Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

F-16 для ПВС України? Було б непогано (tu)

Re: F-16 для ПВС України? Було б непогано  (tu)

Якщо інформація про те, що Україна розглядає придбання американських винищувачів F-16, підтвердиться, і США почнуть вивчати таку можливість, це може стати серйозним кроком для допомоги Україні та модернізації її Повітряних сил.
Про це президент американської неурядової дослідницької організації Jamestown Foundation Глен Говард розповів у вівторок в ексклюзивному коментарі власному кореспонденту Укрінформу.

“Ходять чутки, що Україна може справді розглядати придбання винищувачів F-16 американського виробництва. Якщо вони відповідають дійсності, це означатиме, що США розглядають можливість серйозного кроку для допомоги Україні”, - розповів він.

На думку президента Jamestown Foundation, саме потреби Повітряних сил України можуть бути у пріоритеті розгляду подальших кроків військово-технічного співробітництва України та США, оскільки “вони надзвичайно швидко старіють, і їм не вистачає запчастин”.

https://www.ukrinform.ua/rubric-ato/2737040-ekspert-ssa-nataknuv-na-mozlivu-zakupivlu-ukrainou-amerikanskih-vinisuvaciv.html
Забуть там бабло потрібне, щоб перенести АП у музей леніна, також щоб місток сєпарам построїти і т.д...
Про які F-16 розмова, не смішіть мої тапочки...
   
а так?




Канал "Мір" це кацапський канал пропаганди руского міра за кордоном.
   
а так?
Это у американцев есть.
   
Re: F-16 для ПВС України? Було б непогано  (tu)

Канал "Мір" це кацапський канал пропаганди руского міра за кордоном.
та пакую. я показую концепцію маскування зрк, а не канал мір.
   
та пакую. я показую концепцію маскування зрк, а не канал мір.

а в чому принципова різниця з класичними варіантами?
ти фури будеш по дорогах ганяти, щоб кацапи не засікли чи що?

   
Re: F-16 для ПВС України? Було б непогано  (tu)

Это у американцев есть.
ну про це і мова. наприклад, на 7 км Одеси пару таких контейнерів, які взагалі не паляться...ще десь на ЖД платформі, яка катається по країні....тут фантазувати можна багато. ідея в тому, щоб після першої хвилі удару КР нам було чим працювати під час другої хвилі удару кацапських космонавтів.
   
Re: F-16 для ПВС України? Було б непогано  (tu)

а в чому принципова різниця з класичними варіантами?
ти фури будеш по дорогах ганяти, щоб кацапи не засікли чи що?
фури, поїзда. саме так. а ти як думав це робиться?
   
фури, поїзда. саме так. а ти як думав це робиться?

я думав ППО прикриває якісь об'єкти від атаки з повітря
а тут така концепція, що вони просто катаються по країні в надії, що ворожий літак чи ракета пролітатимуть поруч
   
Re: F-16 для ПВС України? Було б непогано  (tu)

я думав ППО прикриває якісь об'єкти від атаки з повітря
а тут така концепція, що вони просто катаються по країні в надії, що ворожий літак чи ракета пролітатимуть поруч
зрк є великої, середньої та малої дальності. є стаціонарні та мобільні. це все різні системи під різні задачі. Якщо моделювати ситуацію про справжнє вторгнення кацапів із масовим застосуванням КР, то всі стаціонарні об'єкти будуть знищені в перші хвилини нападу. Таких систем як ізраїльский Iron Dome у нас немає і ніколи не буде. тому потрібно щось вигадувати інше.
   
Якщо моделювати ситуацію про справжнє вторгнення кацапів із масовим застосуванням КР, то всі стаціонарні об'єкти будуть знищені в перші хвилини нападу.
Ну это понятно.
Тут надо:
Плотное ПВО.
Рассредоточение.
   
Опять же надо демонизировать Искандеры/Калибры там б/ч 400-500кг всего.
   
зрк є великої, середньої та малої дальності. є стаціонарні та мобільні. це все різні системи під різні задачі. Якщо моделювати ситуацію про справжнє вторгнення кацапів із масовим застосуванням КР, то всі стаціонарні об'єкти будуть знищені в перші хвилини нападу. Таких систем як ізраїльский Iron Dome у нас немає і ніколи не буде. тому потрібно щось вигадувати інше.

Ізраїльський  Iron Dome розрахований на захист від атак самопалом по цивільних об'єктах, вони тут ні до чого.
Смисл ППО в тому аби захистити стаціонарні об'єкти від нападу збиваючи КР.
Тобто поки ракета летить її потрібно засікти і по ній вистрілити.
А засіб ППО їде в контейнері і не відсвічує, при чому постійно на різній відстані від об'єкту, що захищає. 
У нього достатньо часу буде взнати, що ракета летить, розгорнутись, засікти ціль, вистрілити по ній?
 
   
Re: F-16 для ПВС України? Було б непогано  (tu)

Ну это понятно.
Тут надо:
Плотное ПВО.
Рассредоточение.
так точно. Особисто я слабо вірю в наше ВПС. Реалність така, що захистити борти на аеродромах майже неможливо від КР. Своїх КР у нас поки що немає, щоб в'їбати кацапам отвєтку. Ще потрібно не забуват, що в кацапів ще й до купи вертолотів, які будуть застосовуватися в третій хвилі, будуть транспортувати О.С. ВДВ та ССО для захоплення та втримання стратегічних об'єктів, транспортних вузлів і т.д. Їх теж необхідно буде чимось збивати.
   
Re: F-16 для ПВС України? Було б непогано  (tu)

Ізраїльський  Iron Dome розрахований на захист від атак самопалом по цивільних об'єктах, вони тут ні до чого.
Смисл ППО в тому аби захистити стаціонарні об'єкти від нападу збиваючи КР.
Тобто поки ракета летить її потрібно засікти і по ній вистрілити.
А засіб ППО їде в контейнері і не відсвічує, при чому постійно на різній відстані від об'єкту, що захищає. 
У нього достатньо часу буде взнати, що ракета летить, розгорнутись, засікти ціль, вистрілити по ній?
 
ні звичайно. те що я пропоную, це щось типу резерву ППО середньої дальності. яке повинно застосовуватися вже після першої хвилі КР по літаках та вертольотах.
   
Re: F-16 для ПВС України? Було б непогано  (tu)

а так?




это только ПУ (пусковая установка)

а где все остальное, без чего эти контейнеры - металолом ?
   
Re: F-16 для ПВС України? Було б непогано  (tu)

Друже...
10 (десять) F-16 на тлі українських Су та Міг- це супер!
На це молитись треба.

Ото вже точно , що молитимуцця і дихати на ті літаки боятимуцця .

Таке і на заводах де працював бувало - придбають болгарку і у в інструментальній комірчині заховають , а я огризком ножовочного полотна по металу працюю коли тра щось одпиляти/перепиляти . ))) Одного разу навіть на тіліфона цей маразм зняв , але вже вірте наслово , бо на відеохостінга таке викладати ... ма-ть гріх . )))
   
ні звичайно. те що я пропоную, це щось типу резерву ППО середньої дальності. яке повинно застосовуватися вже після першої хвилі КР по літаках та вертольотах.

ну так і БУК звичайний в посадці якійсь накритий сіткою в режимі "я не відсвічую" так само збережеться, для резерву
   
а я огризком ножовочного полотна
А шо, ножовки у тебя не было?
   
Реалність така, що захистити борти на аеродромах майже неможливо від КР.
Кацапский Калибр- явно не Томагавк.
Капонир от 500кг б/ч- тоже не бином Ньютона.

Если готовиться, то можно выстоять.
   
Re: F-16 для ПВС України? Було б непогано  (tu)

А шо, ножовки у тебя не было?

Разові , нестандартні роботи , через зміни у конструкції запчастин .

І взагалі , чі то моя проблєма , робочого , думати який інструмент потрібен ..?

Виявляєця , що у сучасні часи вже моя , бо начальники тілько гавкати "давай-давай швидше" здатні , чим заощаджують витрати власної розумової енергії .

Я вже вище писав , що останні десь п'ятнадцять років із торбою власного інструменту на роботу ходив , а ще що-би і пересувну майстерню на завод завозити , за зарплату слюсаря , то вже "ПНХ" .
   
Re: F-16 для ПВС України? Було б непогано  (tu)
TC

Важаю в нашому випадку, що ППО набагато важливішим. Якщо кацапи попруть в повну силу, то за півгодини КР знищать наші літаки ще на землі. В першу годину нападу, завдання ВВС України буде не протидія кацапським літакам, а як умога швидше з'їбатися кудись у Польшу. Поки немає "Грому", ми нічого не зможемо зробити з іх літаками на землі вздовж кордону. Перші ми теж по них не вдаримо. В'їбуть вони ескандерами та калібрами по військовх аеродромах. Тому мобільні ППО типу БУК чи іноземні аналоги, це наш шанс відбитися в повітрі. Тут є фупчик ППОшнік...цікаво його думку прочитати.

ВВС очень нужны. F-16 хорошо работает и по земле. И рокаями, и мейвериками. Скрыть самолеты в капонирах можно.
   
Re: F-16 для ПВС України? Було б непогано  (tu)

ВВС очень нужны. F-16 хорошо работает и по земле. И рокаями, и мейвериками. Скрыть самолеты в капонирах можно.
я ж тільки "за". я хз..чи є у кацапів бетонобойні ракети?
   
Re: F-16 для ПВС України? Було б непогано  (tu)

Гроші !!!  Де !?

Н-ай не на тищу , а хоча-би на п'ятсот літаків і на необмежену кількість ракет та іншго боєкомплєкту та палива із запчастинами до них , що-би не трусились , хто літатиме , від страху покарання , що зайві години налітають , зайве паливо витратять , зайві ракети на тренуваннях вистріляють ...

Бо я оно у в армії гільзи з калаша навкарачки визбирував після стрільб , що-би не дай Бог ніодна не пропала , бо - "тюрма" . )))
   
Гроші !!!  Де !?

Н-ай не на тищу , а хоча-би на п'ятсот літаків і на необмежену кількість ракет та іншго боєкомплєкту та палива із запчастинами до них , що-би не трусились , хто літатиме , від страху покарання , що зайві години налітають , зайве паливо витратять , зайві ракети на тренуваннях вистріляють ...

Бо я оно у в армії гільзи з калаша навкарачки визбирував після стрільб , що-би не дай Бог ніодна не пропала , бо - "тюрма" . )))

гільзи у всіх арміях збирають і на переобку повертають
а 500 літаків F-16 це мегаавіасила
   
І взагалі , чі то моя проблєма , робочого , думати який інструмент потрібен ..?
Так какой ты тогда, в сраку, слесарь без ножовки?
У тебя самоуважение есть?
   
Re: F-16 для ПВС України? Було б непогано  (tu)

гільзи у всіх арміях збирають і на переобку повертають
а 500 літаків F-16 це мегаавіасила

О ! - Мєга . І тоді ніодна падлюка не поткнецця , бо як лише "десяток" побачать , можуть вирішити , що справляця . А ще краще коли зрозуміють , що на заміну п'ятиста втрачених іще тисяча знайдецця і швидко знайдецця , доприкладу у НАТО . ))

Така ж стратегія/метода , що і у в ядерному стримуванні .
   
Re: F-16 для ПВС України? Було б непогано  (tu)

Так какой ты тогда, в сраку, слесарь без ножовки?
У тебя самоуважение есть?

А ну то вже якшо пан дописувач вирішив якия слюсар , то н-ай вже вирішує сам , маю я самоповагу чі не маю , бо воно мені однаково . )))
   
О ! - Мєга . І тоді ніодна падлюка не поткнецця , бо як лише "десяток" побачать , можуть вирішити , що справляця . А ще краще коли зрозуміють , що на заміну п'ятиста втрачених іще тисяча знайдецця і швидко знайдецця , доприкладу у НАТО . ))

Така ж стратегія/метода , що і у в ядерному стримуванні .

є тільки одна падлюка, яка і на 50 не потикається
у неї інша стратегія та інші методи
   
Re: F-16 для ПВС України? Було б непогано  (tu)

є тільки одна падлюка, яка і на 50 не потикається
у неї інша стратегія та інші методи

Ну я би не вважав так , що одна , бо оно колись і з Зміїним "проблєми" були , та і взагалі , як у сараї вила є , чом би ще і пару сокир не мати , про всяк випадок . )
   
Re: F-16 для ПВС України? Було б непогано  (tu)

є тільки одна падлюка, яка і на 50 не потикається
у неї інша стратегія та інші методи

50 б.у. ф16 це приблизно 1 ярд баксів. думаю, що розова може йти про 10-20 літаків. або...амери взнають нас "стратегічним союзником" та допомагають на інших умовах...по типу як Ізраїлю.
   
Ну я би не вважав так , що одна , бо оно колись і з Зміїним "проблєми" були , та і взагалі , як у сараї вила є , чом би ще і пару сокир не мати , про всяк випадок . )

не було зі Зміїним проблем, то були проблеми з виключною економічною зоною,
що далеко не одне і те ж
   
50 б.у. ф16 це приблизно 1 ярд баксів. думаю, що розова може йти про 10-20 літаків. або...амери взнають нас "стратегічним союзником" та допомагають на інших умовах...по типу як Ізраїлю.

а ще обслуговування паралельно і совкових і американських, і навчання
може краще прийняти один раз стратегічне рішення і від нього відштовхуватись
а то якийсь клаптиковий ремонт виходить - і гроші потрачені і дороги нормальної нема
   
Re: F-16 для ПВС України? Було б непогано  (tu)

не було зі Зміїним проблем, то були проблеми з виключною економічною зоною,
що далеко не одне і те ж

Не одне , то й не одне , дякувати Богу . що судом обійшлось . ))
   
Re: F-16 для ПВС України? Було б непогано  (tu)

а ще обслуговування паралельно і совкових і американських, і навчання
може краще прийняти один раз стратегічне рішення і від нього відштовхуватись

Спочатку мали би на дрібнішому тренуватись .

Наприклад - "євро"вилки/розєтки (електричні) та совєцько-китайські і інших виробників .

щось би вже одне тра обрати , бо за останні 15-ть - 20-ть років "начудили" , ой начудили .., місцями . ))
   
Спочатку мали би на дрібнішому тренуватись .

Наприклад - "євро"вилки/розєтки (електричні) та совєцько-китайські і інших виробників .

щось би вже одне тра обрати , бо за останні 15-ть - 20-ть років "начудили" , ой начудили .., місцями . ))

не помічав такої проблеми
   
Re: F-16 для ПВС України? Було б непогано  (tu)

а ще обслуговування паралельно і совкових і американських, і навчання
може краще прийняти один раз стратегічне рішення і від нього відштовхуватись
а то якийсь клаптиковий ремонт виходить - і гроші потрачені і дороги нормальної нема
я виходжу з того, що коли буде закінчено будівництво північного потоку...і якщо куйло не зламає Зєлю...то вирогідність нападу десь в 20 році дуже висока. тому я вважаю, що потрібно таритися всім чим завгодно з того, що є вже в наявності. літаки-це дуже дорого та дуже довго. щоб були підготовлені пілоти хоча б...то було б про що розмоввляти. а так...
   
Re: F-16 для ПВС України? Було б непогано  (tu)

не помічав такої проблеми

Вдома я теж не помічаю , а от коли порятунок чі навіть реанімація одгорівшого , поплавленого та іншого мертвого , вже фактично сміття - щоденна робота , тоді воно помітне і дуже помітне .

Коли розєтку роз , кхм , роздадуть євровилкою , а потім у ту ж розєтку втикають наприклад потужний обігрівач із совєцькою вилкою , отоді наслідки дуже швидко стають помітними .

Або коли на технічному поверсі (горіщі ) медичного закладу встановлюють автономного генератора і до ньго вмикають лише розєтки реанімаційного відділення , що на останньому поверсі знаходицця , а загальне освітлення "забувають" під'єднати , то у встановлені на тому поверсі розєтки із заземлюючим контактом , настольну лампу із круглою совєцькою вилкою увімкнути неможливо фізично , а інших переносних освітлювальних приладів просто немає .
І , бл , під час грози , коли усе місто залишилось без світла , бо спрацював захист на підстанції , розєтки у в реанімації медзакладу запрацювали , та лікарі з медсестраи навпомацки повзали по відділенню і толку із тих праюючих розєток майже ніякого .

ото й уся стандартизація з уніхвікацією . ))
   
я виходжу з того, що коли буде закінчено будівництво північного потоку...і якщо куйло не зламає Зєлю...то вирогідність нападу десь в 20 році дуже висока. тому я вважаю, що потрібно таритися всім чим завгодно з того, що є вже в наявності. літаки-це дуже дорого та дуже довго. щоб були підготовлені пілоти хоча б...то було б про що розмоввляти. а так...

а мені здається, що північний потік, ніяк не впливає на рішення про напад,
якщо він такий визначальний то тре купити одного підводного човна, а не 10-20-50 літаків 
   
Вдома я теж не помічаю , а от коли порятунок чі навіть реанімація одгорівшого , поплавленого та іншого мертвого , вже фактично сміття - щоденна робота , тоді воно помітне і дуже помітне .

Коли розєтку роз , кхм , роздадуть євровилкою , а потім у ту ж розєтку втикають наприклад потужний обігрівач із совєцькою вилкою , отоді наслідки дуже швидко стають помітними .

Або коли на технічному поверсі (горіщі ) медичного закладу встановлюють автономного генератора і до ньго вмикають лише розєтки реанімаційного відділення , що на останньому поверсі знаходицця , а загальне освітлення "забувають" під'єднати , то у встановлені на тому поверсі розєтки із заземлюючим контактом , настольну лампу із круглою совєцькою вилкою увімкнути неможливо фізично , а інших переносних освітлювальних приладів просто немає .
І , бл , під час грози , коли усе місто залишилось без світла , бо спрацював захист на підстанції , розєтки у в реанімації медзакладу запрацювали , та лікарі з медсестраи навпомацки повзали по відділенню і толку із тих праюючих розєток майже ніякого .

ото й уся стандартизація з уніхвікацією . ))

ото людям тре державну постанову щоб вилку з розеткою зістикувати  :laugh:
ні, я думаю тут без рішення Єврокомісії не обійтись,
у них там апарат чиновницький такою дурнею займається
   
Re: F-16 для ПВС України? Було б непогано  (tu)

ото людям тре державну постанову щоб вилку з розеткою зістикувати  :laugh:
ні, я думаю тут без рішення Єврокомісії не обійтись,
у них там апарат чиновницький такою дурнею займається

Нуу , чом би й не пореготати , та на мою особиту думку , заборона на імпорт та виробництво будь-яких електроприладів та комплектуючих із совєцькими вилками не завадила би .

Принаймі трохи менше пожеж було би .
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія