Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Порошенко про те як бубочка до загострення 2 роки готувавсь

   
ІДИ В Х.У,Й падло свиняче разом з цим сиволобковим
   
интересно, кто первый из полтавских нищебродов откликнется.

апд. пока писал, абырвалг уже успел отреагировать :lol: хотел бы я вживую увидеть это существо.
   
Кошлата тварь прямо заявила на весь світ, що у загостренні винна чинна українська влада
Добре, що весь цивілізований світ вже давно в курсі, що це - повністю залежний від Маскви колаборант, який сумлінно працює на кремль
   
Ну вже лицемірний
   
Кошлата тварь прямо заявила на весь світ, що у загостренні винна чинна українська влада
Добре, що весь цивілізований світ вже давно в курсі, що це - повністю залежний від Маскви колаборант, який сумлінно працює на кремль
во жэж мразь
   
интересно, кто первый из полтавских нищебродов откликнется.

оцей гав вище також з полтави?  :pooh_lol:
   
Это он шоле аппозиция? Чи може он волонтер шоколадного фронту?
   
Кошлата тварь прямо заявила на весь світ, що у загостренні винна чинна українська влада
Добре, що весь цивілізований світ вже давно в курсі, що це - повністю залежний від Маскви колаборант, який сумлінно працює на кремль

розкажи кнуроська в якому саме місці ти це побачила
   
оцей гав вище також з полтави?  :pooh_lol:

да, там место такое. заповедное. столица Зубожинска. дегенерат на полном серьезе чесал, что шесть штук баксов невозможно заработать. на две семьи. когда наши туристос влетели чи в Занзибаре чи на Мадагаскаре, не помню.
   
Буба: Даешь еще больше квартала и сватов!
Хоть поржом
   
Обрізанки скаженіють від Пороха
   
розкажи кнуроська в якому саме місці ти це побачила

каждый раз, когда мирося выпрыгивает на меня из игнора через цитирование, я поражаюсь, насколько у нее в голове насрано.
   
Да зебл показав пороху як треба готуватись.. показав так показав  :lol:
   
да, там место такое. заповедное. столица Зубожинска. дегенерат на полном серьезе чесал, что шесть штук баксов невозможно заработать. на две семьи. когда наши туристос влетели чи в Занзибаре чи на Мадагаскаре, не помню.

 :facepalm:

самі зубожителі
окрім полтавського ішака, то іліта
   
Re: Порошенко про те як бубочка до загострення 2 роки готувавсь

Что то внешность петра все больше стает похожа на напомажену особу ;o
   
каждый раз, когда мирося выпрыгивает на меня из игнора через цитирование, я поражаюсь, насколько у нее в голове насрано.
Свиносектант-недоумок, ти скільки ще плануєш верещати про свій ігнор?
Порожнє місце, сущій дріб"язок, ніщо, а вирішило, що когось тут може зачепити настирними повідомленнями про свій ігнор
   
панове прихильники певної політсили, ну скажіть що це не правда, і що бубочка два роки будував зірку смерті щоб врізати кацапам

або хоча б 100 нових танків викотив в війська
   
панове прихильники певної політсили, ну скажіть що це не правда, і що бубочка два роки будував зірку смерті щоб врізати кацапам

або хоча б 100 нових танків викотив в війська
та ми в курсі що пєтя хитрий чорт не міг залупнутися без туза в рукаві. :X  :X
   
та ми в курсі що пєтя хитрий чорт не міг залупнутися без туза в рукаві. :X  :X

ти або хворий на голову, або не розумієш що порошенко вже 2 роки не при справах  :facepalm:
треба віслюкова спитати як ця хвороба називається
   
Справи кепські. Треба терміново посилати Петра жати руку інакше капець
   
 :lol: Какое же оно жалкое.Такое впечталение что липосакцию сделали в области головы.
   
панове прихильники певної політсили, ну скажіть що це не правда, і що бубочка два роки будував зірку смерті щоб врізати кацапам

або хоча б 100 нових танків викотив в війська
Я шото пропустил, при Петре армия получила 100 НОВЫХ (не отремонтеных а именно НОВЫХ) танков? Или самолетов при нем сотню новых купили? :laugh:  Криль Семен выделил денег на постройку трех Ан-70 - хтось гроши или самолеты видел? :laugh:
   
Кому ви щось доводите? Проплачені ЗЕ-бобіки сруть кішками вже... незабаром шлунки з їх срак полізуть. Їх мерзенний ЗЕ-чмо обісраний та накравшийся по самі вуха. А їм якось працювати тре. Бляді. B-)
   
Я шото пропустил, при Петре армия получила 100 НОВЫХ (не отремонтеных а именно НОВЫХ) танков? Или самолетов при нем сотню новых купили? :laugh:  Криль Семен выделил денег на постройку трех Ан-70 - хтось гроши или самолеты видел? :laugh:

Зато паркан який гарний збудували  :weep:
   
Кошлата тварь прямо заявила на весь світ, що у загостренні винна чинна українська влада


Де він таке заявив?

   
Зато паркан який гарний збудували  :weep:
Ага, кацапские кабаны бегут ебаться сюда и с ходу его пробивают (tu)  Цвела оборона при Рошеногетьмане, да :super:
   
Кошлата тварь прямо заявила на весь світ, що у загостренні винна чинна українська влада
Добре, що весь цивілізований світ вже давно в курсі, що це - повністю залежний від Маскви колаборант, який сумлінно працює на кремль
Не знаю що там заявив Порох, але демонстрація блюзнірської слабкості блазнем - це найбільша провокація агресора.
   
хотел бы я вживую увидеть это существо.
Далеко не всі кияне користуються пакетами на прогулянці з собакою. Отже, всі шанси є "вживую увідеть".
   
https://twitter.com/view/status/1382239830592139264

 :facepalm1:

Вилупку кума хуйла краще здриснути під лавку і не відсвічувати. Чи це його хуйло як і свиноботів за яйця смикає?  :S
   
Де він таке заявив?
"головне, що я про це ЗНАЮ"(С) - якась мирося. :lol:
   
Сім років без патронного заводу.
   
да, там место такое. заповедное. столица Зубожинска. дегенерат на полном серьезе чесал, что шесть штук баксов невозможно заработать. на две семьи. когда наши туристос влетели чи в Занзибаре чи на Мадагаскаре, не помню.
Ах ти ж падло.
Обікрали країну й з того хизуєтеся. Так, я мало заробляю. Але в житті нічого не вкрав, не так як ти, скотино.
   
Порошенко про те як бубочка до загострення 2 роки готувавсь
Передайте этому агенту хуйла, что если бы не взорванные 5 складов при нем, Украина была бы намного оборонноспособней.
А если бы не было куча котлов, куда он солдат загнал, так и вовсе даунбас зачистили бы.
   
Сім років без патронного заводу.
Та хіба тільки це ????
Авіація, флот...
   
"головне, що я про це ЗНАЮ"(С) - якась мирося. :lol:

а краще б супу наварила і онуків доглянула
   
Де він таке заявив?
у цитаті зі стартпоста
   
а краще б супу наварила і онуків доглянула
цікаво, чим же це краще?
   
Сім років без патронного заводу.

Что да,то да.Но и нефть солярной до сих пор получаем от кацапов,а в случае войны на сколько хватит запасов?И пох будет на эти патроны,когда вся техника встанет
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія