Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Міжнародне свідоцтво про вакцинацію від COVID-19 на звичайному папері. А де ж свідоцтво з QR-кодом?

Шуша,

Груздев [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
cьогодні в 21:04
IP/Host: 193.161.14.---
Микроба, cьогодні в 20:58
Розгорнути попередні цитати...
Вы брали с собой желтую бумажку? Какой формат надо? Спрашиваю, нам скоро идти, а ни чего про это не сказали, только то, что черезпять рабочих дней.

да ничего не брал , все там было
формат а4,слож. пополам


Валентина Романюта
Ви вже якось визначтеся,на жовтому чи на білому))Вже роздрукувала і на тому,і на тому,як почну витягати на кордоні різних кольорів,одразу зрозуміють,що ми з України((

Dmytro Kalinin
Мені видали два свідоцтва. Одне на білому папері — українською і англійською, інше на жовтому — англійською і французькою.
--------------------------------

Там фіг розбереш, у кожного по різному...
   
Andrii Futomskyi
Міністерство охорони здоров'я України як зробити виправлення в eHelth?? Не внесли назву вакцину, тільки код mRna вакцини, на першу написали Пфайзер на українській, без дубляжу на англійску, на другу вакцину вказали Biontech без дубляжу на українську. Хоча обидві вакцини Comirnaty

Таня Федько

Andrii Futomskyi Аналогічна проблема

Наталія Умурзакова
В мене так само

Татьяна Прокопив
Така сама ситуація

Наталія Коптєнкова
В мене не заповнили перший стовпчик, де повинна бути назва вакцини

Оксана Охріменко
Andrii Futomskyi це одна і та сама вакцина Pfizer BioNTech COVID-19 vaccine


Andrii Futomskyi
Оксана Охріменко я знаю, но они внесли название вакцины Sars_Cov2_mRNA и Пфайзер написали на украинском) сомневаюсь что в ЕС прочтут
   
Выше уже даны практически все ответы, но, боюсь, они не помогут, т.к. большинство потребителей не понимает (не хочет понять, не хочет напрячься и понять?) сути сертификатов.

Если кратко, то каждое государство хочет получить из достоверного источника информацию что конкретного человека можно впустить в страну с минимальным риском что он [смертельно] заразит всех вокруг.
Предполагается, что таким источником могут стать национальные системы (выше писали про реестр), к которым можно обратиться по защищенному каналу (тот самый QR-код).
В нашем случае планируется реализовать это ч-з мобильное приложение Дия, сейчас идет тестирование (тоже выше писали), когда отладят - сообщат.

"Желтые бумажки" в основном рассчитаны на использование внутри страны, также можно использовать для выезда в некоторые [лояльные] страны, иногда ради экономии на ПЦР тесте.
   
Выше уже даны практически все ответы, но, боюсь, они не помогут, т.к. большинство потребителей не понимает (не хочет понять, не хочет напрячься и понять?) сути сертификатов.

Если кратко, то каждое государство хочет получить из достоверного источника информацию что конкретного человека можно впустить в страну с минимальным риском что он [смертельно] заразит всех вокруг.
Предполагается, что таким источником могут стать национальные системы (выше писали про реестр), к которым можно обратиться по защищенному каналу (тот самый QR-код).
В нашем случае планируется реализовать это ч-з мобильное приложение Дия, сейчас идет тестирование (тоже выше писали), когда отладят - сообщат.

"Желтые бумажки" в основном рассчитаны на использование внутри страны, также можно использовать для выезда в некоторые [лояльные] страны, иногда ради экономии на ПЦР тесте.
--
Де їх збираюцця використовувати "внутри  страны"(ц) цікаво?? :facepalm1:
Щоб з дому випускати по QR коду??
Чи в магазин? :facepalm:
   
Так от- ВООЗ та інші "поважні" організації стверджують
що антитіла  до Ковіду після вакцинації тримаюцця 8-9 місяців.
Європейські медсвітила заявляють,що ковідсертифвкат буде дійсний якраз ці 8-9 місяців.

Люди пишуть, що в Україні сертифікат буде дійсний взагалі 180 днів?

хто знає точно? Злой? Знаєте?
===================


Oksana Ttnk

Чому документ дійсний тільки 180 днів? Що потім, ще одне щеплення? Чому документ ЄС дійсний 1 рік, а укр.документ ні?


І де QR код, який вимагають більшість країн? І чому їх заповнюють від руки, в нормальних країнах з таких документів сміються.

І чому не можна мати міжнародне сідоцтво в електронній формі, хоча б у додатку Дія?
----------------------------

Хто дасть відповідь? У кого є вже сертифікат - на скільки місяців він дійсний?

Останнє редагування: 23 липня 2021 21:25:05 від шуша
   
Боже, світ ібонувся ?
Зеленський вбив мільйони українців вакцинацією.
   
Люди пишуть, що в Україні сертифікат буде дійсний взагалі 180 днів?

хто знає точно? Злой? Знаєте?
================

Oksana Ttnk

Чому документ дійсний тільки 180 днів? Що потім, ще одне щеплення? Чому документ ЄС дійсний 1 рік, а укр.документ ні?

І де QR код, який вимагають більшість країн? І чому їх заповнюють від руки, в нормальних країнах з таких документів сміються.

І чому не можна мати міжнародне сідоцтво в електронній формі, хоча б у додатку Дія?
----------------------------

Хто дасть відповідь? У кого є вже сертифікат - на скільки місяців він дійсний?
----
 (tu)   :lol:
Ти не безнадійна- це добре! :shuffle:
   
Люди пишуть, що в Україні сертифікат буде дійсний взагалі 180 днів?

хто знає точно? Злой? Знаєте?
===================


Oksana Ttnk

Чому документ дійсний тільки 180 днів? Що потім, ще одне щеплення? Чому документ ЄС дійсний 1 рік, а укр.документ ні?

І де QR код, який вимагають більшість країн? І чому їх заповнюють від руки, в нормальних країнах з таких документів сміються.

І чому не можна мати міжнародне сідоцтво в електронній формі, хоча б у додатку Дія?
----------------------------

Хто дасть відповідь? У кого є вже сертифікат - на скільки місяців він дійсний?



нет даты \срока действия(на моем)
но это не важно -все равно окошко закроется через месяц-два , придумают новый штамм
так что надо торопиться
   
--
Де їх збираюцця використовувати "внутри  страны"(ц) цікаво?? :facepalm1:
Щоб з дому випускати по QR коду??
Чи в магазин? :facepalm:

В Израиле в спортзал по коду впускают например. Так вот ты какой, свободный мир...
   
--
Де їх збираюцця використовувати "внутри  страны"(ц) цікаво?? :facepalm1:
Щоб з дому випускати по QR коду??
Чи в магазин? :facepalm:

внутри страны как раз все понятно
на массовые мероприятия(футболы\концерты и пр. , майдан опять же...)  - только с сертификатами
   
Неправда ваша. Существует "цельный" по ЕС - EU DIGITAL COVID CERTIFICATE. Общепринятый в ЕС. Каждая страна ЕС ведет его отдельно, но по QR коду любое заинтересованное лицо (пограничник там, или медик на границе) может посмотреть какую и когда мне сделали вакцину по общеевропейской базе, соответственно прохожу я под требования о въезде в данную страну или нет. Естественно, что сказочная украинская желтая бумажка, такими способностями не обладает ;)
Однако обратите внимание, у меня именно КОВИД СЕРТИФИКАТ общеевропейский. А в Украине никто ковид-сертификатов и не грозился сделать, а обещали - "паспорта вакцинации". Ну вот их вам и выдали, даже на желтой бумажке (если свою принесешь) и даже мокрую печать поставят, а то и две. А то что это почти всем до жопы (кроме откровенно "туристических" стран) - ну так обратного вам никто и не обещал.

не вводи народ в заблуждение
   
--
Де їх збираюцця використовувати "внутри  страны"(ц) цікаво?? :facepalm1:
Щоб з дому випускати по QR коду??
Чи в магазин? :facepalm:


ну, наприклад , в Росії на деякі підприємства намагаються не пускати не вакцинованих робітників. Також Собянін в Москві видав наказ, по якому без кью-ар кода  з вакцинацією  не можна жерти в кафе та ресторанах, правда, пишуть, що скасували вже, бо ресторанщікі були в ахуї, пробачте мій французський, бо ресторани були геть порожні. Чи зайти в метро... Були й такі ініціативи...

А якщо згадати, що подібні ініціативи "братерського народу" з невеличкою затримкою іноді з'являються і у нас, то все можливо...
   
Боже, світ ібонувся ?
---
Я пригадую,які стояли баталії відносно того,що не можна дискримінувати хворих СНІДом!!
Як це типу недопустимо! :weep:
Тепер же одних роблять піддослідними кроликами,а
ЗДОРОВИХ людей будуть дискримінувати!! :facepalm1:
Йїпонутися! :cray:
   
нет даты \срока действия(на моем)
но это не важно -все равно окошко закроется через месяц-два , придумают новый штамм
так что надо торопиться

Дякую.
   
---
146 %!!! :X

Причому зверніть увагу нікого,  пардон, не їбе чи рятує та вакцина життя.
Головне колір папірця...
   
Александр, ты хоть В ЕС бывал????? Срали они на твой дигитал сертификат,  я тебе еще и не такое напечатаю... ПЦР и вперед. В жопу ваши сертификаты
   
Тепер же одних роблять піддослідними кроликами,а
ЗДОРОВИХ людей будуть дискримінувати!! :facepalm1:
Йїпонутися!

"Sick until proven healthy. New normal."
   
не вводи народ в заблуждение
Чего? Аргументируй, что ли.

Александр, ты хоть В ЕС бывал????? Срали они на твой дигитал сертификат,  я тебе еще и не такое напечатаю... ПЦР и вперед. В жопу ваши сертификаты
Ты мудлон? Я там живу вообще то, скажем так бОльшую часть времени. п***а какойты.... бывал ли я в ЕС  :facepalm1:
   
Люди пишуть, що в Україні сертифікат буде дійсний взагалі 180 днів?

хто знає точно? Злой? Знаєте?
===================

Помогу злому.

Стоит различать сертификат и, н-р, купон.
В сертификате написано что ты получила две такие-то вакцины тогда-то.
Это просто информация, как ее интерпретировать - решает тот кому его показывают.
Например в каких-то странах может не признаваться именно эта вакцина, или страна решила для себя что прививка действует столько-то.

В отличие от этого купон действителен какой-то конкретный период времени, но это офф-топ :)
   
ну, наприклад , в Росії на деякі підприємства намагаються не пускати не вакцинованих робітників. Також Собянін в Москві видав наказ, по якому без кью-ар кода  з вакцинацією  не можна жерти в кафе та ресторанах, правда, пишуть, що скасували вже, бо ресторанщікі були в ахуї, пробачте мій французський, бо ресторани були геть порожні. Чи зайти в метро... Були й такі ініціативи...

А якщо згадати, що подібні ініціативи "братерського народу" з невеличкою затримкою іноді з'являються і у нас, то все можливо...
---
Отож.
І ще- вся ця фуйня стала робитися після зустрічі Байдена та Йухла.
Отієї такої важливої зустрічі, повістку дня якої ніхто не став розголошувати і де .уйло почало говорити про Байдена схвально,що,мовляв,наговорюють на дідуся.,а він ще- огогого! B-)
Я після цього багато чого переосмислив.
Ти теж задумайся.
А пресувати будуть всіх.
   
Стоит различать сертификат и, н-р, купон.
В сертификате написано что ты получила две такие-то вакцины тогда-то.
Это просто информация, как ее интерпретировать - решает тот кому его показывают.
Именно так. И "как ее интерпретировать" решает каждая конкретная страна на въезде. Но именно эта бомажка с этим кью-ар кодом и уникальным номерам - на сегодняшний день стандартизирована в ЕС, не форма (желтый цвет), а содержание - т.е. на английском фамилие-имя, кью-ар код и уник номер.

   
Причому зверніть увагу нікого,  пардон, не їбе чи рятує та вакцина життя.
Головне колір папірця...
---
Зірочка на груди.
Французи- молодці!
ПиСи Я любителів вакцин навіть розумію трохи- вони зрозуміли,що це- привілей типу,а значить,треба використати,щоб возвиситися над "бидлом" яке  не розуміє. :-)o
   


цвет значения не имеет.

Усі щеплені двома дозами антиковідної вакцини, які доступні в Україні, можуть отримати Міжнародне свідоцтво про вакцинацію від COVID-19 у свого сімейного лікаря.
Лікар має роздрукувати бланк міжнародного свідоцтва на звичайному папері формату А4. Свідоцтво треба заповнити англійською та українською мовами, в друкованому форматі або вручну.
Як зазначає МОЗ, про те, що свідоцтво повинно бути на жовтому папері — це міф. Достатньо роздрукувати на звичайному.
Бланк можна завантажити тут - https://bit.ly/svidoztvo
При собі потрібно мати закордонний паспорт, адже до свідоцтва вноситимуть номер саме цього документа, а ваше ім’я латинкою має бути записане так само, як у паспорті.
Отримавши свідоцтво, переконайтесь, що на ньому стоїть офіційний штамп закладу охорони здоров'я та підпис лікаря.
Джерело інформації: Міністерство охорони здоров’я
   
Не надо злому ничего объяснять... В  жопу все ваши сертефикаты о прививках.. ПЦР  свежий... и точка. А вот ПЦРы взяли под контроль, в Украине  что я знаю
   
ну, наприклад , в Росії на деякі підприємства намагаються не пускати не вакцинованих робітників. Також Собянін в Москві видав наказ, по якому без кью-ар кода  з вакцинацією  не можна жерти в кафе та ресторанах, правда, пишуть, що скасували вже, бо ресторанщікі були в ахуї, пробачте мій французський, бо ресторани були геть порожні. Чи зайти в метро... Були й такі ініціативи...

А якщо згадати, що подібні ініціативи "братерського народу" з невеличкою затримкою іноді з'являються і у нас, то все можливо...
Я на 90% впевнена, що наступного локдауну в метро нещеплених не пустять. Якщо диджиталізатори встигнуть зробити в електронному вигляді.
   
а содержание - т.е. на английском фамилие-имя, кью-ар код и уник номер.

В Дие еще круче с точки зрения защиты.
Там QR-код динамический, генерируется каждые 3 мин.
   
Так все-таки, як товариші вакцинатори відносяцця до
ревакцинації,змішування вакцин,"бустерних" уколів??
Ви готові два рази на рік колотися різними вакцинами??
Хто не зрозумів,про що я запитую:
Ознайомтесь з планами до 2024 року:
   
Не надо злому ничего объяснять... В  жопу все ваши сертефикаты о прививках.. ПЦР  свежий... и точка. А вот ПЦРы взяли под контроль, в Украине  что я знаю

Є проблема. Вони 50 на 50.
   
З тими жовтими папірчиками таки цирк на дроті:


Kateryna Vandych
Сьогодні сімейна лікарка не хотіла видавати сертифікат, тому що я не принесла з собою жовтого листочка і сказала, що я маю дати їм за це 2 гривні, але потім все ж дала мені сертифікат, але сказала, щоб я принесла їм жовтий листочок

Elena Ars
Kateryna Vandych Вот!)))Моя коллега (ЛОР врач)пол Одессы объездила в поисках "жёлтой бумаги",принесла, а оказалось,что плотность не та))))Это не пи....ц ли?))))))

Валентина Половец

Коли в Дії з"являться цифрові ковід паспорти з QR кодом ??? Скільки можна тестування проводити?? Термін дії скоро закінчиться !!!! Жовтий сертифікат нікому не потрібний.

Svetlana Kyshnir

Валентина Половец , я тоже думаю неужели нельзя эту Дію нормально доделать,чтобы было в электронном виде. Тоже пыталась там сгенерировать как в инете написано и ничего не получилось
   
Алєні вопше розуміють що в QR коді пишецця якійсь лівий стрінґ з ім'ям та вакцинаційним статусом? Знаючи формат стрінґу можна наштампувати таких папірців на всю Україну.

Хоча... нащо я питаю щось наприклад в алєня під назвою 'шуша'?  :gigi:

ні, не можна "наштампувати"
як я бачу, пан не дуже розуміється на сучасних it-технологіях, але повірте - просто так наштампувати не вийде
   
О, ну я ж казала, у нас копіюють "братерський нарід".

Там серед вакцинованих розігрували автомобіль, потім вирішили приплачувати по 10 тисяч рублів пенсам, які збираються вакцинуватися, а у нас Міністерство наступне надрукувало:

"Приватні компанії розпочали соціальні ініціативи на підтримку вакцинації проти COVID-19 в Україні.
Так, наприклад, за акцією #ЇдьТаВакцинуйся, записавшись на щеплення, можна отримати знижку на поїздку в таксі.
Міністерство охорони здоров’я України вітає такі ініціативи бізнесу! Популяризуючи вакцинацію та заохочуючи українців захиститися від важкого перебігу COVID-19, ці компанії допомагають зберегти людські життя.
"
   
З тими жовтими папірчиками таки цирк на дроті:


Kateryna Vandych
Сьогодні сімейна лікарка не хотіла видавати сертифікат, тому що я не принесла з собою жовтого листочка і сказала, що я маю дати їм за це 2 гривні, але потім все ж дала мені сертифікат, але сказала, щоб я принесла їм жовтий листочок

Elena Ars
Kateryna Vandych Вот!)))Моя коллега (ЛОР врач)пол Одессы объездила в поисках "жёлтой бумаги",принесла, а оказалось,что плотность не та))))Это не пи....ц ли?))))))

Валентина Половец

Коли в Дії з"являться цифрові ковід паспорти з QR кодом ??? Скільки можна тестування проводити?? Термін дії скоро закінчиться !!!! Жовтий сертифікат нікому не потрібний.

Svetlana Kyshnir

Валентина Половец , я тоже думаю неужели нельзя эту Дію нормально доделать,чтобы было в электронном виде. Тоже пыталась там сгенерировать как в инете написано и ничего не получилось


Ібать, я думав що таке буває тільки в антиутопіях... :facepalm1:
   
Просто вакцинируйтесь все. Побочки там особой нет. Любой вакциной. Они все не дураками сделаны. И не ждите паспорта вакцинации - не будет. Паспорт вакцинации только  у собак есть с лейбой вклееной с ампулы. 
Не будет ни какой международной базы  а тем более украинской.... Антитела от прививки быстро исчезают...
   
Ібать, я думав що таке буває тільки в антиутопіях... :facepalm1:

Жизнь - боль... :rotate:
   
ні, не можна "наштампувати"
як я бачу, пан не дуже розуміється на сучасних it-технологіях, але повірте - просто так наштампувати не вийде

Ага, як не вийшло в Ізраїли. Принаймі на початку. Тупо к'юарили персональні дані плюс статус.
   
Жизнь - боль... :rotate:

Власне - нація мазохістів.  :facepalm1:
   
Ага, як не вийшло в Ізраїли. Принаймі на початку. Тупо к'юарили персональні дані плюс статус.

бо хитрі євреї хотіли секономити на зажравшихся айтішниках  :weep:  :lol:
   
До речі, хто не читав...Хоча сам Кінг проти того, щоб проводити паралелі між його романом та пандемією ковіда, але совпадінь дуже багато, на жаль.

«Противостояние» (англ. The Stand) — роман американского писателя Стивена Кинга, написанный в жанре постапокалипсиса с элементами фантастики и ужасов, впервые опубликованный в 1978 году издательством Doubleday.

 Произведение повествует о пандемии супергриппа, убивающей практически всё население мира. Немногие выжившие, объединившиеся в группы, устанавливают новый общественный строй и вступают в противостояние друг с другом.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія