Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Евакуація

Евакуація



Все залежить від ситуації і часу виїзду.Їхати треба з Києва однозначно!Але якщо трохи затриматись то можна потрапити в шалену пробку( 6 мільйонів жителів , із них мінімум 30 % буде в паніці виїзжати, і тоді буде складно ... тому - треба провести жорсткий інструктаж і по пунктам поставити завдання і правила поведінки! я можу прописати деякі пункти які не варто ігнорувати, з причини мого гіркого досвіду

- треба підготувати житло в Києві до умов проживання під час "неприємностей", мати скотч для скла на вікна, тканину для того щоб закрити вікна від світла , газовий балон на 12-24 літри і газову плитку.Просту їжу - консерви , мівіну тощо..., запас води питної і технічної ,  "павербанк" для зарядки телефона, свічки і ще невивеликий список необхідних речей... в разі авіаудару вкрай необхідно переміститись до найближчого підземного переходу чи метро( підвал будинку може підійти тільки в тому випадку якщо є мінімум два входи - виходи і якщо маєте ключи від дверей підвалу ОСОБИСТО!!! ніхто під час небезпеки з ЖЕКУ не прийде до Вас відкривати підвал).. якщо не встигли і почався обстріл ?! треба не наближатись до вікон і сісти ( з речами і документами) під капітальне перекриття несучих стін - в кожній оселі індивідувально... можна лягти в ванну але треба знати які стіни в ванній кімнаті і тут я не радив би як універсальне укриття, тому сісти в позу "імбріона" під несучі стіни... в ідеалі було б добре об'єднатися з друзями і жити ( в період небезпеки) разом в оселі і краще в приватному секторі, але треба зважити на такі фактори- ляже інтернет і сотовий зв'язок( домовитись про місце і час збору групи раніше), - люди дуже сильно змінюють своє відношення і поводять себе ІНАКШЕ під час тотальної небезпеки , тому треба знати і бути впевненим що Вас не підставлять!

якщо зважились їхати

то треба по перше знати куди їхати і про працювати маршрут і запасні варіанти проїзду ( рекомендую оминати міжнародні траси)- по друге краще об'єднатись з друзями і їхати на декількох машинах( ще раз нагадаю що треба врахувати варіант відсутності сотового і інтернет зв'язку) - треба  комплектувати дорожній набір таким чином щоб  в будь якої миті можна було вискочити з машини з рюкзаком за спиною і документами і грошима ( до прикладу наклеєними скотчем до ноги чи кудись ще...)- четверте робити мінімум зупинок а якщо зупинятись то бути пильними і не розслаблятись( один справляє нужду а другий чергує, і це не жарти) - п'яте мінімум довіри до незнайомців але не проявляти агресії і не показувати свій страх ( бояться всі але є ті хто хоче використати ситуацію на свою користь, тому бути готовим дати по зубах!) дуже важливо переключити мозок з цивільного життя на екстримальний образ мислення!
   
Re: Евакуація

 :laugh:
   
Re: Евакуація

-Мы смело в бой пойдём

- и мы за вами

- и как один умрём

- идите сами

   
Re: Евакуація


Їхати треба з Києва однозначно!


Генетика - великая штука )
   
Re: Евакуація

Двічі збираюсь евакуюватися з Києва на 5 днів: в березні у Шарм ен Шейх, в травні у Відень. До Відню вже квитки навіть на руках.
Все підготовлено у киян до втечі з міста.
   
Re: Евакуація

Гарант учора наказав не ссяти, виконуй наказ.
   
Re: Евакуація

Генетика - великая штука )

Тут с Вами соглашусь. В этом случае это даже как-то НЕ позорно выглядит  :gigi:
   
Re: Евакуація

Ізя, я дам вам парабеллум... ми будєм отходіть в гори... живимі оні нас нє возьмут
   
Re: Евакуація

и ты брут?
   
Re: Евакуація

Яка ще евакуація ?  ;o  Зєльц сказав вчора - всі на шашлики і свальдби !
   
Re: Евакуація

Ну, дитина зла дуже, мабуть воювати піде, жінку та тещу можна відправити на Волинь або Францію, а що робити з собакою та котами? Комусь треба лишитися вдома. Та і будинок пустим на довго лишати стрьомно.
   
Re: Евакуація

А я думал Изя разовьёт тему пешего драпа, ну там все тупые в пробке с шубами и плазмами, а самые умные на велосипеде с тележкой полной мивинв и ссылка на магаз с уже подготовленным велом: в тележке мивинв, слева баллон, справа печка, впереди в корзине палатка...
   
Re: Евакуація

а куда тікати, якщо "Київ бомбили, нам об'явили.." ? на захід? південь? у Європу?  :S
   
Re: Евакуація

Та і будинок пустим на довго лишати стрьомно.

   
Re: Евакуація

Сидят два еврея.
Подходит третий:— Я не знаю, о чем вы тут разговариваете, но ехать надо!
   
Re: Евакуація

Тож, схоже, евакуюватися буде лише теща.
   
Re: Евакуація

Пораженец!В бан!
   
Re: Евакуація

Тож, схоже, евакуюватися буде лише теща.
ТС-а
Причому вона про це ще не знає...
   
Re: Евакуація

Показати зображення...
є в мене телевізор. Не знаю, чі працює. Винесуть, то біс з ним, та понасірають в хаті та двері поломають.
   
Re: Евакуація

З Маріуполя багато евакуювалися коли по ним градом захерячили?
   
Re: Евакуація

ТС-а
Причому вона про це ще не знає...
та да.... Хоча, вона може і послати мене нафіг з турботою моею і лишитися вдома.
   
Re: Евакуація

Гарант учора наказав не ссяти, виконуй наказ.

А сам з‘ібнув готувати запасний аеродром на Польщі
   
Re: Евакуація

Зпаскудить всю війну. Жартую. В мене мегатеща.
   
Re: Евакуація

да раслабьте батоны) хуйло на открытое вторжение не пойдет) только если он не полный ебанат и п***а россии тогда
   
Re: Евакуація

да раслабьте батоны) хуйло на открытое вторжение не пойдет) только если он не полный ебанат и п***а россии тогда

Може ти не в курсі - але куйло таки повний епанат.
   
Re: Евакуація

да раслабьте батоны) хуйло на открытое вторжение не пойдет) только если он не полный ебанат и п***а россии тогда

Я дико извиняюсь, но шо Ви скажете за Крым? Хиба то не открытое вторжение?
   
Re: Евакуація

якщо малі діти то кращє таки вивезти принаймі в село...
   
Re: Евакуація



Все залежить від ситуації і часу виїзду.Їхати треба з Києва однозначно!Але якщо трохи затриматись то можна потрапити в шалену пробку( 6 мільйонів жителів , із них мінімум 30 % буде в паніці виїзжати, і тоді буде складно ... тому - треба провести жорсткий інструктаж і по пунктам поставити завдання і правила поведінки! я можу прописати деякі пункти які не варто ігнорувати, з причини мого гіркого досвіду

- треба підготувати житло в Києві до умов проживання під час "неприємностей", мати скотч для скла на вікна, тканину для того щоб закрити вікна від світла , газовий балон на 12-24 літри і газову плитку.Просту їжу - консерви , мівіну тощо..., запас води питної і технічної ,  "павербанк" для зарядки телефона, свічки і ще невивеликий список необхідних речей... в разі авіаудару вкрай необхідно переміститись до найближчого підземного переходу чи метро( підвал будинку може підійти тільки в тому випадку якщо є мінімум два входи - виходи і якщо маєте ключи від дверей підвалу ОСОБИСТО!!! ніхто під час небезпеки з ЖЕКУ не прийде до Вас відкривати підвал).. якщо не встигли і почався обстріл ?! треба не наближатись до вікон і сісти ( з речами і документами) під капітальне перекриття несучих стін - в кожній оселі індивідувально... можна лягти в ванну але треба знати які стіни в ванній кімнаті і тут я не радив би як універсальне укриття, тому сісти в позу "імбріона" під несучі стіни... в ідеалі було б добре об'єднатися з друзями і жити ( в період небезпеки) разом в оселі і краще в приватному секторі, але треба зважити на такі фактори- ляже інтернет і сотовий зв'язок( домовитись про місце і час збору групи раніше), - люди дуже сильно змінюють своє відношення і поводять себе ІНАКШЕ під час тотальної небезпеки , тому треба знати і бути впевненим що Вас не підставлять!

якщо зважились їхати

то треба по перше знати куди їхати і про працювати маршрут і запасні варіанти проїзду ( рекомендую оминати міжнародні траси)- по друге краще об'єднатись з друзями і їхати на декількох машинах( ще раз нагадаю що треба врахувати варіант відсутності сотового і інтернет зв'язку) - треба  комплектувати дорожній набір таким чином щоб  в будь якої миті можна було вискочити з машини з рюкзаком за спиною і документами і грошима ( до прикладу наклеєними скотчем до ноги чи кудись ще...)- четверте робити мінімум зупинок а якщо зупинятись то бути пильними і не розслаблятись( один справляє нужду а другий чергує, і це не жарти) - п'яте мінімум довіри до незнайомців але не проявляти агресії і не показувати свій страх ( бояться всі але є ті хто хоче використати ситуацію на свою користь, тому бути готовим дати по зубах!) дуже важливо переключити мозок з цивільного життя на екстримальний образ мислення!
шо жидок , як бабки з прихильники певної політсили робити то ти був першим? А як воювати то зразу ходу?
   
Re: Евакуація

якщо малі діти то кращє таки вивезти принаймі в село...

А з дорослими дітьми - куй з ними ?  :laugh:
   
Re: Евакуація

Я дико извиняюсь, но шо Ви скажете за Крым? Хиба то не открытое вторжение?

то більше схоже на анексію
   
Re: Евакуація

шо жидок , як бабки з прихильники певної політсили робити то ти був першим? А як воювати то зразу ходу?
"... Не для того мати квіточку ростила...."
   
Re: Евакуація

А з дорослими дітьми - куй з ними ?  :laugh:
мое чадо - доросла вже самка, не на багато нижча за мене. Як вирішить воювати, то мій голос не є вирішальним, тількі поради вже давати можу. То іі вже життя.
   
Re: Евакуація

шо жидок , як бабки з прихильники певної політсили робити то ти був першим? А як воювати то зразу ходу?

не сцы)
буду с тобой в окопе
про тору и про шлюх п***а) ах
   
Re: Евакуація

Їхати однозначно придеться на передову  в складі єврейського батальону "Шлємазл"
   
Re: Евакуація

Яка ще евакуація ?  ;o  Зєльц сказав вчора - всі на шашлики і свальдби !
Так воно й благословенна Великобританія у 1939 році агітки " кіп калм" поширювала.
Але воно діє чомусь навпаки
   
Re: Евакуація

Я нікуди не побіжу... Хоча 17 березня лечу в Європу. Але до 17 березня або щось почнеться, або може вже й ні.

 Що може робити український патріот, вже не призовного віку? Стріляти чи допомагати войнам, якщо зовсім жопа,до у плЄн до бурятів якось не хочеться,а відступити нікуди.

  Що до евакуації, то якщо б навіть кудись переміщувався, навіть не тікаючи з Країни, то куди? На Захід до Львова? Так на Львів картопляні браття та кацапи збираються напасти доволі швидко- схему бачили? На Києв теж, с півдня та навіть з Західного півдня теж... З Запоріжжя нікуди бігти,тобто будемо відстрілюватися.
Я не шуткую. Варіантів нема.  Чи хтось вважає,що на захід будуть маршрутки їхати?  B-)  З аєродромів летіти на Сході нічого не буде.

 Нікуди тікати.

 Так що залишається лише спротив.
   
Re: Евакуація

не сцы)
буду с тобой в окопе
про тору и про шлюх п***а) ах


у нього окоп аж за океаном, цілий день летіти
там у них цілий курінь
   
Re: Евакуація

шо жидок , як бабки з прихильники певної політсили робити то ти був першим? А як воювати то зразу ходу?

  (tu)   :super:
   
Re: Евакуація



Все залежить від ситуації і часу виїзду.Їхати треба з Києва однозначно!Але якщо трохи затриматись то можна потрапити в шалену пробку

Ты сильно не торопись .Скорость продвижения фашистского скота 1 аэропорт за 8 месяцев.  Возьми линейку и померь сколько аэропортов до начала паники .  Ты там лет 15 намеряешь.  B-)
   
Re: Евакуація

Якщо почнеться з Києва  можна буде вибратися хіба що на велосипеді або пішки.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія