Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Львівська народна республіка

Re: Львівська народна республіка

   
Re: Львівська народна республіка

Круто не?
   
Re: Львівська народна республіка
DVB

 
Цитата: Ламер
З такими була інша схема:
зрозумів! а чо зрадили славним традиціям? чого жодного корупціонера не розтріляли? Овощ за вас мусив побожного Зварича садити. (він, зварич, до речі, як, томос вітав?)
а то лише як плєшивий - мультікі показуєте для нецільової аудиторії
   
Re: Львівська народна республіка

Нечего двум ебанутым делать в Житомире
   
Re: Львівська народна республіка

за слово НАРОДНА треба пиzдити чоботом по рилу
Китайцям розкажи
   
Re: Львівська народна республіка

зрозумів! а чо зрадили славним традиціям? чого жодного корупціонера не розтріляли? Овощ за вас мусив побожного Зварича садити. (він, зварич, до речі, як, томос вітав?)
а то лише як плєшивий - мультікі показуєте для нецільової аудиторії
ну не знаю, спробуйте запитати у своїх колег - мотороли чи ґіві
   
Re: Львівська народна республіка

Китайцям розкажи

китайців теж треба
в першу чергу
   
Re: Львівська народна республіка
DVB

Цитата: Ламер
ну не знаю, спробуйте запитати у своїх колег - мотороли чи ґіві
О! бачите! Проста питання, а загнало вас у глухий кут.
Ну невже теоретики національно-визвольні, в своїх працях не розглядали це питання. Було не цікаво, чи в результаті вийшли самі на себе? :D
Просте ж питання, чому овощ посадив зварича, коли такі гарячі хлопці поряд 15 років його в упор не бачили?
От ви особисто, зваричу подібні мультики показували?
а про ротороли та інші шестерні, то мені ближче все таки взякі пппппшшшшшш..едупсь кі чи як іх там
   
Re: Львівська народна республіка

О! бачите! Проста питання, а загнало вас у глухий кут.
Ну невже теоретики національно-визвольні, в своїх працях не розглядали це питання. Було не цікаво, чи в результаті вийшли самі на себе? :D
Просте ж питання, чому овощ посадив зварича, коли такі гарячі хлопці поряд 15 років його в упор не бачили?
От ви особисто, зваричу подібні мультики показували?
а про ротороли та інші шестерні, то мені ближче все таки взякі пппппшшшшшш..едупсь кі чи як іх там
та то зрозуміло, що Вам значно ближчі до душі (чи що там у вас,кацапів,її заміняє) вбивці-терористи.
Але вони вже в пеклі.
Бажаю швидкої і приємної зустрічі!
   
Re: Львівська народна республіка
DVB

Цитата: Ламер
та то зрозуміло, що Вам значно ближчі до душі (чи що там у вас,кацапів,її заміняє) вбивці-терористи.
Але вони вже в пеклі.
Бажаю швидкої і приємної зустрічі!
то яка думка по зваричу? нема думки?
   
Re: Львівська народна республіка
DVB

"зваричі" - патріоти України!
   
Re: Львівська народна республіка

то яка думка по зваричу? нема думки?
думаєте, що Зварич вам допоможе? :)
Сумніваюся, кацапчику...
   
Re: Львівська народна республіка
DVB

Цитата: Ламер
думаєте, що Зварич вам допоможе?
чим... дєньгамі? :facepalm1: Мені, Ні, звичайно!
Маленьку частину награбованого на уражених стокгольмським синдромом він занесе томосним попам і теоретикам національно-визвольним.
А вже ті будуть на його гроші навішувати локшину на вуха патріотам та залякувати мультиками асвабадітєлєй, як ото мене :)
Ну, і в ідеалі створить західно-українську корупціонерія, щоб не ділитись з криворіжськими / вінницькими.
Поляки ті конюшні почистять.
   
Re: Львівська народна республіка

чим... дєньгамі? :facepalm1: Мені, Ні, звичайно!
Маленьку частину награбованого на уражених стокгольмським синдромом він занесе томосним попам і теоретикам національно-визвольним.
А вже ті будуть на його гроші навішувати локшину на вуха патріотам та залякувати мультиками асвабадітєлєй, як ото мене :)
Ну, і в ідеалі створить західно-українську корупціонерія, щоб не ділитись з криворіжськими / вінницькими.
Поляки ті конюшні почистять.
ясно
корупціонерія, томосні попи, злобні :) поляки..
Класичне ольгіно!
   
Re: Львівська народна республіка

То есть ,Зеленский щиро верит что львовяне молча  примут с караваем русский мир,начнут ходить в кокошниках и лабать на балалайках?
во Львове есть такие же ватники как и везде, в таком же количестве, молодежь повально слушает русский рэп и угорает с сериала "полицейский с рублевки", таксисты матерятся на русском и считают что "политики там между собой делят територии". Вот эта напускная псевдо-елитарность Львова уже вымораживает, особенно после таких театральных кадров как Федина. Я вот недавно на украинском спросил в Дрогобиче как проехать у діда з вусами, он мне на чистом русском отвечал.
   
Re: Львівська народна республіка

во Львове есть такие же ватники как и везде, в таком же количестве, молодежь повально слушает русский рэп и угорает с сериала "полицейский с рублевки", таксисты матерятся на русском и считают что "политики там между собой делят територии". Вот эта напускная псевдо-елитарность Львова уже вымораживает, особенно после таких театральных кадров как Федина. Я вот недавно на украинском спросил в Дрогобиче как проехать у діда з вусами, он мне на чистом русском отвечал.
як цікаво послухати байки зі склепу :)
   
Re: Львівська народна республіка

во Львове есть такие же ватники как и везде, в таком же количестве, молодежь повально слушает русский рэп и угорает с сериала "полицейский с рублевки", таксисты матерятся на русском и считают что "политики там между собой делят територии". Вот эта напускная псевдо-елитарность Львова уже вымораживает, особенно после таких театральных кадров как Федина. Я вот недавно на украинском спросил в Дрогобиче как проехать у діда з вусами, он мне на чистом русском отвечал.
   
Re: Львівська народна республіка

   
Re: Львівська народна республіка

Показати зображення...
во-во-во! :)
   
Re: Львівська народна республіка

за слово НАРОДНА треба пиzдити чоботом по рилу

+.
ЛНР  :D
   
Re: Львівська народна республіка

А що? Чим фігово?

хе-хе.
А чим тоді лугандон фіговий?  :D
   
Re: Львівська народна республіка

так так так, Закарпатье тоже хочет больше прав, если Львовяне хотят править на ЗУ, то нам надо такие же права как Львовской обл.
   
Re: Львівська народна республіка

так так так, Закарпатье тоже хочет больше прав, если Львовяне хотят править на ЗУ, то нам надо такие же права как Львовской обл.
Это называется тупорылый идиот открыл ящик Пандоры.Теперь осталось только гадать чем это всё закончится
   
Re: Львівська народна республіка

хе-хе.
А чим тоді лугандон фіговий?  :D
Лугандон класний. Всіх ельфів - в лугандон нах! :)
   
Re: Львівська народна республіка

Лугандон класний. Всіх ельфів - в лугандон нах! :)

ну хто б ще написав що лугандон класний, як не педрили  :facepalm1:
   
Re: Львівська народна республіка

Это называется тупорылый идиот открыл ящик Пандоры.Теперь осталось только гадать чем это всё закончится

мені більш цікаво, чим отака вишивата відрізняється тепер від лугандонської кацавати :facepalm1:
   
Re: Львівська народна республіка

ну хто б ще написав що лугандон класний, як не педрили  :facepalm1:
та які праблєми?
Я можу написати, що Зе класний чи що Хуйло нєхуйовий... І шо?
   
Re: Львівська народна республіка

Это называется тупорылый идиот открыл ящик Пандоры.Теперь осталось только гадать чем это всё закончится
   
Re: Львівська народна республіка

   
Re: Львівська народна республіка

там на 18.00 збір в Холі ОБЛради
   
Re: Львівська народна республіка

На сесії Львівської обласної ради депутати прийняли заяву про недопущення капітуляції після підписання так званої “формули Штайнмайера”.

За заяву проголосували одноголосно 66 присутніх депутатів, повідомляє “Радіо Свобода”. У заяві йдеться, що “формула Штайнмайера” є неприхованою здачею національних інтересів і початком капітуляції України в російсько-українській війні.

На думку депутатів Львівської облради, на окупованих територіях Донбасу остаточно закріпиться присутність представників окупаційних адміністрацій у владі на національному рівні. Львівські депутати закликали всі патріотичні сили, представлені в Парламенті, заблокувати нову редакцію закону України про особливий статус Донбасу і узаконити проведення місцевих виборів на тимчасово окупованих територіях в окремих районах Донецької і Луганської областей.

Львівські депутати готові провести виїзне засідання під стінами Верховної Ради і пропонують керівникам держави і провідним політичним силам організувати національний круглий стіл для вироблення спільної загальнодержавної стратегії на переговорах по російській агресії і долі тимчасово окупованих територій. Також Львівська облрада прийняла заяву про недопущення відведення сил і засобів ЗСУ з Донбасу
   
Вільне місто Київ!
   
Re: Львівська народна республіка

Між іншим, це залишиться один шанс зберегти, щось Українське, після капітуляції...
Ніякий це не сепаратизм, бо якщо Україну, ложать під московитів, що зараз фактично і відбувається, також роблять федерацію, то Львівська область і думаю не тільке, зобовязана зберегти, частину України в собі.
Я думаю , що западени не захочуть стати малоросами, вони памятають, що таке расєйський мірок.
   
Re: Львівська народна республіка

Вот эта напускная псевдо-елитарность Львова уже вымораживает
не їш не спиш  бо елітарность виморажіваєт???
Пропоную пустити собі кулювлоб...
або на  гілляку
   
Re: Львівська народна республіка

Лугандон класний.
8-)
   
Re: Львівська народна республіка

Між іншим, це залишиться один шанс зберегти, щось Українське, після капітуляції...
Ніякий це не сепаратизм, бо якщо Україну, ложать під московитів, що зараз фактично і відбувається, також роблять федерацію, то Львівська область і думаю не тільке, зобовязана зберегти, частину України в собі.
Я думаю , що западени не захочуть стати малоросами, вони памятають, що таке расєйський мірок.

ага...нащадки воїнів УПА голосували за Зебiла аж заслинились, знаю багатьох таких   - тато тама чи дід з бабою  по 10-15  років сиділи в Сибіру за УПА а воно, заробивши колись грошенят на дачах в підмосков`ї,  розказує що нічого страшного в московській окупації немає, головне що Петра  не буде, хуйло  його посадить цього баригу
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія