Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

жінки з дітьми які біженцями за кордоном - не повернуться. діти вже асимілювались.

Не розумію, звідки страждання з цього приводу. Хто буде жити в Україні, той і українець. І наївно сподіватися, що на кожну жіночку знайдеться німець із машиною, скорше такий самий мігрант  :weep:
   
Не розумію, звідки страждання з цього приводу. Хто буде жити в Україні, той і українець. І наївно сподіватися, що на кожну жіночку знайдеться німець із машиною, скорше такий самий мігрант  :weep:

До чого тут "німець з машиною"?  :facepalm:

Люди від війни тікають
   
Багато хто корисніший для України за кордоном, ніж у самій Україні.
   
До чого тут "німець з машиною"?  :facepalm:

Люди від війни тікають

Авжеж, особливо зі Львова... ЛАРТА втекла від війни через півтора року, до того ніяк не могла втекти  :weep:
   
Це все люди без власної нерухомості. Ну якоїсь притомної, яка б чогось вартувала. За такими сумувати не дуже треба. Їх виїзд для країни скорше очищення. Швейцарія у свій час купу грошей вклала, щоб випхати з країни усіх безземельних громадян в Аргентину. А потім купу грошей вклала щоб забрати з воюючої Європи усіх багатіїв, які шукали притулку.  Саме таким чином вона стала заможною, а не завдяки якимось там рехвормам.
кидали квартири аж бігом
   
залежить, як закінчиться війна
якщо Україна отримає гарантії безпеки/вступ в НАТО, то підуть інвестиції
буде розбудова і робота
тоді будуть повертатися
ну і яка влада буде
якщо єрмаковщина, то навряд...
   
залежить, як закінчиться війна
якщо Україна отримає гарантії безпеки/вступ в НАТО, то підуть інвестиції
буде розбудова і робота
тоді будуть повертатися
ну і яка влада буде
якщо єрмаковщина, то навряд...

Мігранти по-любому сюди поїдуть, особливо якщо почнеться реальний рух у бік ЄС
   
Все буде добре. Після війни багато людей повернеться. Народять нових українців. Ті, хто є в Україні, підростуть і всі разом будуть будувати країну. А ті, хто залишиться за кордоном, то тільки побажаємо їм здоров'я, щастя і успіхів в новій країні. То наші люди, українці, ними завжди залишаться, хай їм буде добре всюди.
   
По великому рахунку - усі кацапи такі самі як і ми, просто їм не повезло опинитися в 91-му по правильний бік кордону. Це війна не проти кацапів, а проти абсолютизму.


Але абсолютизм зараз знову на коні, під керівництвом на цей раз Китаю,  і  у заходу при таких розкладах немає шансів на експансію.

Ну і не поїдуть до нас кацапи під наші мовні закони,  навіть як що вони в душі мегадемократи а там тиранія.
   
Авжеж, особливо зі Львова... ЛАРТА втекла від війни через півтора року, до того ніяк не могла втекти  :weep:
відчайдушна пенсіонерка  ;o
   
якщо Україна отримає гарантії безпеки/вступ в НАТО

не отримає
   
відчайдушна пенсіонерка  ;o

Ну наслухалася розповідей про солодкий соціал у Німеччині та почимчикувала. Ну його на хер ту Україну, коли там 400 євро платять і працювати не треба  :weep:
   
Ну наслухалася розповідей про солодкий соціал у Німеччині та почимчикувала. Ну його на хер ту Україну, коли там 400 євро платять і працювати не треба  :weep:

Зараз вже 500  :D

Хоча насправді набагато більше.
   
І Україна не знелюдніє - нас значно більше, наша земля значно багатша, то ж все буде нормально.
яка народжуваність у ірландців була у ірландців в середині 20 ст.
і яка в українців нині
другий демографічний перехід та розвинута контрацепція роблять свою справу
   
яка народжуваність у ірландців була у ірландців в середині 20 ст.
і яка в українців нині
другий демографічний перехід та розвинута контрацепція роблять свою справу

Зробіть чоловікам відсрочку від мобілізації при наявності дитини до 1 року і баби почнуть народжувати шо дурні,  весь світ позаздрить.

   
Нам як дадуть ті трильйони на відновлення, всі одразу повернуться та як почнуть їбатись без контрацепції і відмовляться від абортів. Хто не вірить - той кацап.
   
Зараз вже 500  :D

Хоча насправді набагато більше.

Ну я не в курсі, у мене знайомі переважно в Скандинавії та Польщі, херачать на чорних роботах як папи Карло.
   
Нам як дадуть ті трильйони на відновлення, всі одразу повернуться та як почнуть їбатись без контрацепції і відмовляться від абортів. Хто не вірить - той кацап.
:weep:  цигани позаздрять
   
яка народжуваність у ірландців була у ірландців в середині 20 ст.
і яка в українців нині
другий демографічний перехід та розвинута контрацепція роблять свою справу

Мігранти допоможуть, у них із цим проблем немає
   
Авжеж, особливо зі Львова... ЛАРТА втекла від війни через півтора року, до того ніяк не могла втекти  :weep:

Зі Львову і Франківську  (tu) 
   
Ну я не в курсі, у мене знайомі переважно в Скандинавії та Польщі, херачать на чорних роботах як папи Карло.

То я кажуть хто на шо вчився.

Мати з двома дітьми тут може отримувати благ на 3000евро в місяць і ніфуя при тому не робити,  принаймі перші 2 роки доки вчить німецьку.  І там далі також є варіанти морозитись від роботи і підробляти ще по чорному. Деякі сім'ї на соціалі тут вже машини собі покупляли.


   
Треба врахувати той факт, що інтегруватись в суспільство зараз вже не треба, як раніше. Люди сидять в інтернеті. Там спілкування, розваги, все інше.

Тому отримали гроші, сходили в супермаркет і сидять собі дома, втикають в телефон. Так само робили б в Україні. Тільки в Україні грошей держава просто так не дасть.
   
Може отримувати благ на 3000евро в місяць і ніфуя при тому не робити,  принаймі перші 2 роки доки вчить німецьку.  І там далі також є варіанти морозитись від роботи і підробляти ще по чорному. Деякі сім'ї на соціалі тут вже машини собі покупляли.


Україна Зеленського - країна мрій для мирослав і златадобр  (tu)  виїхали на соціал, харашо! Патріотки в екзилі  [ua]
А в Україні хай порохоскот їбеться, розгрібає їхній проклятий вибір.
   
І бойовий офіцер з Кракова - бо він у Польщі приносить Україні користі більше, ніж в Україні.
   
То я кажуть хто на шо вчився.

Мати з двома дітьми тут може отримувати благ на 3000евро в місяць і ніфуя при тому не робити,  принаймі перші 2 роки доки вчить німецьку.  І там далі також є варіанти морозитись від роботи і підробляти ще по чорному. Деякі сім'ї на соціалі тут вже машини собі покупляли.

А потім, коли діточки підростуть?
   
кидали квартири аж бігом
Значить такі квартири. Люди біжуть від себе, тому що не можуть дати собі раду, сподіваючись, що якийсь добрий дядя закордоном нагодує та навчить жити правильно.
Такого безпорадного люду в нас хоч греблю гати. Жирних котів в армію ніхто не тягне - тому що саме таких волоцюг більш ніж достатньо
   
не вернуться звісно, це життя
   
не вернуться звісно, це життя
Насправді, це добре.
   
Нам як дадуть ті трильйони на відновлення, всі одразу повернуться та як почнуть їбатись без контрацепції і відмовляться від абортів. Хто не вірить - той кацап.
Ну насчет кацапов это как получится, а в том, что ты олигофрен сомнений нет
   
Сегодня мы имеем по факту и геноцид и этноцид. Население сократилось вдвое. Юг Украины освобожен от коренного населения и может заселятся другими племенами.
слухай кривавий вийобок, шматок північного мяска, най ти гнида зникнеш

ну а я считаю, что мразь ты. Просто не нужно кормить таких как ты.Ты же рукодупый и ни на что не способный, вот и ищишь на ком бы копейку сделать.Ну а если народ захочет выживать, он таких как ты холуев на карандаш поставит.Ну а дальше путь Нестора только не того, а Махно. Все в истории повторяется. Ничего удивительного таких как ты мразей-совков -халявщиков море. МЮллер вам полезень также.
   
І бойовий офіцер з Кракова - бо він у Польщі приносить Україні користі більше, ніж в Україні.
хто ж як не він сформує добровольчий батальйон краків
   
То я кажуть хто на шо вчився.

Мати з двома дітьми тут може отримувати благ на 3000евро в місяць і ніфуя при тому не робити,  принаймі перші 2 роки доки вчить німецьку.  І там далі також є варіанти морозитись від роботи і підробляти ще по чорному. Деякі сім'ї на соціалі тут вже машини собі покупляли.
З німеччини німаки самі валять аж гай гуде. Країна не для білих людей
   
Санітари не проконтролювали Старика. Будемо ловити лулзи.
   
Насправді, це добре.
так
   
А потім, коли діточки підростуть?

Всі кого я тут знаю планують рано чи пізно повернутися. Діточки мужеского полу будуть пробувати залишитись,  самий простий спосіб через здобування вищої освіти.
   
Санітари не проконтролювали Старика. Будемо ловити лулзи.
Ох как желает совок свинопас рукодупый, чтобы его кто то обслуживал.А вин на суржики керував и хатинку будував соби...естественно.
   
З німеччини німаки самі валять аж гай гуде. Країна не для білих людей

Не бачу такого.  Я в західних землях,  тут країна для всіх.  Валять хіба що молодь без коріння. Побутовий расизм серед білих тут доречі присутній.
   
До чого тут "німець з машиною"?  :facepalm:

Люди від війни тікають
Ті, хто тікав від війни повернулися, повертаються і будуть в майбутньому повертатися.
Тут скоріше мова про тих, хто втік від України. Війна надала їм неочікувані можливості. Мільйони скористалися.
   
Все буде добре. Після війни багато людей повернеться. Народять нових українців. Ті, хто є в Україні, підростуть і всі разом будуть будувати країну. А ті, хто залишиться за кордоном, то тільки побажаємо їм здоров'я, щастя і успіхів в новій країні. То наші люди, українці, ними завжди залишаться, хай їм буде добре всюди.

Крім того Україна буде в ЄС тож кордону не буде і закордон буде за межами ЄС.
   
Ті, хто тікав від війни повернулися, повертаються і будуть в майбутньому повертатися.
Тут скоріше мова про тих, хто втік від України. Війна надала їм неочікувані можливості. Мільйони скористалися.

 (tu)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія