Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Нарешті, і я приєднався до лижного братства! :super:

Re: Нарешті, і я приєднався до лижного братства!  :super:

Ну, що не кажи, а бігові таки сильно різняться. В принципі, ми на таких "Бистрицях" (інших не було) каталися в дитинстві з гірки, там навіть був траплін десь 50 см висотою  :) і ходили часто в ліс, на чигиринщині є й ліси, і гірки, та ти й сам недавно те бачив у своєму велотріпі.
І мені здалося, що гірські лижі дещо інші...
Власне, через півтора місяці вже почнуться польоти, і до кінця сезону вони витіснять )
Я просто люблю, коли холодно, але якось дожив до 50 років, жодного разу не з'їхавши зі схилу

Конечно горные другие. Но то количество действий и приготовлений, которые необходимо сделать для того что бы спустится с горы, просто неоправданно много.
А когда это начинается «по кругу», то понимаешь что это аж ни разу не спорт, а чистая коммерция и ты объект и жертва этого.
Почему любят люди горные, именно потому что никогда не катались. Как тут верно написали - там работает за тебя гравитация. Лыжник скатывающийся с горы получает адреналин за счет скорости. Если это впервые, то да.. это здорово. Но когда это постоянно, это тупо надоедает.
Несомненно есть конечно крутой спорт - Гигантский слалом например и пр.  Но где Украина и где гигантский  слалом? Что надо для того что бы этим заниматься??
Поэтому горные лыжи превращаются в попсу - карусель, атракцион, по кругу- денег бросил крутишь барабан, денег не бросил - не крутишь барабан.
А потом понимаешь так далеко ехать, так много процедур пройти, бронь, снаряга, скипасы, отели, трансферы, очередь, подъемники что бы спуститься за пару минут ... в толпе фраеров  :laugh:

Да епись оно колом))

Лыжи это биатлон или кросс на 20 км. После которых болит тело, ноги, спина и прочее
   
;o
Треба розпитати цих своїх лижників,  як воно їхати 12 км. Вони теж були в Доломітах!) Там же мабуть не такий вже крутий схил?
Только на самом верхнем отрезке чуток поработать надо...
   
Конечно горные другие. Но то количество действий и приготовлений, которые необходимо сделать для того что бы спустится с горы, просто неоправданно много.
А когда это начинается «по кругу», то понимаешь что это аж ни разу не спорт, а чистая коммерция и ты объект и жертва этого.
Почему любят люди горные, именно потому что никогда не катались. Как тут верно написали - там работает за тебя гравитация. Лыжник скатывающийся с горы получает адреналин за счет скорости. Если это впервые, то да.. это здорово. Но когда это постоянно, это тупо надоедает.
Несомненно есть конечно крутой спорт - Гигантский слалом например и пр.  Но где Украина и где гигантский  слалом? Что надо для того что бы этим заниматься??
Поэтому горные лыжи превращаются в попсу - карусель, атракцион, по кругу- денег бросил крутишь барабан, денег не бросил - не крутишь барабан.
А потом понимаешь так далеко ехать, так много процедур пройти, бронь, снаряга, скипасы, отели, трансферы, очередь, подъемники что бы спуститься за пару минут ... в толпе фраеров  :laugh:

Да епись оно колом))

Лыжи это биатлон или кросс на 20 км. После которых болит тело, ноги, спина и прочее
Згоден! мені теж колись здавалось все занадто масово і попсово. Зараз у таке саме перетворюється парашутизм, до речі. Ну, але поки ти чайник, все подобається, все цікаво, знову таки, колектив, з яким ти їздиш..
Хочеться чогось індивідуального і незалежного від інших. В принципі, польоти на планері теж не такі вже й самостійні - ти постійно на зв'язку з керівником польотів, щоб злетіти, потрібен буксирувальник. Але там постійно борешся з гравітацією, шукаєш потоки, щоб набрати висоту, воно захоплює. Ну, і ти ж вже справжній пілот, причому на такому незалежному від двигуна апараті, при посадці не маєш права на помилку, другого круга не буде) це адреналін все
Мабуть, найбільш персональним і незалежним є політ на параплані в такому разі. Все одно, що на велосипеді)


Останнє редагування: 6 березня 2021 01:18:05 від pin2
   
Re: Нарешті, і я приєднався до лижного братства!  :super:

Конечно горные другие. Но то количество действий и приготовлений, которые необходимо сделать для того что бы спустится с горы, просто неоправданно много.
А когда это начинается «по кругу», то понимаешь что это аж ни разу не спорт, а чистая коммерция и ты объект и жертва этого.
Почему любят люди горные, именно потому что никогда не катались. Как тут верно написали - там работает за тебя гравитация. Лыжник скатывающийся с горы получает адреналин за счет скорости. Если это впервые, то да.. это здорово. Но когда это постоянно, это тупо надоедает.
Несомненно есть конечно крутой спорт - Гигантский слалом например и пр.  Но где Украина и где гигантский  слалом? Что надо для того что бы этим заниматься??
Поэтому горные лыжи превращаются в попсу - карусель, атракцион, по кругу- денег бросил крутишь барабан, денег не бросил - не крутишь барабан.
А потом понимаешь так далеко ехать, так много процедур пройти, бронь, снаряга, скипасы, отели, трансферы, очередь, подъемники что бы спуститься за пару минут ... в толпе фраеров  :laugh:

Да епись оно колом))

Лыжи это биатлон или кросс на 20 км. После которых болит тело, ноги, спина и прочее

Бігові лижі , як спорт досить привабливий, але є один нюанс - сніг.  :gigi:
   
Re: Нарешті, і я приєднався до лижного братства!  :super:

Згоден! мені теж колись здавалось все занадто масово і попсово. Зараз у таке саме перетворюється парашутизм, до речі. Ну, але поки ти чайник, все подобається, все цікаво, знову таки, колектив, з яким ти їздиш..
Хочеться чогось індивідуального і незалежного від інших. В принципі, польоти на планері теж не такі вже й самостійні - ти постійно на зв'язку з керівником польотів, щоб злетіти, потрібен буксирувальник. Але там постійно борешся з гравітацією, шукаєш потоки, щоб набрати висоту, воно захоплює. Ну, і ти ж вже справжній пілот, причому на такому незалежному від двигуна апараті, при посадці не маєш права на помилку, другого круга не буде) це адреналін все
Мабуть, найбільш персональним і незалежним є політ на параплані в такому разі. Все одно, що на велосипеді)

Ну летать это круто! Без сомнения. Ты когда летаешь, рядом с тобой же не летит дурная малолетка делающая инстафоточки? Или пан - спортсмен под 150 кг рассказывающий всем что он невипаться спортсмен?
В Планеризме это просто несерьезно, согласись? Такие люди просто бы туда не попали ибо не обладают опредленными знаниями, умением рисковать, выдержкой и прочее.
Я почему спустя столько лет на вел пересел? Ибо пришло понимание попсового туризма - банального. Полетел, взял отель, зашел в реаторан, посетил музей, улетел.
Вот горные лыжи это то же самое.
А велотуризм это жесткий эксклюзив, где проявляется куча твоих знаний и умений - сила, выдержка, умение противостоять погоде, навыки выживания, навыки похода, навыки приготовления пищи, знание языка, топография, планирование, медицина, испытание одиночиством это тоже далеко не каждый сможет.
И как вознаграждение ты видишь то, чего не видят миллионы туристов.
Это понимание ко мне пришло так же как и пришло понимание попсовых горнолыжных курортов.
То что становится массовым, мне перестает быть интересным.
   
Re: Нарешті, і я приєднався до лижного братства!  :super:

Бігові лижі , як спорт досить привабливий, але є один нюанс - сніг.  :gigi:

Да. В Украине это почти нереально. Но раньше была Россия, сейчас есть Финляндия.
   
Ну летать это круто! Без сомнения. Ты когда летаешь, рядом с тобой же не летит дурная малолетка делающая инстафоточки? Или пан - спортсмен под 150 кг рассказывающий всем что он невипаться спортсмен?
В Планеризме это просто несерьезно, согласись? Такие люди просто бы туда не попали ибо не обладают опредленными знаниями, умением рисковать, выдержкой и прочее.
Я почему спустя столько лет на вел пересел? Ибо пришло понимание попсового туризма - банального. Полетел, взял отель, зашел в реаторан, посетил музей, улетел.
Вот горные лыжи это то же самое.
А велотуризм это жесткий эксклюзив, где проявляется куча твоих знаний и умений - сила, выдержка, умение противостоять погоде, навыки выживания, навыки похода, навыки приготовления пищи, знание языка, топография, планирование, медицина, испытание одиночиством это тоже далеко не каждый сможет.
И как вознаграждение ты видишь то, чего не видят миллионы туристов.
Это понимание ко мне пришло так же как и пришло понимание попсовых горнолыжных курортов.
То что становится массовым, мне перестает быть интересным.
Так, в авіації нема випадкових людей, точніше, їх мало) і все-таки медкомісія, і теоретична підготовка, і поступовість навчання... Тебе ніхто не випустить самостійно літати, поки 2 інструктори не пересвідчаться, що ти не вб'єся)
Але є й лижники - фрірайдери, які якраз і ризикують і повинні вміти виживати)
   
Так, в авіації нема випадкових людей, точніше, їх мало) і все-таки медкомісія, і теоретична підготовка, і поступовість навчання... Тебе ніхто не випустить самостійно літати, поки 2 інструктори не пересвідчаться, що ти не вб'єся)
Але є й лижники - фрірайдери, які якраз і ризикують і повинні вміти виживати)

мій друг дельтапланерист, літав в Альпах,
сидять в горах і ждуть погоди, тоді стартують
Адреналін треба !, його жінка змирилась, ламав ноги /руки при приземленні
не зупинило !
мені навіть відео страшно дивитись
А я цілими днями раніше бродив по лісу із собакеном,
зараз по степу , не міг повірити, що полюблю степ
   
Re: Нарешті, і я приєднався до лижного братства!  :super:

А когда это начинается «по кругу», то понимаешь что это аж ни разу не спорт, а чистая коммерция и ты объект и жертва этого.

Це швидше відноситься до маленьких сімейних гірськолижних курортів. Якщо взяти великі американські, канадські чи альпійські курорти, то тижня буде мало щоб проїхатись по всім трасам, і значна частина з них не підготовлена.

Крім того складність трас буває різна. Є такі що потрібно проіхати декілька разів перед тим як зрозумієш як їх пройти більш меньш оптимально відповідно до моїх здібностей.

Щодо інстаграмних та дурних що летять, то це є таке на підготовлених легких трасах. На щастя їх рідко побачиш на непідготовлених трасах бо в них немає необхідної технічної підготовки щоб там їздити, і якщо навіть випадково заїжджають, то проходять їх з зупинками через кожні 2 метри чи меньше перепаду висоти.
   
Це швидше відноситься до маленьких сімейних гірськолижних курортів. Якщо взяти великі американські, канадські чи альпійські курорти, то тижня буде мало щоб проїхатись по всім трасам, і значна частина з них не підготовлена.

Крім того складність трас буває різна. Є такі що потрібно проіхати декілька разів перед тим як зрозумієш як їх пройти більш меньш оптимально відповідно до моїх здібностей.

Щодо інстаграмних та дурних що летять, то це є таке на підготовлених легких трасах. На щастя їх рідко побачиш на непідготовлених трасах бо в них немає необхідної технічної підготовки щоб там їздити, і якщо навіть випадково заїжджають, то проходять їх з зупинками через кожні 2 метри чи меньше перепаду висоти.
(tu)  +100500
Це як в скелелазанні наче і пройшов як задумав але у процесі побачив ще кілька можливих зацепів і наче можна ще більш оптимально пройти  :)

 
Несомненно есть конечно крутой спорт - Гигантский слалом например и пр.  Но где Украина и где гигантский  слалом? Что надо для того что бы этим заниматься??

Да. В Украине это почти нереально. Но раньше была Россия, сейчас есть Финляндия.

Якщо за біговими трасами треба їхати в Фінляндію то що заважає за слаломом поїхати в Болгарію (Банско) ?Катайся там де проходять кубки і чемпіонати світу  :-)o
   
Конечно горные другие. Но то количество действий и приготовлений, которые необходимо сделать для того что бы спустится с горы, просто неоправданно много.
А когда это начинается «по кругу», то понимаешь что это аж ни разу не спорт, а чистая коммерция и ты объект и жертва этого.
Почему любят люди горные, именно потому что никогда не катались. Как тут верно написали - там работает за тебя гравитация. Лыжник скатывающийся с горы получает адреналин за счет скорости. Если это впервые, то да.. это здорово. Но когда это постоянно, это тупо надоедает.
Несомненно есть конечно крутой спорт - Гигантский слалом например и пр.  Но где Украина и где гигантский  слалом? Что надо для того что бы этим заниматься??
Поэтому горные лыжи превращаются в попсу - карусель, атракцион, по кругу- денег бросил крутишь барабан, денег не бросил - не крутишь барабан.
А потом понимаешь так далеко ехать, так много процедур пройти, бронь, снаряга, скипасы, отели, трансферы, очередь, подъемники что бы спуститься за пару минут ... в толпе фраеров  :laugh:

Да епись оно колом))

Лыжи это биатлон или кросс на 20 км. После которых болит тело, ноги, спина и прочее
А можно ещё вагоны на вокзале поразгружать. После этого тоже может “болеть тело,ноги,спина и прочее» :laugh:
   
А можно ещё вагоны на вокзале поразгружать. После этого тоже может “болеть тело,ноги,спина и прочее» :laugh:

Этим спорт от попсы и отличается -"мышечная радость"
   
Этим спорт от попсы и отличается -"мышечная радость"
Ну тогда я за попсу  :laugh:
   
мій друг дельтапланерист, літав в Альпах,
сидять в горах і ждуть погоди, тоді стартують
Адреналін треба !, його жінка змирилась, ламав ноги /руки при приземленні
не зупинило !
мені навіть відео страшно дивитись
А я цілими днями раніше бродив по лісу із собакеном,
зараз по степу , не міг повірити, що полюблю степ
У нас багато на Бузовій дельтапланеристів колишніх, але пересіли на планер, і вже назад не хочуть) так само і парапланеристи. Вважають, що то буде певний дауншифтінг)
Кажуть, що і страшнувато - все-таки то "тряпки", а тут міцніші крила, якщо довго літати, так надійніше. І аеродинамічні якості набагато кращі
   
Re: Нарешті, і я приєднався до лижного братства!  :super:

Ну тогда я за попсу  :laugh:
ну, не знаю, як бігав, прібіг, упав, окрема пріемна біль та насолода в душ встати та піти. А самий кайф - чай в ліжку після душу. Тут мазохізм явно замішіний, та єндонаркота.
   
Re: Нарешті, і я приєднався до лижного братства!  :super:

Конечно горные другие. Но то количество действий и приготовлений, которые необходимо сделать для того что бы спустится с горы, просто неоправданно много.
А когда это начинается «по кругу», то понимаешь что это аж ни разу не спорт, а чистая коммерция и ты объект и жертва этого.
Почему любят люди горные, именно потому что никогда не катались. Как тут верно написали - там работает за тебя гравитация. Лыжник скатывающийся с горы получает адреналин за счет скорости. Если это впервые, то да.. это здорово. Но когда это постоянно, это тупо надоедает.
Несомненно есть конечно крутой спорт - Гигантский слалом например и пр.  Но где Украина и где гигантский  слалом? Что надо для того что бы этим заниматься??
Поэтому горные лыжи превращаются в попсу - карусель, атракцион, по кругу- денег бросил крутишь барабан, денег не бросил - не крутишь барабан.
А потом понимаешь так далеко ехать, так много процедур пройти, бронь, снаряга, скипасы, отели, трансферы, очередь, подъемники что бы спуститься за пару минут ... в толпе фраеров  :laugh:

Да епись оно колом))

Лыжи это биатлон или кросс на 20 км. После которых болит тело, ноги, спина и прочее

 :facepalm: шо ты несешь, после горных лыж мышцы гудят будь здоров, особенно передняя группа мышц бедра, которая в обыденной жизни мало задействована. это если ты умеешь кататься на лыжах. а если на прямых ногах слетаешь вниз, то это не катание а онанизм (буковель стайл), хотя многим нравится.
   
Re: Нарешті, і я приєднався до лижного братства!  :super:

Теплий душ вдома, якій можна пити, що тече з обличчя, то дійсно кайф. Пив воду в душах, що пити явно не слід, такій самий кайф. То наркоманія, біг довго, я мав ломкі, бо не можу. Ендорфіни.
   
Хочу запитати: хто небудь юзав влітку лижні тренажери типу pro ski? Це виходить типу, як аеродинамічна труба для парашутистів?)
   
Це коли полімерну мохнату мокру доріжку в вас під ногами крутять? Головне щекою не впасти на неі. Сам ні, далек від того, та чув про відчуття.
   
Хочу запитати: хто небудь юзав влітку лижні тренажери типу pro ski? Це виходить типу, як аеродинамічна труба для парашутистів?)

атракціон.  не більше
   
Може, разок спробую. Воно звичайно далеко не схоже на реальні схили..
А от в трубах, чи вінд тунелях вже проводяться міжнародні змагання, індор скайдайвінгу вдалося стати повноправним спортом)
   
Бережить себе, Піне2, морда зазвичай довго та не гарно заростає.
   
Re: Нарешті, і я приєднався до лижного братства!  :super:

 :facepalm: хотите летом готовиться к горнолыжному сезону. ролики. техники катанья на лыжах может и не добавит, а вот навыки равновесия, баланса перед-зад даст. разучитесь на "жопе сидеть", пятки сбрасывать. полезно и само по себе увлекательно. если конечно есть место где кататься.
   
:facepalm: хотите летом готовиться к горнолыжному сезону. ролики. техники катанья на лыжах может и не добавит, а вот навыки равновесия, баланса перед-зад даст. разучитесь на "жопе сидеть", пятки сбрасывать. полезно и само по себе увлекательно. если конечно есть место где кататься.
Хороша порада, дякую!  (tu)
   
Бережить себе, Піне2, морда зазвичай довго та не гарно заростає.
На лижах хоч шолом є, а тут мабуть дійсно можна п'ятаком проїхатися) але там я читав відгуки переважно дєвочок, раз вони вирішили, що їм безпечно, то мабуть так і є)
   
Re: Нарешті, і я приєднався до лижного братства!  :super:

Мій колега, МС був з тоі лижноі дурні, багато розповідав про штучне. Ві Львові був стадіон із схілом, з як отого, об що ногі трете, в хату входячи. За технологією, треба, щоб була вода на тому. Щоб іхати ньому. Ясно, що води не було. Дуже не гарний правий бік обличчя в нього стався в свій час.
   
Re: Нарешті, і я приєднався до лижного братства!  :super:

Може, зараз все вдосконалили, я не знаю, Богданчік йебало зчухав 15 років тому. Можливо зараз безпечніше. На ваш розсуд.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія