Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В понедельник презентуют 10 новых онлайн-услуг "Дія": что предложат украинцам

В Украине 17 мая презентуют новые возможности портала "Дія".Онлайн-презентация новых электронных услуг. Всего ожидается более 10 новых услуг.

Об этом сообщило Министерство по вопросам реигнтеграции оккупированных территорий.

Среди новых услуг и направленные непосредственно на внутренне перемещенных лиц, в частности, заявка на получение льготного ипотечного кредита ВПЛ.

Кроме того, в "Дію" будет добавлена комплексная услуга еМалятко.

На сайте непосредственно самого события анонсированы следующие нововведения:

регистрация места проживания онлайн - без очередей и бумаг;
регистрация ФОП за 1 минуту;
новые услуги для водителей: удобные оповещения о штрафах и замена водительского удостоверения;
уплата налогов онлайн.
Новые услуги будут лично презентовать президент Владимир Зеленький, а также вицепремьер-министр - министр цифровой трансформации Михаил Федоров и команда "Дії".

Напомним, каждый второй украинец воспользовался по меньшей мере одной государственной е-услугой в течение прошлого года. Среди самых популярных - получение паспортов и услуги на портале и в приложении "Дія".

Ранее сообщалось, что в Украине могут запустить COVID-паспорт уже к 1 июля. Сертификат можно будет получить у врача или сгенерировать в приложении или портале "Дія".
   
замена водительского удостоверения

меддовідка теж онлайн?
   
...
регистрация ФОП за 1 минуту;
...

А закрити за скільки хвилин?  :)
   
А закрити за скільки хвилин?  :)

куди закривати, яке закривати....

Платіть, сукіни діти, ПЛАТІТЬ!!!!!!! :lol:
   

регистрация места проживания онлайн - без очередей и бумаг;


а в військоматі теж автоматично перереєструють? Бо коли змінював прописку в центрі держпослуг, в військомат довелось окремо ходити
   
а в військоматі теж автоматично перереєструють? Бо коли змінював прописку в центрі держпослуг, в військомат довелось окремо ходити
військомат при прописці відміняють
А я чекаю коли нарешті допиляють шерінг техпаспорту
   
Сьогодні в бета-версії доступні аж 4 послуги:

Підпис — найзахищеніший цифровий підпис просто у вашому смартфоні, завдяки якому можна підписувати документи онлайн у декілька кліків. Достатньо пройти перевірку за допомогою FaceID.
Що потрібно? Доступний закордонний біометричний паспорт або ID-картка.

Послуги податкової для ФОП — найпоширеніші послуги для ФОП відтепер у смартфоні. У Дії можна протестувати такі послуги:
- перевірити реєстраційні дані;
- пройти користувацький флоу подання звітної декларації;
- переглянути раніше подані декларації та звіти;
- перевірити розрахунки з бюджетом;
- сплатити єдиний податок та ЄСВ.
Що потрібно? Мати ФОП.

Контроль сесій — можна керувати сесіями Дії на різних пристроях, отримувати пуш про вхід у застосунок із нового пристрою та деактивувати усі пристрої.
+1 ступінь до захисту облікового запису!
Що потрібно? Доступний закордонний біометричний паспорт або ID-картка.

Заміна посвідчення водія — якщо ви втратили, пошкодили або закінчився строк дії посвідчення водія, то можна подати заяву на заміну в Дії.
Що потрібно? Доступний закордонний біометричний паспорт або ID-картка та посвідчення водія, яке ви бажаєте замінити."
   
Нарабоки петро 18 или байден?
   
військомат при прописці відміняють
А я чекаю коли нарешті допиляють шерінг техпаспорту
Через кабинет водия давно он шарится.... Ну в смысле шаришь через кабинет водия и он добавляется в Дии...
   
Сьогодні в бета-версії доступні аж 4 послуги:

Підпис — найзахищеніший цифровий підпис просто у вашому смартфоні, завдяки якому можна підписувати документи онлайн у декілька кліків. Достатньо пройти перевірку за допомогою FaceID.
Що потрібно? Доступний закордонний біометричний паспорт або ID-картка.

Послуги податкової для ФОП — найпоширеніші послуги для ФОП відтепер у смартфоні. У Дії можна протестувати такі послуги:
- перевірити реєстраційні дані;
- пройти користувацький флоу подання звітної декларації;
- переглянути раніше подані декларації та звіти;
- перевірити розрахунки з бюджетом;
- сплатити єдиний податок та ЄСВ.
Що потрібно? Мати ФОП.

Контроль сесій — можна керувати сесіями Дії на різних пристроях, отримувати пуш про вхід у застосунок із нового пристрою та деактивувати усі пристрої.
+1 ступінь до захисту облікового запису!
Що потрібно? Доступний закордонний біометричний паспорт або ID-картка.

Заміна посвідчення водія — якщо ви втратили, пошкодили або закінчився строк дії посвідчення водія, то можна подати заяву на заміну в Дії.
Що потрібно? Доступний закордонний біометричний паспорт або ID-картка та посвідчення водія, яке ви бажаєте замінити."
на прививку от Ковид -19 еще можно зарегиться через Дию
   
Ги... Ви тепер навить не знатимете, хто себе у Вашый квартиры прописав!
   
Ги... Ви тепер навить не знатимете, хто себе у Вашый квартиры прописав!


 :facepalm1:
   


Заміна посвідчення водія — якщо ви втратили, пошкодили або закінчився строк дії посвідчення водія, то можна подати заяву на заміну в Дії.

 :gigi:
   
Через кабинет водия давно он шарится.... Ну в смысле шаришь через кабинет водия и он добавляется в Дии...
так, але в отримувача має бути цифровий підпис
А його нема
   
Зєлєпука  (tu)

завдяки Дії я перестав возити паспорт у бардачку  :beach:
   
Что то зелепука недопилил.
Я только что на телефон установил с плей маркета, а она мне пишет - ваш телефон в режиме суперпользователя, нп можем гарантировать безоп.... ... досвиданья
Я пошел в маджик и скрыл суперпользователя, как например с приват 24..  даже перегрузил.. а оно мне опять - вы в режиме суперпользователя..
Что за хрень?
   
Что то зелепука недопилил.
Я только что на телефон установил с плей маркета, а она мне пишет - ваш телефон в режиме суперпользователя, нп можем гарантировать безоп.... ... досвиданья
Я пошел в маджик и скрыл суперпользователя, как например с приват 24..  даже перегрузил.. а оно мне опять - вы в режиме суперпользователя..
Что за хрень?
Можна пробувати почистити кеш
Або знести програму і знову  поставити
   
Можна пробувати почистити кеш
Або знести програму і знову  поставити
:( Увы..
Очень странно.. приват не видит суперпользователя, а это видит и магиск не помогает.,



   
А мені права не підчепили. Хоч я скани посилала, як воно хотіло. :(

На пошті тітоньки не дуже щасливі, коли їм паспорт в Дії показуєш
   
У меня и права и паспорт слишком старые.
Но вот все что там дия предлагает пока работает хорошо епт
   
А мені права не підчепили. Хоч я скани посилала, як воно хотіло. :(

На пошті тітоньки не дуже щасливі, коли їм паспорт в Дії показуєш


Ні, їм скани зі старого техпаспорта не потрібні.

Або новий техпаспорт , або біозагран,  фотка з якого буде світитись в старому тепаспорті, я так розумію.
   
У меня и права и паспорт слишком старые.
Но вот все что там дия предлагает пока работает хорошо епт

Naitli,  а де ти використовувала сервіси Дії в повсякденному житті?
   
У меня и права и паспорт слишком старые.
Но вот все что там дия предлагает пока работает хорошо епт
мене старі права, я форму в єдрайвері заповнив і вони з‘явилися в дії
А паспорт-книжечка без шансів. Але загран прокатує
   
:( Увы..
Очень странно.. приват не видит суперпользователя, а это видит и магиск не помогает.,

У меня рутованый телефон и вот уже полгода дия запускается без проблем.
   
мене старі права, я форму в єдрайвері заповнив і вони з‘явилися в дії
А паспорт-книжечка без шансів. Але загран прокатує
обьясни мне на пальцах шо шо ты заполнил?
   
Naitli,  а де ти використовувала сервіси Дії в повсякденному житті?
не скажу. Но все работает
   
мене старі права, я форму в єдрайвері заповнив і вони з‘явилися в дії
А паспорт-книжечка без шансів. Але загран прокатує

Так, але без фотки . А фотка береться із біозаграну, так ?
   
обьясни мне на пальцах шо шо ты заполнил?
https://e-driver.hsc.gov.ua/accounts/login/?next=/
Тут логінишся приватом, йдеш в розділ верифікація документів, заповнюєш форму, фоткаєш права з обох боків
Тільки спочатку подивися в інтернеті в який номер ТСЦ перейменували той МРЕВ, що видавав права, бо треба буде обрати його виконавцем заявки
День-два і верифікують, права з‘являться в дії самі.
   
Так, але без фотки . А фотка береться із біозаграну, так ?
так, на правах фотка з заграну
   
Так, але без фотки . А фотка береться із біозаграну, так ?
да, у  меня так
   
У меня рутованый телефон и вот уже полгода дия запускается без проблем.

Чудеса.. я бы грешил на свой сяоми  или прошивку или магиск.. но приват работает!
А там тоже защита от суперпользователя.. и еще два приложения у меня, магиск скрывает .. ума не приложу..
Мало того - я даже не могу снять скриншот  с дии, ну там где мне говорят досвиданья.. так и пишет - вы не можете с этого приложения снять скриншот
   
Прогресс!-чуваки и чувихи!  НАДОИ КОЛОСЯТСЯ!  B-)
   
Пошел на 4пда там есть проблема такая, буду копать..

   
Чудеса.. я бы грешил на свой сяоми  или прошивку или магиск.. но приват работает!
А там тоже защита от суперпользователя.. и еще два приложения у меня, магиск скрывает .. ума не приложу..
Мало того - я даже не могу снять скриншот  с дии, ну там где мне говорят досвиданья.. так и пишет - вы не можете с этого приложения снять скриншот
н кто не может снять скриншот)
   
н кто не может снять скриншот)
на айфоні можна
   
А нах вам той рут ще й за наявності фінансових програм на телефоні?
   

Здесь што ли заполнять?
   
на айфоні можна
а ну поздравляю
   
а ну поздравляю
ну я взагалі не розумію як рядова апка має можливість блокувати якийсь базовий функціонал осі
А то поставите якусь ігрульку, а вона вам дзвонити заборонить - це як взагалі?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія