Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Тільки що по радіо

Тільки що по радіо

Реклама Садового: "...це ж треба так красти, щоб перетворити Україну на найбіднішу країну Європи..." Багато хто з нас був у різних країнах Європи, ну не виглядає Україна найбіднішою, ну ніяк.
Ніколи не проголосую за людину, що називає мене найбіднішим, зубожілим, знедолених і тому подібне.
У будь якій країні є бідні та знедолені, але не можна так казати про всю країну, про весь нарід.
Невже комусь приємно чути таке про себе?
   
Re: Тільки що по радіо

Реклама Садового: "...це ж треба так красти, щоб перетворити Україну на найбіднішу країну Європи..." Багато хто з нас був у різних країнах Європи, ну не виглядає Україна найбіднішою, ну ніяк.
Ніколи не проголосую за людину, що називає мене найбіднішим, зубожілим, знедолених і тому подібне.
У будь якій країні є бідні та знедолені, але не можна так казати про всю країну, про весь нарід.
Невже комусь приємно чути таке про себе?

Звісно, що неприємно. Але правда...
https://www.epravda.com.ua/news/2018/10/12/641571/
   
Re: Тільки що по радіо

Реклама Садового: "...це ж треба так красти, щоб перетворити Україну на найбіднішу країну Європи..." Багато хто з нас був у різних країнах Європи, ну не виглядає Україна найбіднішою, ну ніяк.
Ніколи не проголосую за людину, що називає мене найбіднішим, зубожілим, знедолених і тому подібне.
У будь якій країні є бідні та знедолені, але не можна так казати про всю країну, про весь нарід.
Невже комусь приємно чути таке про себе?
А які країни в Європі виглядають біднішими за Україну?
   
Re: Тільки що по радіо

Звісно, що неприємно. Але правда...

да


   
Re: Тільки що по радіо

З якої щ країни європи тікають мільйонами на заробітки.
   
Re: Тільки що по радіо

Ніколи не проголосую за людину, що називає мене найбіднішим, зубожілим, знедолених і тому подібне.
Ми знаєм, що ти запетра. За того, хто не краде.

Останнє редагування: 26 січня 2019 10:19:34 від ricardo
   
Re: Тільки що по радіо

 :gigi:
   
Re: Тільки що по радіо

Багато хто з нас був у різних країнах Європи, ну не виглядає Україна найбіднішою, ну ніяк.

выглядаэ - це як ?
шо, где-то есть еще более обшарпанные города и села ? более убитые дороги ? количество жигулей и насвозь ржавых скотовозок типа "богдан" ?
   
Re: Тільки що по радіо

Re: Тільки що по радіо Нове.....
ассоциация- "над всей Украиной безоблачное небо" не?  :D
   
Re: Тільки що по радіо

Реклама Садового: "...це ж треба так красти, щоб перетворити Україну на найбіднішу країну Європи..." Багато хто з нас був у різних країнах Європи, ну не виглядає Україна найбіднішою, ну ніяк.
Ніколи не проголосую за людину, що називає мене найбіднішим, зубожілим, знедолених і тому подібне.
У будь якій країні є бідні та знедолені, але не можна так казати про всю країну, про весь нарід.
Невже комусь приємно чути таке про себе?

Якась тупорила методичка цього разу прийшла.  :weep:
   
Re: Тільки що по радіо

выглядаэ - це як ?
шо, где-то есть еще более обшарпанные города и села ? более убитые дороги ? количество жигулей и насвозь ржавых скотовозок типа "богдан" ?
наприклад, в твоїй паРаші на порядок більш обшарпані міста і села
   
Re: Тільки що по радіо

Якщо дивитись чисто зовні, то мабуть добра половина виглядає біднішою, але згоден перше враження помилкове.
Краще скажіть хто з вас вважає саме себе бідним, зубожілим, знедоленим? Не країну в цілому, а саме себе?
   
Re: Тільки що по радіо

Реклама Садового: "...це ж треба так красти,


так хай не краде. Це ж треба було красти щоб перетворити одно із найкрасивіших міст Європи на помийницю
   
Re: Тільки що по радіо

найбільша претензія до Петра це не зубожіння а беззаконня.

відсутність ланки прокуратура-суд, консервація анархії, дали суддям пожиттєве правління і імунітітет від кримінального кодексу.

треба збирати верховну раду щоб звільнити навіть районного суддю. треба щоб ще проголосували. і врешті треба щоб його коллєга ще й його засудив, хоча він ніколи не порушить кругову корпоративну поруку.

закупили на мільярд баксів сраних вертольотів аваковцям, і ниють що нема мільярду на камери, які просто вже кричать про свою необхідність. бидло розпоясалося - їзде як хоче, кари ніякої.


Петро це імпотент що роздав владу князькам та судівській мафії. Якщо перші три роки я бажав щоб МВФ не давав бабла і цей режим збанкротував, то зараз я бажаю щоб нас окупували (аби не кацапстан тільки, а західна країна). Окупували і всіх цих довічних суддей, прокуроів з петровою грамотою посадили в справжню тюрьму (не мусорську). І судила щоб окупаційна адміністрація, з буржуйськими іменами, нема віри козаченькам ніякої. У них треба забрати владу мінімум на 100 років.


Останнє редагування: 26 січня 2019 10:14:48 від DeL1T
   
Re: Тільки що по радіо

З якої щ країни європи тікають мільйонами на заробітки.

із Польщі, Угорщини, Румунії, Болгарії, Литви, Латвії
   
Re: Тільки що по радіо

Пане Знак, ти бідний, зубожілий чи знедолених, чи ще який нещасний?
   
Re: Тільки що по радіо

Пане Знак, ти бідний, зубожілий чи знедолених, чи ще який нещасний?

Зубожілий розумом
   
Re: Тільки що по радіо

Якщо дивитись чисто зовні, то мабуть добра половина виглядає біднішою, але згоден перше враження помилкове.
Краще скажіть хто з вас вважає саме себе бідним, зубожілим, знедоленим? Не країну в цілому, а саме себе?

Тиблядовбойоб? В штатах мінімальна зарплата 15 баксів ЗА ГОДИНУ!  При цінах на все таких як у нас а навіть і менших!
   
Re: Тільки що по радіо

найбільша претензія до Петра це не зубожіння а беззаконня.

відсутність ланки прокуратура-суд, консервація анархії, дали суддям пожиттєве правління і імунітітет від кримінального кодексу.

треба збирати верховну раду щоб звільнити навіть районного суддю. треба щоб ще проголосували. і врешті треба щоб його коллєга ще й його засудив, хоча він ніколи не порушить кругову корпоративну поруку.

закупили на мільярд баксів сраних вертольотів аваковцям, і ниють що нема мільярду на камери, які просто вже кричать про свою необхідність. бидло розпоясалося - їзде як хоче, кари ніякої.


Петро це імпотент що роздав владу князькам та судівській мафії. Якщо перші три роки я бажав щоб МВФ не давав бабла і цей режим збанкротував, то зараз я бажаю щоб нас окупували (аби не кацапстан тільки, а західна країна). Окупували і всіх цих довічних суддей, прокуроів з петровою грамотою посадили в справжню тюрьму (не мусорську). І судила щоб окупаційна адміністрація, з буржуйськими іменами, нема віри козаченькам ніякої. У них треба забрати владу мінімум на 100 років.
Багато з чим можна погодитися, але як це корелюється з обов'язками президента.
Дуже дивують обіцянки кандидатів, які він будучи президентом, не може виконати, а впливати на їх виконання може дуже і дуже опосередковано.
   
Re: Тільки що по радіо

Гілка - дно петроботів.
   
Re: Тільки що по радіо

В штатах мінімальна зарплата 15 баксів ЗА ГОДИНУ!
3 години роботи і місячна пенсія в Україні.
#запетра
   
Re: Тільки що по радіо

Краще скажіть хто з вас вважає саме себе бідним, зубожілим, знедоленим? Не країну в цілому, а саме себе?

Інтернет - нерепрезентативна вибірка. Тут зубожілих ти не знайдеш. У зубожілих нема грошей на 100-150 грн. в місяць на абонплату за домашній інтернет, чи від 1500грн. на смартфон.
   
Re: Тільки що по радіо

"не виглядає країна найбіднішою"  :lol:

так це ж загальновідомі рейтинги
   
Re: Тільки що по радіо

Вони себе зі Штатами порівнюють...
   
Re: Тільки що по радіо

Вони себе зі Штатами порівнюють...

Можна не з штатами... ось порівняння з сусідами.
Середня офіційна зарплата в другому кварталі 2018 року:
Молдова - 375,82 доларів (6369.8 леїв)
Україна - 325,53 доларів (8529 грн)
   
Re: Тільки що по радіо

Реклама Садового: "...це ж треба так красти, щоб перетворити Україну на найбіднішу країну Європи..." Багато хто з нас був у різних країнах Європи, ну не виглядає Україна найбіднішою, ну ніяк.
Ніколи не проголосую за людину, що називає мене найбіднішим, зубожілим, знедолених і тому подібне.
У будь якій країні є бідні та знедолені, але не можна так казати про всю країну, про весь нарід.
Невже комусь приємно чути таке про себе?

а сам садовий не крав?
він мер львова з 2006 року
і при януковичі він відсмоктав у донбасян так, що його не звільнили
   
Re: Тільки що по радіо

А давайте спитаємо у ФУПівських американців чи є у штатах зубожілий та знедолені, чи всі усім задоволені?
   
Re: Тільки що по радіо

Як ті підарасибісять. Жовнір , в тебеблять яка зарплата ? В твоїх батьків яка пенсія? Ти виїдь в Польщу , подивись чого країна за 25 років досягла. На дороги подивись. На суспільні споруди. Зайди в музей Коперника. Зайди в музей другої світової в гданську. Спитай які там люди зарплати мають. Які пенсії держава платить . Як пенсійний вік на 5 років зменшила.
   
Re: Тільки що по радіо

   
Re: Тільки що по радіо

"не виглядає країна найбіднішою"  :lol:

так це ж загальновідомі рейтинги
Я думаю, що при тому рівні тіньової економіки, який є, усі ці "загальновідомі рейтинги" можна засунути самі знаєте куди  :D
   
Re: Тільки що по радіо

Падлупетра і весь його кацапський виводок треба на Хрещатику вверх ногами повісити. Щоб наступник красти боявся і за народ думав а не за свою кишеню
   
Re: Тільки що по радіо

А які країни в Європі виглядають біднішими за Україну?

 Албанія, Румунія, Болгарія, Туреччина...
   
Re: Тільки що по радіо

Реклама Садового: "...це ж треба так красти, щоб перетворити Україну на найбіднішу країну Європи..." Багато хто з нас був у різних країнах Європи, ну не виглядає Україна найбіднішою, ну ніяк.
Ніколи не проголосую за людину, що називає мене найбіднішим, зубожілим, знедолених і тому подібне.
У будь якій країні є бідні та знедолені, але не можна так казати про всю країну, про весь нарід.
Невже комусь приємно чути таке про себе?


а де виглядає бідніше?
   
Re: Тільки що по радіо

Албанія, Румунія, Болгарія, Туреччина...


про Туреччину посміявся
   
Re: Тільки що по радіо

Якщо дивитись чисто зовні, то мабуть добра половина виглядає біднішою, але згоден перше враження помилкове.
Краще скажіть хто з вас вважає саме себе бідним, зубожілим, знедоленим? Не країну в цілому, а саме себе?
спитайте у 10 000 000 пенсіонерів, що живуть на 2 долари на добу
   
Re: Тільки що по радіо

Можна не з штатами... ось порівняння з сусідами.
Середня офіційна зарплата в другому кварталі 2018 року:
Молдова - 375,82 доларів (6369.8 леїв)
Україна - 325,53 доларів (8529 грн)


клятий Додон  :(
   
Re: Тільки що по радіо

 Туреччина за час правління Ердогана збільшила свій ВВП більше ніж удвічі

тому коли армія хотіла його скинути, манюпас вийшов на вулиці і зупинили танки
   
Re: Тільки що по радіо

Як ті підарасибісять. Жовнір , в тебеблять яка зарплата ? В твоїх батьків яка пенсія? Ти виїдь в Польщу , подивись чого країна за 25 років досягла. На дороги подивись. На суспільні споруди. Зайди в музей Коперника. Зайди в музей другої світової в гданську. Спитай які там люди зарплати мають. Які пенсії держава платить . Як пенсійний вік на 5 років зменшила.

 Польща - країна ЄС, смішно порівнювати країну, що по суті у значній частині входить в склад Німеччини та Швеції. Поляки вже років 40 майже вільно працюють у Західних країнах. Автостради полякам побудували німці за німецькі гроші, заводи також понабудовували. ЄС безкоштовно профінансував Польщу на 170 млрд. дол. Без всього цього поляки жили б набагато бідніше за українців.
   
Re: Тільки що по радіо

спитайте у 10 000 000 пенсіонерів, що живуть на 2 долари на добу
а що виробляють пенси і скільки вони платили в свій котел пенсійний? чому це я маю покривати різницю між тим що вони платили і як вони хочуть жити?

наприклад скільки пенси платили в 90-ті роки з зарплати в 30 долярів? чи при совку з зарплати 10 долярів?
як раз на таку пенсію і заслужили. а те що вони працювали задарма так це ЇХ проблема, а не моя. а вони зараз обирають популістів які обіцяють мене розкуркулити бо їм 2 бакси в день мало :facepalm:  але я до чого що вони молодість просрали???
   
Re: Тільки що по радіо

Польща - країна ЄС, смішно порівнювати країну, що по суті у значній частині входить в склад Німеччини та Швеції. Поляки вже років 40 майже вільно працюють у Західних країнах. Автостради полякам побудували німці за німецькі гроші, заводи також понабудовували. ЄС безкоштовно профінансував Польщу на 170 млрд. дол. Без всього цього поляки жили б набагато бідніше за українців.

Вище порівняння з молдовою. чому ситуація гірша навіть, ніж у молдаван?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія