Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Доречі порохолюби ... як вам українська мова Зеленського в ролику про дебати ?

Якщо Зе-зе стане президентом, то, сподіваюсь, що Зелка буде таким же борзим з хуйло теж.
   
щось там говорили що української не знає ?  :laugh:
цікаво, з якого дубля знято?
   
Якщо Зе-зе стане президентом, то, сподіваюсь, що Зелка буде таким же борзим з хуйло теж.

Аякже !! А особєно - з рамзанчиком  :laugh:
   
Хіба він не вільно говорить? Слова підбирає, але думку формулює нормально. Тому не дойопуйтеся  B-)
Він і російською думку нормально не формулює
   
У Зеленського українська мова ліпша чим у любого пересічного кієвляніна  [ua]
   
Ніхто не допоможе підказати про столицю якої країни йде мова на відео ?  :shuffle:

   
У Зеленського українська мова ліпша чим у любого пересічного кієвляніна  [ua]

Пан пересічний кієвлянін ?       :facepalm1:
   
Пан пересічний кієвлянін ?       :facepalm1:

Бог милував.
   
У Зеленського українська мова ліпша чим у любого будь-якого пересічного кієвляніна киянина  [ua]
Вам краще жувати, аніж писати.
   
Цікаво на якій мові розмовляли мєстниє в часи Хазарського Каганату  :S
   
Вам краще жувати, аніж писати.


Не вказуйте, що мені робити і я не скажу куда вам йти  (P)
   
Не вказуйте, що мені робити і я не скажу куда вам йти  (P)
Такі як Ви у слові "ещё" чотири помилки роблять. Ви навіть у попередньому пості помилку зробили.
   
Він вжив прізвище Порошенко у називному відмінку (не відмінює).
Ще один момент: під час виборів від говорив "дякую + давальний відмінок", у той час як Порошенко використовує родовий... (що є помилкою російськомовних).

 :S
   
Такі як Ви у слові "ещё" чотири помилки роблять. Ви навіть у попередньому пості помилку зробили.


Порахуйте собі зуби Марь Ванна. Приїзжали такі вучительки жони чекістів, світло в темну Галичину нести.
   
Порахуйте собі зуби Марь Ванна. Приїзжали такі вучительки жони чекістів, світло в темну Галичину нести.
Щось у вашій "темній" Галичині якісь типові російські помилки). То може Ви не з Галичини, а з Гатчини? :D
   
Щось у вашій "темній" Галичині якісь типові російські помилки). То може Ви не з Галичини, а з Гатчини? :D


При оказії послухайти типову ґалицьку мову. Для вас вона така ж чужа, як кийово-полтавський суржик для автохтонів Ґаличини.
   
При оказії послухайти типову ґалицьку мову. Для вас вона така ж чужа, як кийово-полтавський суржик для автохтонів Ґаличини.
Я мабуть Вас здивую. Я жив серед галичан, більше того, серед бойків.
   
Вам краще жувати, аніж писати.

Ну, щоб було повністю вірно, то

ЧИМ  - НІЖ
   
Панове, не їбіть мозги. Зєля народився в Україні, для нього мова взагалі не проблема. Мені було набагато складніше... Але наразі я Справжній Знавець Української. Що казати про Зєлю, який був не уй сосі, а Цілим Капітаном КВН? Там мозок працює блискавично. А на живому концерті оті діалоги? Спробуй те все вивчити, в голові втримати і не запнутися.

Ба, скажу більше! Його недосвідченість - це неабиякий козир. Він буде перший не інтегрований у Систему президент. Не обтяжений свинарчуками та зобов'язаннями перед ними.

Self Made Man... Цим все сказано.
   
Якщо Зе-зе стане президентом, то, сподіваюсь, що Зелка буде таким же борзим з хуйло теж.

А для чого? Борзота дорого вартує нації. Правда, ковбасникам це до дупи.. Вони в окопах не гниють.
   
А для чого? Борзота дорого вартує нації. Правда, ковбасникам це до дупи.. Вони в окопах не гниють.

Ти теж
   
Ти теж

Я у липні 86-го на ЧАЕС їбошив по 18 годин на добу. То було набагато важче, ніж аватарити чи як СБУ-шники у командіровачьку за ксівою приїхати.
   
Я у липні 86-го на ЧАЕС їбошив по 18 годин на добу. То було набагато важче, ніж аватарити чи як СБУ-шники у командіровачьку за ксівою приїхати.

Борзота дорого коштує, Гансе
   
Доречі якщо мови про справки, Я хочу побачити справку, що Зе не вживає наркотики.
Ну це такоє, в нас половина еліти вживає.
   
Якщо ведмедя дресирувати достатньо довго, він так само заговорить. Ah, wait... Паддінгтон, бгггг.

Ти, запроданець, зневажаючий власну країну (це до Лубрікантіса), подивися на студентів-негрів, що прихали в Україну навчатися - вони КРАЩЕ розмовляють. Подивись на тих з них, хто пісні співа (зара не можу згадати імена, але бачив на ютубі) - вони БІЛЬШІ українці ніж твій улюбленець-малорос маланського розливу.

Мій знайомий зімбабвієць став розмовляти українською ще на першому курсі. Але він і до цього знав, крім англійської, ще й мову свого народу ( здається, шоно- в нього і прізвище таке) та німецьку
   
Звісно, що херова. Краще, ніж у Азарова, і басами своїми намагається спекулювати- але вимова десь така, як на початку свого президентства була у Пороха англійська... Чи у Яценюка, коли він лише став прем'єром... Тобто розуміти вони все розуміли, але акцент був дикий, причому саме російський, а не український, як у інтелігентних галичан з волиняками, як то Микола Рябчук чи Оксана Забужко ...

Так то у наших першопрохідців з українських політиків, які нарешті заговорили англійською... А Зеля мав всі шанси заговорити українською ще 27 років тому, як Україна стала незалежною. І лише зараз починає навчатись нею володіти... Як же він атестат і диплом одержував, якщо там оцінки були за українську? А, ну так... Як і всі, за допомогою корупції та телефонного права. І це диво зараз навчає інших життю без корупції, без якої сидів би собі десь у 6-7 класі й сидів ... досі

100%
   
Так нехай барига погодиться, якщо є сумніви в українській мові Зеленського, хулі тут думати?!  B-)

 :gigi:  (tu)
   
Ролік знімався мінімум кілька годин.
Так навіть мавпу можна за кілька годин навчити кількох фраз на українській
Між іншим про мавп, почув недавно народний фольклор:
на вгороді шимпанзе, а в Кєєві Володя Зе :D
   
Ти теж

Що саме цікаве, дочку не в Расєюшку послав, а в США.

Ми, ковбасники, хочемо, щоб у вас США було в Україні, а воно хоче назад в СССР.

Когнітивний дисонанс-с!
   
А для чого?
Я вже пояснював, чого. Це насправді очевидно.
Висміювання саркастичне хуйло та його пропагандонів (які самі себе сприймають дуже серйозно)  буде ефективним контр-пропагандистським методом. Не лиш в Україні, але і у пРФ.
Режим хуйло треба сковирнути, але не будь-яким способом, а з середини, продемонструвавши увесь його ідіотизм самій ваті - це у інтересах безпеки України.
А такий неглибокий, простенький гумор, як у Кварталу досить легко сприймається ширнармасами на пост.совковому просторі.
   
Хотілось би почути від нього про малесеньке телятко.
Без підготовки і 100500 дублів. Наживо.
   
А мені його англійська сподобалась  :lol:  :weep:  :laugh:

https://www.youtube.com/watch?v=RIQUo2t014c
In English? ... I don't know! (ще б пак!)

Коррапшн фьорст!  :lol:  :weep:

І все це з дибільними ужимками, ніби він торгується на Привозі за шматок сала!

Боже! За що все це нещасній Україні??

Стидоба ....

Та ні, насправді він тут досить старанний і наполегливий.... І по-хорошому хуцповий ( нахабний ). З часом у нього з англійською буде все гаразд, це видно

А от з українською- ні. Не буде. Видимість буде, але пріоритету такого немає, щоб українською думати, читати, говорити з друзями чи вдома . Тому й українська для нього буде ЗАВЖДИ чужа
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія