питання я планував враховувати у фільрі №7. Але до нього справа не дійшла.
   
Re: Мій алгоритм вибору кандидата в президенти

Те що, Порошенко не планує вибудовувати правову державу, для мене свідчить опір його найближчого оточення створенню справді чесних та незалежних силових та судових органів.
Які ще додаткові органи ви б хотіли бачити створеними?
Я, о сором, навіть не зможу перерахувати всіх антикорупційних новітніх підрозділів, що з'явились за час каденції пороха.
І ще менше змоги назвати їх діла на ниві захисту законності.
   
Re: Мій алгоритм вибору кандидата в президенти

Тимошенко цілком можна викреслювати в 3 му 
   
Re: Мій алгоритм вибору кандидата в президенти
rst

Политические предпочтения, как и религия - дело очень личное, я бы сказал интимное.
Выворачиваь это на загал, все равно, как дрочить на площади.
ИМХО.
Не говоря уже о том, что по большому делу это никому не интересно.
   
На жаль об'єднання проукраїнської опозиції за всю історію України відбулося тільки раз - під Ющенко.
І закінчилось дуже плачевно.

Тому про об'єднання Гриценка з Кошулинським говорити марно.

А так доволі методично вийшло.  (tu)
   
Re: Мій алгоритм вибору кандидата в президенти

Походу з водою дитину виплеснув...  :pooh_lol:

Одне питання. Що робив Гриценко під час майдану?

Спочатку розмахував пістолем перед телекамерами і розповідав, як піде в атаку на беркут, а в ніч з 18 на 19 тупо втік
   
Re: Мій алгоритм вибору кандидата в президенти

Які ще додаткові органи ви б хотіли бачити створеними?
Я, о сором, навіть не зможу перерахувати всіх антикорупційних новітніх підрозділів, що з'явились за час каденції пороха.
І ще менше змоги назвати їх діла на ниві захисту законності.

Я про те, що новостворені органи (НАЗК та НАБУ), на жаль, умисно створені, як залежні та керовані.
Що створенню антикор суду чинився колосальний опір, а тепер точиться запекла боротьба за його керований склад.
Відчайдушна бортьба за своїх людей в КС та ВС,  за представництво в ЦВК і т.п.

На моє перконання, Петро Олексійович, як вихованець кучмівської школи держуправління просто не знає, як по-іншому керувати країною.
Домовленість з олігархами за рахунок розподілу між ними державних ресурсів та керованість всіх гілок влади - на цих двох китах Порошенко дійсно зможе покращити деякі показники держави.
Але така модель управління тупикова, особливо в українському суспільстві, хоча вона й спрацювала в Південній Кореї.
Бо ми - не азіати, для нас справедливість вища за матеріальну доцільність.


 


Останнє редагування: 15 березня 2019 18:29:09 від d2alex
   
Спочатку розмахував пістолем перед телекамерами і розповідав, як піде в атаку на беркут, а в ніч з 18 на 19 тупо втік

Пам'ятаю ту барикаду яку захищали нинішні кандидати в президенти, всі там були, тільки Гриценка не було
   
Re: Мій алгоритм вибору кандидата в президенти

Повністю підтримую ТС.  (tu)
   
Re: Мій алгоритм вибору кандидата в президенти

Гриценко - перший п-ун на виліт.
   
Re: Мій алгоритм вибору кандидата в президенти

Политические предпочтения, как и религия - дело очень личное, я бы сказал интимное.
Выворачиваь это на загал, все равно, как дрочить на площади.
ИМХО.
Не говоря уже о том, что по большому делу это никому не интересно.
Ну це даремно ви так.
Мова йде не про мої політичні вподобання - ну дійсно, хто я такий, щоб комусь це було цікаво.
Йдеться про те, що окрім емоційного підходу до визначення свого фавориту існує ще й прагматичний, формалізований.
В якому немає місця фейкам, гіпертрофованим звинуваченням та сумнівним аргументам на кшталт "президент-комік".
Можливе комусь, хто ще не визнаився, такий підхід буде в нагоді. 
   
Всіх профільтрувати та викреслити.
Петро Порошенко - тепер нефільтрований
   
Re: Мій алгоритм вибору кандидата в президенти

Такой алгоритм правильный, его наверно каждый использует, интуитивно

Вам спасибо, что расписали на бумаге
А вывод по такому алгоритму субъективный всегда

Я, например, ваш выбор тоже вычеркну (субъективная точка зрения). Поскольку у меня к этому человеку масса претензий. Основная - он популист и нытик.

Популист для меня = брехун

И если шоколадника я могу оценить по сделанному, то играть в рулетку с нытиком популистский не хочу


Рашка успокоится/ее успокоят/развалится/подохнет/отстанет от нас - буду идти на такие риски, эксперименты


Пока выбираю синицу в руке - надёжно и спокойно
   
Такой алгоритм правильный, его наверно каждый использует, интуитивно

Вам спасибо, что расписали на бумаге
А вывод по такому алгоритму субъективный всегда

Я, например, ваш выбор тоже вычеркну (субъективная точка зрения). Поскольку у меня к этому человеку масса претензий. Основная - он популист и нытик.

Популист для меня = брехун

И если шоколадника я могу оценить по сделанному, то играть в рулетку с нытиком популистский не хочу


Рашка успокоится/ее успокоят/развалится/подохнет/отстанет от нас - буду идти на такие риски, эксперименты


Пока выбираю синицу в руке - надёжно и спокойно

стабільність ознака класу. Спочатку "по сдєланому" обирав "крєпкого хазяйствєніка", зараз "талановитого бізнесмена".
Всьо нармальна
   
Re: Мій алгоритм вибору кандидата в президенти

стабільність ознака класу. Спочатку "по сдєланому" обирав "крєпкого хазяйствєніка", зараз "талановитого бізнесмена".
Всьо нармальна
Я не голосовал ни за овоща ни за макаку. Эти кацапские шавки не для меня
   
Я не голосовал ни за овоща ни за макаку. Эти кацапские шавки не для меня

а за кого ж ти галасував?
   
Вибачте ваш алгоритм попахує пропагандою, а ось чому:
ви спочатку викреслюєте не злочинців які завдяки даній владі потрапили у виборчий список а не за грати, а технічних кандидатів,
далі ви викреслюєте кандидатів які будуватимуть не таку країну як хочете, хоч туди ви включили людей які брешуть чого хочуть
причому упевнений що ви свідомо викреслюєте крайніх демократів і лібертаріанців а залишаєте комуно-соціалістів хоч є один із націоналізмом
перегляньте свій алгоритм він невдалий
   
Re: Мій алгоритм вибору кандидата в президенти

а за кого ж ти галасував?
Ющенко так
   
Re: Мій алгоритм вибору кандидата в президенти

Вибачте ваш алгоритм попахує пропагандою, а ось чому:
ви спочатку викреслюєте не злочинців які завдяки даній владі потрапили у виборчий список а не за грати, а технічних кандидатів,
далі ви викреслюєте кандидатів які будуватимуть не таку країну як хочете, хоч туди ви включили людей які брешуть чого хочуть
причому упевнений що ви свідомо викреслюєте крайніх демократів і лібертаріанців а залишаєте комуно-соціалістів хоч є один із націоналізмом
перегляньте свій алгоритм він невдалий

Навіть не буду сперечатися.
Думаю, ви в своєму алгоритмі поставилиб першим фільтр той, яким я залишив останнім - доброчинність претендента.
Дійсно результат дуже залежить від порядку пристосування фільтрів. І в мене він вийшов би іншим, якби фільтри мали інший пріорітет.
Тут прояв моєї суб'єктивності - я дійсно можу закрити очі на певну недоброчинність претендента в минулому, якщо він щиро прагне втілити програму в життя і ця програма збігається змоїм баченням.
Тому й питання про зраду я зсунув в останній фільтр.
   
   
Навіть не буду сперечатися.
Думаю, ви в своєму алгоритмі поставилиб першим фільтр той, яким я залишив останнім - доброчинність претендента.
Дійсно результат дуже залежить від порядку пристосування фільтрів. І в мене він вийшов би іншим, якби фільтри мали інший пріорітет.
Тут прояв моєї суб'єктивності - я дійсно можу закрити очі на певну недоброчинність претендента в минулому, якщо він щиро прагне втілити програму в життя і ця програма збігається змоїм баченням.
Тому й питання про зраду я зсунув в останній фільтр.
 

Скажу інакше цей алгоритм має недолік - ситуація вибирання меншого зла.

Результат у вас принципово не зміниться, але ви уникнете вибору Порошенко або Тимошенко в гіршому випадку (або Тимошенко - Янукович як на попередніх)

Останнє редагування: 15 березня 2019 19:12:24 від pelfor
   
Re: Мій алгоритм вибору кандидата в президенти

Политические предпочтения, как и религия - дело очень личное, я бы сказал интимное.
Выворачиваь это на загал, все равно, как дрочить на площади.
ИМХО.
Не говоря уже о том, что по большому делу это никому не интересно.
нічого інтимного. якщо використовувати вашу аналогію, дописувач аргументовано розсказав з ким не буде мати сексу.
   
нічого інтимного. якщо використовувати вашу аналогію, дописувач аргументовано розсказав з ким не буде мати сексу.

політика насправді публічна площина, а не інтимна
то якийсь збоченець  :D
   
херовый у тебя алгоритм
если на выхлопе вылез грицацуй-нездара
   
Гриценко  (tu)  https://grytsenko.net/
   
Re: Мій алгоритм вибору кандидата в президенти

херовый у тебя алгоритм
если на выхлопе вылез грицацуй-нездара
Що поробиш, так вийшло.
А що, пардон, хто вілізає у вас, якщо ви скористаєтеся цією ж процедурою?
   
Спробував трохи формалізувати процедуру власного вибору претендента на булаву.
Щоб максимально виключити емоційну складову прийняття рішення.
Задля цього послідовно пропустив всіх кандидатів через фільтри допоки не залишився один.

Фільтр №1.
З 39-ти претендентів викреслюю 12 технічніх кандидатів - осіб з відсутністю будь-якої публічної впізнаності.
Геннадій Балашов, Роман Безсмертний, Ольга Богомолець, Інна Богословська, Юрій Бойко, Віктор Бондар, Олександр Ващенко, Олександр Вілкул, Микола Габер, Анатолій Гриценко, Олександр Данилюк, Юрій Дерев’янко, Василь Журавльов, Володимир Зеленський, Сергій Каплін, Юрій Кармазін, Ілля Кива, Аркадій Корнацький, Руслан Кошулинський, Віктор Кривенко, Віталій Купрій, Юлія Литвиненко, Олег Ляшко, Олександр Мороз, Валентин Наливайченко, Роман Насіров, Андрій Новак, Сергій Носенко, Володимир Петров, Петро Порошенко, Руслан Ригованов, Віталій Скоцик, Ігор Смешко, Олександр Соловйов, Сергій Тарута, Юлія Тимошенко, Юрій Тимошенко, Ігор Шевченко, Олександр Шевченко.

Фільтр №2.
З 25-ти залишившихся викреслюю 19 - тих, хто свідомо балотується не задля перемоги, а для PR, політичної кар'єри та покращення рейтингів на парламенських виборах. 
Геннадій Балашов, Роман Безсмертний, Ольга Богомолець, Інна Богословська, Юрій Бойко, Олександр Вілкул, Анатолій Гриценко, Олександр Данилюк, Юрій Дерев’янко ,Володимир Зеленський, Сергій Каплін, Юрій Кармазін, Ілля Кива, Аркадій Корнацький, Руслан Кошулинський, Віталій Купрій, Олег Ляшко, Олександр Мороз, Валентин Наливайченко, Роман Насіров, Андрій Новак, Петро Порошенко, Віталій Скоцик, Ігор Смешко, Сергій Тарута, Юлія Тимошенко, Олександр Шевченко.

Фільтр №3.
Припускаю, що всі вісім відфільтрованих претендентів дійсно виконають свою передвиборчу програму, власні публічні заяви та обіцянки на 100 відсотків. 
І викреслюю тих, хто прагне розбудувати не ту Україну, в якій я хочу жити.
Саме на цьому етапі я викреслив Зеленського - мені не потрібна країна, яка прагне добросусідських відносин з агресором за рахунок власного суверенітету.
Таким чином, з вісімки залишається наступна п'ятірка тих, чия програма та публічні заяви певною мірою збгаються з моїми уявленнями про напрямок розвитку країни:
Юрій Бойко, Олександр Вілкул, Анатолій Гриценко, Володимир Зеленський, Руслан Кошулинський, Олег Ляшко, Петро Порошенко, Юлія Тимошенко.  

Фільтр №4.
З п'ятірки викресюю очевидних брехунів - тих хто свідомо навіть і не планують втілювати свою красиву програму в життя.
Звісно, перша претендентка на виліт - це пані Юля, другим йде ще один майстер слова - пан Ляшко.
Разом з ними відправляю в смітник і діючого президента - п'ять останніх років показали, що він навіть і не планував будувати ту правову державу, про яку так багато говорить.
Тож залишаються тільки двоє тих, хто реально намагатиметься втілити свою програму в життя.
Анатолій Гриценко, Руслан Кошулинський, Олег Ляшко, Петро Порошенко, Юлія Тимошенко.  

Фільтр №5.
З цих двох обираю того, хто знайде сили втілити задумане. Она справа - бажати, а інша - зпромогтися це зробити.
На мій погляд, Гриценко матиме більшу підтримку своїх ініціатив в суспільстві, ніж Руслан Кошулинський, а тому в нього буде більше шансів досягти певного успіху.
Тому викреслюю Руслана (хоча найкращім рішенням було б об'єднання двох потілитиків)
Анатолій Гриценко, Руслан Кошулинський.
Мені вистачило 5 стадій фільтрації. Але якщо б на 5-й стадії залишався вибір претендентів, я б задіяв наступні фільтри:
Фільтр №6 - кращий досвід  державного управління.
Фільтр №7 - наявність публічних звинувачень в недоброчинності.

Цікаво, який результат отримаєте ви, шановні ФУПівці, якщо застосуєте цей алгоритм?       

   
(tu)
   
звісно, сама наявність алгоритму це вже добре.
залишається тільки використовувати в ньому правильні вихідні данні.
   
Припускаю, що всі вісім відфільтрованих претендентів дійсно виконають свою передвиборчу програму, власні публічні заяви та обіцянки на 100 відсотків. 
:laugh:  :gigi:  :lol:
   
Що поробиш, так вийшло.
А що, пардон, хто вілізає у вас, якщо ви скористаєтеся цією ж процедурою?

первое и основное - угроза государственности Украины со стороны  РФ
существует ? - безусловно
РФ тратит на одну оборону cтолько как весь бюджет Украины за год
в пересчете на наше население, то это в 8  раз больше.

собственно, все остальное фуфло, детали  и производные этого факта.

поэтому мирный треп обывателей магазинов
о углубленной демократии и правовом государстве ...
то это как на Титанике голосование о составе блюд
на следующий день перед столкновением с айсбергом ... 
это не нагнетание и не создание видимости безальтернативности ...
но для государства и его существования на этот момент - на мой взгляд - Порошенко оптимален ... и пока оптимален. Ибо ничего вечного и постоянного нет.
Все иное - это будет ослабление позиций Украины и угроза поглощения РФ,
из-за слабости власти и  разных иных факторов.

ну это тоже банальные очевидности ... пардон за пошлости уже ))
   
Re: Мій алгоритм вибору кандидата в президенти

первое и основное - угроза государственности Украины со стороны  РФ
существует ? - безусловно
РФ тратит на одну оборону cтолько как весь бюджет Украины за год
в пересчете на наше население, то это в 8  раз больше.

собственно, все остальное фуфло, детали  и производные этого факта.

поэтому мирный треп обывателей магазинов
о углубленной демократии и правовом государстве ...
то это как на Титанике голосование о составе блюд
на следующий день перед столкновением с айсбергом ... 
это не нагнетание и не создание видимости безальтернативности ...
но для государства и его существования на этот момент - на мой взгляд - Порошенко оптимален ... и пока оптимален. Ибо ничего вечного и постоянного нет.
Все иное - это будет ослабление позиций Украины и угроза поглощения РФ,
из-за слабости власти и  разных иных факторов.

ну это тоже банальные очевидности ... пардон за пошлости уже ))
Ваша позиція зрозуміла, але алгоритм прийняття вашого рішення геть інший.
Мені цікаво, чи отримали б ви той самий результат, якби скористалися моїм алгоритмом?
 
   
Фільтр №5.
З цих двох обираю того, хто знайде сили втілити задумане. Одна справа - бажати, а інша - зпромогтися це зробити.


собственно , я практик ...
ну и на 5-м этапе
я всегда отдам предпочтение людям действия и у которых есть конкретные результаты
включая и + и -., ибо  ошибок не совершает только тот , кто ничего не  делает вообще,
а не седовласым телепиз...унам на поводке у своей жены ...
ну вы поняли ))

Останнє редагування: 15 березня 2019 20:52:17 від elipse
   
   
Re: Мій алгоритм вибору кандидата в президенти

собственно , я практик ...
ну и на 5-м этапе
я всегда отдам предпочтение людям действия и у которых есть конкретные результаты
включая и + и -., ибо  ошибок не совершает только тот , кто ничего не  делает вообще,
а не седовласым телепиз...унам на поводке у своей жены ...
ну вы поняли ))

Звісно, розумію.
Той, в кого Порошенко та Гриценко потраплять до 5-го фільтру, перемогу віддасть Порошенко, це цілком зрозуміло.
Але в парі з Кошулинським віддаю перевагу Гриценко спираючись не на його персональні якості, а на те, що суспільство більше опиратиметься реформаторським ініциативам Кошулинського - національна ідея ще не має масштабної підтримки в українському суспільстві. 
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія