Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

якщо ви купуєте гречку, а не набої, значить ви готуєтесь до того щоб бути біженцями, а не бійцями (c

зеленський каже, не треба ставати в чергу за гречкою і я його підтримую. не треба ставати в чергу за гречкою. не знаю як з гречкою, але я не бачу черги за набоями. що це означає? якщо ви купуєте гречку, а не набої, значить ви готуєтесь до того щоб бути біженцями, а не бійцями...

д. корчинський  B-)

Останнє редагування: 23 січня 2022 12:24:19 від Came Tak
   
В нас вже 8 років спец податок на набої існує. Може вже пора роздавати набої? А то знову за рахунок манюпаса виїхати хочуть...
   
Бійці будуть воювали голодними?
   
зеленський каже, не треба ставати в чергу за гречкою і я його підтримую. не треба ставати в чергу за гречкою. не знаю як з гречкою, але я не бачу черги за набоями. що це означає? якщо ви купуєте гречку, а не набої, значить ви готуєтесь до того щоб бути біженцями, а не бійцями...

д. корчинський  B-)
Благо Порошенко набудував з порохоботами патронних заводів , що набоїв  як гречки тепер,купуй  всіх не перекупиш.
Чи то може вже склади з  військовими  набоями(яких внас на три війни(с)) в сільпо продають?

   
Корчинський ж порошкова рагульна фсбшна пєдріла.
   
нахіба біженцям гречка?
Щоб збігти не встигли :D
   
це значить шо у нас немає патронного заводу

шоб вставати за набоями
   
Нам солнца не надо-
нам партия светит.
Нам хлеба не надо-
работу давай
   
це значить шо у нас немає патронного заводу

шоб вставати за набоями
Заводу, доступних стрільбищ,культу і зброярської культури, та  закону який це все регламентує.Немає ще розуміння у політиків вищого ешелону про необхідність цього .
Є залишки совково мєнтовської парадигми що манюпас повинен бути беззбройним.
І прошу не нагадувати про три міліони мисливських стволів  у сейфах,які без  дійсної  відстрільної карточки з тих сейфів витягувати не бажано.
   
Корчинський висловився образно, або не пам'ятає, що у людей діти є.
У нього, до речі, є?
   
перефразуючи, якщо народ в час військової агресії стає в чергу за гречкою, а не набоями, то в результаті не буде мати ні гречки ні набоїв...

за роки нищення української нації, ментальність воїнів повністю замінена ментальністю гречкосіїв, і це терміново треба міняти
   
ззнову задаю стрічне питання - а слабО пом'якшити умови й процедури придбання зброї? Ну хоча б на "особливий період"?
Я навіть не прошу, щоб "як в Штатах" - прийшов до магазину, показав ID картку, через пару годин вийшов зі стволом на вибір. Хєр з ним. Боїться влада панічно нарізняка.
Але хоча б можна було б схему "прийшов, показав довідку з лікарні, страховку, паспорт - купив гладкоствола, реєстрація пройшла зразу в магазині" ? А тим, в кого вже є дозвіл, так взагалі, стволи продавать за принципом "як набої", тобто дозвіл маєш, паспорт показав, можешь зразу й купить, а номери магазин передасть до ментів (все одно ж це роблять)
   
Благо Порошенко набудував з порохоботами патронних заводів , що набоїв  як гречки тепер,купуй  всіх не перекупиш.
Чи то може вже склади з  військовими  набоями(яких внас на три війни(с)) в сільпо продають?

Не переймася: зєбіли вже третій рік будують. Скоро набої випускати почнуть.
   
перефразуючи, якщо народ в час військової агресії стає в чергу за гречкою, а не набоями, то в результаті не буде мати ні гречки ні набоїв...

за роки нищення української нації, ментальність воїнів повністю замінена ментальністю гречкосіїв, і це терміново треба міняти


ментальність воїнів це якого періоду стосується?
   
Мерзенний Блазень розкрутив таку інфляцію, що не сильно й то накупиш гречки.

Його треба пнути з влади першим ділом.
   
без гречки особенно не повоюешь
   
інфляція скрізь шурує не слабо

америкоси додрукувались
   
ментальність воїнів це якого періоду стосується?

на кожному історичному етапі знаходились пасіонарії які воліли брати зброю в руки, аніж сіяти гречку, яку в результаті ітак забирали...
   
Сам патрон, без ствола, это ничто...
Поэтому нужно говорить о стволе и гречке...
По стоимости и покупательной способности, они не соизмеримы...
   
на кожному історичному етапі знаходились пасіонарії які воліли брати зброю в руки, аніж сіяти гречку, яку в результаті ітак забирали...

проблема мілітарності сучасної України не в кількості пасіонаріїв, а у бідності і бардаку

немає економіки щоб утримувати сучасну технологічну армію, немає клепки щоб сформувати і виконувати стратегію побудови такої армії

а знайти багато бажаючих воювати замість за станком стояти не проблема при достойній оплаті
   
проблема мілітарності сучасної України не в кількості пасіонаріїв, а у бідності і бардаку

немає економіки щоб утримувати сучасну технологічну армію, немає клепки щоб сформувати і виконувати стратегію побудови такої армії

а знайти багато бажаючих воювати замість за станком стояти не проблема при достойній оплаті

багато знайшлось в криму захисників?
коли країну захищають за гроші, то це найманці, а не патріоти. хоча це не відміняє факту, що патріотам теж треба платити, але пріорітетність речей має знаходитись в порядку патріотизм-захист-гроші, бо коли навпаки, отримуємо крим i лугандон
   
Корчинський висловився образно, або не пам'ятає, що у людей діти є.
У нього, до речі, є?

Є син, який воював і був поранений.
   
корчинський провокує населення до вчинення злочинів
   
зеленський каже, не треба ставати в чергу за гречкою і я його підтримую. не треба ставати в чергу за гречкою. не знаю як з гречкою, але я не бачу черги за набоями. що це означає? якщо ви купуєте гречку, а не набої, значить ви готуєтесь до того щоб бути біженцями, а не бійцями...

д. корчинський  B-)

Д. Корчинский тупой горлопан. Факт.
   
багато знайшлось в криму захисників?
коли країну захищають за гроші, то це найманці, а не патріоти. хоча це не відміняє факту, що патріотам теж треба платити, але пріорітетність речей має знаходитись в порядку патріотизм-захист-гроші, бо коли навпаки, отримуємо крим i лугандон


багато, тільки не з цього боку
а в Донецьку іще більше, знову ж таки в основному не з того боку

це питання не пасіонарності а патріотизму
не встоїть царство розділене всередині.

немає об'єднуючої ідеї. Вірніше вона є і не одна, але педалюють те що роз'єднує народ, штовхає по різні боки барикад.
   
перефразуючи, якщо народ в час військової агресії стає в чергу за гречкою, а не набоями, то в результаті не буде мати ні гречки ні набоїв...

за роки нищення української нації, ментальність воїнів повністю замінена ментальністю гречкосіїв, і це терміново треба міняти
Небуде воїнів якщо немає чого захищати. Батьківщина це в першу чергу батьки і діти. Їх треба кормити. Так що мішок гречки не завадить ніколи
   
Небуде воїнів якщо немає чого захищати. Батьківщина це в першу чергу батьки і діти. Їх треба кормити. Так що мішок гречки не завадить ніколи


а що, у них ворог іде їжу забрати?
   
я покупаю гречку чтобы оставить запасы своей семье пока сам буду на фронте.
   
Якщо ви купуєте набої а не гречку значить у вас гречка є  і на війну ви не збираєтесь лишень захищати гречку.
   
а що, у них ворог іде їжу забрати?
А для чого він іде?
   
Якщо ви купуєте набої а не гречку значить у вас гречка є  і на війну ви не збираєтесь лишень захищати гречку.
У вас біла гарячка?
   
а що, у них ворог іде їжу забрати?

уроки 33-го якось не дуже би хотілось проходити знову...
   
уроки 33-го якось не дуже би хотілось проходити знову...


а що, у 33 українці були добрішими до українців ніж росіяни?
   
А для чого він іде?



у геополітику гратись
щоб прапорці на карті вішати

от у Криму синьо-жовтий прапорець зняли, триколор повісили. гречка як була так і є.
   
у геополітику гратись
щоб прапорці на карті вішати

от у Криму синьо-жовтий прапорець зняли, триколор повісили. гречка як була так і є.
Аха, тобто ви зразу здастеся. Нашивки поліцаїв з триколором вже купили? Бо навіть кацапи за безплатно кормить не будуть
   
Аха, тобто ви зразу здастеся. Нашивки поліцаїв з триколором вже купили? Бо навіть кацапи за безплатно кормить не будуть


дивовижна логіка
виходить ви не здастеся тільки якщо мова ітиме про сало?

якщо немає загрози що москалі зжеруть сальце, то втрачаєтьс всякий зміст у суверенінтеті  :S
   
а що, у 33 українці були добрішими до українців ніж росіяни?

столиця на той час де була? а те що в кожній нації були і є колаборанти, ми і тепер бачимо...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія