Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

США ввели санкції проти китайської Xiaomi

Re: США ввели санкції проти китайської Xiaomi

якщо ціна на самсунг кажеться завеликою, купуйте LG
навіть непотрібної купувати останню модель
девайси 2х річному давнини коштують приблизно 150$
і вони набагато кращі супер пупер китайського лайна

+100500
   
Re: США ввели санкції проти китайської Xiaomi

Все мы готовы поступать принципиально если это бесплатно  :-)o
   
Re: США ввели санкції проти китайської Xiaomi

Я останнім часом намагаюсь взагалі НІЧОГО китайського не купувати. Навіть соєвого соусу. Крапка.
   
Re: США ввели санкції проти китайської Xiaomi

Я останнім часом намагаюсь взагалі НІЧОГО китайського не купувати. Навіть соєвого соусу. Крапка.
купуй японський
   
Re: США ввели санкції проти китайської Xiaomi

купуй японський

Його в США теж роблять.
   
Re: США ввели санкції проти китайської Xiaomi

купуй канадські смартфони .  або українські. будь патріотом д о кінця. а не лиш язиком
   
Re: США ввели санкції проти китайської Xiaomi

Все мы готовы поступать принципиально если это бесплатно  :-)o
принципово куплю чесного нового китайця(не ксяомі і не хуявея) але не бу огризка
   
Re: США ввели санкції проти китайської Xiaomi

Сайомі був цікавим при ціні 150-200 баксів, за 500+ краще брати ту саму лижу.
   
Я останнім часом намагаюсь взагалі НІЧОГО китайського не купувати. Навіть соєвого соусу. Крапка.
А я все купую, бо американського нічого у нас не продається.
   
Re: США ввели санкції проти китайської Xiaomi

А я все купую, бо американського нічого у нас не продається.

тут теж не легко.
   
Re: США ввели санкції проти китайської Xiaomi

не робіть з смартфону культа.

смарт має бути невеликим, але зрунчим в обхваті. бути приємним на дотик і мати задовлільну продуктивність - щоб сучсна ось не глючила при роботі з телефонною книгою і номерами. все

найкраще брати смартфони з пластиковим корпусом. гірше з скляним - ще гірше з металевим - як от у меен зараз - реально без чогла взимку тримати дуже неприємно.
ну і розміри. гігантоманія засмучує
   
До дупи Xiaomi, повівся на рекламу від знайомих і купив цей китайський смартфон. Глючне лайно, 500 баксів коту під хвіст :(
купив 5 , за 2 дні відвіз та забрав гроші.
Взяв Huawei,  небо й земля.
Зараз Mate  20 lite,  нічого кращого не треба.
   
Re: США ввели санкції проти китайської Xiaomi

Сайомі був цікавим при ціні 150-200 баксів, за 500+ краще брати ту саму лижу.

  сяомі 6/128 зараз коштує 170 usd,
  з 5G +30 usd
   
купив 5 , за 2 дні відвіз та забрав гроші.
Взяв Huawei,  небо й земля.
Те саме. В новому сяйомі з 2 дня почався глюк з портом зарядки, оскільки брав з китаю - по гарантії повернути не міг. Потратив купу часу і коштів на ремонт - але глюки так і залишилися.
Плюнув і купив бу Нуавей мейт 10 про. Боже, та то ж нема навіть що рівняти. Особливо радує якість прийому сигналу мобілки чи віфі. Єдиний недолік - скляний корпус, вже побив :(
   
Re: США ввели санкції проти китайської Xiaomi
dmp

Люди, ну нахрена вам эти китайцы? Они же глючные, с рекламой, сливают кучу ваших данных в Китай, еще и при покупке с Али гарантии толком нет. Я понимаю, что Apple дорого, но есть же самсунг, отличные серии А и М, может быть немного дороже китайцев, но это же вещь.
   
Re: США ввели санкції проти китайської Xiaomi

Я останнім часом намагаюсь взагалі НІЧОГО китайського не купувати. Навіть соєвого соусу. Крапка.
як це можливо, коли китай, то фабрика американського ширпотребу?
   
Люди, ну нахрена вам эти китайцы? Они же глючные, с рекламой, сливают кучу ваших данных в Китай, еще и при покупке с Али гарантии толком нет. Я понимаю, что Apple дорого, но есть же самсунг, отличные серии А и М, может быть немного дороже китайцев, но это же вещь.
Та у нас продаєтьься купа всього від сяомі дешевше ніж в китаї купувати, до того ж це далеко не тільки смартфони.
У мене працює два зволожувачі повітря сяомі, тостер, диспенсер, зубна щітка, нормальні якісні речі по адекватним цінам.
   
Re: США ввели санкції проти китайської Xiaomi

С телепона Apple Китай получает $40 есть LG, Samsung я не говорю не покупай Xiaomi просто отвечаю на вопрос "что я делаю не так". Каждый решает для себя  :-)o
і 1500$+ компанія епл отримує. +люба примітивна приблуда до нього коштує, як чайнізький телефон. чому компанія Apple такі непатріотичні? жага наживи переважує патріотизм.
   
Re: США ввели санкції проти китайської Xiaomi

і 1500$+ компанія епл отримує. +люба примітивна приблуда до нього коштує, як чайнізький телефон. чому компанія Apple такі непатріотичні? жага наживи переважує патріотизм
Что вас так муляет Apple есть Samsung, LG
   
Re: США ввели санкції проти китайської Xiaomi

Люди, ну нахрена вам эти китайцы? Они же глючные, с рекламой, сливают кучу ваших данных в Китай, еще и при покупке с Али гарантии толком нет. Я понимаю, что Apple дорого, но есть же самсунг, отличные серии А и М, может быть немного дороже китайцев, но это же вещь.

смартфон - це витратний матеріал, в середньому купляєш раз в 2 роки з причини його раптової насильницької смерті.
   
Re: США ввели санкції проти китайської Xiaomi
dmp

смартфон - це витратний матеріал, в середньому купляєш раз в 2 роки з причини його раптової насильницької смерті.

Смартфон - это в первую очередь хранилище всей твоей личной информации, фотографий твоего дома, детей, жены и их локации, и не все эти фотографии можно показывать людям (это нормально).  Еще там хранятся пароли от всех вебсайтов, почты, ключи к онлайн банкингу, часто часть мультифакторной аутентификации, он получает SMS с кодами от сервисов, умеет слушать и записывать аудио и видео. Точно это просто "витратний матеріал", который можно сдать китайцам?
   
Re: США ввели санкції проти китайської Xiaomi

Смартфон - это в первую очередь хранилище всей твоей личной информации, фотографий твоего дома, детей, жены и их локации, и не все эти фотографии можно показывать людям (это нормально).  Еще там хранятся пароли от всех вебсайтов, почты, ключи к онлайн банкингу, часто часть мультифакторной аутентификации, он получает SMS с кодами от сервисов, умеет слушать и записывать аудио и видео. Точно это просто "витратний матеріал", который можно сдать китайцам?

не обов"язково в телефоні тримати коди від запуску ядерних ракет. Слухати будуть не тільки китайці , а й американці  і що?  Для відновлення сервісів є хмари.
   
Re: США ввели санкції проти китайської Xiaomi

Что вас так муляет Apple есть Samsung, LG
самсунг теж дорогий.

дивно, чому манюпас-споживач має думати про небезпеку експансії китаю, а не корпоративні американці з корейцями і японцями? 8-:
 демпінгнули би ціни до рівня китайс;ких і побороли б його на раз.
   
Re: США ввели санкції проти китайської Xiaomi
dmp

не обов"язково в телефоні тримати коди від запуску ядерних ракет. Слухати будуть не тільки китайці , а й американці  і що?  Для відновлення сервісів є хмари.

Ладно, каждому своё.
   
Что вас так муляет Apple есть Samsung, LG
А вони що, дешеві?  ;o
Самсунг гиле дорожче ніж яблуко.
Сяомі топ за свої гроші, тому і популярний.
   
Re: США ввели санкції проти китайської Xiaomi
dmp

А вони що, дешеві?  ;o
Самсунг гиле дорожче ніж яблуко.
Сяомі топ за свої гроші, тому і популярний.

Ну если брать только топовые самсунги, то да они дорогие. Но повторяю, есть серии А и М, которые как раз можно сравнивать с китайцами. А51/А71, М31/М51 - неплохие телефоны за разумные деньги.
   
Re: США ввели санкції проти китайської Xiaomi

цікаво, що Самсунг теж виробляє смарти в Китаї. виходить, що південних корейців взагалі не парить вставаніє с калєн Китаю.
   
Ну если брать только топовые самсунги, то да они дорогие. Но повторяю, есть серии А и М, которые как раз можно сравнивать с китайцами. А51/А71, М31/М51 - неплохие телефоны за разумные деньги.
Ну так вони по технічним характеристикам і рядом не валялись в порівняні з сяомі, які ще й коштують дешевше.
   
Re: США ввели санкції проти китайської Xiaomi
dmp

Ну так вони по технічним характеристикам і рядом не валялись в порівняні з сяомі, які ще й коштують дешевше.

А можно подробней? :)
   
Акції Xiaomi -10% за день. Не таке вже і падіння
   



Xiaomi Corp. plunged a record 10% after the Trump administration blacklisted China’s No. 2 smartphone maker and 10 other companies, broadening efforts to undercut the expansion of the country’s technology sector.

bloomberg.com 
   
 :S а йотафон...підпав під санкції?
   
Re: США ввели санкції проти китайської Xiaomi

Ну что, пора переходить на Асус.
   
Акції Xiaomi -10% за день. Не таке вже і падіння
Ага американці скинуть акції з дисконтом 10%, азіати їх скуплять і все вернеться назад з подальшим поступовим зростанням.
   
 :( Так що там з кацапськими смартфонами йотафон?
   
Re: США ввели санкції проти китайської Xiaomi

Якісь у вас підробки на Xiaomi
 :D
Я своїм XIAOMI Redmi Note 8 Pro 6/128GB Grey за 5900 гривень задоволений
 :D
   
Re: США ввели санкції проти китайської Xiaomi

Что вас так муляет Apple есть Samsung, LG

Лижі вважай що нема
Те що є  - односімкове і нецікаве. Відповідно хай засунуть собі...

Окрім епла та гнусмаса некитайців практично не лишилося


Останнє редагування: 16 січня 2021 10:42:08 від H.Kropp
   
Re: США ввели санкції проти китайської Xiaomi

Лижі вважай що нема
Те що є  - односімкове і нецікаве. Відповідно хай засунуть собі...

Окрім епла та гнусмаса некитайців практично не лишилося
та ну,  лажа цікавіша за гнусмас
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія