Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Найвеличніший у Польщі :shuffle:

Re: Найвеличніший у Польщі  :shuffle:

Не то шо не заходять а и вызывают резкое отторжение. Люди были в оккупации а им втирают о плюсах этой оккупации. Наш президент явно неадекватная личность.Меле шо на язык попаде
Та то я м'яко висловлююсь. Поляки ситі "плюсамі і мінусамі" кацапських обіймів по саме нікуди, століттями насолоджувались.
Тема сама по собі дуже важлива і цінна, мрії про той умовний "балто-чорноморський союз" не тільки в мене, гадаю, прописались і свідомості.
Тут би й ввалити полум'яний спіч. Але ж... Рояль не завезли, а криворожіє - ето навсєґда.
   
Re: Найвеличніший у Польщі  :shuffle:

Опять Зельц свыноти нэ вгодыв. :lol: Нэ туды дывывся, не так грозно хмурил бровки как Kнур..
і не верещав як свин
   
Re: Найвеличніший у Польщі  :shuffle:

і не верещав як свин
Що у вас в голові робиться, бджілко... Якісь свині верещать.. Зелені чортики ще не скачуть?
   
Re: Найвеличніший у Польщі  :shuffle:

я особисто народився в нацистській Німеччині,там були свої мінуси,свої плюси.

уявляю,шо було б з канцлером Німеччини після таких слів.
а тепер жабенята увага.

дякуйте Богу,шо слова Жабеняти не будуть експоновані в масс-медіах Польші,і без нього є чим зайнятися.
але хтось колись це нагадає-шоб знати з ким договорюємося в Україні,хехе.
   
Re: Найвеличніший у Польщі  :shuffle:

і не верещав як свин
Нормально он все сказал. Полна цитата - "И хочу сказать: там были плюсы, были минусы, но там не было у людей права на свободу слова, права выбора, права частной собственности",
А свынота верещит, строя из себя потерпевших страдальцев от совка.
Забывая что в том же совке их уепка Свынощелого Гэтьмана вор папаша выучил на народные гроши на факультете международных отношений.
Да и сама свынота распевает "зродылысь мы велыкойи годыны", зродылась-то в совке. :gigi:
   
Re: Найвеличніший у Польщі  :shuffle:
Agh

За Польщу тривожно.
Зараз в них полихне: https://www.pravda.com.ua/news/2021/05/3/7292338/
   
Re: Найвеличніший у Польщі  :shuffle:

Полна цитата - "И хочу сказать: там были плюсы
а шо ж він плюси забув перерахувати? :shuffle:
чи не то місце,де плюсами хвалитись можна?
а забув би.
серед мінусів нацистської Німеччини були концтабори,бомбардування німецьких міст.
але були теж плюси.
   
Re: Найвеличніший у Польщі  :shuffle:

а шо ж він плюси забув перерахувати? :shuffle:
чи не то місце,де плюсами хвалитись можна?
а забув би.
серед мінусів нацистської Німеччини були концтабори,бомбардування німецьких міст.
але були теж плюси.
Ну тебя ж, пистострадальца потерянного не было у него в консультантах. Попустись. На меня свняча демагогия не действует.  Не строй из себя узника режима, не заламывай руки.
плюсы - бесплатная медицина, к которой Британия пришла только 48 году, бесплатное образование, которое получили все нынешние "борцы", инфраструктура, которую проебывают уже тридцать лет и по всей вероятности таки проебут успешно в ближайшее десятилетие.
   
Re: Найвеличніший у Польщі  :shuffle:

Андрій Смолій

Подивився виступ Зеленського у Польщі.
Мда...навіть тут нічого путнього.

Каже: «я раждьон в ссср. Там билі і плюси і мінуси». А щось нормальне президент найбільшої країни Європи може сказати на зустрічі лідерів п‘яти держав центральної та східної Європи?
Щось про цінності, так, саме українські цінності. Чи історію він не знає взагалі? Не знає, і це факт. А написати йому якусь промову -  теж не можна? Чи колективна «мендель» вже кінцево пронизала весь державний апарат...

Одним слово - слабко. Дуже слабко. І це обличчя країни. Соромно.

Погоджуюсь. Щодо промов йому до Петра далеко.
   
Re: Найвеличніший у Польщі  :shuffle:

Ну тебя ж, пистострадальца потерянного не было у него в консультантах. Попустись. На меня свняча демагогия не действует.
рус,так ти перерахував плюси для совєтів. :laugh:
а Жабеня плюсануло совєтів в Польші.

ПС.Неспаплюжений Гетьман не думаю шо кращий.але Жабеня бє його на голову.бо не вміє мовчати.
   
Re: Найвеличніший у Польщі  :shuffle:

Такой важный ответсвенный момент,а от Украины такое блеющее ничтожество....
 (td)
   
Re: Найвеличніший у Польщі  :shuffle:

Такой важный ответсвенный момент,а от Украины такое блеющее ничтожество....
 (td)

ІМЄННО !!

   
Re: Найвеличніший у Польщі  :shuffle:

Зеленое говно позор Украины...
Печаль
   
Re: Найвеличніший у Польщі  :shuffle:



Встречали директор аэропорта и таможенник ?
Уровень.
   
Re: Найвеличніший у Польщі  :shuffle:

Показати зображення...

А шо чуть шо - сразу вєртікаль?
   
Re: Найвеличніший у Польщі  :shuffle:

Та то я м'яко висловлююсь. Поляки ситі "плюсамі і мінусамі" кацапських обіймів по саме нікуди, століттями насолоджувались.
Тема сама по собі дуже важлива і цінна, мрії про той умовний "балто-чорноморський союз" не тільки в мене, гадаю, прописались і свідомості.
Тут би й ввалити полум'яний спіч. Але ж... Рояль не завезли, а криворожіє - ето навсєґда.
Гены мамы Риммы и папы Саши не пропьешь
   
Re: Найвеличніший у Польщі  :shuffle:

А зачем шлюха вспомнила СССР?

Для Европы слышать, что СССР был хорошим - дикость. Тем более для восточной (для наших союзников эстонцев, литовцев, поляков, латышей)

Оно шо, совсем *банулось?
   
Re: Найвеличніший у Польщі  :shuffle:

А зачем шлюха вспомнила СССР?

Для Европы слышать, что СССР был хорошим - дикость. Тем более для восточной (для наших союзников эстонцев, литовцев, поляков, латышей)

Оно шо, совсем *банулось?
воно й досі живе в СССР... ще й айкоси є
   
Re: Найвеличніший у Польщі  :shuffle:

А зачем шлюха вспомнила СССР?

Для Европы слышать, что СССР был хорошим - дикость. Тем более для восточной (для наших союзников эстонцев, литовцев, поляков, латышей)

Оно шо, совсем *банулось?

це все дідусь Фрейд.

Підсвідомо вова зеленський залишився у радянському союзі.

гідний син мами ріми і папи саши
   
Re: Найвеличніший у Польщі  :shuffle:

це все дідусь Фрейд.

Підсвідомо вова зеленський залишився у радянському союзі.

гідний син мами ріми і папи саши
Он просто не вдупляет что и кому можно говорить.На отходняке подумал что перед ним Туркменбаши а Мендельша не подсказала.
   
Re: Найвеличніший у Польщі  :shuffle:

Підсвідомо вова зеленський залишився у радянському союзі.

Справа не в Зеленському. У радянському союзі залишилось більшість населення України. Перемога Сватів на виборах це лише наслідок.
   
Re: Найвеличніший у Польщі  :shuffle:

 «я раждьон в ссср. Там билі і плюси і мінуси» :facepalm:  то нахер ти поліз на президентство України совковий клоун... тут люди за Україну вмирали і по таборах сиділи.. а ти хуєм в Совку своєму грав
   
Re: Найвеличніший у Польщі  :shuffle:

«я раждьон в ссср. Там билі і плюси і мінуси» :facepalm:  то нахер ти поліз на президентство України совковий клоун... тут люди за Україну вмирали і по таборах сиділи.. а ти хуєм в Совку своєму грав
Ты если где и сидел, то только на дурке. Да и на чыкагщыну попал по квоте для экзотических долбоепов.
   
Re: Найвеличніший у Польщі  :shuffle:

«я раждьон в ссср. Там билі і плюси і мінуси» :facepalm:  то нахер ти поліз на президентство України совковий клоун... тут люди за Україну вмирали і по таборах сиділи.. а ти хуєм в Совку своєму грав
(tu)
Дехто з зєлєпуків кричав перед виборами, що зате клоун - не совок, бо молоде покоління.
А Зє-непорозуміння - класичний приклад молодих придурків, які моляться на совок. Хоча при ньому і не жили.
   
Re: Найвеличніший у Польщі  :shuffle:

Он просто не вдупляет что и кому можно говорить.На отходняке подумал что перед ним Туркменбаши а Мендельша не подсказала.

Цей тупий Найвеличніший Хуєграй і стадо Баранів які писали йому цей текст /бо воно само нуль/ скоріше не знають що сьогодні у Польщі патріотичне свято -
"День Конституцїі 3 Травня".
Кому цікаво можуть знайти.
Якщо коротко - після прийняття сучасної як на той час Конституції що не сподобалось Росії, вже через 2,5 року з ініциативи тієї ж Росії відбувся І розподіл Польщі - русифікація,  солдатчина, казні, Сибір.
На 123 роки Польща втратила незалежність і перестала існувати у складі Імперій.
Цей криворіжський клоун-дурак /нуль/ шось там у цей момент блєєт про "плюси".
   
Re: Найвеличніший у Польщі  :shuffle:

А шо чуть шо - сразу вєртікаль?
https://t.me/officialeurosolidarity/1576

Маладєц. А тепер скажи з ким там ваш КНУРЯКА  зажигає ?
З МЕРТВЕЧУКОМ.

 :lol:  :gigi:
   
Re: Найвеличніший у Польщі  :shuffle:

Ты если где и сидел, то только на дурке. Да и на чыкагщыну попал по квоте для экзотических долбоепов.
ти тупа кацапська твараринка з розумом амеби... навіть не потягнув по IQ що я написав.  Йди водочки випий нещасне
   
Re: Найвеличніший у Польщі  :shuffle:

воно й досі живе в СССР... ще й айкоси є
В дєсятку. Совок з айкосами.
   
Re: Найвеличніший у Польщі  :shuffle:

ти тупа кацапська твараринка з розумом амеби... навіть не потягнув по IQ що я написав.  Йди водочки випий нещасне
Та шо вас дебилов понимать."борцы с кацапами" из далекого далеко. Очередной демагогический высер про таборы и Украину от колбасника, внучка полицая. :gigi:
   
Re: Найвеличніший у Польщі  :shuffle:

Пишуть, що в Зє-придурка просто випав мікрофон з вуха.
І воно почало "імпровізувати".
ну і вийшло щось типу "нє стрєляйте в піаніста, он іграєт, как умєєт".  :facepalm1:
   
Re: Найвеличніший у Польщі  :shuffle:

А шо чуть шо - сразу вєртікаль?
https://t.me/officialeurosolidarity/1576

жестяк, как можно до такого бреда опуститься? кто пишет эти тексты?  :facepalm1:
   
Re: Найвеличніший у Польщі  :shuffle:

Фантастична промова, як завжди  B-)

https://www.facebook.com/volodymyr.omelyan/videos/10158608311268439

Що то висить у нього коло вуха?
   
Re: Найвеличніший у Польщі  :shuffle:

Без рояля речь президента прозвучала как то невнятно и неубедительно
О, точно  (tu)
   
Re: Найвеличніший у Польщі  :shuffle:

Фантастична промова, як завжди  B-)

https://www.facebook.com/volodymyr.omelyan/videos/10158608311268439

Хтось дослухав?
   
Re: Найвеличніший у Польщі  :shuffle:

Обісрався ЗЕ, а обговорюють Порошенка. Ясно-понятно, як каже одна явна сепарка...
   
Re: Найвеличніший у Польщі  :shuffle:

Він там ще почав про Орлика розповідати в день реальної Конституції Речі Посполитої 1791 року, настільки прогресивної, що державу сусіди вирішили добити від гріха подалі, бо успішний кейс держави нового типу, подібноі до революційної Франції, не був потрібен ні Росії, ні Австрії, ні Прусії, ні... чого не нагадує?
Особисто я навіть не зміг ту коротку імпровізацію дослухати... Як би я не ставився до Дуди, а він розуміє українську без перекладача і перед ним неймовірно соромно...
   
Re: Найвеличніший у Польщі  :shuffle:

   
Re: Найвеличніший у Польщі  :shuffle:

   
Re: Найвеличніший у Польщі  :shuffle:

Обісрався ЗЕ, а обговорюють Порошенка. Ясно-понятно, як каже одна явна сепарка...
(tu)
   
Re: Найвеличніший у Польщі  :shuffle:

«я раждьон в ссср. Там билі і плюси і мінуси» :facepalm:  то нахер ти поліз на президентство України совковий клоун... тут люди за Україну вмирали і по таборах сиділи.. а ти хуєм в Совку своєму грав
А про вкусное мороженное не говорил?

Его уровень

О другом он не может разговаривать со взрослыми дядями, делающими политику
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія