Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вбито Максима Кузьмінова,який влітку перегнав до України гелікоптер Мі-8

Що на іспанських сайтах? Є підтвердження?
Реально - шкода хлопця.
   
Таке враження, що вони вірять у власну пропаганду, де кацапи "білі і пушисті", а всі ці вбивства це діло рук ЦРУ.

Пісдєц, які вони тупі. :facepalm1:
навіть такий тертий калач і знаток хуйла Пригожин попався на вудку. хз, може вони якимись напрацюваннями в області впливу на психіку обробляють.
   
Що на іспанських сайтах? Є підтвердження?
Реально - шкода хлопця.

мені шкода наших хлопців
   
 Проеб ГУРа ,як на мене. Вагнерівець ще був,якого забили кувалдою.
   
Чомусь Володимир Сосюра пригадався. Народився в Дебальцевому (тому самому), вчився у вже легендарному Бахмуті.
А дружина писала на нього доноси...
   
Проеб ГУРа ,як на мене. Вагнерівець ще був,якого забили кувалдою.

схуялі?

вони йому мали пожиттєву охорону в 10 спеців надати?
   
Проеб ГУРа ,як на мене. Вагнерівець ще був,якого забили кувалдою.
думаєте його не інструктували і паспорта на ліве ім'я не справили? та і сам, якщо не дебіл, мав би розуміти, що на нього будуть полювати. якщо з бувшою правда, то сам собі буратіно. хоча дійсно, краще б в Штати, чи ще кудись подалі звалив.
   
"Коли потяг у даль загуркоче,
пригадаються знову мені
дзвін гітари у місячні ночі,
поцілунки й жоржини сумні...

Шум акацій... Посьолок і гони...
Ми на гору йдемо через гать...
А внизу пролітають вагони,
і колеса у тьмі цокотять...

Той садок, і закохані зори,
і огні з-під опущених вій-
Од проміння і тіней узори
на дорозі й на шалі твоїй...

Твої губи — розтулена рана...
Ми хотіли й не знали — чого...
Од кохання безвольна і п'яна,
ти тулилась до серця мого...

Ой ви, ночі Донеччини сині,
і розлука, і сльози вночі-
Як у небі ключі журавлині,
одинокі й печальні ключі...

Пам'ятаю: тривожні оселі,
темні вежі на фоні заграв...
Там з тобою у сірій шинелі
біля верб я востаннє стояв.

Я казав, що вернусь безумовно,
хоч і ворог — на нашій путі...
Патронташ мій патронами повний,
тихі очі твої золоті...

Дні пройшли... Одлетіла тривога...
Лиш любов, як у серці багнет-
Ти давно вже дружина другого,
я ж — відомий вкраїнський поет.

Наче сон... Я прийшов із туману
і промінням своїм засіяв...
Та на тебе, чужу і кохану,
я і славу б ,свою проміняв.

Я б забув і образу, і сльози...
Тільки б знову іти через гать,
тільки б слухать твій голос — і коси,
твої коси сумні цілувать...

Ночі ті, та гітара й жоржини,
може, сняться тепер і тобі...
Сині очі в моєї дружини,
а у тебе були голубі..." (В.Сосюра)

В пам'ять загиблого ...
   
Ви думаете в нас кротів немає у сбу. Не обовязково він когось запрошував. Йому взагали не треба було світитися. Интервью и тв.....
   
схуялі?

вони йому мали пожиттєву охорону в 10 спеців надати?
Я не Буданов ,але перейшов на нашу сторону- звір'яче вбили,якась поганенька реклама.
   
Странно никто из рагулей про хорошего русского не пишет.
   

Як на мене, він на орден від України заслуговує. Мама - українка, війну не прийняв, воювати проти нас не хотів
   
Я не Буданов ,але перейшов на нашу сторону- звір'яче вбили,якась поганенька реклама.

Ну так на це й були кинуті сили кацапні.
   
Що на іспанських сайтах? Є підтвердження?
Реально - шкода хлопця.

Судьба предателя, тем более, убийцы, всегда предрешена. Одной жадной гнидой меньше! Наши - молодцы! Нашли такого, хотя в мордоре таких дох, воспользоваались его "слабостями" и за копейки получили геликоптер, а дальше... Вы сильно заботитесь о судьбе использованного гандона? Он был патриотом денег, вот и сдох за "идею"))
   
Той же Гриб
Десь чув що Гриб таки поїхав кукухою у раша полоні.
   
Навіщо ви ведетесь на це кіно. Тільки поїхав в іспанію і зразу ж застрелили.
По перше він би туди не поїхав і його б не пустили. Як він візу відкрив? Який у нього закордонний паспорт? Хай покажуть паспорт з візою ЕС по якому він поїхав до Європи.
Операції з ліквідації готуються роками. Не буде хуйло палити агента так просто, їх і так мало у хуйла. Яка у нього дівчина якщо казали що його жінку вивезли першою.
Це якесь іпсо для прикриття.
   
Ви думаете в нас кротів немає у сбу. Не обовязково він когось запрошував. Йому взагали не треба було світитися. Интервью и тв.....
Теж так думав , хочаб прикрив би обличчя.
   
Навіщо ви ведетесь на це кіно. Тільки поїхав в іспанію і зразу ж застрелили.
По перше він би туди не поїхав і його б не пустили. Як він візу відкрив? Який у нього закордонний паспорт? Хай покажуть паспорт з візою ЕС по якому він поїхав до Європи.
Операції з ліквідації готуються роками. Не буде хуйло палити агента так просто, їх і так мало у хуйла. Яка у нього дівчина якщо казали що його жінку вивезли першою.
Це якесь іпсо для прикриття.
Бля ну написалиж начебто що у ньго український паспорт був, хоча можливо я помиляюсь.
Не дівчину, а маму.
   
Що на іспанських сайтах? Є підтвердження?
Реально - шкода хлопця.
Повний нуль

Según medios españoles, han encontrado su cuerpo en la localidad de Villajoyosa, en Alicante, que acoge una gran comunidad rusa y ucraniana, extremo que no ha sido confirmado aún por las autoridades.
Ніякого підтвердження офіціального немає від іспанців
   
Сині очі в моєї дружини,
а у тебе були голубі..."

Сосюра толковий хлопчина був у молодості.
   
Бля ну написалиж начебто що у ньго український паспорт був, хоча можливо я помиляюсь.
Не дівчину, а маму.
А як він по українському паспорту виїде за кордон?  Хто дав йому дозвіл? Війахойоса це притон кацапський. Там іспанської мови не чути.
   
так не робиться. це прикрий похуїзм та мега пройоп СБУ.

він сам захотів виїхати в іспанію
   

Як на мене, він на орден від України заслуговує. Мама - українка, війну не прийняв, воювати проти нас не хотів

Он хотел денег и только денег, а "патриотизм" и мамку уже пресса ему пришила. Был бы настоящим патриотом Украины, то денег бы не брал (разве что на обустройство), а так la vita dolce в Испании ему больше была милее, "чим лани широкополі". С орденом он бы только в поликлинику без очереди ходил и бесплатно в трамвае ездил.
Да, и вообще хороший руцкий - мертвый руцкий
   
Судьба предателя, тем более, убийцы, всегда предрешена. Одной жадной гнидой меньше! Наши - молодцы! Нашли такого, хотя в мордоре таких дох, воспользоваались его "слабостями" и за копейки получили геликоптер, а дальше... Вы сильно заботитесь о судьбе использованного гандона? Он был патриотом денег, вот и сдох за "идею"))
Забаньте орка!
   
Принаймні він мав шанс з баблом пожити якби не був дурнем.
   
Повний нуль
Según medios españoles, han encontrado su cuerpo en la localidad de Villajoyosa, en Alicante, que acoge una gran comunidad rusa y ucraniana, extremo que no ha sido confirmado aún por las autoridades.
Ніякого підтвердження офіціального немає від іспанців
То може дійстно якесь відволікання...
А хлопець зараз на якіхось островах десь на філіпінах , сидить на берегу моря і попиває кокосове молоко і дивиться у далечінь океану лежачи у гамаку.
   
він сам захотів виїхати в іспанію

При чем здесь СБУ или ГУР??? С ним расплатились (честно выполнили свои обещания), предупредили, а дальше его дело...
   
Звиняйте, але мені навіть Навального більше жалко, ніж цього кадра  :facepalm1:
   
виїхати

Получается, что вся Испания кацапська. Аликанте теж. Руська речь
   
Получается, что вся Испания кацапська. Аликанте теж. Руська речь

Та їх як блох. Кругом в ЄС. Я думаю агентура в кожній країні. Видно як пабліках сруть за расєю. І в Бундесі, і в Швеції. 
   
То може дійстно якесь відволікання...
А хлопець зараз на якіхось островах десь на філіпінах , сидить на берегу моря і попиває кокосове молоко і дивиться у далечінь океану лежачи у гамаку.

Викинг рогатый, ты определись - море или океан, сидит или лежит в гамаке, и как мертвые могут "попивать кокосовое молоко и "дивитися в далечінь океану"?)))
   
Звиняйте, але мені навіть Навального більше жалко, ніж цього кадра  :facepalm1:

Довпойоб. В теплі краї його потягнуло. А міг заховатися в якійсь цивілізованій дирі на березі фйорду в Норвегії і рибалити лосося...
   
Re: Вбито Максима Кузьмінова

Думаю в Україні йому було б безпечніше
Не факт. Біглого депутата госдуми вбили в Києві, Аміну Окуеву теж вбито в Києві.
   
Re: Вбито Максима Кузьмінова

Не факт. Біглого депутата госдуми вбили в Києві, Аміну Окуеву теж вбито в Києві.

Не забувай, що СБУ добряче почистило країну від кацапської агентури  8-)
   
Re: Вбито Максима Кузьмінова
N88

Не забувай, що СБУ добряче почистило країну від кацапської агентури  8-)

Вони просто затихарились.
Знаю особисто активних ждунів..
   
Re: Вбито Максима Кузьмінова

Вони просто затихарились.
Знаю особисто активних ждунів..
Якщо активні, то чому ще не в підвалі СБУ ?
   
Чомусь Володимир Сосюра пригадався. Народився в Дебальцевому (тому самому), вчився у вже легендарному Бахмуті.
А дружина писала на нього доноси...
яка саме? В нього їх було три.
   
Re: Вбито Максима Кузьмінова

фсб в ЄС як у себе вдома  :facepalm1:
це вже давно, нагадаю, Коновальця вбито в Ротердамі у 1938, Бандери у Мюнхені у 1959.
   
розслабтесь
може бути що завгодно

а він зараз пускає нурси по кацапах
   
Получается, что вся Испания кацапська. Аликанте теж. Руська речь
Повірте, як гівна. Я коли ще 15 років назад до Альтеї їздив, там у кварталах де вілли у моря, всі бігборди на російській були, і церква дерев'яна з золотими куполами збудована.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія