Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
17 вересня 2021 15:08:04
У нього  нема запасних паролів? По ходу,  казочка для махінації
2
17 вересня 2021 00:46:04
Мені Чернігів дуже подобаеться. Компактний,  з річкою, стара частина міста гарна, я його знаю, мене там хер знайдеш, там три моі друзяки, там смачно годують та затишно. Люди привітні. Едине, то кацапомовне місто. Та час плине, все змінюеться.
Не був, але кажуть, шо зараз Чернігів добре розвивається в плані міського простору
3
16 вересня 2021 17:26:34
Винница это вообще ни о чем, куда не поедь - все далеко, аэропорта нет, кругом сельскохозяйственны е поля, сам город просто никакой и нелепый, даже грязный.
Почему его хвалят -х.з.
Мені Вінниця навпаки в загальному зайшла.
Винница - Киев - 4 часа,
Винница - Одесса - 4.5 часа
Винница - Львов - 5 часов

Ужас
То про шо? Дорога в Вінницю, між іншим, вже майже повністю зроблена ідеально, лишились кусочки.
4
16 вересня 2021 16:17:16
Винница  :facepalm1:
Це говорить, що вінничани найбільш невибагливі містяни, серед опитаних. Та й усе.
Винница это вообще ни о чем, куда не поедь - все далеко, аэропорта нет, кругом сельскохозяйственны е поля, сам город просто никакой и нелепый, даже грязный.
Почему его хвалят -х.з.
Мені Вінниця навпаки в загальному зайшла.
5
16 вересня 2021 14:10:18
Мой рейтинг украинских городов. По 10 ти бальной

Киев - 8
Одесса - 7
Львов - 6
Чернигов - 5

Больше в Украине городов нет
Ну Київ явно не може стояти так високо. В плані якості життя столиця - жесть.
6
16 вересня 2021 13:07:01
Хмельницький також високо, серйозно?
7
16 вересня 2021 11:05:12
Дивний рейтинг,  Луцьк на другому місці,  серйозно?
8
14 вересня 2021 11:47:19
Шутки шутками,но это будущее Украины буквально через пару лет.

Пока все в Украине ебaлом хлопают и смеются над тупыми кацапами,которые отдали Москву кавказцам и азиатам-уже сейчас в каждой шаурмятне и в любом такси в Киеве сидит нелегал из Таджикстана, Узбекистана и тд.
А у Львові не сидить. А знаєте чому?
9
13 вересня 2021 19:40:33
А на місце померлих від голоду українців завезли москальню.
от і маємо зараз "какая разніца", "ущємлєніє узкоязичних", "мовнюкі" і т. д.... :(
Большинство из них уже в могиле. И кроме того, приезжали в основном инженеры, учителя, интеллигенция. От этого Украина только выиграла.
При сегодняшней тотальной украинской безработице их дети, которые были не глупее родителей, сейчас активно выезжают в ту же Россию и Среднюю Азию, где еще нужны инженерные кадры и просто грамотные люди. Поэтому вместо 52 миллионов, которые звучали в телевизионной рекламе в 90-е годы, сейчас население менее 40 миллионов.  
тут рассказывают про голодоморы. А кто ответит за смерти миллионов пенсионеров, которые вымирали в 90-х и 2000-х из-за окончания бесплатного лечения? Надеюсь будет ответ и за медреформу Супрун. 
Господи, як можна нести таку люту дічь, і не червоніти. Яке нафіг виїжджають в рашку, а головне - для чого? Якщо їхати - то в якусь нормальну країну.

10
12 вересня 2021 16:34:39
 :lol:  :weep:
Відразу видно аналітику високого рівня)
12
10 вересня 2021 19:48:33
А что там в дтэк, метинвесте с этим вопросом? Там все на украинском говорят?  B-)
питання в тому, що буде, якщо там українською почати. Я так розумію, в Нестле його самого зобов'язували спілкуватись російською.
13
10 вересня 2021 19:30:41
Хочет и не может  :pooh_lol:

https://youtu.be/64qMiStlFk0
Курва, я думав, такого вже років 20 не записують)))
14
9 вересня 2021 18:06:29
Цікаво :)

Наприклад, заклади харчування: зараз у червоній зоні вони закриваються, у жовтій зоні обмежується кількість людей, які можуть там перебувати. За новими нормами, які готує МОЗ, вони зможуть працювати навіть у червоній зоні, якщо їхні працівники будуть вакциновані на 100%, а також можна буде знімати обмеження на кількість посадкових місць, якщо відвідувачі також будуть вакциновані і зможуть показати QR-код на вході.
Шось мені це все виглядає неконституційним
Чому? Є альтернативи, - готувати вдома, замовляти їжу, загаряти на балконі і т.д.

Ось про дітей - конституційно:

Відсторонення від занять у школі не щепленої за віком дитини законне та забезпечує безпеку для всіх учнів – КЦС ВС
23 березня 2021, 16:10

Верховний Суд у складі колегії суддів Першої судової палати Касаційного цивільного суду залишив без змін судові рішення районного та апеляційного судів, якими відмовлено в задоволенні позову про визнання недійсним та скасування наказу директора ліцею про відсторонення від занять учениці, не щепленої за віком.

Згідно зі ст. 53 Закону України «Про освіту» здобувачі освіти мають право на безпечні та нешкідливі умови навчання, утримання і праці, а також зобов’язані відповідально та дбайливо ставитися до власного здоров’я, здоров’я оточуючих, довкілля.

Відповідно до положень ст. 3 Конвенції про права дитини в усіх питаннях щодо дітей першочергова увага приділяється якнайкращим інтересам дитини.

Завданням держави є забезпечення дотримання оптимального балансу між реалізацією права дитини на освіту та інтересами інших дітей.

Закон дає право батькам відмовитися від проведення обов’язкових щеплень дитині.

У справі, яка переглядається, індивідуальне право (інтерес) відмовитися від щеплення матір’ю дитини при збереженні обсягу прав дитини на здобуття освіти, у тому числі в шкільних закладах освіти, протиставляється загальному праву (інтересу) суспільства, інших батьків та їх дітей, які провели у встановленому державою порядку щеплення, зокрема перед направленням дітей до навчального закладу для здобуття освіти. Унаслідок встановлення такого балансу досягається мета – загальне благо у формі права на безпеку та охорону здоров’я, що гарантовано статтями 3, 27 та 49 Конституції України.

Держава, установивши заборону відвідувати навчальний заклад дитиною, яка не має профілактичних щеплень, реалізує свій обов’язок щодо забезпечення безпеки життя і здоров’я всіх учасників освітнього процесу, у тому числі  й самої нещепленої дитини.

Отже, право дитини позивачки на освіту в шкільному навчальному закладі було тимчасово обмежено з огляду на суспільні інтереси.

Водночас право дитини на здобуття освіти не порушене, оскільки для дітей, які не можуть відвідувати заклад освіти за відсутності щеплень, установлені альтернативні способи отримання освіти та продовження навчання, зокрема в навчальному закладі.

Доводи про те, що оспорюваними наказами відповідача порушено конституційне право дитини на освіту, є безпідставними з огляду на таке.

Вирішуючи питання про співвідношення норм статей 3 та 53 Конституції України, не можна не визнати пріоритетність забезпечення безпеки життя, здоров’я і безпеки людини над правом на освіту.

Постанова Верховного Суду від 10 березня 2021 року у справі № 331/5291/19 (провадження № 61-17335св20) – https://reyestr.court.gov.ua/Review/95642825.
Неконституційно, бо це обмеження основних прав і свобод, по суті. І дискримінація. Одне діло, коли йде перевірка, чи ти є носієм хвороби, чи ні, а інше - коли вакцинований чи не вакцинований. Оскільки воно не дає повної гарантії, що ти не є переносником.
15
9 вересня 2021 17:38:21
ось
От цікаво, а у кого нема смартфонів чи хто не хоче ставити ту "Дію" - будуть давати паперовий варіант? І чи взаємозамінні вони будуть з паперовими міжнародними в Україні - наприклад, зайти в транспорт, прийти в лікарню, в кафе тощо?
Цікаво :)

Наприклад, заклади харчування: зараз у червоній зоні вони закриваються, у жовтій зоні обмежується кількість людей, які можуть там перебувати. За новими нормами, які готує МОЗ, вони зможуть працювати навіть у червоній зоні, якщо їхні працівники будуть вакциновані на 100%, а також можна буде знімати обмеження на кількість посадкових місць, якщо відвідувачі також будуть вакциновані і зможуть показати QR-код на вході.
Шось мені це все виглядає неконституційним
16
9 вересня 2021 17:37:53
Вимога - тре показати кьюаркод. Якщо релігія чи політ переконання не дозволяють користуватись дією, то можна з дії видрукувати той код на папірчик і показувати.
І друкувати кожні пару хвилин?) Вони ж тимчасові
17
8 вересня 2021 18:32:34
Б-г-г , варто уявити у якому розпачі греки перебувають , коли зруйновані храми дво-трьо тисячорічної давнини , в себе вдома бачать . ))

Чі мо бізнеса екскурсіями роблять та й не переймаюцця .

Ой , а ще як втрату Олександрійської бібліотеки згадати .., то ж взагалі ...  ))

 Шо воно за світогляд ув отому "будинку де народився" , хто його зна , бо ж - де Бог дав , то там і народивсь .

 Головне - Спадщину лишили , кожне зі згаданих . Хоча і тая Спадщина може бути не кожному до вподоби . Буває і так .

То що ув отому існуванні будинку де хтось народилось ..?   Щось схоже на відгомін з часів "дерев'яних ідолів" , "кам'яних баб" .

 А от дочекатись , що комусь на голову завалицця оте "під охороною . бо Історичне" - нараз .
Та хіба я та інши кияни проти того, щоб Пєдаля побудував в Києві новий Лувр. Можна з пірамідою.
Але що Пєдаля побудував в Києві за 7 років?
а может и построил.
это мы сейчас кривимся на новострои, а лет через 200 наши потомки будут считать их архитектурными шедеврами и культурно-историческими памятниками :)
Так новострої різні бувають. В Києві, переважно, срань.
18
8 вересня 2021 17:08:11
Робота прибиральниці має коштувати стільки, за скільки вона готова працювати і скільки їй готові платити. Ваш кеп
19
8 вересня 2021 16:45:46
Хоча, відбувається це під шумок наїзду зелених на Кличка, тому активістів можуть юзати
20
8 вересня 2021 16:38:29
йде пошук нових Самопомочі, Голосу, нових розводіл
здатних на цей раз відкусити шмат від електорату
єдиної дієздатної проєвропейської політсили ЄС.
Юльки стурбувалися бо самі претендують на роль розводіл))
ЄС - консерватори, а не ліберали. Це різні речі.
21
8 вересня 2021 15:13:04
Нуу, в цілому виглядає годно. З Києвом дійсно треба шось робити стратегічно. Слово "мобільність" натякає, шо, як мінімум, люди в темі)
22
7 вересня 2021 18:44:33
Це реально дофіга, як на хокей
на 4 млн народу 5 к зібрати дофіга? не думаю. у києві багато ковзанок було повідкривано, людям цікаво. до ковіду сам часом катався. одного разу зранку бачив навіть хлопчину що з тренером займався у повному обладунку, років 10-12, а на лавці батько сидів, видно небідний і дивився. мабуть в нхл дитину хотів відправить :).
Для хокею в Європі? Це дофіга.
23
7 вересня 2021 18:43:01
:S

в ту дырку даже не любой ребенок пролезет

зы фильм начинал смотреть 2 раза так не досмотрел, один раз компания взывала что скучный и мрачный, 2й раз дела перебили, не знаю на топ фильм точно не тянет, но как-то досмотрю
Та ну. Фільм реально мегакрутий і недаремно займає першу (!) позицію в головному світовому рейтингу
25
7 вересня 2021 13:22:18
ПС У нас в Дніпрі теж вже давно всі сервіси українською - і жодної проблеми. У всіх супермаркетах касири принаймні починають діалог з покупцем українською. Ніяких забастовок, демонстрацій, пікетів з цього приводу від "рускаговорящіх".
Сервисы в супекрмаркетах НИКОГДА не заменят культурный продукт. А его нет, этого продукта., Вообще нет. А без культурного продукта забудьте про развитие языка. Он умирает и со времени пополнит мировую коллекцию мертвых языков.

Когда-то краснопузая матросня тоже думала, что обвешав страну кумачовыми лозунгами, они троят светлое будущее. Нельзя же уподобляться им!
Він дуже навіть є,  просто йому реально важко конкурувати на рівних з російськомовним
26
7 вересня 2021 11:40:41
Так якшо процедура порушена,  то хай знову приймуть,  по нормальній процедурі,  в чому проблема?
27
6 вересня 2021 20:07:52
У НАЗК кажуть, що криптовалюта Bitcoin має публічну адресу, яка є відкритою та підтверджує належність певній особі
Шо відкрита, це да, а яким це чином належність підтверджує?

Тут хіба вимагати, щоб він якусь дрібну суму переслав на певний рахунок, для підтвердження. Але я шось не дуже уявляю. як це юридично має бути прописано
28
5 вересня 2021 20:34:49
Ні,  звісно,  рашка достатньо унікальна
29
3 вересня 2021 18:14:37
Дивно, хіба в Голандії з тим є велика проблема? То ж не штати.

Між іншим, навряд чи саме фастфуди є причиною ожиріння
30
2 вересня 2021 18:13:40
Какая то людына, да еще и с большой буквы...
То быдло обыкновенное с 1.5 промиле в крови (что может уже быть причиной смерти)
Которое билось головой о стену и кидалось на полицию, да еще нужно было послушать шо оно орало...

Таких нужно убивать сразу...
Шоб не плодили себе подобных, и другим не повадно было...
Яка причина смерті, півпроміле - це 100 грам горілки. А півтора - це просто собі прибухнув,  не зовсім мало,  але все ж
1.5 проміле для 100 кг чоловіка-375 грамм горілки(40%).
Ну от,  для такого амбала  це не так багато
31
2 вересня 2021 17:54:20
Верю польской полиции

Не жалко
ти уйобок мля!
Який би він не був - ЛЮДИНУ лишили життя!
Какая то людына, да еще и с большой буквы...
То быдло обыкновенное с 1.5 промиле в крови (что может уже быть причиной смерти)
Которое билось головой о стену и кидалось на полицию, да еще нужно было послушать шо оно орало...

Таких нужно убивать сразу...
Шоб не плодили себе подобных, и другим не повадно было...
Яка причина смерті, півпроміле - це 100 грам горілки. А півтора - це просто собі прибухнув,  не зовсім мало,  але все ж
32
31 серпня 2021 19:48:44
А що робити з Ахмєтовим і тепловими?
33
31 серпня 2021 13:12:02
B-) 30?  ...То виходить що можна сунутися 30 +19...А якщо ще є мапа з голосовими підказками де труками....то взагалі можна і швидше їхати
Яке +19, то тільки у нас такий дебілізм
34
30 серпня 2021 21:49:05
Ну, не всі, але дуже велику частину вулиць, так. В межах кільця - переважна більшість.
35
30 серпня 2021 02:42:23
Ну ви блін даєте, хто ж юзає Мюторрент? Там вже давно всяка муть творилась.
В мене особисто qBittorrent
36
27 серпня 2021 15:39:32
Між іншим, їздив нещодавно новою міні-електричкою Ківерці-Франик,  як по мені - афігєнно, і за невеликі гроші.
Тільки повільно,  але там маршрут довгий,  через Стрий і Долину.
37
26 серпня 2021 23:57:21
Взагалі-то, дофіга людей з медичною освітою підтверджують певну небезпеку вакцин (взагалі, а не конкретно проти корони). У мене самого в свій час у дитинстві вакцина проти дифтерії досить непогано підірвала здоров'я.

Тут ще такий аспект: шоб вакцинуватись, дуже багато бути власне здоровим, а для того слід проводити комплексне обстеження. Ніхто ж того не робить.

Інше питання в тому, шо інакше пандемію, мабуть, не переможеш.
38
26 серпня 2021 14:22:35
Так дохідна частина перевиконана чи ні? Якщо так - то може почати з того, шоб не забирати з міст бабло громади реверсною дотацією?
39
25 серпня 2021 17:43:43
Все суды в нашей стране основаны на состязательном принципе. Может я неправильно термин использую.
Придете в суд- докажете правоту - выиграете.
:weep:
Шо смішного? Думаєте, суд буде на свій страх і ризик підсуджувати львівгазу по такій фігні?
40
25 серпня 2021 13:52:23
Нда.. Договрняк якийсь, мабуть

ПС. Курва, то ж стара тема)

Повна версія