Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: податок з городу

Re: ФЗВ податок з городу

Ні не брали. Мабуть, в тому то й прокол. Насправді було ще складніше. Ми за них не сплатили, але наймали аудит. Аудитор сказав що мали сплатити, тому ми ще якось заднім чистлом чи я к там закривали той податок. Можу помилятися в деталях, бо я не вникаю в такі дрібниці, знаю тільки суть прецентенту, що податок був таки виплачений.

без довідок тре платити, все правильно
   
Re: ФЗВ податок з городу

Народ, безкоштовно ділюся моїм власним протоколом по часнику:
Часник легко виростити, але не так легко виростити якісний часник. Якісний часник – головка з діаметром не менше як 5 см, вага не менше як 56 грам і 6-8 крупних зубків, і 3-4 менших (Мал 5). Якщо зубки часнику дрібні, такий часник важко реалізувати.
Часник можна вирощувати в широкому розмаїтті типів грунтів, за умови, що вони добре дреновані. Піщані суглинки – найкращі через їх хороший дренаж.
Ґрунти з високим вмістом піску підходять, але може бути проблема дефіциту вологи.
Грунтів з великою кількістю органіки слід уникати через високий потенціал вимерзання взимку і сезонно високого взимку грунтових вод.
Часник має мало проблем зі шкідниками і хворобами, але вони є і слід врахувати, що вони як і у цибулі, тому потрібно слідкувати за сівозміною і не садити там де минулого року росла цибуля.
Часник найкраще росте на рН грунту від 6,5 до 7,0. Нижчий рівень рН пригнічує ріст рослин і рН нижче як 5.0 може фактично призвести до загибелі рослин.
Якщо грунт щіьний, то його перед посадкою потрібно глибоко розпушити, бажано на глибину 25 см.
Першим кроком у підготовці поля є контроль однорічних та багаторічних бур'янів. Це здійснюється шляхом культивувації і / або гербіциду, або правильні попередники.
Озимий часник висаджують восени в ідеалі - шість тижнів перед промерханням грунту (як правило, середина жовтня).
Весняна посадка може бути, але врожайність буде значно зменшена. Мета осінньої полягає в тому, щоб отримати тільки розвиток кореневої до зими. Якщо пагони з'являються ще до морозів після посадки, вони можуть вимерзти, такий часник не загине, але утворить багато нетоварних зубків. Втрата цінності товару може бути різною від символічної до суттевої.
Три основні фактори втрат при осінній посадці:
- зубки були посаджені занадто рано,
- вони не були посаджені досить глибоко,
- сорт не дуже добре пристосований до регіону.
Густота посадки залежить певною мірою від доступного обладнання та як воно може бути адаптоване під вирощування часнику. Використовують схеми посадка в діапазоні від подвійних рядів через 100см, до міжряддя в 30 см.  В ряді відстань між зубками до 15 см для ручної посадки в ряду роблять «виделку» (Мал 7).
Загалом потрібен компроміс між кількістю головок, їх розміру і загальної маси врожаю з одиниці площі.
Один з найпоширеніших варіантів посадки: Подвіний ряд, коли міжряддя чергується через раз 30см і 60см, а  в ряді відстань між часником 15см (мал 2). Ширше міжряддя обробляють технікою, а вужче – ручна просапка чи прополка. Приблизно так вийде, хоча на цьому малюнку відстань між рядами 20см:
Можна робити не подвійні, а потрійні чи почетвірні ряди.
В ряді може бути і 10см відстань.
При рівномірній суцільній посадці треба залишати пропуски під форму коліс техніки, обприскувача, розкидача. Ширина пропуску залежить від того наскільки грунт піддається толочінню, щоб відстань між колесом і рослиною була достатньої для її нормального росту і розвитку.
Найвища ефективність досягається, коли з урахуванням міжряддя, колії та щільності посадки в рядку отримується  2200 рослин на сотку чи 220 тисяч рослин на гектар.
Рядки маркуються марком із заданою глибиною для рівномірної посадки, або робиться пристосування з бочки, на яку наварюють шипи і протягуючи по рядку відразу вирівнюють грядку, отримують розмітку як міжряддя так і відстані між рослинами в рядку (мал 6).
Для отримання якісного часнику його потрібно садити вручну, коріннім вниз. Інакше головка матиме неправильну форму зубків буде багато, вони будуть дрібні.
Глибина посадки – 5-10 см, коренем вниз.
На насіння вибирають більші зубки, бо з більших зубків виростають більші головки. З головки якісного часнику буде біля 6-8 зубків і може бути кілька менших. Часникові головки розтереблюють на зубки і розділяють на більші і менші. Розділяють спеціальним решетом з сіткою з великими дірками 16х16 мм. Якщо стоїть завдання розмножити насінневий матеріал, то менші теж можна висаджувати, але окремою грядкою. Цей часник буде меншим, але з врожаю можна буде відібрати більші зубки для подальшого розмноження.  Загалом, для посадки одного гектару часнику потрібно біля 2 тон посадкового матеріалу.
На зиму деякі виробники мульчують поле соломою. Мульчу навесні збирають, або залишають. Це додаткові витрати на мульчування, але виграється на боротьбі з бур*яном, збереженні вологи та вищій якості головок.
Добрива: Під посів дають 25 кг селітри, 200 кг фосфору, 130 кг калію на гектар. Рано навесні коли вночі ще є заморозки, а вдень прогрівається вносять 50 кг кг селітри і в першій декаді травня ще 50 кг селітри. Для бідних грунтів роблять поправку, вносять на третину чи на половину більше.
Гній під часник не вносять, бо з гноєм можуть занестися яйця глистів, небезпечні для людини бактерії. Проте нормально, якщо гній був внесений під попередника часника – пшеницю чи іншу культуру.
В середині червня часник дає «чуба», на кінці якого утворюються маленькі «діти» часника. Цей чуб забирає багато вологи та добрив і врожайність падає на третину. Тому їх видаляють, вручну. Невидалення чубів є одним з найбільших чинників зниження врожайності. Витрати на їх зрізання є до 3% від загальних витрат. Видаляти потрібно відразу як тільки но вони появились. Видаляють обрізкою, зламанням або висмикуванням. В Америці ці «чуби» використовують для маринування і квашення як квасять огірки. Виручка за ці чуби є додатковим прибутком для виробників часнику.
Боротьба з шкідниками і бур*янами. Часник має мало шкідників. Загалом, має бюути достатньо того, що використовувати правильну сівозміну. Якщо є їх поява, то використовують звичайні інсектициди. Щодо бур*яну, то часник не є конкурентоспроможни м щодо бур*янів і не може подавити їх розвиток тому питання бур*яну займає більше уваги. Перше – потрібне чисте поле до посадки, черга правильних попередників. Цілина просто не годиться. Якщо восени поле виглядатиме чорним і без бур8яну, цеи не означає, що на весні там не буде небажаної густої щітки. Ефективними є мульча, кількаразова ручна просапка і гербіциди. Ефективні ербіциди існують, їх перелік треба брати у місцевих компаній.  Так само щодо запобігання гниття через грибки – використовують класичні фунгіциди.
Збирання врожаю товарного часнику. Є дві трохи протилежні цілі – максимальна врожайність і максимальна якість. Максимальна врожайність досягається тим, що чим довше часник в грунті тим більший вихід продукції. Але якщо часник довше залишається в землі,  то в головок відстає завнішня кора і зубки її розривають, втрачається товарний вигляд (мал 8).
Оптимальний час збирання щоб була нормальна якість і достатній врожай  тоді коли 30-50% рослин починають всихати. Збирають в суху погоду. Збирають вручну, але якщо є чим підкопати, то це зменшує витрати. Легше збирати той часник, який сіявся подвійними чи потрійними рядами. Часник залишають на полі на 1-2 дні щоб відсохла земля, прив*яла гичка. Якщо сприятлива погода, то можна залишати і на тиждень. Важливий момент – часник псується на сонці, тому його складають «ялиночкою» так, щоб пучок головок був прикритий від сонця гичкою іншого пучка. Потім його в*яжуть в пучки і досушують підвішеним на балки під накриттям, в захисті від сонця. У підсушеного часника вручну обрізають коріння до 1.2см і  обрізають гичку на відстані 2.5см від головки.
Щодо часнику не товарного, а для насіння, то його тримають в землі довше, до повного достигання. Головки будуть більш розкритими, легше буде їх розбивати на зубки. Хоча перетрирмувтаи теж не потрібно, бо може атке бути, що коли висмикуєте часник, то висмикується тільки стебло, а головка лишиться в грунті.
Сушений часник сортують на три категорії:
діаметр більший як 6см
діаметр від 5 до 6 см
Діаметр до 5см
Ще є категорія Jumbo – від 7.5 см.
Часник, що менший за 5 см в роздрібний продаж не поступає і йде тільки на переробні підприємства.
Обмеження по розміру не діють на часник, який вирощений як «органік», тобто без хімічних добрив та агрохімії.
Часник пакують в сітки по 10, 15, 20 або 25 кг, роблять стандартні упаковки. Часник зберігають на палетах, але не можна викладати часник у висоту більше як 90 см, бо нижній часник буди давитись масою. Якщо зберігати у великих ящиках, то теж обмеження по висоті в 90 см.
Для зберігання насінневого часнику на складі повинно бути біля 10 градусів і вологість не більша як 60%.
Для зберігання на продаж температура має бути нижчою, бажано біля 1 градусу.
Економіка, особливості. Часник є дуже трудомісткою культурою. Для старту потрібно дуже багато часникового насіння, тому зазвичай в цей ринок входять поступово, нарощуючи власне насіння протягом кількох років. Більшість компаній почали із закупівлі 100 кг часнику. Перші роки йдуть не на якість, а на кількість.
Вважається, що з 1 кг насіння виходить 6 кг часнику. Якщо на гектар іде 2 тони насіння, то реально зняти біля 12 тон. Якщо все складеться ідеально, то можна зняти і 20 тон, але це не типово і для цього насіння має бути таке крупне, що це буде ті ж 3-3.5 тони. Із зібраного врожаю біля 10-15% буде нетоварний часник, який не годиться ні на продаж ні на насіння. Ще біля 15% треба відкласти на насіння. В результаті, добрим вважається 8 тон готового до продажу часнику з гектара. Нетоварний часник можан продати, але це не той стандарт, який продається по об*явах, хіба що якийсь м*ясний цех візьме на переробку чи хтось візьме на реалізацію по базарах.
Якщо часник першої категорії і категорії Jumbo, то реалізувтаи можна досить дорого.
   
Re: ФЗВ податок з городу

По перше, не прибуток а дохід. По друге, найміть гарного бухгалтера. По трете, так неправильно - якщо платник податку, у якого ви закупаєте сільгосппродукцію, показує вам довідку про яку написано в моєму пості, ви робити з неї копію і все! ПДФО з такої операції вже не нараховується і не сплачується.
Я це вже зараз зрозумів. Але пізно. Ми вже перестали працювати з населенням.
   
Re: ФЗВ податок з городу

По перше, не прибуток а дохід. По друге, найміть гарного бухгалтера. По трете, так неправильно - якщо платник податку, у якого ви закупаєте сільгосппродукцію, показує вам довідку про яку написано в моєму пості, ви робити з неї копію і все! ПДФО з такої операції вже не нараховується і не сплачується.
Цікаво, що що бухгалтер якраз не сплатила, але й не зібрала довідки. Податок сказав сплатити аудитор.
   
Re: ФЗВ податок з городу

бухгалтер якраз не сплатила
Дорогий, але знаючий  бухгалтер, виходить в підсумку дешевше, ніж дешевий...  :)
   
Re: ФЗВ податок з городу

Дорогий, але знаючий  бухгалтер, виходить в підсумку дешевше, ніж дешевий...  :)
Бегалтер в селі із ЗП в 500 долярів це дорого чи дешево? Працює вдома. На роботу виходить 3-4 рази на місяць, не більше. На підприємстві до 30-ти працівників.
   
Re: ФЗВ податок з городу

Бегалтер в селі із ЗП в 500 долярів це дорого чи дешево? Працює вдома. На роботу виходить 3-4 рази на місяць, не більше. На підприємстві до 30-ти працівників.

в тих умовах жоден бухгалтер не зможе підтримувати рівень достатній для роботи без помилок, коли операції не типові,
але довідки можна було і заднім числом взяти, мені здається
   
Re: ФЗВ податок з городу

Бегалтер в селі із ЗП в 500 долярів це дорого чи дешево?
Все відносно у цьому світі - залежить від того скільки ви переплатили податків та штрафів, чи людина має інтернет(та користується ним), чи є жадоба до знань та чи робить  "зарубки" на своїх помилках і т.д...  :)

Останнє редагування: 29 квітня 2018 19:56:52 від Sagin
   
Re: ФЗВ податок з городу

Прибуток з продажу часнику треба задекларувати

Стаття 165. Доходи, які не включаються до розрахунку загального місячного (річного) оподатковуваного доходу

165.1. До загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включаються такі доходи:
165.1.24. доходи, отримані від продажу власної сільськогосподарськ ої продукції, що вирощена, відгодована, виловлена, зібрана, виготовлена, вироблена, оброблена та/або перероблена безпосередньо фізичною особою на земельних ділянках, наданих їй у розмірах, встановлених Земельним кодексом України для ведення:

садівництва та/або для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки) та/або для індивідуального дачного будівництва. При цьому якщо власник сільськогосподарськ ої продукції має ще земельні частки (паї), виділені в натурі (на місцевості), але не використовує їх (здає в оренду або обслуговує), отримані ним доходи від продажу сільськогосподарськ ої продукції не включаються до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу;
   
Re: ФЗВ податок з городу

Нормальні люди платять податок. Але жлобам можна і так...

у даному випадку неможливо заплатити з моїх 0.85Га часнику

Стаття 165. Доходи, які не включаються до розрахунку загального місячного (річного) оподатковуваного доходу

165.1. До загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включаються такі доходи:
165.1.24. доходи, отримані від продажу власної сільськогосподарськ ої продукції, що вирощена, відгодована, виловлена, зібрана, виготовлена, вироблена, оброблена та/або перероблена безпосередньо фізичною особою на земельних ділянках, наданих їй у розмірах, встановлених Земельним кодексом України для ведення:

садівництва та/або для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки) та/або для індивідуального дачного будівництва. При цьому якщо власник сільськогосподарськ ої продукції має ще земельні частки (паї), виділені в натурі (на місцевості), але не використовує їх (здає в оренду або обслуговує), отримані ним доходи від продажу сільськогосподарськ ої продукції не включаються до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу;
   
Re: ФЗВ податок з городу

І так і ні... Якщо ви реалізовуєте продукцію так, що не виникає податкових зобов*язань (базар, вулиця, і так далі), то податок не палтиться.
Якщо хочете реалізувати в компанію, то за законом компанія має сплатити за вас податок з вашого прибутк ута військовий сбір.
Якщо ви оформляєтесь як підприємець, то залежить від вибраної форми оподаткування. Це може бути 5% з виручки, а може бути фіксований податок.
Якщо ви оформляєтесь як СГ підприємство, то атм діє СГ податок і ніщо іншого...
на мою думку у вашому випадку з 25-сотками часнику (біля 2 тон врожаю) не варто чцим навіть заморочуватись. Вирощуйте часник і реалізуйте його на базарі по 30-60 гривень в залежності від калібру чи продавайте його оптом по 25 чи 40 гривень теж в залежності від калібру.
Я два роки тому носився з ідеєю посіяти 50 гектарів часнику, але вирішив не заморочуватись і не відхилятись від основного виду діяльності. Взагалі, виглядає як без програшний варіант...

а чого не посіяли?
в мене є 50соток вільної землі - зацікавило може часником засіяти.
але треба по закону  8-)
   
Re: ФЗВ податок з городу

а чого не посіяли?
в мене є 50соток вільної землі - зацікавило може часником засіяти.
але треба по закону  8-)

До 200 соток (2 гектара) сейте шо хотите и продавайте без налогов.
   
Re: ФЗВ податок з городу

Про копусту за 1 гришку в 2013
Или про то что в схованке капуста генет.

Ставлю 5000 USD итого 10К
Це було раніше- 2011..2012 роки.
https://ukranews.com/ua/news/82219-v-ukraini-ciny-na-kapustu-perevyshhyly-vartist-bananiv
https://portal.lviv.ua/news/2012/11/05/120200

   
Re: ФЗВ податок з городу

а чого не посіяли?
в мене є 50соток вільної землі - зацікавило може часником засіяти.
але треба по закону  8-)
Всі розрахунки виводять на те, що часник це прибутково. Але як і у всьому все трапляється. Наприклад, Китай зараз збільшив площі.. Тоум ціна може впасти і станеться так, що його не продасться.
Я не посіяв тому що у мене є інша віднсоно стабільна СГ культура. Часник трудоміска культура і потрібно багато людей. Люди виїхали в Польщу. Не хотів ризикувати, робота ж сезонна - головним чином руки потрібні ан 2-3 тижні коли йде збір,с ушка і калібрування-упакування. Ну і хто піде на місяць на роботу? А так, якби це стосувалося мене особисто, то звісно, що сіяти і не роздумувати. Починаєте з 50-ти соток, а колись вийдете ан 100 гектарів... На 50 сотках зберете 5 тон по 40 гривень або на 200 тисяч гривень... а з 100 га навчитеся як  іщо, то збиратимете по 8 тон (800 тон разом)... ну то вже бізнес. Мене наздоженете... майже... :)
   
Re: ФЗВ податок з городу

Всі розрахунки виводять на те, що часник це прибутково. Але як і у всьому все трапляється. Наприклад, Китай зараз збільшив площі.. Тоум ціна може впасти і станеться так, що його не продасться.
Я не посіяв тому що у мене є інша віднсоно стабільна СГ культура. Часник трудоміска культура і потрібно багато людей. Люди виїхали в Польщу. Не хотів ризикувати, робота ж сезонна - головним чином руки потрібні ан 2-3 тижні коли йде збір,с ушка і калібрування-упакування. Ну і хто піде на місяць на роботу? А так, якби це стосувалося мене особисто, то звісно, що сіяти і не роздумувати. Починаєте з 50-ти соток, а колись вийдете ан 100 гектарів... На 50 сотках зберете 5 тон по 40 гривень або на 200 тисяч гривень... а з 100 га навчитеся як  іщо, то збиратимете по 8 тон (800 тон разом)... ну то вже бізнес. Мене наздоженете... майже... :)

цікаво :)
   
Re: ФЗВ податок з городу

Нормальні люди платять податок.
Кому?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія