Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Заходжу в маленький продовольчий магазин...

Заходжу в маленький продовольчий магазин...

Нікого немає крім мене і продавчині. Купляю дрібницю і вже йду. Мені навздогін " я  не буду  вас більше абслуживать без маски ".
У самої продавчині маска навіть не під носом. Під підборіддям. Довелось відповісти " а я у вас без маски купляти нічого не буду..."..
Пагаварілі...     :shuffle:
   
пожива для роздумів на весь день
   
Re: Заходжу в маленький продовольчий магазин...

продавщица права
   
продавщица права

 :lol:  (tu)  :lol:
   
Она конечно имеет право. А вот магазин скорее всего сдохнет.
   
Re: Заходжу в маленький продовольчий магазин...

Спочатку продала, а потім нє будєт абслуживать :facepalm1:
   
це ж не їх вибір. Штрафи.
дозволила бо нікого не було. Ніхто не настучить.
   
Спочатку продала, а потім нє будєт абслуживать :facepalm1:

оскільки був контакт без масок, "потім" може і не статись...
 :laugh:
вона просто міркувала вголос
   
так вони і вимерли...
   
Re: Заходжу в маленький продовольчий магазин...

Правда чі вигадка у стартовому - а ні довести , а ні спростувати неможливо .

А тому і якося похвіг , бо - що крамниць вистачає , що базарь - неподалік , що пенсії - двічі на місяць скупитись , стовідсоткво врятують , від будь-яких "продавчинь" . ))

Але ! - наморднік в торбі - ніяк не заважає . ))
   
Re: Заходжу в маленький продовольчий магазин...

продавщица права

Не знаю как там в Полтаве, я не был. Может быть там покупатель всегда прав. А у нас всегда прав продавец.
   
Нікого немає крім мене і продавчині. Купляю дрібницю і вже йду. Мені навздогін " я  не буду  вас більше абслуживать без маски ".
У самої продавчині маска навіть не під носом. Під підборіддям. Довелось відповісти " а я у вас без маски купляти нічого не буду..."..
Пагаварілі...     :shuffle:
а чого вона до тебе по-собачому?
   
Баба Люда С. у вас все ок? Вночі перерва аж три години, може вам полтавський психіатор би якось фарми підкинув?
   
Re: Заходжу в маленький продовольчий магазин...

А от , що "продавчині" , тобто особи жіночої статі , висловлюючи власну емоцію невдовлення чимось , здатні тую емоцію висловлювати , словами/реченнями , котрі взагалі не мають ніякого стосунку до джерела та/або чинників виникнення тієї емоції , стану невдоволення та/або роздратування , то вже "хвак т" . ))
   
Re: Заходжу в маленький продовольчий магазин...

Нікого немає крім мене і продавчині. Купляю дрібницю і вже йду. Мені навздогін " я  не буду  вас більше абслуживать без маски ".
У самої продавчині маска навіть не під носом. Під підборіддям. Довелось відповісти " а я у вас без маски купляти нічого не буду..."..
Пагаварілі...     :shuffle:

Добре хоч на підборідді. В нас продавчині взагалі без масок. Але думаю та продавчиня просто до тебе залицялася так. Потрахатись хоче.
   
це ж не їх вибір. Штрафи.
дозволила бо нікого не було. Ніхто не настучить.

А штрафують тільки за покупців без маски ?
   
Добре хоч на підборідді. В нас продавчині взагалі без масок. Але думаю та продавчиня просто до тебе залицялася так. Потрахатись хоче.

Бля, тєряю билую лєхкость... Увечері ще зайду. Без білизни .
   
Не знаю как там в Полтаве, я не был. Может быть там покупатель всегда прав. А у нас всегда прав продавец.

Ну, власне, так було з часів СРСР.
   
Правда чі вигадка у стартовому - а ні довести , а ні спростувати неможливо .

А тому і якося похвіг , бо - що крамниць вистачає , що базарь - неподалік , що пенсії - двічі на місяць скупитись , стовідсоткво врятують , від будь-яких "продавчинь" . ))

Але ! - наморднік в торбі - ніяк не заважає . ))

Продавчині ?
   
Re: Заходжу в маленький продовольчий магазин...

Бля, тєряю билую лєхкость... Увечері ще зайду. Без білизни .

І маску вдягни. Скажи ну тепер я в масці, давай обслуговуй.  :D
   
Нікого немає крім мене і продавчині. Купляю дрібницю і вже йду. Мені навздогін " я  не буду  вас більше абслуживать без маски ".
У самої продавчині маска навіть не під носом. Під підборіддям. Довелось відповісти " а я у вас без маски купляти нічого не буду..."..
Пагаварілі...     :shuffle:

Моїм продавчиням заборонено обслуговувати покупців без маски - вони видають маску (навіть безкоштовно). Але тих, хто відмовляється вдягнути маску - просять вийти. Для особливо упоротих є тривожна кнопка, наряд прибуває за 1,5 хвилини.
   
оскільки був контакт без масок, "потім" може і не статись...
 :laugh:
вона просто міркувала вголос

 :gigi:
   
оскільки був контакт без масок, "потім" може і не статись...
 :laugh:
вона просто міркувала вголос
:weep:
   
Re: Заходжу в маленький продовольчий магазин...

ну це наукова загадка як продавчини виживають... звичайні маски від корони не рятують, а дельта передається одним подихом.
   
Меня в мясном сегодня тоже попросили одеть,хотя они меня хорошо знают.Сами тоже были в масках и матюкались что опять в них надо ходить.Потом зашел в Коло,а там всем все пох:что продавцам,что покупателям
   
Re: Заходжу в маленький продовольчий магазин...

Де опущене чмо Вело?
   
Меня в мясном сегодня тоже попросили одеть,хотя они меня хорошо знают.Сами тоже были в масках и матюкались что опять в них надо ходить.Потом зашел в Коло,а там всем все пох:что продавцам,что покупателям


Різницю сечьош ? В моєму випадку вона була без маски.
   
Re: Заходжу в маленький продовольчий магазин...

Продавчині ?

То ж тра було і запитувати , в продавчині . Вчасно . ))
   
ну це наукова загадка як продавчини виживають... звичайні маски від корони не рятують, а дельта передається одним подихом.

Може тому  що їх не носять як в моєму випадку ?
   
І маску вдягни. Скажи ну тепер я в масці, давай обслуговуй.  :D

 (tu)  X(
   
ну це наукова загадка як продавчини виживають... звичайні маски від корони не рятують, а дельта передається одним подихом.

досліджували касирок. Майже у всіх антитіла. Лікарняні не брали.
   
Re: Заходжу в маленький продовольчий магазин...

ну це наукова загадка як продавчини виживають...

Зторгувались . ))
   
досліджували касирок. Майже у всіх антитіла. Лікарняні не брали.

Цікаво скількох заразили в період хвороби ...
   
Нікого немає крім мене і продавчині. Купляю дрібницю і вже йду. Мені навздогін " я  не буду  вас більше абслуживать без маски ".
У самої продавчині маска навіть не під носом. Під підборіддям. Довелось відповісти " а я у вас без маски купляти нічого не буду..."..
Пагаварілі...     :shuffle:

Постапокалипстическ ая картина какя-то. :(

Тяжёлое осеннее небо. Пустьінньій город. Никого нет.
Маленький магазинчик, наверняка ФОП.
Встреча двух. Один избиратель ЗЕ!ленского, вторая служительница клана ФОП, уничтожаемого этим самьім ЗЕ!ленским.
Что свело их? Инь и Янь ЗЕ!ленского? Или пошльіе товарно-денежньіе отношения?
И какая тонкая грань между ними.

Толщиной с маску.


   
Цікаво скількох заразили в період хвороби ...

та нікого. Покупці не встигають отримати критичну дозу.
З власного досвіду, якраз продавчині маленьких магазів більше ризикують важко захворіти. Бо немає великої текучки як не дивно.
Текучка - це добре. Коли тебе постійно мінімально заражують, то це і є така собі "вакцина".
   
Постапокалипстическая картина какя-то. :(

Тяжёлое осеннее небо. Пустьінньій город. Никого нет.
Маленький магазинчик, наверняка ФОП.
Встреча двух. Один избиратель ЗЕ!ленского, вторая служительница клана ФОП, уничтожаемого этим самьім ЗЕ!ленским.
Что свело их? Инь и Янь ЗЕ!ленского? Или пошльіе товарно-денежньіе отношения?
И какая тонкая грань между ними.

Толщиной с маску.

 (tu)


Можеш, як захочеш, підхуйлятнику.
   
Re: Заходжу в маленький продовольчий магазин...

Цікаво скількох заразили в період хвороби ...

влада в упор не бачить що касирки ковід передають разом з чеком...
   
та нікого. Покупці не встигають отримати критичну дозу.
З власного досвіду, якраз продавчині маленьких магазів більше ризикують важко захворіти. Бо немає великої текучки як не дивно.
Текучка - це добре. Коли тебе постійно мінімально заражують, то це і є така собі "вакцина".

Виглядає логічно.
   
Re: Заходжу в маленький продовольчий магазин...

В Бундесі вчора чи позавчора закінчилось піндєцом продавцю на заправці, який вимагав маску.
   
Re: Заходжу в маленький продовольчий магазин...

Она конечно имеет право. А вот магазин скорее всего сдохнет.

ресторани просять у відвідувачів ковід-паспорти.
відвідувачі зробили пікнік на вулиці.
Швейцарія.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія