Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Дівчата передають привіт з фронту нацжонам

Ти не зрозуміла, НК танцює на її кістках, а не вбило її або здало...

Фото без геолокації нічого не дає, це ще в 14 році розбирали. 

Могли її відслідкувати щоб убити, але точно не по фото, просто тому що вона символ... Але ти цього не розумієш.

Їм побарабану чи вона за Порошенка. Вона засвітилась дійсно могли спробувати зробити медійною жертвою...

А могло бути просто так сталось. Бо зараз реально загострення.

Ніякий НК ні на чому не танцює. Наразі танцюють на її кістаках лише порохоботи у цій гілці і у сусідній пов*язаній. Більше нікому це не потрібно. Бо порохоботи відчувають на собі вину за її загибель, але визнати це їм відсутність сили волі не дозволяє.


ЩО їм заважало не розмазувать тут своє гівно, а просто тихо поспівчувати її сім*ї і все. Тупо обмежитися лише співчуттями? Нє, їм треба було у її загибелі звинуватити юльків. Ну, і хто вони після цього? Розумними їх не назвеш.


Кому вони зробили гірше? Ну, промовчали б. У пам*яті вона б так і залишилася Промінчиком. А так... завдяки порохоботам почали з*являтися сторонні думки і підозри, що не все там так однозначно і із її втручанням у політику, і із загибеллю.... Ну, кому воно треба окрім самих порохоботів оте вивалювання її в грязі?



Просто заткніться, а ваші опоненти і так перестануть тут писати, як тільки ви перестанете швирятися своїми какунцями.
   
То як там твій син у якого сіськи?

Ти несеш якусь маячню, яка мені незрозуміла, бо я далеко не весь хворум читаю. Може, там щось таке напи зділи, про що я й гадки не маю.

В мого сина ніяких сісєк нема, росте гарний хлопчина, дівчата вже давно за ним сцються по ногах, тільки й встигаю відганяти.  :-B
   
Це він тут ображає інших, він написав брехню више що його син воює... Я нагадав йому що в нього я чув за одну дочку. тепер буду знати що дві.

Переглянь раніше дописи його, зрозумієш про що я , якщо він не відредагува його.

Він все правильно написав. ти просто не читав його давніші пости про сина.
   
:facepalm:

Всё как обычно - эксперт знает всё и обо всём...

Та я не перший рік з ним на одному форумі. А форуми різні були.
   
Це він тут ображає інших, він написав брехню више що його син воює... Я нагадав йому що в нього я чув за одну дочку. тепер буду знати що дві.

 :facepalm1:

Де я таке писав? Син приписку до воєнкомата поки що проходить. Йому 16 років.  :rotate:
   
:facepalm1:

Де я таке писав? Син приписку до воєнкомата поки що проходить. Йому 16 років.  :rotate:


 :gigi: Та нехай думають. Я читаю їх - таке враження, ніби тільки сьогодні всі вони тут зареєстровані.
   
Та я не перший рік з ним на одному форумі. А форуми різні були.

 :facepalm:

ЗЫ. Ганся, заканчивай срать в головы ))))))
   
:facepalm1:

Де я таке писав? Син приписку до воєнкомата поки що проходить. Йому 16 років.  :rotate:
Ганя тобі ще не вернули можливість писати на рідному Цузі?

Що ти таке зробив що тебе вигнали з тої помийки? Руккі любить таких як ти ....

Здається в нього не давно деньчик був 40 років.

То що натворив?
   
:facepalm:

ЗЫ. Ганся, заканчивай срать в головы ))))))


 ;o Я його знаю з 2010 року. Ми майже разом прийшли з ним на ДД. Шо не таг?
   
Ганя тобі ще не вернули можливість писати на рідному Цузі?

Що ти таке зробив що тебе вигнали з тої помийки? Руккі любить таких як ти ....

Здається в нього не давно деньчик був 40 років.

То що натворив?

Капєц, ти знаток... Руккі - старий вуй, старший за мене. А вигнали за укропство.  :-B
   
а карофка то виявилася рідкісною мразотою.
не очікував.
   
;o Я його знаю з 2010 року. Ми майже разом прийшли з ним на ДД. Шо не таг?

я его с 8 или 9 знаю.

дочка у него
   
я его с 8 или 9 знаю.

дочка у него

І син, і ще одна донька. І що? Значить, ти погано його знаєш.
   
а карофка то виявилася рідкісною мразотою.
не очікував.

На себе подивися. Вже якою найрідкіснішою тут себе порохоботи показали - годі і казати.
   
І син, і ще одна донька. І що? Значить, ти погано його знаєш.

 :facepalm:

Ганся, не будь фашистом - просвети гражданку эксперта
   
На себе подивися. Вже якою найрідкіснішою тут себе порохоботи показали - годі і казати.

порохоботи, юльки, зюльки - це політичні вподобання.
а я говорю про твої особисті якості.
   
:facepalm:

Ганся, не будь фашистом - просвети гражданку эксперта

Я не розумію: навіщо ти під дурака косиш? Він же тут сам тобі вже написав, що у нього дві доньки і син. Що ще тобі не так? Чи у тебе плохі діла з математикою - не можеш скласти все до купи?
   
:facepalm:

Ганся, не будь фашистом - просвети гражданку эксперта

Так Карофка сама кого угодно из вас просветит. У неё мозги есть, в отличие от Свинарчучки с её бапскими эмоциями и завидками.  :rotate:
   
Я не розумію: навіщо ти під дурака косиш? Він же тут сам тобі вже написав, що у нього дві доньки і син. Що ще тобі не так? Чи у тебе плохі діла з математикою - не можеш скласти все до купи?

 :lol:  пздц!  :weep:
   
Кілька запитань до профі в технічному читанні фотографій :

Що за кулемет на фотографії ?
Яка в нього максимальна дальність вогню ?
Всі військові у підрозділі озброєні саме такою зброєю, чи більшість має зброю з меншою дальністю вогню ?
На вашу думку, солдати - це кроти, що риють окопи і бліндажі під землею і вночі ?

А окупанти мають очі ?
А біноклі ?
А беспілотники ?
Ну і врешті, в інтернет вони вміють заходити, що таке карти Google знають ?

Дайте відповіді на ці питання, і забудьте про вигадану, і роздуту вами на кілька сторінок, теорію про розсекречену через фото позицію.
   
Так Карофка сама кого угодно из вас просветит. У неё мозги есть, в отличие от Свинарчучки с её бапскими эмоциями и завидками.  :rotate:

решил интригу закрутить? ню-ню

ЗЫ. Давно не было фоток с выездами на дикий туризм с супер-девайсом - прицепом-трансформером... На тех фотках на протяжении нескольких лет присутствовали твои дети. Все 3  :laugh:

плот тоже вот вспомнился)))))

Останнє редагування: 3 квітня 2019 23:49:22 від Десантник
   
порохоботи, юльки, зюльки - це політичні вподобання.
а я говорю про твої особисті якості.

Чесність - це погана особиста якість? От для чого канонізувати якусь ТП, яка кинула двох дітей чоловікові, який ще невідомо чи є їх батьком, і три роки (!) їй похєр?

І для чого? Який військовий ефект від її фотачєк у пейсбучіку? Саме пропагандонство.
   
порохоботи, юльки, зюльки - це політичні вподобання.
а я говорю про твої особисті якості.

А в чому мої "особисті якості"?


Я що, тут когось обізвала поганими словами? Чи когось гівном полила? Я сказала правду. Все, як я те бачу. І весь цей час тільки те й роблю, що відбиваюся та відмахуюся від вашого, порохобоцького, гівнотиння.

Ви чомусь вирішили, що вам, я так зрозуміла, ваш Пецья, дав індульгенцію на ображання опонентів і переведення стрілок. Ви все намагаєтеся обгівняти опонента і звинуватити його у загибелі однієї із вас, порохоботів.


І ваше сирлиння зашкалює. Воно необгрунтоване і безпідставне. ЖОДЕН юльок не винуватий у тому, що сталося. А от на Петі вини дуже багато. І ви з ним несете колективну відповідальність, бо впрягаєтеся за нього.


То в чому моя вина? Що стверджую, що загибла даремно вписалася за Пецю? Так це моя точка зору, і скільки б ви не накидали на свої вентилятори гавнєца - я її не зміню. Бо ваше гавнєцо не містить доказів і підстав для того.


Працюйте краще над доказовою базою, панове порохоботи, щоб і я вам повірила. Бо наразі ваші какашки окрім як самих какашок на мою адресу більше нічого змістовного не містять.


А загибель Яни виходить, що була марною. Ну, просто не могло такого бути. А сталося.
   
Чесність - це погана особиста якість? От для чого канонізувати якусь ТП, яка кинула двох дітей чоловікові, який ще невідомо чи є їх батьком, і три роки (!) їй похєр?

І для чого? Який військовий ефект від її фотачєк у пейсбучіку? Саме пропагандонство.

ну, щодо твоєї мразотності в мене вже давно сумнівів не залишилося.
а от карофка неприємно здивувала.
   
Кілька запитань до профі в технічному читанні фотографій :

Що за кулемет на фотографії ?
Яка в нього максимальна дальність вогню ?
Всі військові у підрозділі озброєні саме такою зброєю, чи більшість має зброю з меншою дальністю вогню ?
На вашу думку, солдати - це кроти, що риють окопи і бліндажі під землею і вночі ?

А окупанти мають очі ?
А біноклі ?
А беспілотники ?
Ну і врешті, в інтернет вони вміють заходити, що таке карти Google знають ?

Дайте відповіді на ці питання, і забудьте про вигадану, і роздуту вами на кілька сторінок, теорію про розсекречену через фото позицію.

А тепер додай до своїх запитань ще і запитання: чи могли її випустити із нулівки із цим кулеметом у поїзді у Бровари, щоб не на передових позиціях зробити ту свою фотку - і все стане на свої місця.
   
А в чому мої "особисті якості"?


Я що, тут когось обізвала поганими словами? Чи когось гівном полила? Я сказала правду. Все, як я те бачу. І весь цей час тільки те й роблю, що відбиваюся та відмахуюся від вашого, порохобоцького, гівнотиння.

Ви чомусь вирішили, що вам, я так зрозуміла, ваш Пецья, дав індульгенцію на ображання опонентів і переведення стрілок. Ви все намагаєтеся обгівняти опонента і звинуватити його у загибелі однієї із вас, порохоботів.


І ваше сирлиння зашкалює. Воно необгрунтоване і безпідставне. ЖОДЕН юльок не винуватий у тому, що сталося. А от на Петі вини дуже багато. І ви з ним несете колективну відповідальність, бо впрягаєтеся за нього.


То в чому моя вина? Що стверджую, що загибла даремно вписалася за Пецю? Так це моя точка зору, і скільки б ви не накидали на свої вентилятори гавнєца - я її не зміню. Бо ваше гавнєцо не містить доказів і підстав для того.


Працюйте краще над доказовою базою, панове порохоботи, щоб і я вам повірила. Бо наразі ваші какашки окрім як самих какашок на мою адресу більше нічого змістовного не містять.


А загибель Яни виходить, що була марною. Ну, просто не могло такого бути. А сталося.

можеш не напружуватися і не постити ці простирадла.
після того, що ти тут вже наговорила, їх ніхто не читає.
   
А тепер додай до своїх запитань ще і запитання: чи могли її випустити із нулівки із цим кулеметом у поїзді у Бровари, щоб не на передових позиціях зробити ту свою фотку - і все стане на свої місця.
Отже якщо Атошник за Україну, то він має вмерти на передовій щоб Юля і Зе їх ватні прихильники могли спати спокійно...

Реально розстроюєш....

А ти навіть не знаєш який нас сенарій чекає в разі перемоги ЗЕ... Просто не знаєш...  :facepalm:
   
ну, щодо твоєї мразотності в мене вже давно сумнівів не залишилося.
а от карофка неприємно здивувала.

Та мене найменше цікавить твоя думка про мене. Я думаю, що пишу і пишу що думаю. Ти ще мені повказуй, що мені тут писати і про що.

Вон вас сколька, а я адна. (с, Алла).
   
можеш не напружуватися і не постити ці простирадла.
після того, що ти тут вже наговорила, їх ніхто не читає.
Ну, не треба себе ототожнювати з усим форумом. Забагато на себе береш.

Твої я теж не всі висери читаю, але це не означає, що ти не маєш право їх тут відкладувати. Так що, адью.
   
Та мене найменше цікавить твоя думка про мене. Я думаю, що пишу і пишу що думаю. Ти ще мені повказуй, що мені тут писати і про що.

Вон вас сколька, а я адна. (с, Алла).

ок. не буду.
з мразотою спілкуватися не маю ніякого бажання.
   
Для некоторых, кому Ганс (бывалый, нанюхавшийся портянок) аффторитет.

По той фотке невозможно осуществить привязку к местности.

Там нет никаких ориентиров, кроме голой посадки на линии горизонта...  Этот окоп может находится в любом месте из 400+ км фронта, ибо каждое поле окружено посадками...

Ну, а нюанс про то, что погибла в блиндаже (не засвеченом) от прямого попадания, обговаривать не буду, бесполезно.

Там могли бути не відключені геотеги. Я не знаю, яке в них зміщення, але могли послужити для приблизної наводки.
   
Отже якщо Атошник за Україну, то він має вмерти на передовій щоб Юля і Зе їх ватні прихильники могли спати спокійно...

Реально розстроюєш....

А ти навіть не знаєш який нас сенарій чекає в разі перемоги ЗЕ... Просто не знаєш...  :facepalm:

Та ні. З твоєї льогіки виходить, що він автоматично тільки за Петью, і проти Юлі і Зелі. Десь так. Херня, канєшно, але то твоя херня, не моя.

Я не можу зрозуміти, чому ти навішуєш на мене Петін просьор у вигляді Зеліних 30%, якщо я голосувала за Юльку. Може мені ще й спокутувати вину за Бойковий електорат, за Ляшковий, за Вілкуловий.....

Да ви єбанулісь, гаспада....  :facepalm:


Я проголосувала за Юльку. Все. Крапка. Не траб вішати на мене всіх собак. Це ваш із Пеціком просьор і вам його спокутувати.

Ви своїми систематичними нападками на Юльку і і юльків зробили все, щоб у мене навіть ніколи і думки не виникало хоч за якихось форс-мажорних обставин проголосувати за Пеціка. ОТі ваші "Мадурівна" і "макака" зробили свою справу. Тепер їжте те, що виростили. І жеріть, поки вам не повилазить.
   
ок. не буду.
з мразотою спілкуватися не маю ніякого бажання.

Дик, я і не спілкуюся. Так, перекидуюся собі з нею какашками. Хіба ж це спілкування?
   
А тепер додай до своїх запитань ще і запитання: чи могли її випустити із нулівки із цим кулеметом у поїзді у Бровари, щоб не на передових позиціях зробити ту свою фотку - і все стане на свої місця.

Не хочете думати, лише питання у відповідь.
Ну що ж, відповім.
Фотка зроблена на ВОПі.
Але для окупантів не потрібно вишукувати у Фейсбуці інформацію про позиції наших військ.
А треба лише ВИЗИРНУТИ З ОКОПУ І ПОДИВИТИСЬ очима  на 300-3000 метрів перед собою.
А маючи бінокль, можна побачити, хто куди окурки кидає.
   
А ти навіть не знаєш який нас сенарій чекає в разі перемоги ЗЕ... Просто не знаєш...  :facepalm:

Та ніхто не сумнівається, що Підр здатний на що завгодно. Як морячків відправив на вірну загибель заради скасування виборів. Щоправда, морячкам забракло патріотичного виховання відкрити вогонь, тому вижили.

Хоча... Ні... Я відмовляюся вірити, що Головнокомандувач воюючої країни відправив морячків з несправною зброєю. Це, певно, фейк?..

   
Re: Дівчата передають привіт з фронту нацжонам

Ніякий НК ні на чому не танцює. Наразі танцюють на її кістаках лише порохоботи у цій гілці і у сусідній пов*язаній. Більше нікому це не потрібно. Бо порохоботи відчувають на собі вину за її загибель, але визнати це їм відсутність сили волі не дозволяє.


ЩО їм заважало не розмазувать тут своє гівно, а просто тихо поспівчувати її сім*ї і все. Тупо обмежитися лише співчуттями? Нє, їм треба було у її загибелі звинуватити юльків. Ну, і хто вони після цього? Розумними їх не назвеш.


Кому вони зробили гірше? Ну, промовчали б. У пам*яті вона б так і залишилася Промінчиком. А так... завдяки порохоботам почали з*являтися сторонні думки і підозри, що не все там так однозначно і із її втручанням у політику, і із загибеллю.... Ну, кому воно треба окрім самих порохоботів оте вивалювання її в грязі?



Просто заткніться, а ваші опоненти і так перестануть тут писати, як тільки ви перестанете швирятися своїми какунцями.
Такий лукавої отмазкє навіть біси заздрять..
   
Не хочете думати, лише питання у відповідь.
Ну що ж, відповім.
Фотка зроблена на ВОПі.
Але для окупантів не потрібно вишукувати у Фейсбуці інформацію про позиції наших військ.
А треба лише ВИЗИРНУТИ З ОКОПУ І ПОДИВИТИСЬ очима  на 300-3000 метрів перед собою.
А маючи бінокль, можна побачити, хто куди окурки кидає.

В такому випадку вже б давно їх снайпери познімали, а надто дівчат. Та чогось такого немає. Тому ваша теорія купи не тримається.
   
В такому випадку вже б давно їх снайпери познімали, а надто дівчат. Та чогось такого немає. Тому ваша теорія купи не тримається.

В мене не теорія.
Практика.
 [ua]
   
В такому випадку вже б давно їх снайпери познімали, а надто дівчат. Та чогось такого немає. Тому ваша теорія купи не тримається.

Їх і познімали. Таке враження, що після фотосесій у них єдина доля: стати патріотичним прикладом. Посмертно.
   
В мене не теорія.
Практика.
 [ua]

Ні. Поки що теорія. До практики їй ще далеко
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія