Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Болгарія у вересні

Болгарія у вересні
Bmx

Раніше завжди був у серпні, розкажіть плз , як зазвичай погода і море у такий час?
   
Re: Болгарія у вересні
Bmx

Збираюсь з 7-8  на тиждень.. 8-9 днів.. до 20 го
   
Re: Болгарія у вересні

як зазвичай погода і море у такий час?
В южной Болгарии где-то до 10-15 числа стабильно норм
   
Re: Болгарія у вересні

до локу були у вересні - всьо заєпісь там
   
Re: Болгарія у вересні

Офигенно. Людей в десять раз меньше. Цены если снимать в частном секторе были раза в два меньше, но я там был очень давно. Ещё в 90е только туда и ездил. Дёшево и сердито.
   
Re: Болгарія у вересні

Офигенно. Людей в десять раз меньше. Цены если снимать в частном секторе были раза в два меньше, но я там был очень давно. Ещё в 90е только туда и ездил. Дёшево и сердито.

ти в Дубаї в 90х випадково не їздив?  :laugh:

   
Re: Болгарія у вересні

Теж хочу у вересні, люблю,коли людей обмаль.
   
Re: Болгарія у вересні
Bmx

Знайомі кажуть, що у вересні там  реально дешевше ніж у Україні жити.. Якщо робота до інету прив'язана, то на тижні два  було б норм.. Созополь, Поморьє.. але кажуть що як повезе.. може море і холодне бути
   
Re: Болгарія у вересні

Созополь, Поморьє.. але кажуть що як повезе.. може море і холодне бути
Едьте ближе к Турции. Приморско, Царево, что там еще?
   
Re: Болгарія у вересні

У нас локація ближче до Албени, але теж перші тижні вересня норм
   
Re: Болгарія у вересні

Созополь і південніше аж до Синеморця - те що треба.
Був там якось проїздом з Греції в двадцятих числах вересня - ну то в Болгарії було таки трішечки прохолодніше. Але це ж якраз перевага, а не недолік? Напевно.
   
Re: Болгарія у вересні

Бував там декілька разів саме у вересні.
Святий Влас.
Погода——майже до кінця вересня супер.
Людей——в рази менше.
Ціни дешевші.
З мінусів—— деякі магазини починають закриватися.( але це не суттєво)
пс. А взагалі запитайте в Александр1—— він наче постійно мешкає там зараз——в Бургасі.
ппс. Друг—айтішнєг розглядає зараз як варіант переізд саме у Бургас.
   
Re: Болгарія у вересні

Раніше завжди був у серпні, розкажіть плз , як зазвичай погода і море у такий час?
Болгария в сентябре ОХУ..ННА! Сейчас я Болгарию не люблю - людей много и ОЧЕНЬ жарко. А весь сентябрь - это один сплошной кайф, чем дальше - тем приятно-прохладнее, а море еще сохраняет тепло, порядка 25-26 в начале сентября, и в районе 19-22 - в конце сентября. Обычно я "закрываю" купальный сезон в октябре, пару раз даже в ноябре купался (был очень теплый ноябрь), так что сентябрь в Болгарии - мое любимое время.

пс. А взагалі запитайте в Александр1—— він наче постійно мешкає там зараз——в Бургасі.
Надо понимать, что Бургас все таки не туристический город, несмотря на наличие моря ;) Т.е. скажем с той же Одессой, которая летом становится заточена исключительно "под туриста" - не сравнить. Жить на постоянку в нем лучше, а отдыхать летом - все таки в Слынчаке, Святом Власе, и.т.д., особенно если любишь тусовки. Такого понятия как "ночная тусовка" в Бургас отсутствует практически как явление, в отличие от

Останнє редагування: 29 липня 2021 23:59:02 від Aleksandr_1
   
Re: Болгарія у вересні

Болгария в сентябре ОХУ..ННА! Сейчас я Болгарию не люблю - людей много и ОЧЕНЬ жарко. А весь сентябрь - это один сплошной кайф, чем дальше - тем приятно-прохладнее, а море еще сохраняет тепло, порядка 25-26 в начале сентября, и в районе 19-22 - в конце сентября. Обычно я "закрываю" купальный сезон в октябре, пару раз даже в ноябре купался (был очень теплый ноябрь), так что сентябрь в Болгарии - мое любимое время.

И мое)))
Я всегда закрывал сезон 1— го ноября приблизительно))
   
Re: Болгарія у вересні

як зазвичай погода і море у такий час?
Погода нормальна, але в таку пору можна і не вгадати. Це не Єгипет.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія