Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Тут уряд відзвітував на що пішли мої податки :umnik2:

Прислали звіт в кінці фінансового року із детальним розписом розходів із суми яка була сплачена як податок протягом року:

1. Welfare - Соціальна допомога                                                                  24.3%
2. Health - Охорона здоровя                                                                        20.3%
3. State pensions - Пенсія                                                                            12.9%
4. Education - Освіта                                                                                    12.3%
5. National debt interest - Обслуговування державного боргу                       5.5%
6. Defense - Оборона                                                                                    5.2%
7. Public order and safety - Громадський порядок та безпека (поліція та ін.)   4.2%
8. Transport                                                                                                    4.2%
9. Business and industry                                                                                  2.5%
10. Government administration - Утримання уряду                                           2.1%
11. Culture: sports, libraries, museums                                                             1.6%
12. Environment - Навколишнє середовище                                                    1.6%
13. Housing and utilities: street lights - Утримування будинків та ком.
      послуги, типу вул. освітлення та ін.                                                           1.5%
14. Overseas aid - Допомога іншим країнам                                                     1.1%
15. Contribution to EU budget - Внесок до бюджету ЄС                                   0.7%

а де можна глянути на що ідуть податки, і скільки, манюпаса в україні?
   
а де можна глянути на що ідуть податки, і скільки, манюпаса в україні?

   
а де можна глянути на що ідуть податки, і скільки, манюпаса в україні?

 :facepalm:  Гуголь у вас заблокирован.

Набираем: "расходы бюджета украины 2017"
Получаем: https://index.minfin.com.ua/budget/expense/?2017

Шонеясно?
   
   
чому сайт весь кацапською?  :facepalm:

і що таке общєгасударствєнніє функіціі, мєжбюджентиє трансфєри і прочєє?
   
Набираем: "расходы бюджета украины 2017"
Получаем: https://index.minfin.com.ua/budget/expense/?2017
Шонеясно?

Ти написав чергову фуєту.
Адже бюджет формується не лише з ПДВО.
А людині цікаво, куди йде український ПДФО, а такої інфи нема. B-)

Ну й ПДФО переважно йде до місцевих бюджетів.


Останнє редагування: 31 березня 2018 00:27:00 від птах Сорока
   
Re: Тут уряд відзвітував на що пішли мої податки  :umnik2:
den

Можна нпвіть побачити скільки заплатив комунальний дит садок вашоі дитини за телефон
Edata.gov.ua
Всі платіжні документи ДКУ

П.с. такого ( як і прозорро) нема ніде в єс повноцінно реплізованого
Як і БД кінцевих власників всіх бізнесів в Украіні
Включно з офшорами

   
чому сайт весь кацапською?  :facepalm:

і що таке общєгасударствєнніє функіціі, мєжбюджентиє трансфєри і прочєє?

Ну откуда я знаю? :о))) Пиши в лигу спортлото
   
А шо такоє "экономическая деятельность" ?
Це збитки держпідприємств?
   
А людині цікаво, куди пішов саме його ПДФО, а такої інфи нема. B-)

А ето невозможно узнать.
Ну как ты узнаешь куда делись именно те деньги, которые заплатил именно ты? Они же сложились с другими деньгами.
   
А ето невозможно узнать.
Ну как ты узнаешь куда делись именно те деньги, которые заплатил именно ты? Они же сложились с другими деньгами.

Ну, приклад же наведено вище, що йому дали звіт.
В принципі й в Україні таке можна зробити, тим паче що то на рівні місцевих бюджетів. Але наразі до цього поки що далеко.
Але, якщо що, то зради тут не бачу.
   
Ну откуда я знаю? :о))) Пиши в лигу спортлото

нє, в принципі інфа є, але як зробити так щоб в україні кожен манюпас усвідомлював і мав уяву про те на що пішли його гроші, і що держава бере на видатки гроші не з шухляди, а з кишень інших манюпасів
   
Ну, приклад же наведено вище, що йому дали звіт.
В принципі й в Україні таке можна зробити, тим паче що то на рівні місцевих бюджетів. Але наразі до цього поки що далеко.
Але, якщо що, то зради тут не бачу.

Того горемыку Каме Така наебали. Ну как ты вычислишь, на шо потрачены деньги конкретного налогоплательщика? Популизм и наебалово
   
Re: Тут уряд відзвітував на що пішли мої податки  :umnik2:
den

Ну, приклад же наведено вище, що йому дали звіт.
В принципі й в Україні таке можна зробити, тим паче що то на рівні місцевих бюджетів. Але наразі до цього поки що далеко.
Але, якщо що, то зради тут не бачу.

Шо значить далеко?
Spending.gov.ua  в поміч
   
в україні кожен манюпас усвідомлював і мав уяву про те на що пішли його гроші, і що держава бере на видатки гроші не з шухляди, а з кишень інших манюпасів
Наприклад, щомісяця ЖЕК чіпляє роздруківку на двері будинку, куди витрачається бабло, яке зібрано як квартплата.  Ну й шо ?

Spending.gov.ua  в поміч
Не тупи. Там нема конкретно, куди пішли кошти саме з ПДФО.


Останнє редагування: 31 березня 2018 00:34:45 від птах Сорока
   
Ну, приклад же наведено вище, що йому дали звіт.
В принципі й в Україні таке можна зробити, тим паче що то на рівні місцевих бюджетів. Але наразі до цього поки що далеко.
Але, якщо що, то зради тут не бачу.

справа не в зраді чи перемозі, в нас більшість досі живе уявою, що бюджетні гроші це не власні гроші громадян, а міфічного державного бюджету які невідомо звідки беруться значить не справа манюпасу на що вони витрачаються, тому такі питання треба максимально персоналізувати, щоб кожен усвідомлював, що якщо асфальт кладеться в калюжу, то тратяться гроші не держави, власні гроші манюпаса, може і відношення буде інше до питання громадянин-держава
   
в нас більшість досі живе уявою, що бюджетні гроші це не власні гроші громадян,
В кого це "в вас", в Англії? :gigi:
Ти ж там наче сидиш, ні?
   
в нас більшість досі живе уявою, що бюджетні гроші це не власні гроші громадян, а міфічного державного бюджету які невідомо звідки беруться

Оно так и есть, большинство не платит податкив, поетому откуда бюджет берёт бабло - хуйевознаит.

Более того, основу бюджета составляет ПДВ, таможня и сбор за природные ресурсы.
А подоходный налог с манюпаса в бюджете с микроскопом не увидишь.
   
Re: Тут уряд відзвітував на що пішли мої податки  :umnik2:
den

Наприклад, щомісяця ЖЕК чіпляє роздруківку на двері будинку, куди витрачається бабло, яке зібрано як квартплата.  Ну й шо ?

Не тупи. Там нема конкретно, куди пішли кошти саме з ПДФО.
Гроші пдфо вдуть в місцевий бюджет
Знаходиш єдрпоу своєі громади і дивись куди що пішло
   
Re: Тут уряд відзвітував на що пішли мої податки  :umnik2:

Интересные цифры...

Немного прикинул, сколько налогов государство собирает, и сколько услуг предоставляет.

Например, берем позицию
2. Health - Охорона здоровя                                                                        20.3%

Берем налоги с минимальной ЗП = 1000 грн (взял ЗП чуть больше минималки). Хотя, на самом деле, сейчас многие показывают ЗП гораздо больше минималки... Но возьмем 1000 грн налога, для простоты расчетов.

Берем 20% от 1000 грн = 200 грн в месяц. Или 2400 грн в год. Такая сумма получается с налогов, на здравохранение.

Смотрим сколько платит государство семейному врачу = 370-400 грн В ГОД, за одного человека.
Куда идет остальное? )
   
Re: Тут уряд відзвітував на що пішли мої податки  :umnik2:
den

Интересные цифры...

Немного прикинул, сколько налогов государство собирает, и сколько услуг предоставляет.

Например, берем позицию
2. Health - Охорона здоровя                                                                        20.3%

Берем налоги с минимальной ЗП = 1000 грн (взял ЗП чуть больше минималки). Хотя, на самом деле, сейчас многие показывают ЗП гораздо больше минималки... Но возьмем 1000 грн налога, для простоты расчетов.

Берем 20% от 1000 грн = 200 грн в месяц. Или 2400 грн в год. Такая сумма получается с налогов, на здравохранение.

Смотрим сколько платит государство семейному врачу = 370-400 грн В ГОД, за одного человека.
Куда идет остальное? )

Бюджет МОЗ 2017 - 85 млрд грн
2000 грн на кожну людину
Вклбчно з двтьми пенсіонерами безробітними
   
Гроші пдфо вдуть в місцевий бюджет
Знаходиш єдрпоу своєі громади і дивись куди що пішло

Якої громади нафуй? Я зараз у Вінниці, мені шо ЄДРПОУ міської ради вводити чи шо? :gigi:
Ну, ввів - у відповідь ніфуя. Ну його нах,  ще сидіти розбиратися з тим гімняним юзабіліті.

Останнє редагування: 31 березня 2018 00:48:33 від птах Сорока
   
Якої громади нафуй? Я зараз у Вінниці, мені шо ЄДРПОУ міської ради вводити чи шо? :gigi:

А в Виннице громады нема? :о)))
   
Re: Тут уряд відзвітував на що пішли мої податки  :umnik2:
den

Якої громади нафуй? Я зараз у Вінниці, мені шо ЄДРПОУ міської ради вводити чи шо? :gigi:
Так
А що?
   
А в Виннице громады нема? :о)))
Так
А що?

Ну ось вам ЄДРПОУ  -  25512617
І шо? :gigi:
   
Re: Тут уряд відзвітував на що пішли мої податки  :umnik2:

Бюджет МОЗ 2017 - 85 млрд грн
2000 грн на кожну людину
Вклбчно з двтьми пенсіонерами безробітними

Ну пускай даже 2000 грн в год, на человека.
А семейному доктору дают 370 грн в год...
Разница большая. Куда идет остальное?
   
Re: Тут уряд відзвітував на що пішли мої податки  :umnik2:
den

Ну пускай даже 2000 грн в год, на человека.
А семейному доктору дают 370 грн в год...
Разница большая. Куда идет остальное?

В нас не тіки первинна ланка
   
Re: Тут уряд відзвітував на що пішли мої податки  :umnik2:
den

Ну ось вам ЄДРПОУ  -  25512617
І шо? :gigi:
Пошу кай  платежі з цим відпрпвником
Р
Районні ДА теж мають свій код
Як і районо
   
Re: Тут уряд відзвітував на що пішли мої податки  :umnik2:

Ну пускай даже 2000 грн в год, на человека.
А семейному доктору дают 370 грн в год...
Разница большая. Куда идет остальное?

А скорая, а помешение где сидит тот врач и много другой х..ни
   
Пошу кай  платежі з цим відпрпвником
Р
Районні ДА теж мають свій код
Як і районо

По перше, ніфуя воно по коду міськради не видає
По друге, пошук можно робити за період не більше ніж за 92 дні.
І по третє, 99% людей не буде тим задрачуватися, розбиратися з кодами хто до чого відноситься тощо.

Ну й крім того, ПДФО у  бюджеті міста становить 25% надходжень і  відповідно нема інформації куди воно йде.

А отже,  до дупи ваші аргументи щодо ПДФО, про яке веде мову ТС. :gigi:

P.S. Подивився взагалі  в структурі доходів  місцевого бюджету  майже 49% - дотації та субвенції.
Це п***а, а де ж супердоходи від децентралізації? B-)

Останнє редагування: 31 березня 2018 01:12:20 від птах Сорока
   
По перше, ніфуя воно по коду міськради не видає
По друге, пошук можно робити за період не більше ніж за 92 дні.
І по третє, 99% людей не буде тим задрачуватися, розбиратися з кодами хто до чого відноситься тощо.

Ну п***а, то есть сдвинуть период на другие 92 дня клямки не хватило :о)))

Ну если 99% похуй, то чиво ты выёбуесся?
   
Ну п***а, то есть сдвинуть период на другие 92 дня клямки не хватило :о)))
Я ж не тупий,  двигав період туди-сюди, результат - фуй. :fuck:

Ну если 99% похуй, то чиво ты выёбуесся?
То ви ж висрали перемогу, що є супер-пупер сайт, на якому заїпісь як зручно можно побачити куди шо йде. Прийшлось перевірити, що на заборі також багато чого написано. :gigi:


P.S. Подивився на сайті міськради,  взагалі  в структурі доходів  місцевого бюджету  майже 49% - дотації та субвенції.
Це п***а, а де ж супердоходи від децентралізації? B-)


Останнє редагування: 31 березня 2018 01:16:49 від птах Сорока
   
Я ж не тупий,  двигав період туди-сюди, результат - фуй. :fuck:

То ви ж висрали перемогу, що є супер-пупер сайт на якому заїпісь як зручно можно побачити куди шо йде. Прийшлось перевірити, що на заборі також багато чого написано. :gigi:

Ето ты тот чувак, который сломал Ексель?
   
P.S. Подивився на сайті міськради,  взагалі  в структурі доходів  місцевого бюджету  майже 49% - дотації та субвенції.
Це п***а, а де ж супердоходи від децентралізації? B-)

А налоговую инспекцию никто не децентрализовывал, как и держказначейство.
Налоги платятся на счёт казначейства, а потом перечисляюца громадам.
   
Ето ты тот чувак, который сломал Ексель?
Не знаю про шо ти кажеш.

Але той сайт,  на який ви дали пруф, скоріше усього має інше призначення, аніж ви тут розказуєте.
Там можно дивитися лише по суб'єктах, а не по бюджету в цілому.
Отже, як не знаєте для чого воно призначене - нефуй висирати перемоги..)))

   
Налоги платятся на счёт казначейства, а потом перечисляюца громадам.
Єдиний податок, акциз тощо  також? B-)




Ну й щоб вже довго не триндіти, на малюнку видно, що податки ніфуя не входять до трансфертів. Це й не дивно, бо навіть якщо почитати підручника - там чітко визначено що таке трансферти, а не те що Прол наварнякав...))




Останнє редагування: 31 березня 2018 01:31:25 від птах Сорока
   
Отже, як не знаєте для чого воно призначене - нефуй висирати перемоги..)))

 :lol:
   
Re: Тут уряд відзвітував на що пішли мої податки  :umnik2:

Прислали звіт в кінці фінансового року із детальним розписом розходів із суми яка була сплачена як податок протягом року:

1. Welfare - Соціальна допомога                                                                  24.3%
2. Health - Охорона здоровя                                                                        20.3%
3. State pensions - Пенсія                                                                            12.9%
4. Education - Освіта                                                                                    12.3%
5. National debt interest - Обслуговування державного боргу                       5.5%
6. Defense - Оборона                                                                                    5.2%
7. Public order and safety - Громадський порядок та безпека (поліція та ін.)   4.2%
8. Transport                                                                                                    4.2%
9. Business and industry                                                                                  2.5%
10. Government administration - Утримання уряду                                           2.1%
11. Culture: sports, libraries, museums                                                             1.6%
12. Environment - Навколишнє середовище                                                    1.6%
13. Housing and utilities: street lights - Утримування будинків та ком.
      послуги, типу вул. освітлення та ін.                                                           1.5%
14. Overseas aid - Допомога іншим країнам                                                     1.1%
15. Contribution to EU budget - Внесок до бюджету ЄС                                   0.7%

а де можна глянути на що ідуть податки, і скільки, манюпаса в україні?

Тут http://cost.ua/budget/

Пенсії - 27,5%
Освіта - 13,5%
Соцзахист - 10,9%
% по запозиченням - 9,1%
Підтримка економіки - 8,8%
Правоохоронні органи - 7,7%
Медицина - 7,3%
Збройні сили - 6,2%
Чиновники - 5,2%
Культура і спорт - 2,0%
Комунальне господарство - 1,4%
Охорона довкілля - 0,5%
   
Прислали звіт в кінці фінансового року із детальним розписом розходів із суми яка була сплачена як податок протягом року:

1. Welfare - Соціальна допомога                                                                  24.3%
2. Health - Охорона здоровя                                                                        20.3%
3. State pensions - Пенсія                                                                            12.9%
4. Education - Освіта                                                                                    12.3%

5. National debt interest - Обслуговування державного боргу                       5.5%
6. Defense - Оборона                                                                                    5.2%
7. Public order and safety - Громадський порядок та безпека (поліція та ін.)   4.2%
8. Transport                                                                                                    4.2%
9. Business and industry                                                                                  2.5%
10. Government administration - Утримання уряду                                           2.1%
11. Culture: sports, libraries, museums                                                             1.6%
12. Environment - Навколишнє середовище                                                    1.6%
13. Housing and utilities: street lights - Утримування будинків та ком.
      послуги, типу вул. освітлення та ін.                                                           1.5%
14. Overseas aid - Допомога іншим країнам                                                     1.1%
15. Contribution to EU budget - Внесок до бюджету ЄС                                   0.7%

а де можна глянути на що ідуть податки, і скільки, манюпаса в україні?

2/3 бюджету іде на велфершників
в цій країні нема майбутнього
   
https://www.youtube.com/watch?v=DJGge1Dki5g
Ватний кримчанин поїхав в Покров,і побачив дещо.Зрадофілам дивитись...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія