Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Реєстрація

Re: Реєстрація
Ice9192

при вході требовать свідоцтво про народження. Всі хто старші за 30 в топку. (Цієї категорії тут і так достатньо.)
Виняток для членкинь профспілок і учасників ато.
   
Re: Реєстрація

ніт. вид зьєлєбоб, підвид юльок
ні, юльки за Юлю, а зелефани за зелю.
   
Re: Реєстрація

при вході требовать свідоцтво про народження. Всі хто старші за 30 в топку. (Цієї категорії тут і так достатньо.)
та молодь сюди не прийде, вони сидять в інстаграмах і цицьки показують та губи насиліконені.
   
Re: Реєстрація

Ты что ли, будешь фильтровать?...
Или рубиться на политтемы?...

Чого ти так розпереживався? Вони все одно тут зареєструватися не зможуть

А якщо хтось таки зареєструється то автоматично разом з реєстрацією підпише собі зізнання по статті 280.1. КК РФ  ''Публичные призывы к осуществлению действий, направленных на нарушение территориальной целостности Российской Федерации''.  :D




   
Re: Реєстрація

Мені все пофіг. Поверніть мені можливість писати як тигрик паласатий. Бо як ЕльГріго я відчуваю себе некомфортно. Не я наче.
   
Re: Реєстрація

Бо як ЕльГріго я відчуваю себе некомфортно.

А нафіга ти зареєструвалася під дівочим прізвищем Юлі Володимирівни?
   
Re: Реєстрація

А нафіга ти зареєструвалася під дівочим прізвищем Юлі Володимирівни?
Григян и ЕльГріго є різниця?  Що перше прийшло в голову. А прийшло в голову, бо сестра має тепер прізвище Григорянц.
   
Re: Реєстрація

ні, юльки за Юлю, а зелефани за зелю.
що не завадило юлькам стовідсотково попасти у 73%
   
Re: Реєстрація


Но что делать с аэлитом?



   
Re: Реєстрація


Но что делать с аэлитом?
:idea: d chfre pfg[fnb s rfxfyjv pfnrfnb
   
Re: Реєстрація

А нафіга ти зареєструвалася під дівочим прізвищем Юлі Володимирівни?
Ель- артикль чоловічого роду  B-) тому і некомфортно
   
Re: Реєстрація

Хочу, подякувати за підтвердження реєстрації.

Я читаю форум час від часу, ще з 2014, колись читав і модерував домівку, радий був бачити тут її засновника


По цьому форумі можна книжки по психології писати.

Такої кількості прихильники певної політсили, порохоботів, штабних, відвертих ворогів України і просто флудерів які постять свої величезні фотографії в політичний форум в одному місці напевно ніде нема.

Після прочитання форуму я просто знаю всі відповіді на фейки, викиди чи інші аргументи в політичних дебатах

Сподіваюсь мене не забанять після цього посту, хоча модерація цьому форуму не завадить хоча б на  відверті образи і постійний флуд
   
Re: Реєстрація

Хочу, подякувати за підтвердження реєстрації.

Я читаю форум час від часу, ще з 2014, колись читав і модерував домівку, радий був бачити тут її засновника


По цьому форумі можна книжки по психології писати.

Такої кількості прихильники певної політсили, порохоботів, штабних, відвертих ворогів України і просто флудерів які постять свої величезні фотографії в політичний форум в одному місці напевно ніде нема.

Після прочитання форуму я просто знаю всі відповіді на фейки, викиди чи інші аргументи в політичних дебатах


Сподіваюсь мене не забанять після цього посту, хоча модерація цьому форуму не завадить хоча б на  відверті образи і постійний флуд


Ти собі лестиш.
 :gigi:
   
Re: Реєстрація

Хочу, подякувати за підтвердження реєстрації.
Привіт, юзер.
Цитувати
Ім'я користувача:Codename47
Дата реєстрації:18 квітня 2021 21:59:01
Повідомлень:1 (~0 в день)
Ти канадійський ковбасник чи з проксі фуяриш?
   
Re: Реєстрація

Ти собі лестиш
Ні, це слова подяки дописувачам :)
   
Re: Реєстрація

Так, канадійський але ковбасником мене важко назвати, в Україні в мене б була більша зарплатня. Я програміст
   
Re: Реєстрація

Є пропозиція  до ТС - в першу чергу реєструвати  нових юзерів жіночої статі.
Бо наші "аксакалихи" вже переважно підстаркуваті, трохи остогидлі стерви й фоток не викладають.  :-G  :K

Останнє редагування: 13 червня 2021 00:08:17 від птах Сорока
   
Re: Реєстрація

Поверніть мені можливість писати як тигрик паласатий. Бо як ЕльГріго я відчуваю себе некомфортно. Не я наче.
спочатку, аби уникнути обману, ти повинна довести що ти тигрик а не стара тигриця

при вході требовать свідоцтво про народження.
(tu) а то панаєхалі тут самозванці :punish:
   
Re: Реєстрація

що не завадило юлькам стовідсотково попасти у 73%
у другому турі прихильники багатьох різних політиків
могли проголосувати лише за одного з двох фіналістів
   
Re: Реєстрація

спочатку, аби уникнути обману, ти повинна довести що ти тигрик а не стара тигриця
По айпішнику схоже шо то тигрик
   
Re: Реєстрація

треба зробити реєстрацію по реальним паспортним даним, до чого рухаються і соцмережі

тоді зразу відпаде проблема із другими ніками, та і екстремізму з хамством зразу поменшає

бо ця анонімність вона будить в людях далеко не кращі якості, особливо в нікчемних людях
   
Re: Реєстрація

Ну, з поповненням ))
Радо вітаємо!

про фуп і лайно.

написала я якось дуже цнотливий комент на фейсбуці на чужій сторінці.

а мій син його прочитав. )))

і став бомбити мене - хвататися за голову і волати: Мама, да ти что? Да ти же хейтер! Из-за таких как ті на єтом фейсбуке никого нормальніх нет.
Короче, он меня та-ак провоспитівал, шо капец.

Я ему так ввічливо: "Сіна, ті с ума сошел? Какой янафик хейтер! Я же нічего такого не сказала.  :laugh:

Он: "Как не сказала?? Тьі что не понимаешь что ті пишешь? )))))))
Я ридал))))) я реально не поняла, в чем хейт! А он меня костерит и костерит ))))))))
Я ухахатіваюсь.

И тут он мне на полном серьезе начинает рассказівать, что моя фраза: "Сегодня я буду плохой теткой - Дизлайк!" - єто аккуєть какой хейт и еще там что-то.
А я дизлайк-кнопочку  не нажала. Просто написала словом. ))

Я ему пообещала, что больше так не буду. И задумалась.
И вспомнила фуп.
Да у меня просто "сбілось" восприятие из-за фупа. Нормальніе люди мою фразу воспринимают болезненно. А я -вообще ничего в ней хейтерского не вижу.
Короче, профессиональная фуповская деформация. )))

Еще написала фразу Лере с Радио (сін тоже попросил ее удалить  :facepalm1: ): "Лера, ті все время в єтом комбинезоне -єто твоя спецодежда?" )))))))))))))))))
п.с. удалила обе фразі по требованию ребенка )))

П.С. Так що так -ФУП замес дуже крутий і мощний )))
нифига не фуповская деформация. Мамаши в классе в вайбере брызгают ядом в разные стороны. Я там самая дипломатичная епт
   
Re: Реєстрація

Мамаши в классе в вайбере брызгают ядом в разные стороны. Я там самая дипломатичная епт
А можеш по-приколу шось найяскравіше запостити, шо вони там серуть?
Все одно ж ніхто не роздуплить,  хто конкретно те казав
   
Re: Реєстрація

при вході требовать свідоцтво про народження. Всі хто старші за 30 в топку. (Цієї категорії тут і так достатньо.)
Виняток для членкинь профспілок і учасників ато.
охренел товарищ
   
Re: Реєстрація

охренел товарищ
Він просто не шарить, шо ті, хто молодші за 30, сюди в принципі не заглядають )))
   
Re: Реєстрація

Чого ти так розпереживався? Вони все одно тут зареєструватися не зможуть

А якщо хтось таки зареєструється то автоматично разом з реєстрацією підпише собі зізнання по статті 280.1. КК РФ  ''Публичные призывы к осуществлению действий, направленных на нарушение территориальной целостности Российской Федерации''.  :D




как же это прекрасно. Как поднимает настроение. Предлагаю забанить всех с регистрацией до сегодня и пусть заново проходят тест
   
Re: Реєстрація

Хочу, подякувати за підтвердження реєстрації.

Я читаю форум час від часу, ще з 2014, колись читав і модерував домівку, радий був бачити тут її засновника


По цьому форумі можна книжки по психології писати.

Такої кількості прихильники певної політсили, порохоботів, штабних, відвертих ворогів України і просто флудерів які постять свої величезні фотографії в політичний форум в одному місці напевно ніде нема.

Після прочитання форуму я просто знаю всі відповіді на фейки, викиди чи інші аргументи в політичних дебатах

Сподіваюсь мене не забанять після цього посту, хоча модерація цьому форуму не завадить хоча б на  відверті образи і постійний флуд
чувак. Иногда смотришь какую нибудь Янину Соколову и понимаешь что она свои интервью готовит читая фуп
   
Re: Реєстрація

По айпішнику схоже шо то тигрик
то тигриця прикидається тигриком  :-G фальсифікаціям - НІ! НІ брехні! :punish:
   
Re: Реєстрація

треба зробити реєстрацію по реальним паспортним даним, до чого рухаються і соцмережі

тоді зразу відпаде проблема із другими ніками, та і екстремізму з хамством зразу поменшає

бо ця анонімність вона будить в людях далеко не кращі якості, особливо в нікчемних людях
:good: гарна ідея і вірна логіка
   
Re: Реєстрація

то тигриця прикидається тигриком  :-G фальсифікаціям - НІ! НІ брехні! :punish:
Принаймні з одного київського провайдера дописують баби.
   
Re: Реєстрація

Є пропозиція  до ТС - в першу чергу реєструвати  нових юзерів жіночої статі.
Бо наші "аксакалихи" вже переважно підстаркуваті, трохи остогидлі стерви й фоток не викладають.  :-G  :K
сука ты
   
Re: Реєстрація

Гюрка а ты феминистка?
   
Re: Реєстрація

сука ты
Не сука, а цинічний мудак. :K
І якшо шо, то тебе я не мав на  увазі.  Ти якраз перебуваєш в трійці моїх "фавориток" на фупі ))) :gigi:
   
Re: Реєстрація

А новенькие такие пугливые. Боятся бана хотя ничего и не написали
Пусть бояцца
   
Re: Реєстрація

Гюрка это гюрза+ гадюка?
   
Re: Реєстрація


Но что делать с аэлитом?
живи пока)
   
Re: Реєстрація
Ice9192

Він просто не шарить, шо ті, хто молодші за 30, сюди в принципі не заглядають )))
та зрозуміло що молодші 30ти це у межах похибки. але із старими пердунами, що зараз, цей форум можна закривати.
краще боротись за похибку: це хоч якийсь шанс.

Останнє редагування: 13 червня 2021 00:51:04 від Ice9192
   
Re: Реєстрація

А новенькие такие пугливые. Боятся бана хотя ничего и не написали
Пусть бояцца
Це не "новенькі".
Це "старенькі" ломанулись мутити собі запасні ніки, бо переймаються, шо політика нового власника та модерація зміниться й старі знайомі ніки підуть нафуй в довічний бан.
Тому й тримають нові ніки на "отлёжке".
   
Re: Реєстрація

Це не "новенькі".
Це "старенькі" ломанулись мутити собі запасні ніки, бо переймаються, шо політика нового власника та модерація зміниться й старі знайомі ніки підуть нафуй в довічний бан.
Тому й тримають нові ніки на "отлёжке".
а я надеюсь что меня забанят с моим единственным ником. Пойду в реал
   
Re: Реєстрація

а я надеюсь что меня забанят с моим единственным ником. Пойду в реал
Аналогічно )))
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія