Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

чоловіки фупу, вам не соромно?

Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

суджуд :laugh:

Ні не так . Знімай труси і суджут  :weep:
   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

Где там образа? При таком подходе Вас саму надо забанить) Еще ни кто и ни когда не жаловался на ник Микроба на образу.

я тобі жирним виділила, шоби ти побачила, де ти ображаєш.
"тупо тролить" безкарно не вийде.
   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

Що це за жінки, що на протязі всього життя терплять образи і приниження? То може не треба терпіти? Жінка має подбати про те, щоб чоловіку в голову не прийшло її ображати. Треба навчитись робити висновки з нездорових стосунків.

вони і роблять, тільки це коштує їм років життя, якщо не самого життя. вириваються, але не всі і не завжди встигають. неможливо "подбати" про те, чого не очікуєш від, здавалося б, близької людини, зараньше. коли ця близька людина починає сприймати жінку за свою власність, або свого власного папугу.
   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

Ні не так . Знімай труси і суджут  :weep:

доповіді на обох.
   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

я тобі жирним виділила, шоби ти побачила, де ти ображаєш.
"тупо тролить" безкарно не вийде.
:facepalm1:  :dopovid:  Безпідставні погрози іншому дописувачу.
   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

Вера, Вас якийсь чоловік дуже образив і Ви в депресії? Бо якісь дивні приводи для доповідей. Не здивуюсь, якщо мені теж.
Це яке сприйняття дійсності хворобливе у неї... Але це у неї ставалось і раніше. Зараз на цьому заклинило... Шкода її...  :weep:
   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

якщо ви за гендерну рівність то ніхто вас захищати не буде, нема кому жалітися і взивати до сорому. ніхто не обіцяв що рівність буде легкою.

можете піти феміністкам поплакатися, і велкам ту ріал лайф
   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

битовуха то таке діло, а от до влади жінок пускати не можно

це соціалістки завжди, гуманістки і пацифістки

кацапські чи близькосхідні хижаки просто з*їдять такий народ
   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

Здесь все по чесноку, ображают всех. Возьми за пример Ольгу Тейлор. В ее сторону часто летит мощная струя говна, а ей нипочем. Отскакивает как от танка. Если ты поняла правильно, то обидеть Ольгу невозможно. Здесь не защищаются, здесь кидаются снежками. Снежок виртуальный, он не нанесет вреда. От него даже не уворачиваются. Кидают свой. Кинь снежок в пана Гонту. Назови его тем, кто он по твоему.

Совершенно верно. Обидеть может только тот чьё мение я уважаю, а троли это паразиты интернета. Вроде вирусов или бактерий, просто надо соблюдать гигиену.
   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

доповіді на обох.

На мене не треба .  ;o
Я виправився . мені соромно за гонту , це ужас що в нього в голові і як він так може .  :(  :(  :(

  :lol:
   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?
VYR

Цікаво, а де полілася наша чорнорота Кароффка, яка вискочила заміж в 18 років по зальоту, а зараз гнобить усіх бо має велике сексуальне незадоволення?

А де поділася наша славна Оля Тейлор з її влучними коментами?

І де нарешиі Innana, українка яка вискочила заміж за канадця і цим страшено пишається?
   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

жорстокі компьютерні ігри також викривляють дитячу психіку і сенсибілізують дітей з приводу насильства.
Дякую. Насмішили. Реальні дослідження цих речей вам невідомі але ви ви споживач страшилок для жінок предпенсійного віку і типу пацифіст.




   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

Если жопомои поставят ФУП раком в смысле передовых западных лажовых тенденций в сфере «равноправия» и «терпимости», тады ой. Хуиный признак, однако.
   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

Совершенно верно. Обидеть может только тот чьё мение я уважаю, а троли это паразиты интернета. Вроде вирусов или бактерий, просто надо соблюдать гигиену.
о. Оленька. А есть ли у вас уважение к запеклейшому вашему ворогу бегги? Ну порадуйте старика, скажите что он не совсем бацилла. Изобразите, что уважение к оппоненту вам не чуждо.
   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

Дякую. Насмішили. Реальні дослідження цих речей вам невідомі але ви ви споживач страшилок для жінок предпенсійного віку і типу пацифіст.

Та нє . то вона надивилась ... є в США якась дуринда з вірменським призвищем , моніторить комп'ютерні ігри на тему " сексизму " і інша хрєнь . типо Лара Крофт сильно сракою крутить , або що це за фігня коли в грі робот-чоловік сідає в разкорячку , а робот-жінка як трєпєтная лань . хіба не час  покласти край гендерній експлуатації жінок-роботів в комп'ютерних іграх ?
а вам тут з гонтою хахоньки .
   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

На мене не треба .  ;o
Я виправився . мені соромно за гонту , це ужас що в нього в голові і як він так може .  :(  :(  :(

  :lol:
та я сам від себе в шоці ,вєрку еталон душевної чистоти ставити в суджуд і увачько(с)
   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

о. Оленька. А есть ли у вас уважение к запеклейшому вашему ворогу бегги? Ну порадуйте старика, скажите что он не совсем бацилла. Изобразите, что уважение к оппоненту вам не чуждо.

Извините beggy, но у вас все признаки троля. Особенно мне не нравится как вы у людей частную информацию выуживаете. Булька этим много занимался, и чем лучше он знал людей тем больше им нагаживал. Пока я вас отношу к разряду Минстець, а там - жизнь покажет.
   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

Вера, Вас якийсь чоловік дуже образив і Ви в депресії? Бо якісь дивні приводи для доповідей. Не здивуюсь, якщо мені теж.

конкретно тут і в гілці, яку я вказала в першому пості мене ображають дописувачі, в більшості - чоловічі, і ти цього не бачиш?
ти вважаєш, що таке "спілкування" сприяє доброму настрою і ти не бачиш нічого поганого в цьому? це викликає в тебе добрі почуття?
   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

Дякую. Насмішили. Реальні дослідження цих речей вам невідомі але ви ви споживач страшилок для жінок предпенсійного віку і типу пацифіст.

це тобі скаже будь-який психолог, поцікався.
   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

та я сам від себе в шоці ,вєрку еталон душевної чистоти ставити в суджуд і увачько(с)

Ну я не такий . Я б з нею обговорював останню наукову працю Еллен Ехкне , там де Мохатмо Ганді сидів під пильним бананом без штанів і вчив сипаїв копати огорода .Я б казав : шановна Вєрка давайте пограємо в ігру "Індіра Ганді раком на городі " .
   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

Ну я не такий . Я б з нею обговорював останню наукову працю Еллен Ехкне , там де Мохатмо Ганді сидів під пильним бананом без штанів і вчив сипаїв копати огорода .Я б казав : шановна Вєрка давайте пограємо в ігру "Індіра Ганді раком на городі " .
біда в тому шо я не читав сієї праці :lol:
тому менше пістєжа і суджуд
   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

битовуха то таке діло, а от до влади жінок пускати не можно

це соціалістки завжди, гуманістки і пацифістки

кацапські чи близькосхідні хижаки просто з*їдять такий народ

ось, будь ласка, типова мачистська позиція. "владою" над всіма людьми "можуть" бути тільки чоловіки.
   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

Если жопомои поставят ФУП раком в смысле передовых западных лажовых тенденций в сфере «равноправия» и «терпимости», тады ой. Хуиный признак, однако.

доповідь за образи.
   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

Та нє . то вона надивилась ... є в США якась дуринда з вірменським призвищем , моніторить комп'ютерні ігри на тему " сексизму " і інша хрєнь . типо Лара Крофт сильно сракою крутить , або що це за фігня коли в грі робот-чоловік сідає в разкорячку , а робот-жінка як трєпєтная лань . хіба не час  покласти край гендерній експлуатації жінок-роботів в комп'ютерних іграх ?
а вам тут з гонтою хахоньки .
Аніта Саркісян то легенда. Як же її не знати?) Бачив, бачив ті шедеври в ютубі. Але то всеж таки трохи інша категорія. Там про "сексизм" а не жорстокість.


*згадує* Скільки ж я в дитинстві передавив пішоходів в кармагедоні... А старий добрий мортал комбат з КРОВЯХОЮ... І Дум звичайно. Точно сенсибілізували (що це за слово-інвалід таке?) мене до насильства... Вважаю що людина має право на самозахист і маю інші дикі, печерні погляди такого типу
   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

Ми всі тепер мачисти , глаза у нас лучісти  :laugh:
   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

конкретно тут і в гілці, яку я вказала в першому пості мене ображають дописувачі, в більшості - чоловічі, і ти цього не бачиш?
ти вважаєш, що таке "спілкування" сприяє доброму настрою і ти не бачиш нічого поганого в цьому? це викликає в тебе добрі почуття?
Я розмежовую ФУП і особисте життя. Тому мене ніхто і ніщо не ображає. Форум це своєрідний віртуальний світ і ображатися немає сенсу. В особистому житті я сама вибираю людей з якими спілкуюсь, тому всі претензії собі коханій, а не комусь. Бачили очі, що брали.
   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

ось, будь ласка, типова мачистська позиція. "владою" над всіма людьми "можуть" бути тільки чоловіки.

а що не так?

жінкам природня поведінка мами в сім"ї коли всі діти мають мати одинаково не залежно від того хто скільки вклався бо в сім"ї то так працює
ніяка норм мама не буде обділяти когось довго а буде намагатися вирівняти всіх щоб всім порівну
чоловікам більш природня поведінка ми - вони, коли є своя група в котру робляться внески і все ділиться не порівну, а по справедливості - в залежності від внеску в добробут групи

тепер гляньте що робить Меркельша котра грає роль мами для німців а тепер і для тисяч нелегалів і як себе веде Трамп котрий перш за все за свою групу і всередині розподіл в залежності від внеску

це так -дуже поверхово і коротко , але в політиці жінки перетворюють стосунки в середині країни як стосунки в сім"ї коли кожни наркоман чи ледацюга типу повинен мати приблизно стільки ж скільки якийсь інженер чи работяга , бо в очах політика жінки треба всім виділити рівну пайку - покласти однакову кількість каші на тарілку  :D
   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

Ми всі тепер мачисти , глаза у нас лучісти  :laugh:
доповідь!
   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

Извините beggy, но у вас все признаки троля. Особенно мне не нравится как вы у людей частную информацию выуживаете. Булька этим много занимался, и чем лучше он знал людей тем больше им нагаживал. Пока я вас отношу к разряду Минстець, а там - жизнь покажет.
минуту. Где я выуживал частную информацию? Нельзя ли пример? Нах мне та информация? А жизнь да, покажет. Вы мне до марта срок отпустили?  При том, что  я слова не сказал хорошего ни об одном из кандидатов. Ясно, что минстец.
   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

ось, будь ласка, типова мачистська позиція. "владою" над всіма людьми "можуть" бути тільки чоловіки.
вєрка ,я не проти баб у владі
тільки правда така шо ви просто дурні в своїй більшості :laugh:
то так як дати ліцензію пілота людині як кругом бачить літаючих розових слонів
   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

я чим раз то більше підозріваю шо вєрка то меридіан  :laugh:
сова ,то ти?
   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

минуту. Где я выуживал частную информацию? Нельзя ли пример? Нах мне та информация? А жизнь да, покажет. Вы мне до марта срок отпустили?  При том, что  я слова не сказал хорошего ни об одном из кандидатов. Ясно, что минстец.

А что такое эти ваши заплывы? :) Может конечно и совпадение.
   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

Вєрка ти диви що гонта творить , відпихнув тебе від кнопки і сам тепер тисне на доповідь .  (td)
чи за це боролись Роза Люксембург і ренегат Каутскій ?
   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

яка бридка гілка з сексистським контентом!
   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

я чим раз то більше підозріваю шо вєрка то меридіан  :laugh:
сова ,то ти?

 :laugh:
Ти теж помітив ?
А соже їх таки дві : не хіппі і не панки , а подружки -лесбіянки .
   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

а що не так?

жінкам природня поведінка мами в сім"ї коли всі діти мають мати одинаково не залежно від того хто скільки вклався бо в сім"ї то так працює
ніяка норм мама не буде обділяти когось довго а буде намагатися вирівняти всіх щоб всім порівну
чоловікам більш природня поведінка ми - вони, коли є своя група в котру робляться внески і все ділиться не порівну, а по справедливості - в залежності від внеску в добробут групи

тепер гляньте що робить Меркельша котра грає роль мами для німців а тепер і для тисяч нелегалів і як себе веде Трамп котрий перш за все за свою групу і всередині розподіл в залежності від внеску

це так -дуже поверхово і коротко , але в політиці жінки перетворюють стосунки в середині країни як стосунки в сім"ї коли кожни наркоман чи ледацюга типу повинен мати приблизно стільки ж скільки якийсь інженер чи работяга , бо в очах політика жінки треба всім виділити рівну пайку - покласти однакову кількість каші на тарілку  :D

Трамп сам по себе исключение. Да и мужчин в массе больше интересует не вкалывать и зарабатывать а секс и алкоголь.
   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

це тобі скаже будь-який психолог, поцікався.
Неправда. Далеко не будь-який. Професійний без політичних та\або релігійних забобонів не скаже.

Насправді немає жодних наукових доказів впливу відеоігор (або тих же бойовиків) на довгострокову поведінку. Максимум є кореляція, але вона не доводить абсолютно нічого, бо очевидно, що людині схильній до насильства ігри з насильством подобаються і такі люди будуть більше і частіше грати в такі ігри.

   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

А что такое эти ваши заплывы? :) Может конечно и совпадение.
плохо, что вы далеко. И вас бы пригласил поплавать в воде. Вовка и Пин2 побывали на этих заплывах. Прекрасные люди, горд, что знаком с ними лично. Это сбор личной инфы? Да вы, Оленька,  это, того... Про минстец бегги, потом, при возможности тоже немного напишите.
   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

доповідь за образи.
Веруня поспешила записать себя в жопомои как голый в баню. Вот и равноправие мыслительное налицо. Ну не ...ура наша Верунька?
   
Re: чоловіки фупу, вам не соромно?

Я розмежовую ФУП і особисте життя. Тому мене ніхто і ніщо не ображає. Форум це своєрідний віртуальний світ і ображатися немає сенсу. В особистому житті я сама вибираю людей з якими спілкуюсь, тому всі претензії собі коханій, а не комусь. Бачили очі, що брали.

ти не можеш розмежувати своє життя, бо воно взаємопов'язане. якщо ти толеруєш віртуальне насильство і образи, то і в особистому житті для тебе це не є чимось ненормальним.   
всі претензії не можна валити на жертву насильства і образ. це якраз позиція агресора і злочинця.
жіночі очі, як правило, бачать очі закоханого чоловіка, і не бачать, як він буде поводитися в майбутньому.
на жаль, дуже багато жінок переживають насильство у власній родині практично щодня. і цим жінкам потрібна допомога, а не подібні обвинувачування про "претензії до себе" і "бачили очі, що брали". в тому-то і справа, шо не бачили, бо були засліплені сонцем, пардон, коханням.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія