Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

основи і цінності фупа

Re: основи і цінності фупа

Супермаркет навіть за речі в камері схову не відповідає.
Відповідає, бо це оферта усної угоди на зберігання цінностей, просто зелені термінальні правові невігласи. Та взагалі в усьому невігласи.
   
Re: основи і цінності фупа

Не викладайте приватну інфу, якщо не хочете її використання. Все просто.
З якого переляку адміністрація пвинна нести за це відпвідальність.
Супермаркет навіть за речі в камері схову не відповідає.
Тобі аби посперечатися.
Є правила форуму за порушення яких карали. Потім перестали карати і я про це написала.
ТС ж пише про цінності, які або були або є. Приватність тут була непоганою цінністю.
   
Re: основи і цінності фупа

Чи зобов’язаний покупець залишати особисті речі в камері схову супермаркету?

Цитувати
Якщо ж ви таки поклали речі у камеру схову магазину, адміністрація супермаркету несе повну відповідальність за схоронність ваших речей, навіть незважаючи на наявність оголошення про зворотне. Адміністрація бере на себе обов’язок зі збереження зданих покупцями на зберігання речей. Це підтверджується видачею покупцеві номерного жетона, іншого знака, що засвідчує прийняття речі на зберігання (відповідно до ч. 3 ст. 937 Цивільного кодексу України). Фактично ви укладаєте з адміністрацією супермаркету договір про зберігання.

Статті 950-951 Цивільного кодексу передбачають відповідальність зберігача у разі втрати або ушкодження речі.

Стаття 951. Відшкодування збитків, завданих поклажодавцеві

1. Збитки, завдані поклажодавцеві втратою (нестачею) або пошкодженням речі, відшкодовуються зберігачем:

1) у разі втрати (нестачі) речі – у розмірі її вартості;
2) у разі пошкодження речі – у розмірі суми, на яку знизилася її вартість.

2. Якщо внаслідок пошкодження речі її якість змінилася настільки, що вона не може бути використана за первісним призначенням, поклажодавець має право відмовитися від цієї речі і вимагати від зберігача відшкодування її вартості.

Якщо адміністрація супермаркету у разі ушкодження речей у камері схову відмовиться добровільно відшкодувати заподіяні збитки в повному розмірі, ви маєте право звернутися з відповідним позовом до суду.
   
Re: основи і цінності фупа

І отаке як б_а_р_с, яке не знає свої основні права, і обрало нам Зеленського.
   
Re: основи і цінності фупа

А міг як Мирослава просто вилити ушат лайна з чорного рота, а не шукати лінк )
   
Re: основи і цінності фупа

А міг як Мирослава просто вилити ушат лайна з чорного рота, а не шукати лінк )
Чорнороте драке у дивний спосіб намагається довести свою загальновизнану нечорноротість  :gigi:
   
Re: основи і цінності фупа

Ось я:

Ось Myroslava:


Ну поїхали, "добрий" ти наш кровожер

Швидше б вже менти почали пи3дити порохоботську пєдрілу Людаса за ольгінську антиваксерську пропаганду.

Ельф
pyav
Людас
б_а_р_с

На гілляку кремлеботів.

Myroslava тупорила курка. За ввесь час, що тут пишу, вона ще жодного разу не сказала правду, тільки ьреше.

Ще й антисемітка, але запхала свого язицка в свою немиту сраку після закону про антисемітизм. І не відписалась в темі про Блговолительок.

От о буде орєво, коли pyav'а, Людаса та б_а_р_са будуть пи3дити на мітингах, а всяка зелена хyйня типу семену та ель гітлера буде називати вчорашніх однодумців ФСБшними агентами Порошенка.

Чомусь вхавр2 так і не запостив новину з улюбленого сайту  :weep:

Офшор 95: журналісти випустили розслідування про бізнес Зеленського і його оточення

https://24tv. ua/ofshor-95-zhurnalisti-vipustili-rozsliduvannya-naysvizhishi-novini_n1756707

останній текст ти запостив більше двох десятків разів в різні гілки
ти точно нормальний
і після цього ти щось розмірковуєш про релігію і атеізм? :facepalm1:
   
Re: основи і цінності фупа

 :lol:  :weep:
   
Re: основи і цінності фупа

флуд не завжди корелює із довжиною тексту

бувають полотна без змісту, а бувають лаконічні і дуже змістовні повідомлення
останні і варто заохочувати, бо час читачів фуп також повинен цінувати
   
Re: основи і цінності фупа

Тобі аби посперечатися.
Є правила форуму за порушення яких карали. Потім перестали карати і я про це написала.
ТС ж пише про цінності, які або були або є. Приватність тут була непоганою цінністю.
Ну добре, вмовила. :kez_04:
Але для мене найбільша цінність, що ми якось тут прожили рік без модераціі і небо не Землю не зійшло.
А от зараз я все ще чекатиму на формалізацію правила про образи.
Бо мені наприклад і на мат в свою адресу байдуже, а іншого дурником назвеш, він оре - Мамо, гвалтують і строче доповідь.
   
Re: основи і цінності фупа

А от зараз я все ще чекатиму на формалізацію правила про образи.
Бо мені наприклад і на мат в свою адресу байдуже, а іншого дурником назвеш, він оре - Мамо, гвалтують і строче доповідь.
важко формалізувати рівень допустимості образ
але на нашому  форумі політичних баталій він історично склався досить високий (можна сильно ображати опонента)
це сприяє духу суперництва, вільній атмосфері і гумору на форумі
   
Re: основи і цінності фупа

 Ту усьо сільна художественна.
 А в реалі на ФУПі домінують втирачі гнилого оселедця(найбільша доля трафіку серед усіх інформаційних напрямків) і сноби.
 Можливо снобізм є необхідною психологічною передумовою для функціонування політбота.
 Тому "мова ненависті" таки успішно впроваджена.
 І якщо ФУП стає її суспільним ретранслятором, то сенс існування форуму втрачається мало не цілком.

 ПиСи. Втім, власників це не турбує. Пічалька. B-)

   
Re: основи і цінності фупа

важко формалізувати рівень допустимості образ
але на нашому  форумі політичних баталій він історично склався досить високий (можна сильно ображати опонента)
це сприяє духу суперництва, вільній атмосфері і гумору на форумі
Ні, матюччя не сприяють.
Опоненти озлобляються і далі тема скочується до взаємного поливання брудом.
   
Re: основи і цінності фупа

Фуп - не місце для дискурсій.
   
Re: основи і цінності фупа


Ось я:

Ось Myroslava:

Хоча я не виключаю, що лексикон чвари торговок тюлькою та насінням, які вилетіли зі школи через зальот з уркою, для тебе і є "політичною дискусією".
ти хочеш, щоб я по одному твоєму посту, поитягнутому тобою, робила глобальний висновок про ВСЮ твою творчість тут? Ти знайшов у себе лише ОДИН придатний для демонстрації пост?
Ти цією своєю однією ложкою меду не підсолодиш цілу бочку свого дьогтю, систематично протікаючу через усі твої щілини сюди на фуп. Так шо, не треба тут прикриватися мирославиними чи моїми постами. Я не сліпа і читати умію. Більшого непотребного серлиння, ніж продукував тут ти, ще треба було пошукати - від підміни змісту тексту юзера, який до тебе не звертався, з одночасним його обхаркуванням, до тупого обхаркування на рівному місці юзера у дискусії, де срачу взагалі не передбачалося, бо у тебе просто був поганий настрій та треба було виплеснути негативну енергію з реалу. А куди ж її ще виплескувати, як не на прихильники певної політсили, так, Драке?
Ну, не я ж одна обурювалася твоєю "творчістю", і справа навіть не в самих твоїх хрюканнях в чужих цитатах.

Не намагайся відбілити чорного кобеля до біла. Просто, промовч - може швидше забудуться твої "продєлки".
Тобі не подобається, що Мирослава хуйла називає хуйлом, кацапику?
І да, не намагайся з себе строїти вихованку інституту благородних дівиць, бо треба буде дещо відрізАти тобі, і це не язик.
   
Re: основи і цінності фупа

Myroslava, а чо в тебе настільки брудний та примітивний лексикон, постійне базарне хамство? Ти іншого життя не бачила, як спілкуються люди?
ти в дзеркало давно дивився?
Заглянь ще раз.
   
Re: основи і цінності фупа

А в реалі на ФУПі домінують втирачі гнилого оселедця
:laugh: вам не подобається сюрстрьомінг?... Тоді ми йдемо до вас....
   
Re: основи і цінності фупа

"Відредагував" воно! Хто б сумнівався, адже ось такі "редагування" тобою чужих постів з метою принизити, зганьбити - це основний вид твоєї діяльності на ФУПі
"цінний" персонаж, нічого сказати

До речі, навіть не чекай, що я візьмуся дзеркально нанизувати у ланцюжок твої брудні "перли" - мені нецікавий ні ти, ні те лайно, що ти тут продукуєш
люто плюсую. Вже ж не один юзер звертав увагу на його обхаркування інших на рівному місці. І в основному він чіпляється до жіночих ніків з протилежного табору. До чоловічих мабуть йому сцикотно підкатувати свої яї.
   
Re: основи і цінності фупа

Ось я:

Ось Myroslava:

ще раз повторюю запитання:

Ти із свого потоку "сознанія" зміг виокремити лише ОДИН пристойний свій допис, що ти щ ним носишся як дурень з писаною торбою? А більше немає?

Так що там? Хуйла вже не можна називати хуйлом?
   
Re: основи і цінності фупа

Відповідає, бо це оферта усної угоди на зберігання цінностей, просто зелені термінальні правові невігласи. Та взагалі в усьому невігласи.
не тупи, з ким ти там усно офертився, і коли? Із охоронцем магазину? Дик, він біля камер схову не стоїть. Чи може з адміністратором магазину чи власником мережі? І шо, прямо отак у кожному магазині, де буваєш, не зайдеш у магазин, поки усно не проофертишся із самим його власником?
   
Re: основи і цінності фупа


9. фуп заохочує змістовний контент, який цікавий багатьом; тому флуд, образи, персональні зображення і відео, які не несуть суспільної цікавості і важливості не схвалюються

 персональні зображення і відео, які не несуть суспільної цікавості і важливості не схвалюються з понеділка по четвер включно

але якщо якась людина хоче розповісти про себе і чим вона займається фупчегам на вихідні і не зловживає цим такі теми цілком прийнятьні. Також доречні і вітаються гілки тематики Б&Ї у  :-T   
   
Re: основи і цінності фупа

фуп - це частина УП
Якщо фуп - це частина УП, чи це означає що форум має відстоювати інтереси зовнішнього управління і зокрема бізнесу фінансового афериста Сороса?
Наскільки глубоко тут можна критикувати зовнінє управління, соросят-грантожерів які всі як один працюють не в інтересах Україні, та ЛГБТ-збоченців? Наскільки глибоко тут можна викривати політпроекти власника УП Фіали? Чи можна кахати що Фіала представляє в Україні інтереси фінансового афериста Сороса?
   
Re: основи і цінності фупа

Чи зобов’язаний покупець залишати особисті речі в камері схову супермаркету?
не притягуй це за вуха до суперів. В суперах камери схову лише для того, щоб ти не тягав свої сумки по залу та не уривав руки, або не платив потім еа виході ща куплений товар в іншому місці, якщо виявиться, що він з однієї партії, і пропікала на нього рамка, а у тебе випадково на нього не зберігся чек. Зверни увагу: в суперах де стоять камери схову, ТУПО немає камер спостереження. Ти просто НЕ ЗМОЖЕШ довести в суді, що ти там щось залишав. Ферштейн?
   
Re: основи і цінності фупа

Якась кількість сохту та хвайлів , котрими керує хтось і котрі неможливо побачити на власні очі , без допомоги якоїсь кількості іншого сохту , створеного іще кимось і котре , усе разом , що сохт , що хвайли , можливе до використання та перегляду лише за наявності джерел живлення електричною енергією відповідного залізяччя .

Такшо - "впади долі юзьвірь і бий поклони і молись за здоров'ячко усіх дотичних до створення такої іграшки" .

У випадкові якшо "гратись кортить що несила втриматись" . ))
Те, що ти можеш бачиш власними очами, це теж завдяки опромінюванню електромагнитними хвилями певної довжини.
   
Re: основи і цінності фупа

Якщо фуп - це частина УП, чи це означає що форум має відстоювати інтереси зовнішнього управління і зокрема бізнесу фінансового афериста Сороса?
Наскільки глубоко тут можна критикувати зовнінє управління, соросят-грантожерів які всі як один працюють не в інтересах Україні, та ЛГБТ-збоченців? Наскільки глибоко тут можна викривати політпроекти власника УП Фіали? Чи можна кахати що Фіала представляє в Україні інтереси фінансового афериста Сороса?

шановний фупчегу із консервної бляшанки 

настільки глибоко наскільки це не протерічить правилам ФУП

нагадаю
Заборонені безпідставні негативні висловлювання на адресу УП (перечитай свій пост)
Заборонені приниження за національною, гендерною ознакою (читай свій пост)

ну і також ініші правила


Останнє редагування: 25 жовтня 2021 09:35:42 від Potato
   
Re: основи і цінності фупа

Просто не банили за викладання приватної інфи.
а за викладання СВОЄЇ інфи?
навіщо люди свідомо викладають свою інформацію в Інтернеті? а потім хникають, ой, мені роги в фотошопі домальловують і мою кухню дизайн обсирають.
   
Re: основи і цінності фупа

Заборонені приниження за національною, гендерною ознакою (читай свій пост)
У мене нічого в пості немає щодо приниження за національною та гендерною ознакою!
Можливо "соросята-грантожери" - це вважається національною ознакою?
Можна роз'яснити, може я щось не розумію?
   
Re: основи і цінності фупа

і після цього ти щось розмірковуєш про релігію і атеізм?
Тому що можу і тому що було з ким. Лексикон відповідно до реципієнта. Ось у Мирослави всі її тисячі повідомлень - площадна базарна лайка. навіщо витрачати на неї людське спілкування.
   
Re: основи і цінності фупа

ти хочеш, щоб я по одному твоєму посту
Так ти нічого не навела. Я навів. Ось зеленість як вона є - брудна брехня.
   
Re: основи і цінності фупа

А більше немає?
Так ти взагалі нічого не навела, тільки енкаведешна зелена брудна брехня.

Мирослава відверто сказала, що не буде доводити свою брехню, тепер ти.

Зелені нічого більше не вміють, як збрехати про інших, а потім нічого не доводити?
   
Re: основи і цінності фупа

з ким ти там усно офертився, і коли?
Прочитай вище посилання, роз'яснення на gov.ua, навіть зеленим має бути зрозумілим. Коли я поміщаю речі в камеру схову магазину, автоматично виникає договір між мною та магазином на зберігання моїх речей. Там же є текст.

Зелені катастрофічно тупі невігласи ще й страшенно агресивні у своєму невігластві.
   
Re: основи і цінності фупа

Ферштейн?
Я ферштейн. Я розуміюся на українськомовну законодавстві, зі мною згодна держава, будь-який юрист, будь-яка розумово повноцінна людина. Ти просто катастрофічно невігласна агресинва базарна хамка як і Мирослава.
   
Re: основи і цінності фупа

Я не збираюся ТБ щось доводити. Якщо я зараз почну сюди притягувати понівечені твоїми хрюками чужі цитати, то ти заїбеся їх рахувати, брехлива коричнева консистенціє.

Ніякий суд не буде розглядати оцю твою тупу херню, скільки б ти мені тут не стрибало межи очі, бо ти не доведеш нічим, що ти там щось залишав - там немає відеоспостереження. Це ти плутаєш із банківськими ячейками, в яких за зберігання твоїх цінностей ти сплачуєш комісійні. А в звичайних магазинах тебе просто нах пошлють і все. Не всі магазини видають квитанцію. В багатьох ти просто замикаєш комірку і носиш із собою ключа. Ти в суд предявиш ключа?

 :facepalm:  ти якщо тупуватий в юридичних питаннях, то хоча б не відсвічуй - зійдеш за розумного.
   
Re: основи і цінності фупа
abg

Я так і не зрозумів в чому полягають „ основи і цінності фупа“?    :shuffle:
   
Re: основи і цінності фупа

Я не збираюся ТБ щось доводити.
Ти нездатна. Ти вкрай розумово обмежена та хамовита.
   
Re: основи і цінності фупа

Ти нездатна. Ти вкрай розумово обмежена та хамовита.
Не тебе рассказывать про хамство .
SvitLana, cьогодні в 01:21

    рох рох рох куїк

Здохни, йобана свиня.
OlegK, cьогодні в 08:36

    рох рох рох куїк

Ти дебільна сука, твій батько диявол.
   
Re: основи і цінності фупа

Не тебе рассказывать про хамство .
То цитати Косташу. В тебе немає до нього претензій через подібний лексикон, значить, твої зауваження зараз лицемірство.
   
Re: основи і цінності фупа

То цитати Косташу. В тебе немає до нього претензій через подібний лексикон, значить, твої зауваження зараз лицемірство.
Текст от твоего ника, при чем твоя отсылка к Косташу ? Где вы беретесь особо одаренные из секты порохоботов . ВОпросы риторические, свободен .
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія