Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

налог единый вторая група 630грн мес + ЕСВ 819грн

Але, якщо відкритися доволі просто, то закритися - це ще та бюрократична фуєта :gigi:

Так же просто, как и открыться
Особенно фопу
   
Re: налог единый вторая група 630грн мес + ЕСВ 819грн

а взагалі тут специ ще ті відписуються.
Дохід з прибутком плутають, не оподаткований мінімум взагалі до уваги не беруть.
Відразу видно що в цих питаннях повний нуль

ю

Останнє редагування: 23 жовтня 2018 22:45:44 від шафран
   
Re: налог единый вторая група 630грн мес + ЕСВ 819грн

Ну так я в курсі, кеп.
Але ж наші підприємці не хочуть ПДВ, бо вже тоді фуй сховаєш нал, й може прийти перевірка, та й потрібно облік вести.

Нормальні підприємці хочуть нормальне податкове законодавство і норманьну і зрозумілу систему оподаткування,
Щоб просто працювати, а не сидіти день і ніч з найманим бухгалтером та віраховувати кожну копійку, щоб не дай боже податкова не оштрафувала.
Я була платником ПДВ 10 років, і був би час та натхнення :), я б розповіла, скільки разів податкова намагалась мене оштрафувати, не знаючи своїх же підзаконніх актів, постанов та інструкцій. І скільки часу мені потрібно було, щоб показати та розказати інспектору, що все законно.Тому що хабарі я не давала принципово. А ще скільки часу треба було мені та бухгалтеру, щоб у всьому цьому розібратися. Напевно, не менше, чим займатися прямою діяльністю.
Так що всі тут такі розумні, що просто капєц. Чого ж тоді у нас така ж..а в державі?
   
як же доставляе читати візг повилетавших в трубу гівногазд, які не можуть змиритися з тим що навіть у гасторбайтера в жечіпосполитій кеш флоу набагато більше буде
винуваті усі окрім них, не розуміють велетенської потреби країни та суспільства в їхних кружках самоделия епт    :weep:
   
50 долларов в мес на предпринимательство это большой налог?  :facepalm1:

1. Купівельна спроможність у провінції реально невелика і дрібний бізнес закривається.
2. Для прикладу: у Литві самозайнята особа може сплачувати десь удвічі менше і мати при цьому медичну страховку з пристойним лікуванням. А які переваги платника податку в Україні?
   
Re: налог единый вторая група 630грн мес + ЕСВ 819грн

як же доставляе читати візг повилетавших в трубу гівногазд, які не можуть змиритися з тим що навіть у гасторбайтера в жечіпосполитій кеш флоу набагато більше буде
винуваті усі окрім них, не розуміють велетенської потреби країни та суспільства в їхних кружках самоделия епт    :weep:
Ще один олігарх :laugh: Ну не читай, ти чого сюди прибіг?
Ти бач, яке слово вивчив, грамотний?
Ти хоч знаєш, що воно означає? :laugh:
   
1. Купівельна спроможність у провінції реально невелика і дрібний бізнес закривається.
2. Для прикладу: у Литві самозайнята особа може сплачувати десь удвічі менше і мати при цьому медичну страховку з пристойним лікуванням. А які переваги платника податку в Україні?

в Украине ФОП платит налог в ПФ с минимальной зарплаты и 5% от дохода )
а дальше все зависит от способностей ФОПа
   
Re: налог единый вторая група 630грн мес + ЕСВ 819грн

А взагалі, дуже прикро читати такі гілки на ФУПі.
Раніше ще була нормальна дискусія на тему самозайнятих осіб та ФОПів. Зараз просто капєц :facepalm:
Зразу перехід на особистості і пішло мочилово.
Я вже багато років на ФУПі намагаюсь писати на тему малого бізнесу, про причини та проблеми, про наслідки знищення ФОПів як класу.
Пишу не тому, що чогось хочу чи мені особисто щось треба. Я починала займатись бізнесом в 90-х, так що виживу при будь-яких розкладах. :laugh:
Просто прикро дивитися, як країна зкочується в прірву, і всі ці писаки-розумники, геніальні бізнесмени, її не просто підщтовхують, а хочуть загнати груповими стусанами.Вже навіть не хочеться пояснювати, чому, бо тут вже нема кому. Шкода.
Ну-ну...
   
Re: налог единый вторая група 630грн мес + ЕСВ 819грн

А взагалі, дуже прикро читати такі гілки на ФУПі.
Раніше ще була нормальна дискусія на тему самозайнятих осіб та ФОПів. Зараз просто капєц :facepalm:
Зразу перехід на особистості і пішло мочилово.
Я вже багато років на ФУПі намагаюсь писати на тему малого бізнесу, про причини та проблеми, про наслідки знищення ФОПів як класу.
Пишу не тому, що чогось хочу чи мені особисто щось треба. Я починала займатись бізнесом в 90-х, так що виживу при будь-яких розкладах. :laugh:
Просто прикро дивитися, як країна зкочується в прірву, і всі ці писаки-розумники, геніальні бізнесмени, її не просто підщтовхують, а хочуть загнати груповими стусанами.Вже навіть не хочеться пояснювати, чому, бо тут вже нема кому. Шкода.
Ну-ну...

тобі просто доносять що якщо ти винаймаєш працю продавця - ти вже не самозанята особа
   
Re: налог единый вторая група 630грн мес + ЕСВ 819грн

А взагалі, дуже прикро читати такі гілки на ФУПі.
Раніше ще була нормальна дискусія на тему самозайнятих осіб та ФОПів. Зараз просто капєц :facepalm:
Зразу перехід на особистості і пішло мочилово.
Я вже багато років на ФУПі намагаюсь писати на тему малого бізнесу, про причини та проблеми, про наслідки знищення ФОПів як класу.
Пишу не тому, що чогось хочу чи мені особисто щось треба. Я починала займатись бізнесом в 90-х, так що виживу при будь-яких розкладах. :laugh:
Просто прикро дивитися, як країна зкочується в прірву, і всі ці писаки-розумники, геніальні бізнесмени, її не просто підщтовхують, а хочуть загнати груповими стусанами.Вже навіть не хочеться пояснювати, чому, бо тут вже нема кому. Шкода.
Ну-ну...
Я знаю багато таких підприємців. Вони в 90 х дали собі раду, пережили рекет, розгул податківців і перевіряючих, а зараз їх наймаються знищити, прикриваючись європейською риторикою.
   
Re: налог единый вторая група 630грн мес + ЕСВ 819грн

тобі просто доносять що якщо ти винаймаєш працю продавця - ти вже не самозанята особа
Ще раз - мені не треба нічого доносити.
А з тобою вести дискусію - це взагалі себе не поважати.

   
трохи почитав...
кілька питань
не цікавить мене дохід
цікавить хто за такого підприємця має заплатити медичну страхівку і пенс фонд?
   
Re: налог единый вторая група 630грн мес + ЕСВ 819грн

Я знаю багато таких підприємців. Вони в 90 х дали собі раду, пережили рекет, розгул податківців і перевіряючих, а зараз їх наймаються знищити, прикриваючись європейською риторикою.
Це правда. Особливо ці п....боли на ФУПі. Які в житті півня смаленого не бачили, а тут яйця курку намагаються вчити :laugh:
   
Re: налог единый вторая група 630грн мес + ЕСВ 819грн

трохи почитав...
кілька питань
не цікавить мене дохід
цікавить хто за такого підприємця має заплатити медичну страхівку і пенс фонд?

О, це питання по суті.
Медичну страхівку ніхто не платить, у нас іі фактично немає, тим більше обов"язкової.
А Пенс. фонд - це ЄСВ - єдиний соціальній внесок, який він платить сам за себе. Обов"язковий платіх з мінімальної зарплати.

Останнє редагування: 23 жовтня 2018 20:18:48 від шафран
   
трохи почитав...
кілька питань
не цікавить мене дохід
цікавить хто за такого підприємця має заплатити медичну страхівку і пенс фонд?
злачинна влада авжеж    :)
   
Щоб просто працювати, а не сидіти день і ніч з найманим бухгалтером та віраховувати кожну копійку, щоб не дай боже податкова не оштрафувала.
Я була платником ПДВ 10 років, і був би час та натхнення , я б розповіла, скільки разів податкова намагалась мене оштрафувати, не знаючи своїх же підзаконніх актів, постанов та інструкцій. І скільки часу мені потрібно було, щоб показати та розказати інспектору, що все законно.Тому що хабарі я не давала принципово. А ще скільки часу треба було мені та бухгалтеру, щоб у всьому цьому розібратися. Напевно, не менше, чим займатися прямою діяльністю.

Офуєть, який не фарт. Ну то в тебе обороти мабуть були ніфуя не фопівські й навіть не маленького "ндсника", може й з виробництвом.
Бо зараз дрібноту,  шо на єдиному, що на загальному  мало хто чіпає.  Я колись наводив  величину обороту, на яку орієнтуються податківці, визначаючи, що то їх потенційний "клієнт". Зараз, на жаль,  забувся, може вона й змінилася, але точно вона була немаленька.

Итого доход (маржа) за месяц 24 000.
Ось тут була обмовка, ти пізніше дописала "маржа", бо то таки не дохід, а валовий прибуток.


Останнє редагування: 23 жовтня 2018 20:22:25 від птах Сорока
   
Re: налог единый вторая група 630грн мес + ЕСВ 819грн

злачинна влада авжеж    :)
О, один спеціялист уже відповів :laugh:
   
Re: налог единый вторая група 630грн мес + ЕСВ 819грн

Офуєть, який не фарт. Ну то в тебе обороти мабуть були ніфуя не фопівські й навіть не маленького "ндсника", може й з виробництвом.
Бо зараз дрібноту,  шо на єдиному, що на загальному  мало хто чіпає.  Я колись наводив  величину обороту, на яку орієнтуються податківці, визначаючи, що то їх потенційний "клієнт".
Зараз, на жаль,  забувся, може вона й змінилася, але точно вона була немаленька.
А хто тобі сказав, що я була ФОПом? І що зараз є? :laugh:
Раніше ця оцінка була - вище 10 тис дол. чистого прибутку :laugh:
П.С. Уточню. Раніше - це при Кучмі президенті та Азарові - міністрі фінансів:)

Останнє редагування: 23 жовтня 2018 20:28:27 від шафран
   
О, це питання по суті.
Медичну страхівку ніхто не платить, у нас іі фактично немає, тим більше обов"язкової.
А Пенс. фонд - це ЄСВ - єдиний соціальній внесок, який він платить сам за себе. Обов"язковий платіх з мінімальної зарплати.
зрозумійте ,що як ви не заплатите то за вас хтось буде змушений заплатити
медицина на скільки читаю зараз переходить трансформацію в страхову
   
не забувайте що треба ще утримувати поліцію ,армію і тд
   
Re: налог единый вторая група 630грн мес + ЕСВ 819грн

зрозумійте ,що як ви не заплатите то за вас хтось буде змушений заплатити
медицина на скільки читаю зараз переходить трансформацію в страхову
Що? Страхівку чи ЕСВ? Ти це мені хочеш пояснювати?
 Повір, я все життя плачу податки " за себя и за того парня" :laugh:
   
А хто тобі сказав, що я була ФОПом? І що зараз є?
Мені якось пофуй, я просто зазначив шо обороти  мабуть були не  маленькі.
Раніше ця оцінка була - 10 тис дол. чистого прибутку
Або це було дуже "раніше", бо податківці чудово знають, що чистий прибуток ніхто  виводити в баланс не хоче, й тому орієнтуються саме на оборот.
Сума валового доходу світиться в комп'ютері податківців і, якщо вона вища конкретної величини, то автоматично потрапляє в плани перевірок, а те що менше, просто не показується для включення у графік.
   
Re: налог единый вторая група 630грн мес + ЕСВ 819грн

не забувайте що треба ще утримувати поліцію ,армію і тд
Гонта давай не умничай, а то смотрю типичным колбасником начинаешь становиться
   
Що? Страхівку чи ЕСВ? Ти це мені хочеш пояснювати?
 Повір, я все життя плачу податки " за себя и за того парня" :laugh:
не знаю як то в україні називається
   
не знаю як то в україні називається
тобі вище правильно зазначили:
Гонта давай не умничай
Подумай о моргах!
   
Re: налог единый вторая група 630грн мес + ЕСВ 819грн

Мені якось пофуй, я просто зазначив шо обороти  мабуть були не  маленькі.
Або це було дуже "раніше", бо податківці чудово знають, що чистий прибуток ніхто  виводити в баланс не хоче, й тому орієнтуються саме на оборот.
Сума валового доходу світиться в комп'ютері податківців і, якщо вона вища конкретної величини, то автоматично потрапляє в плани перевірок, а те що менше, просто не показується для включення у графік.
Вище уточнила, раніше - це при Кучмі. Тоді малий та середній бізнес ще відносно чесно платив податки і нараховував чисту офіційну зарплату.
І у податковій звітів в компьютерах це не було, все на паперових носіях :laugh:

Останнє редагування: 23 жовтня 2018 20:32:22 від шафран
   
Гонта давай не умничай, а то смотрю типичным колбасником начинаешь становиться
та нє
я сам не проти державу наїпсти ,але....не буду платити зус то як попаду в лікарню щот виставлять мені такий що заіпусь платити
а не заплачу то прийде коморнік ,опише майно і продасть з молотка щоб погасити мій борг перед лікарнею
україна просто потихенько ,важко і зі скрипом але стає нормальною державою
імхо українці не привикли платити ,але платити прийдецця або україни не буде
або або there can be only one
   
Тоді малий та середній бізнес ще відносно чесно платив податки і нараховував чисту офіційну зарплату.

Ну, хіба шо дуже "відносно", бо  "сірі зошити" та  окрема база 1С-ки для "своїх" тоді були, аж бігом.
   
Вище уточнила, раніше - це при Кучмі. Тоді малий та середній бізнес ще відносно чесно платив податки і нараховував чисту офіційну зарплату.
І у податковій звітів в компьютерах це не було, все на паперових носіях :laugh:
ога, хотів би подивитися на фопа який би хоч схему з конвертами та не використовув масово
   
Ну, хіба шо дуже "відносно", бо  "сірі зошити" та  окрема база 1С-ки для "своїх" тоді були, аж бігом.
ага в податкову якесь фуфло з мінімалками відправили, а в самого в сейфі куча розписок про отримання бабла налом    :weep:
   
Re: налог единый вторая група 630грн мес + ЕСВ 819грн

Ну, хіба шо дуже "відносно", бо  "сірі зошити" та  окрема база 1С-ки для "своїх" тоді були, аж бігом.

Та були, звичайно. Тоді, поки не було компьютерів, було простіше. За кожною фірмою був закріплений інспектор, який запрошував щоквартально в податкову і казав: "Тобі треба в наступному кварталі показати такий-то прибуток і заплатити такий-то авансовий" :laugh:

Останнє редагування: 23 жовтня 2018 20:41:12 від шафран
   
Re: налог единый вторая група 630грн мес + ЕСВ 819грн

ога, хотів би подивитися на фопа який би хоч схему з конвертами та не використовув масово
Да не пались же так. :laugh:
Які тоді конверти у ФОПа?
Тоді у фопів взагалі лафа була: заплатив фіксований податок та здав звіт на папірці на пів сторінки.

Останнє редагування: 23 жовтня 2018 20:42:49 від шафран
   
Да не пались же так.
Які тоді конверти у ФОПа?
Тоді у фопів взагалі лафа була: заплатив фіксований податок та здав звіт на папірці на пів сторінки.
ну акуеть, і коли це було за часів гетьмана мономаха?

згадай ще про кооператіви совкові йопт.
   
Re: налог единый вторая група 630грн мес + ЕСВ 819грн

ну акуеть, і коли це було за часів гетьмана мономаха?

згадай ще про кооператіви совкові йопт.

Там було написано, коли це було. Може, перед тим, як писати, треба читати?
   
Re: налог единый вторая група 630грн мес + ЕСВ 819грн

ну акуеть, і коли це було за часів гетьмана мономаха?

згадай ще про кооператіви совкові йопт.

Ясно, "молодое дарование", якому треба все і зразу, і побільше. Які тут ФОПи та малий бізнес?
   
Ясно, "молодое дарование", якому треба все і зразу, і побільше. Які тут ФОПи та малий бізнес?
ну чо розповідай далі згадки про часи коли тупі провінційні податківці навіть не мали гадки що таке единий податок, і як його адмініструвати.

це ж так круто, вихвалятися таким уепанством    :weep:
   
як же доставляе читати візг повилетавших в трубу гівногазд, які не можуть змиритися з тим що навіть у гасторбайтера в жечіпосполитій кеш флоу набагато більше буде
винуваті усі окрім них, не розуміють велетенської потреби країни та суспільства в їхних кружках самоделия епт    :weep:

 (tu)

#тікорошен
#тікопетроблядь
   
(tu)

#тікорошен
#тікопетроблядь
5.10    :-)o
   
Re: налог единый вторая група 630грн мес + ЕСВ 819грн

ну чо розповідай далі згадки про часи коли тупі провінційні податківці навіть не мали гадки що таке единий податок, і як його адмініструвати.

це ж так круто, вихвалятися таким уепанством    :weep:
:facepalm:
   
Re: налог единый вторая група 630грн мес + ЕСВ 819грн

В усіх цивілізованих країнах світу малий бізнес - це основа єкономіки.
Тільки у нас чомусь це "ізгої".
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія