Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

А вот это у тебя  подлые штучки на уровне нечистого!
 Приписывать не утверждаемое и на основании приписанного вешать ярлык сатаниста!
 Христианам так делать нельзя и не положено,это лжесвидетельство!
Иоанна 4:14.
«А исходящее из уст – из сердца исходит – сие оскверняет человека, ибо из сердца исходят злые помыслы, убийства, прелюбодеяния, любодеяния, кражи, лжесвидетельства, хуления. Это оскверняет человека; а есть неумытыми руками – не оскверняет человека.»
я приписав?! Ви ж самі наполягаєте))
пс. І знову, як завжди, безбожники вказують християнам, що їм можна робити, а що ні

Останнє редагування: 7 листопада 2019 22:54:48 від costashu
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

не вірите, це раз
ваша трійця не надприродна, це два
Как раз надприродна,всеведающая что было.что есть и что будет, и всемогущая творить по своему божественному плану!
 У той Святой Троицы,в которую я верю абсолютно все атрибуты и прочее.что есть в Библии для Святой Троицы! Эта Троица суть та же Троица.что в библии!А не " другая"!
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

я приписав?! Ви ж самі наполягаєте))
пс. І знову, як завжди, безбожники вказують християнам, що їм можна робити, а що ні
Опять лжесвидетельствуешь! И не во второй раз,а и много раз до этого,я на это указывал,но не развивал твоё недостойное нечистое поведение для христианина. Праведные христиане не приписывают не сказанное и не утверждаемое,не лжесвидетельствуют,что неоднократно делаешь ты!
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

Как раз надприродна,всеведающая что было.что есть и что будет, и всемогущая творить по своему божественному плану!
 У той Святой Троицы,в которую я верю абсолютно все атрибуты и прочее.что есть в Библии для Святой Троицы! Эта Троица суть та же Троица.что в библии!А не " другая"!
Георгіу, у мене склерозу поки що немає. А ви запам'ятайте - надприродне не означає дуже-дуже-дуже-дуже-дуже розвинуте природне
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

Опять лжесвидетельствуешь!
тобто Иоанна 4:14 трохи вище ви не цитували? Не писали "Христианам так делать нельзя и не положено"? Опануйте себе

Останнє редагування: 7 листопада 2019 23:04:59 від costashu
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

Георгіу, у мене склерозу поки що немає. А ви запам'ятайте - надприродне не означає дуже-дуже-дуже-дуже-дуже розвинуте природне
Это ты сам утверждаешь или есть на кого сослаться?
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

Это ты сам утверждаешь или есть на кого сослаться?
це стверджує релігія. Посилання - Біблія, Бхагавадгіта, Коран
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]
MAG

звалив маг, не хоче казати про світлоносного
Ото мені більше робити нічого, а лише зарозумілим "всезнайкам' на кожен *** реагувати: з якого дива.
 І що казати? Він за мною по п'ятах топчеться щоб нашкодити. Відчуває, що за мною його смерть стоїть...
Ось Ви, наприклад. Аж чухається вам щоб заманити мене на пустопорожні балачки.
Втім, поточнийліміт на балачки я використав.
Теревеньте далі сам з собою.  :punish:



Останнє редагування: 7 листопада 2019 23:49:00 від MAG
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

Він за мною по п'ятах топчеться щоб нашкодити.
ну хоч не "атлічний парєнь", і то добре
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

Одне задоволення дивитися як георгій прижав цього лжехристиянина фактами а він крутиться яквуж на пательні)
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

прижав
помрій, сатаніст))
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

Нема ні чорного ні білого
Це мені сам пан Хесус сказав
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

Нема ні чорного ні білого
Це мені сам пан Хесус сказав
діагноз: сатанізм
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

Що було від початку, що ми чули, що бачили власними очима, що розглядали, і чого руки наші торкалися, про Слово життя, а життя з'явилось, і ми бачили, і свідчимо, і звіщаємо вам життя вічне, що в Отця перебувало й з'явилося нам, що ми бачили й чули про те ми звіщаємо вам, щоб і ви мали спільність із нами. Спільність же наша з Отцем і Сином Його Ісусом Христом. А це пишемо вам, щоб повна була ваша радість!

А це звістка, що ми її чули від Нього і звіщаємо вам: Бог є світло, і немає в Нім жадної темряви!

(1 Івана 1:1-5)
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

Ото мені більше робити нічого, а лише зарозумілим "всезнайкам' на кожен *** реагувати: з якого дива.
 І що казати? Він за мною по п'ятах топчеться щоб нашкодити. Відчуває, що за мною його смерть стоїть...
Ось Ви, наприклад. Аж чухається вам щоб заманити мене на пустопорожні балачки.
Втім, поточнийліміт на балачки я використав.
Теревеньте далі сам з собою.  :punish:
Я тоже это ощущаю со стороны Косташа!
 Вместо обсуждения идей.высказываний утверждений всё время пытается направить тему на обсуждение личностей.где он себя мнит прокурором и судьёй.
 Он для меня больше не ощущается православным христианином.  Причём он меня явно для меня оговаривает.приписы вает не утверждаемое мною и пытается заставить оправдываться!
 Весьма похоже,что он не православный   христианин,а ортодокс- сектант.
 Заранее понятно,что я ни в чём не сдвину Косташа с его позиции,он для меня инструмент,средство для развития  темы.

Останнє редагування: 8 листопада 2019 07:41:15 від Георгиу
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]
MAG

Я тоже это ощущаю со стороны Косташа!
 Вместо обсуждения идей.высказываний утверждений всё время пытается направить тему на обсуждение личностей.где он себя мнит прокурором и судьёй.
 Он для меня больше не ощущается православным христианином.  Причём он меня явно для меня оговаривает.приписы вает не утверждаемое мною и пытается заставить оправдываться!
 Весьма похоже,что он не православный   христианин,а ортодокс- сектант.
 Заранее понятно,что я ни в чём не сдвину Косташа с его позиции,он для меня инструмент,средство для развития  темы.
Не православний він.
Я його питав в темі десь на початку ще, то він сказав, щось типу, що він не рпц, а християнин взагалі.
Якийсь єговіст або адвентист. Втім ті б одразу назвалися хто вони є.
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

Не православний він.
Я його питав в темі десь на початку ще, то він сказав, щось типу, що він не рпц, а християнин взагалі.
Якийсь єговіст або адвентист. Втім ті б одразу назвалися хто вони є.
Я это пропустил...но сам до этого пришёл. Скорее свидетель Иеговы. По ощущению и манере поведения. Глубоко верующий ( а он такой) православный христианин не будет лжесвительствовать и приписывать не утверждаемое,понимая.что это прямо греховно.И у него сильно чувствуется желание проповедника подчинить себе любым способом и методами,психолдогическим давлением,обвинениями в сатанизме,насмешками и изобретением  якобы абсурда в высказываниях. Пытаясь заморочить голову обсуждением изобретенного и приписанного им абсурда путём цитирования Святого Писания.
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

Що було від початку, що ми чули, що бачили власними очима, що розглядали, і чого руки наші торкалися, про Слово життя, а життя з'явилось, і ми бачили, і свідчимо, і звіщаємо вам життя вічне, що в Отця перебувало й з'явилося нам, що ми бачили й чули про те ми звіщаємо вам, щоб і ви мали спільність із нами. Спільність же наша з Отцем і Сином Його Ісусом Христом. А це пишемо вам, щоб повна була ваша радість!

А це звістка, що ми її чули від Нього і звіщаємо вам: Бог є світло, і немає в Нім жадної темряви!
(1 Івана 1:1-5)

Ну так навіть атлічний парєнь світлоносний.

   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]
MAG

Я это пропустил...но сам до этого пришёл. Скорее свидетель Иеговы. По ощущению и манере поведения. Глубоко верующий ( а он такой) православный христианин не будет лжесвительствовать и приписывать не утверждаемое,понимая.что это прямо греховно.И у него сильно чувствуется желание проповедника подчинить себе любым способом и методами,психолдогическим давлением,обвинениями в сатанизме,насмешками и изобретением  якобы абсурда в высказываниях. Пытаясь заморочить голову обсуждением изобретенного и приписанного им абсурда путём цитирования Святого Писания.
Класно характеристики пишете! (tu)
Можете і мені написати?
 :drinks:
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]
MAG

Я это пропустил...но сам до этого пришёл. Скорее свидетель Иеговы. По ощущению и манере поведения. Глубоко верующий ( а он такой) православный христианин не будет лжесвительствовать и приписывать не утверждаемое,понимая.что это прямо греховно.И у него сильно чувствуется желание проповедника подчинить себе любым способом и методами,психолдогическим давлением,обвинениями в сатанизме,насмешками и изобретением  якобы абсурда в высказываниях. Пытаясь заморочить голову обсуждением изобретенного и приписанного им абсурда путём цитирования Святого Писания.
Класно характеристики пишете!
Прямо в "яблучко".  (tu)
Можете і мені написати?
 :drinks:
Можна в приват. А можна і відкрито на ФУПі.
 :drinks:
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

Костяш еталонний фарисей.
Доля його цікава насправді. Думаю з дитинства був поклик до духовного. В молодості бавився магією. І десь там звернув не туда. Потім став чорнокнижником. Можливо навіть сам це не розуміє. В минулому життідумаю був інквізитором і з задоволенням видавав вироки.

Але потрібно признати, шо біблію знає досконало. І дискутувати з ним цікаво і корисно.

Така у нього функція. Костянтине, не ображайтесь за дєда)
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]
MAG

Костяш еталонний фарисей.
Доля його цікава насправді. Думаю з дитинства був поклик до духовного. В молодості бавився магією. І десь там звернув не туда. Потім став чорнокнижником. Можливо навіть сам це не розуміє. В минулому життідумаю був інквізитором і з задоволенням видавав вироки.

Але потрібно признати, шо біблію знає досконало. І дискутувати з ним цікаво і корисно.

Така у нього функція. Костянтине, не ображайтесь за дєда)
Для мене він просто набридва муха, яка відволікає на дурниці. :X
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

ну то що, безбожники і сатаністи, вже мене обговорили? До сабжу збираєтесь повертатись, га? ))
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]
MAG

ну то що, безбожники і сатаністи, вже мене обговорили? До сабжу збираєтесь повертатись, га? ))
Сумно? Чи робота?  B-)

Ну добре, колись: мав безпосередні контакти з Богом?
Чи з волохатим? Бо схоже, що на нього працюєш.
 B-)

Останнє редагування: 8 листопада 2019 10:42:13 від MAG
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

Сумно? Чи робота?  B-)

Ну добре, колись: мав безпосередні контакти з Богом?
Чи з волохатим? Бо схоже, що на нього працюєш.
 B-)
той бог, з яким ти "контактуєш", волохатий і є)) Бо Бог таких нісенітниць, що ти пишеш, заохочувати не буде
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]
MAG

Судіть по ділах!
Ти мене дістав, ваша зарозумілосте!
Давай мірятись ділами! :punish:
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]
MAG

Коста ШУ.
Судіть по ділах!
Ти мене дістав, ваша зарозумілосте!
Давай мірятись ділами! :punish:
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

Судіть по ділах!
Ти мене дістав, ваша зарозумілосте!
Давай мірятись ділами! :punish:
які діла? Ви хочете, щоб ми тут, на форумі, порівнювали наші досягнення в реалі?
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]
MAG

які діла? Ви хочете, щоб ми тут, на форумі, порівнювали наші досягнення в реалі?
Ага.  :)
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

Роль розуму ,думки ,ідеї у фіз.процах
Визначальна,першочергова.
Ятд.
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

Ага.  :)
а пінкод вам повідомити?
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]
MAG

Роль розуму ,думки ,ідеї у фіз.процах
Визначальна,першочергова.
Ітд.
+ :drinks:
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]
MAG

а пінкод вам повідомити?
Нащо він мені. Якщо квакнув, що ти самий правовірний в світі, то доведи це.  :punish:

Щодо мене:
1996 виходив приміщення і фінансування парафії нині ПЦУ по Дарницькому бульвару. Парафія почала системно працювати і нині є храм. Парафія розвивається. Я також робив і роблю свій вклад в цей розвиток.
Я думаю це крутий приклад моєї служби "волохатому".
1992 "Безшокова" трансформація планово-розподільчої економіки в ринкову" пройшла державну рецензію і визнана принципово відмінною від всіх інших. Пошукайте пошуком по фупу тему, бо мені з смартфона важко робити  посилання.
1996-97  політичний судовий процес за захист права мешканців міст на приватизацію землі.
Багато іншого.
2015-2017 Ініціація переговорів УПЦКП та УГКЦ про утворення єдиної структури.

Досить фактів моєї роботи на службі "волохатого".

Тепер ваша черга втерти мені носа і довести мій "сатанизим".  :kez_04:


Останнє редагування: 8 листопада 2019 22:38:03 від MAG
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

Якщо квакнув, що ти самий правовірний в світі
покажіть мені, де я про це писав?
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]
MAG

покажіть мені, де я про це писав?
Наприклад:
"...той бог, з яким ти "контактуєш", волохатий і є)) Бо Бог таких нісенітниць, що ти пишеш, заохочувати не буде..."

Не суди...
Давай докази свого права  судити навішувати ярлики іншим.  :kez_04:
 

Останнє редагування: 8 листопада 2019 22:52:39 від MAG
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

Наприклад:
"...той бог, з яким ти "контактуєш", волохатий і є)) Бо Бог таких нісенітниць, що ти пишеш, заохочувати не буде..."
і? Де в тих словах твердження, що я "самий правовірний в світі"? Може у вас проблеми з розумінням текстів? Таке буває))
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

Не суди
ви про оце:
Чи з волохатим? Бо схоже, що на нього працюєш.
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]
MAG


ви про оце:
Пряма спроба забалакати головне.
Давай діла свої, які підтверджують твою правовірність. Хоча так про себе говорять мусульмани. Але про православ'я помовчимо.
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

Пряма спроба забалакати головне.
Давай діла свої, які підтверджують твою правовірність. Хоча так про себе говорять мусульмани. Але про православ'я помовчимо.
де я писав про свою видатну правовірність і хто судить? Є щось сказати? Га?
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

повертайся краще до ослика, то хоч смішно було
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія