Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ну що, можна було б і партію під нового кандидата в президенти створювати....

Посол України в Німеччині, Мельник Андрій...     толковий мужик...      Зеркаль йому в підмогу,  номером  2 ;)
   
Посол у Німеччині: Україні доведеться подумати про ядерний статус, якщо її не приймуть в НАТО

https://www.pravda.com.ua/news/2021/04/15/7290273/

Він не вперше себе достойно проявляє
   
шо вы ту недолугу вечно пихаете? Женщинам не место в политике..
   
шо вы ту недолугу вечно пихаете? Женщинам не место в политике..

Чоловікам в підмогу можна, навіть  потрібно... ;)
   
ценительница российских лесов  :lol:
   
ценительница российских лесов  :lol:

Шо такоє, нє нравится?...   брись, ватник...
   
шо вы ту недолугу вечно пихаете? Женщинам не место в политике..
"недолугу"??? ну ето ви в калюжю ..с разгону...набзделі :D 
   
"недолугу"??? ну ето ви в калюжю ..с разгону...набзделі :D 

це та недолуга набзділа в Азов
   
Кожному хто язика припняти не здатен потрібна партія, аби той язик мав де молоти.
Краще б він свою толковість(ТМ) застосував у просуванні українських інтересів в Німеччині.
Але з тим у нього не сильно склалось. 
   
холопи в пошуках чергової сраки щоб лизати))))
   
Партия должна создаваться не под выборы, и не под лидера, а для решения какой-то задачи, которую остальные не выполняют. Зеркаль - обычный клерк, может даже хороший. Чтобы быть президентом, надо показать свои возможности. Пусть старается и показывает, там посмотрим. Но пока на счет проектов типа Зеркаль нет смысла даже говорить.
   
Ти би ще Степана Бандеру запропонувала )))

Кулеба теж хороший дядько.
   
Партія ядерної бонби
   
Ти би ще Степана Бандеру запропонувала )))

Кулеба теж хороший дядько.

немає тут хороших дядьок
і тьотьок
   
головний фактор надшвидкої деградації зеленого - це монобільшість в Раді. Абсолютна влада за рік його зіпсувала. І кого завгодно зіпсує.

і тепер знов готуватися наступати на ті самі граблі?
   
У прибічників  зелені почалося виділення жовчі на всю ...    :facepalm1:
   
Партія ядерної бонби

краще ядрьоної 
   
Чоловікам в підмогу можна, навіть  потрібно... ;)
(td)
продасть в самий важкий момент
   
(td)
продасть в самий важкий момент
Тільки якщо чоловік - "гівно, а не людина", і вибирає таких же жінок.
   
Кожному хто язика припняти не здатен потрібна партія, аби той язик мав де молоти.
Краще б він свою толковість(ТМ) застосував у просуванні українських інтересів в Німеччині.
Але з тим у нього не сильно склалось. 

Ну для дипломата він трохи запрямий,  можливо..,     а на президента саме те..     А й що він може зробити, якщо ні ці вже рефлекторно кацапам лижуть,  традиції так легко не перебориш...    Мельник робе, що може..   язики в зад запхнути- це також не  тактика для кожного...   в любому випадку він розумний,  підкований, патріотично налаштований, принциповий...    все ок..    куди там зеленявці
   
(td)
продасть в самий важкий момент

Ну мова про Мельника   в  темі...
А стосовно Зеркаль, то  на якому підгрунті Ви робите такі закиди?
   
Кожному хто язика припняти не здатен потрібна партія, аби той язик мав де молоти.
Краще б він свою толковість(ТМ) застосував у просуванні українських інтересів в Німеччині.
Але з тим у нього не сильно склалось. 
ці козли здатні лише свої власні інтереси всюди просувати навіть при загрозі державі  і останні чотири гетьмани, трясця їх мать, беззаперечно це підтвердили
   
ці козли здатні лише свої власні інтереси всюди просувати навіть при загрозі державі  і останні чотири гетьмани, трясця їх мать, беззаперечно це підтвердили

Які Мельник   свої інтереси просуває?
Мені він здається поряднішим , ніж  Порох з Зеленським разом...
   
останні чотири гетьмани, трясця їх мать, беззаперечно це підтвердили
А лєонід макарич нєтакой?
   
Виборі на носі, а  українцю нема за кого голосувати ...
З цих,хто є,  я ні за кого не зможу просто..     та й багатьом так йдеться..   я про тих, хто на минулі вибори не ходив
   
Ну для дипломата він трохи запрямий,  можливо..,     а на президента саме те..     А й що він може зробити, якщо ні ці вже рефлекторно кацапам лижуть,  традиції так легко не перебориш...    Мельник робе, що може..   язики в зад запхнути- це також не  тактика для кожного...   в любому випадку він розумний,  підкований, патріотично налаштований, принциповий...    все ок..    куди там зеленявці

що у нього "саме те" для президента наявність виправдань, чому він нічого не може зробити?
тю так у нас всі такі з політичним кредо:
 Маємо те що маємо(ТМ)
   
Ну мова про Мельника   в  темі...
А стосовно Зеркаль, то  на якому підгрунті Ви робите такі закиди?
креатура чи то Клюєва, чи то Льовочкіна, не пам'ятаю. Сама розповідала у шоу влащенко
   
що у нього "саме те" для президента наявність виправдань, чому він нічого не може зробити?
тю так у нас всі такі з політичним кредо:
 Маємо те що маємо(ТМ)

За Зе не  бридко було голосувати?  Він же взагалі ніщо, 0 повний у всьому, ще й  Хуйлу в очі заглядає..   та Мельник  поряд з ним,як  як Гераакл подяд  з бздявою моською  :gigi:
   
Які Мельник   свої інтереси просуває?
Мені він здається поряднішим , ніж  Порох з Зеленським разом...
Та то "патріот" життям обіжений. Жінки його  зраджують в самий важкий момент, всі навколо наєбати норовлять.
   
креатура чи то Клюєва, чи то Льовочкіна, не пам'ятаю. Сама розповідала у шоу влащенко

Ні, нічого такого вона не розповідала...   то ваші інсинуації...  я також завжди слухаю її
   
От ті хто за Зе проголосував, ви хоч не  ганьбіться на Мельника плюватися  :facepalm1: 
Порох для мене особисто також вже пассе,  більш не повірю...  надивилися на Насирових і компанію  :(

Останнє редагування: 15 квітня 2021 14:13:50 від ценительница алей
   
А лєонід макарич нєтакой?
і цей лис і особливо той плешивий,  що після нього був, поклали початок грабунку та дерибану країни, яка мала всі шанси стати одним із лідерів європейського континенту. І тих слідуючих  чотири козла це їх діти
   
шо вы ту недолугу вечно пихаете? Женщинам не место в политике..
(tu) хіба що таким жінкам як Юля, але вона поки що в Україні така одна.
   
Посол України в Німеччині, Мельник Андрій...     толковий мужик...      Зеркаль йому в підмогу,  номером  2 ;)
(tu)  у Міністерство - так, а на трон - буде те саме що і з кловуном.
   
За Зе не  бридко було голосувати?  Він же взагалі ніщо, 0 повний у всьому, ще й  Хуйлу в очі заглядає..   та Мельник  поряд з ним,як  як Гераакл подяд  з бздявою моською  :gigi:

так я за нього не голосував, я ж не ідіот за клоуна голосувати 
хоча тисячі дамочок щиро вважали Зеленського  "на президента саме те" такий дотепний, язиком меле, щирий
   
Ти би ще Степана Бандеру запропонувала )))

Кулеба теж хороший дядько.
(tu) хороших дядьків достатньо,
цілком реально для майбутнього президента Юлії Тимошенко
набрати нормальну команду у владу.
Але тестувати їх треба зараз - нехай публічно
прокоментують діяльність Юлії Тимошенко в політиці з 2000 року.
І відразу вся сутність коментатора висвітиться як на рентгені..
Ну і звичайно уважно аналізувати їх власний бекграунд.
   
так я за нього не голосував, я ж не ідіот за клоуна голосувати 
хоча тисячі дамочок щиро вважали Зеленського  "на президента саме те" такий дотепний, язиком меле, щирий

Ну а по-твоєму, цікаво, хто саме той? Чи без президента обійдемося?  :D
   
немає тут хороших дядьок
і тьотьок
так не буває  :nea: вони є, але їх непросто відрізнити від нєхароших.
тому необхідно тестувати Юле-тестом, ну і дивитись як поводились і чим займались крайні 10-20 років.
   
(td)
продасть в самий важкий момент
ця риса не має гендерного забарвлення
   
так не буває  :nea: вони є, але їх непросто відрізнити від нєхароших.
тому необхідно тестувати Юле-тестом, ну і дивитись як поводились і чим займались крайні 10-20 років.

знайшли? і хто вони?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія