Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кацапський «новояз» тепер і в офісі президента :weep:

Кацапський «новояз» тепер і в офісі президента :weep:

«Зменшити ризики від підвищення цін»

   
Боротьба з олігархами триває.
   
Отріцітєльная дінаміка роста рейтинга презідєнта послє удорожанія посолнєчного масла.  :gigi:
   
Re: Кацапський «новояз» тепер і в офісі президента :weep:

Отріцітєльная дінаміка роста рейтинга презідєнта послє удорожанія посолнєчного масла.  :gigi:
ак, скоро і у нас будуть самово ці «подтоплєнія», «задимлєнія», «хлопкі» і «отріцатєльниє рости положитєльной дінамікі»
   
ващє то це специфікація галузевих термінів.

ну, то позамінюйте на укрояз, і покажіть, наскільки ви грамотніші - може вас помітять і візьмуть в ОП коректором.
   
Re: Кацапський «новояз» тепер і в офісі президента :weep:
U2

ващє то це специфікація галузевих термінів.

ну, то позамінюйте на укрояз, і покажіть, наскільки ви грамотніші - може вас помітять і візьмуть в ОП коректором.


Ну сама подумай - какие тама рызыкы? Ну рейтинг упадет. Так президенту должно быть плоско-параллельно - он же на второй срок не собирался!
   
може помітять і візьмуть в ОП коректором.
Оце мрії у людини.
   
Re: Кацапський «новояз» тепер і в офісі президента :weep:

ващє то це специфікація галузевих термінів.
Так
Називається як розумними словами навішати народові лапшу на вуха
   
Re: Кацапський «новояз» тепер і в офісі президента :weep:
U2

Так
Називається як розумними словами навішати народові лапшу на вуха

В етом деле Karoffka - the best!
   
Ну сама подумай - какие тама рызыкы? Ну рейтинг упадет. Так президенту должно быть плоско-параллельно - он же на второй срок не собирался!
підвищення цін на продукти тягне за собою підвищення заробітних плат, пенсій, стипендій, всіх інших соцвиплат, а це інфляція і підвищення тарифів на комуналку та енергетику.

ти не розумієш цього? це перш за все виток інфляції - цього вже достатньо.
   
Оце мрії у людини.
ні, це я озвучила ваші.
   
Так
Називається як розумними словами навішати народові лапшу на вуха
не, це намагання пояснити, вірніше обмалювати вам художньо технічними термінами, яка жопа насувається. а ви звертаєте увагу на дрібниці, нажаль.
   
Re: Кацапський «новояз» тепер і в офісі президента :weep:
U2

підвищення цін на продукти тягне за собою підвищення заробітних плат, пенсій, стипендій, всіх інших соцвиплат, а це інфляція і підвищення тарифів на комуналку та енергетику.

ти не розумієш цього? це перш за все виток інфляції - цього вже достатньо.

Вот у вас у всех так - сапоги тачает кондитер, а пироги печёт Сапожник. Ты меня не убедила - оно не так работает. Давай Милованова, или министра экономики. С расчетами.
   
Re: Кацапський «новояз» тепер і в офісі президента :weep:

не, це намагання пояснити, вірніше обмалювати вам художньо технічними термінами, яка жопа насувається. а ви звертаєте увагу на дрібниці, нажаль.
підняли пдв на сільгосппродукцію
Як це «зменшить ризики від підвищення цін»? я вже не питаю навіщо нам цю жопу насувають?
   
Re: Кацапський «новояз» тепер і в офісі президента :weep:
U2

не, це намагання пояснити, вірніше обмалювати вам художньо технічними термінами, яка жопа насувається. а ви звертаєте увагу на дрібниці, нажаль.


Так надо ж..у и рисовать. А не художньо свистеть, как она насуваэться. А шо ж монокаалиция? КМУ? Нэвжэ на мори?
   
підняли пдв на сільгосппродукцію
Як це «зменшить ризики від підвищення цін»? я вже не питаю навіщо нам цю жопу насувають?
навпаки, тепер треба шукати механізм, який мінімізує ризики для економіки від цього підвищення.
   
ні, це я озвучила ваші.
Та ладно вже, спалилась, до чого ці дитячі відмазки з приписуванням свої хуйні іншим.
   
Так надо ж..у и рисовать. А не художньо свистеть, как она насуваэться. А шо ж монокаалиция? КМУ? Нэвжэ на мори?
дик, тобі і малюють. то просто у тебе не спрацьовує уява.
   
Re: Кацапський «новояз» тепер і в офісі президента :weep:

підвищення цін на продукти тягне за собою підвищення заробітних плат, пенсій, стипендій, всіх інших соцвиплат, а це інфляція і підвищення тарифів на комуналку та енергетику.

ти не розумієш цього? це перш за все виток інфляції - цього вже достатньо.
Все ровно наоборот
Напечатали денег, подняли зарплаты - цены пошли вверх

Зе6илы сука
   
Кароффка так хоче пролізти в ОП, навіть готова тамошні унітази язиком вилузувати
   
Та ладно вже, спалилась, до чого ці дитячі відмазки з приписуванням свої хуйні іншим.
ти не уважний. уважніше перечитай, на що саме і чіє саме то було прореаговано. і да, свої стрєлочьки засунь собі...
   
ти не уважний. уважніше перечитай, на що саме і чіє саме то було прореаговано. і да, свої стрєлочьки засунь собі...
Ну я не винуватий, що ти мрієш лизати гівно в ОП.
   
Кароффка так хоче пролізти в ОП, навіть готова тамошні унітази язиком вилузувати
це твої такі вологі мрії? будь стриманішим в їхній озвучці, бо можуть не збутися.
   
Re: Кацапський «новояз» тепер і в офісі президента :weep:

навпаки, тепер треба шукати механізм, який мінімізує ризики для економіки від цього підвищення.

Як підвищення ПДВ приведе до зниження цін на продукти харчування?
А розпиши механізм....
   
Re: Кацапський «новояз» тепер і в офісі президента :weep:
U2

Кароффка так хоче пролізти в ОП, навіть готова тамошні унітази язиком вилузувати
.   

А 3 месяца она не там была? Нэвжэ - не оправдала высокого доверия?
   
Re: Кацапський «новояз» тепер і в офісі президента :weep:

навпаки, тепер треба шукати механізм, який мінімізує ризики для економіки від цього підвищення.
я здаюсь. в художньому свисті вам, зеленим, нема рівних
зелепні насувають нам жопу, вішають локшину на вуха що це благо, а місцеві пропагандони восхваляють мудрі рішення
сцуко, все як в рашці
   
Як підвищення ПДВ приведе до зниження цін на продукти харчування?
А розпиши механізм....
дядя пєтя, ти дурак? (с)
   
я здаюсь. в художньому свисті вам, зеленим, нема рівних
зелепні насувають нам жопу, вішають локшину на вуха що це благо, а місцеві пропагандони восхваляють мудрі рішення
сцуко, все як в рашці
стопе! я ще не все сказала. а долар з 8 до 28 - це було не те ж саме? а, там рибу заворачівалі?
   
Re: Кацапський «новояз» тепер і в офісі президента :weep:

стопе! я ще не все сказала. а долар з 8 до 28 - це було не те ж саме? а, там рибу заворачівалі?
пішов вотебаутізм
за себе відповідайте
   
дядя пєтя, ти дурак? (с)

Ну мені далеко до тебе, але все ж.
ПДВ на свинину живою вагою 50 грн/кг хай 18 %, ПДВ на ковбасу 20.
Як це вплине на ціну в 350 грн/кг?
   
Я один невторопаю: як від підвищення ПДВ зменшаться ціни?


Клоуни полюбляють цей прийомчик.

Податкова амністія - звучить красиво, а на ділі вийми 5-10% на бочку Блазню, за гроші які були зароблені/успадковані хер зна коли.

Чи ДіяСіті, де айтішникам влупили 22% ЄСВ, і обьявили це як перемогу над соціальною незахищеністю.

Останнє редагування: 30 липня 2021 09:46:39 від DeL1T
   
Я один невторопаю: як від підвищення ПДВ зменшаться ціни?
Зменшаться ризики від підвищення цін. В Косюка.
   
пішов вотебаутізм
за себе відповідайте
дик, я за себе і відповідаю, а ви чомусь мабуть боїтеся відповісти про долар по 28. чи ето шота адно, а ето шота другоє?
   
Зменшаться ризики від підвищення цін. В Косюка.
вони вже не підвищаться, а будуть лише падати на світових біржах. Це незалежить від зелепня. Я думаю вони щось хімічили з поверненням пдв.

Уже масло в атб по 42 грн.
   
Re: Кацапський «новояз» тепер і в офісі президента :weep:

дик, я за себе і відповідаю, а ви чомусь мабуть боїтеся відповісти про долар по 28. чи ето шота адно, а ето шота другоє?
я робив долар по 28 чи шо? і це теж лажа повна
порівнюючи з чим ви і порівнюване робите лажею.
   
я робив долар по 28 чи шо? і це теж лажа повна
порівнюючи з чим ви і порівнюване робите лажею.
от, ви вже починаєте приземлятися.


так от, долар по 28 - це теж та сама інфляція, бо впливає на вартість промислових товарів, імпортних продуктів.


це та ж сама ж..а, тільки в профіль. тобто, це лише різні механізми розкрутки інфляції, не більше.
   
Доречі зараз прекрасна нагода зіскочити із шкідливої української олії. Я повністю перейшов на оливкову іспанську, чого і вам раджу.
   
Я повністю перейшов на оливкову іспанську, чого і вам раджу.
Це для 2-3% найзаможніших та вибагливих.
   
Re: Кацапський «новояз» тепер і в офісі президента :weep:

ви вже починаєте приземлятися.
хто ви? і чому це виправдовує і дозволяє вам перевести тему?
   
Це для 2-3% найзаможніших та вибагливих.
ні, просто скоротіть смажене в своєму раціоні і перестаньте лить олію у кожну страву. Це сільська шкідлива звичка. Мене аж тіпає коли олію ллють в суп, в кашу, вимочують в ній хліб і т.д.

Навіщо стільки холестерину? Мені (якщо на одного) пляшки вистачить на 3 місяці. Можно і розкошелитись, до того ж наказати хитрожопих косюків.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія