Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Військові навчання ЗСУ у складі багатонаціональних сил у Німетчині


..дивлюсь ото  на 112-у  -  новини про ці навчання, буквально пару хвилин -

" організований марш...

 у складі...

 де ми зайняли..

наразі чекаєм наказ на висування..

де ми будем підтримувати атаку американського батальйону  на населенний пункт.


мені ось цікаво -  коли  наші штабні військові долбойоби почнуть  хоть трішки думати в процессі своєї діяльності?

а ще цікавіше - через скільки годин кацапьська пропагандистична п***а почне смакувати ось цей конкретно вираз нашого солдата, що був в сюжеті?

про атаку американців на населенний пункт..

там у нас в штабах таки дійсно йобнуті на всю голову?

чи працюють на москальську пропагандистичну машину?

я не можу зрозуміти..
   

а те що 112-й так "гарненько"  подав новину - то тоже їм в карму нехай буде..  об"єктивним таким ..

красиво подали, ніц не скажеш.. 

і, бля, не збрехали ж, правда?

красиве мистецтво журналістів..
   
А шо не так?
Пусть кацапы ссуцца.
   
Там что-то рашисты говорят, что ВСУ готовят наступление на 14 декабря возле Мариуполя. Сами собрались наступать?
   
Там что-то рашисты говорят, что ВСУ готовят наступление на 14 декабря возле Мариуполя. Сами собрались наступать?

Кацапам так Собор бомбит, шо они шо хочешь готовы щас втирать.
   

..дивлюсь ото  на 112-у  -  новини про ці навчання, буквально пару хвилин -


...а ще цікавіше - через скільки годин кацапьська пропагандистична п***а почне смакувати ось цей конкретно вираз нашого солдата, що був в сюжеті?

.


не дивиться кацабськи канали


а мені наприклад пох що вони там будуть трочити.
   

..дивлюсь ото  на 112-у  -  новини про ці навчання, буквально пару хвилин -

" організований марш...

 у складі...

 де ми зайняли..

наразі чекаєм наказ на висування..

де ми будем підтримувати атаку американського батальйону  на населенний пункт.

мені ось цікаво -  коли  наші штабні військові долбойоби почнуть  хоть трішки думати в процессі своєї діяльності?

а ще цікавіше - через скільки годин кацапьська пропагандистична п***а почне смакувати ось цей конкретно вираз нашого солдата, що був в сюжеті?

про атаку американців на населенний пункт..

там у нас в штабах таки дійсно йобнуті на всю голову?

чи працюють на москальську пропагандистичну машину?

я не можу зрозуміти..

Гадаєте, що "москальська пропагандистична машина" сама щось вигадати не здатна при потребі?
Чого так за неї переживати?
   
А шо не так?
Пусть кацапы ссуцца.

Прол - ты же вроде не дурак..

Кацапы любой ляп (в словах ли, в деле ли) будут взрывать моментально - на всех каналах, передачах и прочем..

Мало тебе их скотской, извращенной, подлой пропаганды?

Харча им хочешь добавить - мол, американцы будут брать населунные пункты, а ВСУ там подмогнет, хули..

Ты хоть чуток соображаешь в чем цимес всего этого сюжета?

   
Прол - ты же вроде не дурак..

Кацапы любой ляп (в словах ли, в деле ли) будут взрывать моментально - на всех каналах, передачах и прочем..

Мало тебе их скотской, извращенной, подлой пропаганды?

Харча им хочешь добавить - мол, американцы будут брать населунные пункты, а ВСУ там подмогнет, хули..

Ты хоть чуток соображаешь в чем цимес всего этого сюжета?


Як можна так жити - "якби чого каци не збрехали про нас".
Так і до істерії не довго докатитися....
До затримки у сечевипусканні...

   
Прол - ты же вроде не дурак..

Кацапы любой ляп (в словах ли, в деле ли) будут взрывать моментально - на всех каналах, передачах и прочем..

Мало тебе их скотской, извращенной, подлой пропаганды?

Харча им хочешь добавить - мол, американцы будут брать населунные пункты, а ВСУ там подмогнет, хули..

Ты хоть чуток соображаешь в чем цимес всего этого сюжета?

Ты дебил шоле? :о)
Нам уже давно похуй, каким говном кацапы  кормят своих говноедов.

Нету никакого смысла придерживаться условностей в общении с гопником, потому что гопник любую х.й.ю интерпретирует в свою пользу.

   
Гадаєте, що "москальська пропагандистична машина" сама щось вигадати не здатна при потребі?
Чого так за неї переживати?

Вигадати - це одне.

А ось подати якийсь вирваний з контексту сюжет - це зовсім інакше.

І дякуючи таким ось сюжетам  сотні   недалеких і недолугих росіян поїхали воювати в Донбас.

Розумієш?

По складах -  на-ди-ви-ли сь     сю-же тів  про- фа- шис-тів  українських..

Це їх накачало телебачення іхне..


І  накачка про америкосів, піндосів, етс  - давним давно у них є..

Вони вже заполонили весь свій інфопростір про те, що  у нас лише піндоси воюють , негри, і все остальне..


Ну,  і  де у нас " воюючі піндоси"?

Де страшні "піндосські негри?"


Нема?

А от хер вам!


....... Диівись сюжет.   Американці отакуть міста, ми - певно, підмахуєм, чи що?  Якщо вірити інтервю...

Кацапів понесе, повір, ця шобла таке не пропускає..
   
а якщо той населений пункт мацква  ;o  , звучить тоді непогано

 :K
   
   
проблема не в солдатах. Ніколи не буде 100% розумних та обережних у висловлюваннях. Проблема у журнашлістах, які спеціально вишукують ляпи і тиражують їх заради рейтингу каналів. І прикриваються свободою слова. Потрібно вводити професійну відповідальність за зловживання свободою слова. Заробив рейтинг - викинути з професії за непрофесійність
   
проблема не в солдатах. Ніколи не буде 100% розумних та обережних у висловлюваннях. Проблема у журнашлістах, які спеціально вишукують ляпи і тиражують їх заради рейтингу каналів. І прикриваються свободою слова. Потрібно вводити професійну відповідальність за зловживання свободою слова. Заробив рейтинг - викинути з професії за непрофесійність

Отож!!!  Саме так!!   Що я і хотів більш-менш довести в контексті!
   
Вигадати - це одне.

А ось подати якийсь вирваний з контексту сюжет - це зовсім інакше.

І дякуючи таким ось сюжетам  сотні   недалеких і недолугих росіян поїхали воювати в Донбас.

Розумієш?

По складах -  на-ди-ви-ли сь     сю-же тів  про- фа- шис-тів  українських..

Це їх накачало телебачення іхне..


І  накачка про америкосів, піндосів, етс  - давним давно у них є..

Вони вже заполонили весь свій інфопростір про те, що  у нас лише піндоси воюють , негри, і все остальне..


Ну,  і  де у нас " воюючі піндоси"?

Де страшні "піндосські негри?"


Нема?

А от хер вам!


....... Диівись сюжет.   Американці отакуть міста, ми - певно, підмахуєм, чи що?  Якщо вірити інтервю...

Кацапів понесе, повір, ця шобла таке не пропускає..

типо не пох что скажут кацапы. по-ба-ра-ба-ну.
   
мова ненависті в кацапоЗМІ проти українців - це зброя. Така ж сама ефективна , яка була вже сотні разів застосована в 20 столітті до інших народів. Як агресорами, так і сторонами, що захищались від агресії. Саме пропаганда мотивує вбивати. Немотивований солдат не буде вбивати . Він буде заробляти гроші і відсиджуватись. Українська пропаганда повинна мотивувати вбивати кацапів. Кацапська пропаганда повинна мотивувати вбивати українців.
 Якщо одна сторона це робить, веде пропаганду, а інша сторона цього не робить, то результат війни відомий заздалегідь.
   
Ты дебил шоле? :о)
Нам уже давно (x), каким говном кацапы  кормят своих говноедов.

Нету никакого смысла придерживаться условностей в общении с гопником, потому что гопник любую х.й.ю интерпретирует в свою пользу.

Может, ты сам дебил? Я вроде тебя не оскорблял..
Нам похуй.. каким говном.. кормят.. кацапы..

Что значит НАМ ?   

По говну кацапскому и морякам нашим вы что скажете?
Ничего, что они сидят?

ПС -  я не понял, что тебе не так в том, что я написал в теме? Конкретно что тебе личнео не так?
   
То "надо отбивать Донбас и Крым", то "как можно в новостях говорить, что мы тренировались захватывать населенный пункт вместе с америкосами"

Вы определитесь, страдальцы...
   
ПС -  я не понял, что тебе не так в том, что я написал в теме? Конкретно что тебе личнео не так?

Ты мне напомнил меншовартного ботаника, который боится посмотреть на гопника, потому что гопник может любой взгляд интерпретировать в свою пользу.

Ето смешно и брезгливо.
   
Скільки можна жити, озираючись, а що скажуть кацапи?
Це ментальність слабкої духом людини.

Кацапи і без цього знайдуть тисяча причин, щоб накрутити своїх громадян проти України.

Не можна все життя жити для когось. Треба жити для себе.
Треба ставати сильними і за рахунок сили відбивати охоту їхати в Україну контрактникам, а не за рахунок сидінням мишкою і переживанням, а що скажуть кацапи.
   
йобнуті на всю голову сприймають події та новини через призму "а що скажуть кацапи"
і вважають, що все що не робиться повинно робитись так, аби у Москві не могло виникнути до цього претензій

p.s.
Німеччина
   
Все правильно, ми з Амерами ще визволимо народ Росії від хуйло   :-B  :gigi:
   
Скільки можна жити, озираючись, а що скажуть кацапи?
Це ментальність слабкої духом людини.

Кацапи і без цього знайдуть тисяча причин, щоб накрутити своїх громадян проти України.

Не можна все життя жити для когось. Треба жити для себе.
Треба ставати сильними і за рахунок сили відбивати охоту їхати в Україну контрактникам, а не за рахунок сидінням мишкою і переживанням, а що скажуть кацапи.
ви бачили відео з ФСБшного корабля коли командир кричав "дави їх сука"? А український командир в такій ситуації  написав би в рапорті "не представилось можливим". От вам і роль пропаганди. Ми добрі, а вони злі. Нас вбивають, але ми правильні.
   
Скільки можна жити, озираючись, а що скажуть кацапи?
Це ментальність слабкої духом людини.

Кацапи і без цього знайдуть тисяча причин, щоб накрутити своїх громадян проти України.

Не можна все життя жити для когось. Треба жити для себе.
Треба ставати сильними і за рахунок сили відбивати охоту їхати в Україну контрактникам, а не за рахунок сидінням мишкою і переживанням, а що скажуть кацапи.

ти не підкажеш (більш-менш, в районі 100-км), окопа, звідкіля ось ти написав без допомоги мишки  і з холодними нервами і застилим серцем?
   
йобнуті на всю голову сприймають події та новини через призму "а що скажуть кацапи"
і вважають, що все що не робиться повинно робитись так, аби у Москві не могло виникнути до цього претензій

p.s.
Німеччина

йобнуті на всю голову наразі захищають Україну..  так бачу.. бо  по інакшому їх важко назвати, раз терплять таку худобу, як ти..

а просто йобнуті - як ти персонально - строчать ось щось подібне тут..
   
ти не підкажеш (більш-менш, в районі 100-км), окопа, звідкіля ось ти написав без допомоги мишки  і з холодними нервами і застилим серцем?
Ти за мене не переживай, я ніколи за спідницю не ховався і якщо треба буде завжди свому кривднику дам відсіч. А буде така потреба і на війну піду за свою родину.
   
мова ненависті в кацапоЗМІ проти українців - це зброя. Така ж сама ефективна , яка була вже сотні разів застосована в 20 столітті до інших народів. Як агресорами, так і сторонами, що захищались від агресії. Саме пропаганда мотивує вбивати. Немотивований солдат не буде вбивати . Він буде заробляти гроші і відсиджуватись. Українська пропаганда повинна мотивувати вбивати кацапів. Кацапська пропаганда повинна мотивувати вбивати українців.
 Якщо одна сторона це робить, веде пропаганду, а інша сторона цього не робить, то результат війни відомий заздалегідь.
Власне тому українців треба виховувати в дусі переможників, в дусі козаків, а не в дусі свинопасів, які всього і вся бояться.
   
Ты мне напомнил меншовартного ботаника, который боится посмотреть на гопника, потому что гопник может любой взгляд интерпретировать в свою пользу.

Ето смешно и брезгливо.

Мда..

Я так понимаю - ты шапками закидать собираешься? Все остальное похер?

ПС - от тебя не ожидал, но то такое, воюй.
ПС2 - я на гопника еще в далеком СлАвянске смотрел..
   
То "надо отбивать Донбас и Крым", то "как можно в новостях говорить, что мы тренировались захватывать населенный пункт вместе с америкосами"

Вы определитесь, страдальцы...

Чо, сепаратюга, болыть тебе, или шо?  Шо хочешь?
   
Мда..

Я так понимаю - ты шапками закидать собираешься? Все остальное похер?
А це вже претензії до теперішньої влади.
Що за 5 років було зроблено, щоб не закидувати шапками?

Якщо влада всі 5 років жила за принципом, а нафіга озброюватися, адже альтернативи мінським немає, то хто їм винен?

Один автомобіль Пашинського коштує як 5 катерів.
   
Ти за мене не переживай, я ніколи за спідницю не ховався і якщо треба буде завжди свому кривднику дам відсіч. А буде така потреба і на війну піду за свою родину.

ко-ко-ко - от твоє наразі.  От і не рекомендуй іншим..

а знаєш чого?

бо перед тим  як строчити своє  - подумай - чи варто то строчити?

і зараз ще раз перечитай тему з початку, а потому ще покури пару хвилин і тоді відпиши...

може,  щось і тобі дійде до розуму..

ну, а як ні - то тоді твої клопоти, отримаєш те, нга що напрошуєшся, сам хтів...
   
ко-ко-ко - от твоє наразі.  От і не рекомендуй іншим..

а знаєш чого?

бо перед тим  як строчити своє  - подумай - чи варто то строчити?

і зараз ще раз перечитай тему з початку, а потому ще покури пару хвилин і тоді відпиши...

може,  щось і тобі дійде до розуму..

ну, а як ні - то тоді твої клопоти, отримаєш те, нга що напрошуєшся, сам хтів...
Я не курю.
І що я отримаю?
   
Власне тому українців треба виховувати в дусі переможників, в дусі козаків, а не в дусі свинопасів, які всього і вся бояться.

от блін.. поки Тобі відписував на попередній месс, Ти   твже щось нове написав..

.. встидаюсь спитати - а Ти  в якому дусі  виколиснний?
   
от блін.. поки Тобі відписував на попередній месс, Ти   твже щось нове написав..

.. встидаюсь спитати - а Ти  в якому дусі  виколиснний?
Ну ні як не в рабському. Не в такому, як ти.
   
Я не курю.
І що я отримаю?

-- ну, то просто сім хвилин почекай, якщо не куриш..

-- отримаєш карту поляка і трішки вивертання твого нутра, аби не так легко було тобі патріотом України бути..

--  влаштує такий варіянт пана?

   
Один автомобіль Пашинського коштує як 5 катерів.

Скока-скока?!  :laugh:
   
Ну ні як не в рабському. Не в такому, як ти.

О ! Так пан є Воїн? Боєць?

чи  так, п***а  пшецька, запроданська ?  :-)o 

пан мав би визначитись.. або не строчити всякого патріотичного..

не можна , пан, бути багатостаночником в такій темі.. нефайно якось..

   
Скока-скока?!  :laugh:
Ну це образно.
Не робилося за 5 років "все для війни, все для перемоги". Відкривалися офшори, створювалися Ротердами +, інші схеми, і тд і тп.
   
Скока-скока?!  :laugh:

шо не так?  :lol:

Б.Хорв патрійот весь песьдець - бро твій - судячи по всьому .. Сказав 5 катерів- значить 5. крапка.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія