Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Право на владу на плюсах в 21.00 :D

Re: Право на владу на плюсах в 21.00 :D

Ну якщо навіть після цього до грін фарм нічого не дійшло, то вже й не дійде
Тільки через шлунок, тільки через біль
   
Re: Право на владу на плюсах в 21.00 :D

А когда я тут во многих ветках пытался убедить прихильники певної політсили, что 90% того, что ставится в вину Петру ( в том числе и зубажиння от тарифов) не является компетенцией президента....мне что в ответ заявляли?
Правильно. "Ыыыыыы....он всеравно....виноват"
Вот по этой же логике и вопрос относительно 2 ярдов адресовала сСоня. Все логично.
Потому как , если начать рассуждать, что в компетенции президента в нашей стране, а что на парламенте...а что на Кабмине...то тогда какие предъявы к Петру.
Логіка Соні в даному випадку тупа, бо виходить з сьогоднішніх реалій, коли през має більшість в раді і свій кабмін. Тому Педро і відповідальний за все. У Зе цього немає.
   
Re: Право на владу на плюсах в 21.00 :D

Яка різниця? вам не все одно, куди піде країна, чи головніше петю покарати? Юлька сама винна у поразці, бо тусувалася з Зе.
1. А вам в Канаді не все одно?
2. Педро сам себе покарав роками брехні і свинарчуківства.
3. У Тимошенко Порох просто вкрав голоси. Вона не програла вибори. Її обшахраювали. Порохоботам це сподобалось. Тепер їжте Зе.
3. Стосовно "тусувалась" -- ви теж вживаєте? Як Вольтер?
   
Re: Право на владу на плюсах в 21.00 :D

Тимошенко сказала ж -- вони обоє не відповідають рівню тих задач, що стоять перед Україною.
   
Re: Право на владу на плюсах в 21.00 :D

Тимошенко сказала ж -- вони обоє не відповідають рівню тих задач, що стоять перед Україною.
Та Да сама юля сказала
Юльку тільки за мем ЗУБОЖІННЯ треба на хер посилати, бо зубожілі по 500 кВт год електрики не користуються.
Та й свинрчука вчасно підсунули - якраз під вибори, ні хресна не спецоперація

І ще, вийшла б Юлька я б все одно голосував за юлю, бо я таки думаю за державу, як робив це в і в 2010 поки ви тут гівна винюхували і казали що овоча одною лівою зковирнете
А ви голосуєте на зло собі комусь державі —пох аби на зло

Я вже молодих команд в Києві надивився
   
Re: Право на владу на плюсах в 21.00 :D

1. А вам в Канаді не все одно?
2. Педро сам себе покарав роками брехні і свинарчуківства.
3. У Тимошенко Порох просто вкрав голоси. Вона не програла вибори. Її обшахраювали. Порохоботам це сподобалось. Тепер їжте Зе.
3. Стосовно "тусувалась" -- ви теж вживаєте? Як Вольтер?

До вас ніяк не дійде, що ми топимо не за Пороха, а за країну, за ваше майбутнє. Якби мені та іншим було все одно, я б тут  не розпиналась.

Вія казала, що крали голоси всі, у тому числі і Юля. А її люди швиденько перейшли на допомогу Зе. Чому так?
   
Re: Право на владу на плюсах в 21.00 :D

Кандидаты у Зели пожалуй самый лучшие за всю историю выборов




 :lol:
   
Re: Право на владу на плюсах в 21.00 :D

Кошкина давненько начала удивлять. То что она задала такие провокационные вопросы - это нормально. То что она ждала конкретных ответов а потом даже сказала что то типа " это смешно" - это странно и удивительно
   
Re: Право на владу на плюсах в 21.00 :D

Ну якщо навіть після цього до грін фарм нічого не дійшло, то вже й не дійде
Тільки через шлунок, тільки через біль

А ВИ що не знаєте, що у всіх негараздах винні "папєрєднікі"?

:(
   
Re: Право на владу на плюсах в 21.00 :D

так шо, Абромавичюс вже здриснув з  "маладой каманди" ?

А він там був?
Запросили разок для картинки.
Але тре було бачити його очі коли він там вислуховував ЗЕ-спіч, щоб зрозуміти що навряд там закріпиться
   
Re: Право на владу на плюсах в 21.00 :D

Вія казала, що крали голоси всі, у тому числі і Юля. А її люди швиденько перейшли на допомогу Зе. Чому так?
Помста.
Юлю абідєлі.
Забрали мабуть останній шанс залізти на тубаретку.
За таке правовірний юльок разнєсьот ету вашу Украіну вдрєбєзгі-пополам.

Як наче особисто він "в домікє", наче на ньому те не відіб'ється

Останнє редагування: 19 квітня 2019 07:59:43 від H.Kropp
   
Re: Право на владу на плюсах в 21.00 :D

А шо случилось, какой ответ не понравился?

Про квоты - ежу было понятно
Про донбасс - тоже

Ну а типа министр обороны - одного взгляда достаточно. А после слов Бирюкова - мама дарагая


В общем, возврат к Малороссии

к возрату в малоросию -я не уверен...но сидение на двух стильцях как кучма плолне возмжно..
   
Re: Право на владу на плюсах в 21.00 :D
van

Пусть Владимир задаст вопрос Порошенко по поводу покупки Свинарчука младшего Ферарри  за счет  армии .
   
Re: Право на владу на плюсах в 21.00 :D

Нормальна переда була. Хоча я так і не зрозумів хто буде прокурором.
   
Re: Право на владу на плюсах в 21.00 :D

к возрату в малоросию -я не уверен...но сидение на двух стильцях как кучма плолне возмжно..
нє-а, ця епоха вже закінчилася. жодного шансу.
   
Re: Право на владу на плюсах в 21.00 :D

а айварас умный, айварас отпетлял...

да..шото его не видно было.
видать таки шото заодозрил,думаю скро айварас появится и расскажет шо там за бред был.
   
Re: Право на владу на плюсах в 21.00 :D

нє-а, ця епоха вже закінчилася. жодного шансу.

да в полне вожможно шо это время прошло..
   
Re: Право на владу на плюсах в 21.00 :D

Кулік буде прокурором. ще Сакварелідзе хоче. Але цим не 500 тис бакс заносити тре буде, а 1500
   
Re: Право на владу на плюсах в 21.00 :D

Нормальна переда була. Хоча я так і не зрозумів хто буде прокурором.

а сбу?

он вообще всех своих назначенцев непоказал..
сказал шо силовой блок неокажет...(пока)

показал только претиндента на мин.обороны и то с поправкой это пока только консультант.

короче зеленский наибал всех -команду показал ,но не показал ни одного человека(со своей квоты)которого 100% будет рекомендовать парламенту утвердить.
   
Re: Право на владу на плюсах в 21.00 :D

Кулік буде прокурором. ще Сакварелідзе хоче. Але цим не 500 тис бакс заносити тре буде, а 1500
полтора ляма?

у многих такой суммы не будет будут сидеть? :D
   
Re: Право на владу на плюсах в 21.00 :D

Виговський Іван

 
@DEN04089
 7 ч.7 часов назад
Еще
Таке враження, що під час кожної появи на людях Зеленський намагається сказати своїм прибічникам:
Не вибирайте мене, подивіться - я дурний, брехливий боягуз, прошу вас - дайте мені спокійно жити - проголосуйте проти. Це все не я, це вони... Я боюсь. Але зомбі його не чують...

   
Re: Право на владу на плюсах в 21.00 :D

Виговський Іван

 
@DEN04089
 7 ч.7 часов назад
Еще
Таке враження, що під час кожної появи на людях Зеленський намагається сказати своїм прибічникам:
Не вибирайте мене, подивіться - я дурний, брехливий боягуз, прошу вас - дайте мені спокійно жити - проголосуйте проти. Це все не я, це вони... Я боюсь. Але зомбі його не чують...

представь как пётр всех заибал :gigi:
   
Re: Право на владу на плюсах в 21.00 :D

а сбу?

он вообще всех своих назначенцев непоказал..
сказал шо силовой блок неокажет...(пока)

показал только претиндента на мин.обороны и то с поправкой это пока только консультант.

короче зеленский наибал всех -команду показал ,но не показал ни одного человека(со своей квоты)которого 100% будет рекомендовать парламенту утвердить.

Наібав всіх підр - він взагалі нікого не показав. А значить залишиться команда кононенко-луценко-свинарчук-медведчук
   
Re: Право на владу на плюсах в 21.00 :D

   
Re: Право на владу на плюсах в 21.00 :D

   
Re: Право на владу на плюсах в 21.00 :D

   
Re: Право на владу на плюсах в 21.00 :D

к возрату в малоросию -я не уверен...но сидение на двух стильцях как кучма плолне возмжно..

На двох стільцях не вийде уже більше.
   
Re: Право на владу на плюсах в 21.00 :D

Шах и мат совковым порохоботам. Вполне может быть выше 75%

Совки продолжают срать по инерции, но уже как-то вяло, без задора :laugh:

   
Re: Право на владу на плюсах в 21.00 :D

Хроники Хунты

 
@JuntaChronicles
 2 ч.2 часа назад
Еще
Господа, без паники.
Раскулачивать будут только заробитчан, крестьян и прочий сброд.
Продолжаем вальсировать.
   
Re: Право на владу на плюсах в 21.00 :D

Кошкина давненько начала удивлять. То что она задала такие провокационные вопросы - это нормально. То что она ждала конкретных ответов а потом даже сказала что то типа " это смешно" - это странно и удивительно

питання Кошкиної -скільки у вас там грошей? - це нормальне питання? це навіть не провокаційне -це ...ммм... не відчувати, що ти несеш на собі корону, яка явно затискає мізки.
ще раз - скільки у вас там грошей?(с)

зрозуміло що ця реплика була поставлена в контексті загального питання про Приватбанк. Але є межа здравості.

Просто аби зрозуміти - вона б ТАКЕ уточнення запитала б у Порошенко?

Мені здається, Соня свідомо чи несвідомо демонструвала де-яке презирство Зеленському.
Ось це панібратство хай лишить своїм коханцям.
   
Re: Право на владу на плюсах в 21.00 :D

Наібав всіх підр - він взагалі нікого не показав. А значить залишиться команда кононенко-луценко-свинарчук-медведчук
заметь шоколадный гандон-хоть молчал на эту тему..
а не кричал на каждом углу ,шо я покажу  до 21 числа,а показал пшик...тоесть наибал.
   
Re: Право на владу на плюсах в 21.00 :D

питання Кошкиної -скільки у вас там грошей? - це нормальне питання? це навіть не провокаційне -це ...ммм... не відчувати, що ти несеш на собі корону, яка явно затискає мізки.
ще раз - скільки у вас там грошей?(с)
зрозуміло що ця реплика була поставлена в контексті загального питання про Приватбанк. Але є межа здравості.

Просто аби зрозуміти - вона б ТАКЕ уточнення запитала б у Порошенко?

Мені здається, Соня свідомо чи несвідомо демонструвала де-яке презирство Зеленському.
Ось це панібратство хай лишить своїм коханцям.

Та что с нее взять, старалась зарисоваться и поддержать свой имидж типа острьім вопросом,  но с Зе так не катит, отвечает в том же стиле.
Что он может сейчас сказать по привату, ведь явно решение суда бьіло по договорняку Пети с Беней.

   
Re: Право на владу на плюсах в 21.00 :D

ще

про партнерство з коломойским Зе и свинарчуками Пе.

про що мова?

В інтерв'ю на РБК ось цей корр піднімав це питання, чи піде в відставку Зе-президент, якщо в його команді намалюється свій корупціонер "свінарчук".

І Зе там дав зрозумілу відповідь.
Він сказав, що я не можу відповідати за те, що хтось виявиться за моєю спиною злодієм. Але в такому разі, при виявленні цього, він одразу звільнить і буде судити цю людину. Але у відставку не піде.
Але якщо він знав би і був партнером цього злодія в корупційній схемі, був в ній разом з цією людиною -тоді однозначно він подасть у відставку.

І ось я бачу, що цей корр, не думаю що він дурень і не зрозумів про що казав Зе, вже у Мосейчук в передачі ЗНОВУ задає питання, маніпулюючи словом ПАРТНЕРИ.
Паскуда. Знову загоняючи того Зе_, що ви ж з Коломою партнери.

свідомо перекручуючи партнери в корупційній схемі і партнери по бізнесу.

це брудна гра того корра.



Останнє редагування: 19 квітня 2019 09:26:19 від эЛКа
   
Re: Право на владу на плюсах в 21.00 :D

заметь шоколадный гандон-хоть молчал на эту тему..
а не кричал на каждом углу ,шо я покажу  до 21 числа,а показал пшик...тоесть наибал.

Зе показал что есть на данньій момент. Показал себя неглупьім и незашоренньім человеком, способньім воспринимать критику и реагировать.
На данньій момент все нормально.

   
Re: Право на владу на плюсах в 21.00 :D

Та что с нее взять, старалась зарисоваться и поддержать свой имидж типа острьім вопросом,  но с Зе так не катит, отвечает в том же стиле.
Что он может сейчас сказать по привату, ведь явно решение суда бьіло по договорняку Пети с Беней.

так, він її зрізав гострою вдповіддю - "вам дать денег?"

цікаво, що Соня не була готова до такої отповєді.

вона звикла, що політики мішають говно в роті і видають на гора жвачку ні про що, або про що завгодно. а вона хватає думку за хвостика і намагається витягнути хоч щось конкретне.
тут вона отримала суцільні конкретні відповіді -але не того формату до якого звикла.
тому і така реакція - розгублена посмішка і зачеплене самолюбіє.

взагалі - я вчора чомусь згадала покійного харьківського кушнарьова.
коли він тільки появився на екранах як політик, він теж дава чітки конкретні відповіді і тим відрізнявся від решти політиків, які лили воду на будь-яке питання -про все і ні про що.
правда, він був куди більш натасканий і досвідченіший за Зе.
але потім, він втратив цю конкретність і став як усі.
   
Re: Право на владу на плюсах в 21.00 :D

Насправді обмін репліками з Кошкіной був показовим.
"Жовті" питання Соні незвично для неї нарвалися на короткі відповіді у відповідності з адекватністю питання.
А вона мабуть розраховувала, що Зе почне ходити навколо, перейматися як же треба розрулити таке надважливе питання.
В результаті її аж перекривило, тому що знов таки нарвалася на злам трендів.

Ну насправді, спробуйте ще раз розібрати цю розмову.

- У вас есть деньги в Привате?
- Есть
- Много? (що це взагалі за питання для людини, яка вважає себе політичним журналістом?)
- Шото есть. Вам помочь с деньгами?

- Коломойский получит 2 млрд. компенсации?
- Почему я решаю? У меня нет 2 млрд. чтоби кому то отдавать

Без всяких там пустопорожніх промов, про "не дамо жодного шансу" і т.і.
По суті ж заперечити немає чого, але мало хто звик до того, що президент може не лізти в те, до чого не має стосунку.
Схоже прийдеться звикати. Вам сподобається
 :gigi:
   
Re: Право на владу на плюсах в 21.00 :D

5. Цифровик Фёдоров - если и говорить на русском, то нужно правильнее использовать термины. "Дигитализация", а не "Диджитализация". Интернет-популист.

Філолух, бл****... 1 варіант - транслітерація, 2-й - транскрипція. А далі справа за часом і вибором людей. Мене москалі взагалі вкурвлюють своєю тягою до транслітерації ("форми"), а не до транскрипції ("змісту"): лаунчер, роутер тощо...
   
Re: Право на владу на плюсах в 21.00 :D

Другое дело, что мало шансов сломать систему -- кого сейчас ни поставь.
Очень сильно завязаньі на Параше олигархи, бизнес-интересьі, огромньіе бабки, все связи уходят туда корнями.
Все просякнуто Семочками и всякой фсб-шной пи3дотой на всех щаблях со времен Совка -- єсли начать єто ломать, может бьіть с кровью.
Параша нас легко не отпустит.
Я вижу единственньій шанс вьірваться из феодально-олигархической системьі -- если примут в ЕС.
Да и братский народ иначе никогда не отьебется.

   
Re: Право на владу на плюсах в 21.00 :D

не сподобалось
гасла
обіцянки-цяцянки
воювать не буду, короткоствола не дам
русгєязик
нах
   
Re: Право на владу на плюсах в 21.00 :D
fam

что мне было действительно неприятно узнать - это то, что нашей поправки №2 можно не ожидать
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія