Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Питання по абонплаті на газ

ФЗВ: Питання по абонплаті на газ

про які суми йде мова?
для пересічного мешканця міської квартири в місяць?

Останнє редагування: 31 жовтня 2018 23:58:34 від pravda
   
Re: ФЗВ Питання по абонплаті на газ

Ніхто не знає?
   
Re: ФЗВ Питання по абонплаті на газ


 :gigi:
   
Re: ФЗВ Питання по абонплаті на газ

Показати зображення...
:gigi:

а який лічильник в звичайній квартирі?
   
Re: ФЗВ Питання по абонплаті на газ

ок у мене 1,6

не зрозумів



Київ це 80 чи 28.7 грн

що це за цифри?

Останнє редагування: 5 квітня 2017 11:46:02 від Potato
   
Re: ФЗВ Питання по абонплаті на газ

Показати зображення...

я так розумію в квартирах стоїть 1,6
   
Re: ФЗВ Питання по абонплаті на газ

G4
   
Re: ФЗВ Питання по абонплаті на газ

я так розумію в квартирах стоїть 1,6

В основному 2,5...
На ньому написано... 
   
Re: ФЗВ Питання по абонплаті на газ

я так розумію в квартирах стоїть 1,6
хрін,  в мене 10(
   
Re: ФЗВ Питання по абонплаті на газ

а в мене нема. абідно...
   
Re: ФЗВ Питання по абонплаті на газ

хрін,  в мене 10(

в квартирі?  ;o
   
Re: ФЗВ Питання по абонплаті на газ

в квартирі?  ;o
ну ніби такий,  опалення ж газове. Доволі великий. Як параметр називається?
   
Re: ФЗВ Питання по абонплаті на газ

так гривня абонпалата буде? Дві?
Скільки?


Для того, чтобы узнать свою абонплату, нужно подставить цифры в формулу:
тариф*1,2(НДС)*4(максимальная пропускная способность G2,5)*24 (часа)*(количество дней в месяце).

Давайте для примера рассчитаем абонплату для квартире в Одессе без газового счетчика в апреле. В следующем месяце 30 дней, тариф для 0,02212*1,2*4*24*30=76,45 грн. – 0,02212 грн*кубометр в час, а при отсутствии счетчика берется максимальная пропускная способность 4 кубометра в час.
   
Re: ФЗВ Питання по абонплаті на газ

В мене в квартирі нема...
   
Re: ФЗВ Питання по абонплаті на газ

абонплата залежно від виду лічильника -це бля якась охуєнна прихильники певної політсили логіка.
   
Re: ФЗВ Питання по абонплаті на газ

а в мене нема. абідно...

В мене в квартирі нема...

при отсутствии счетчика берется максимальная пропускная способность 4 кубометра в час.

На 1 людину...

Якщо троє, то 12 ...  :pleasantr: 

Останнє редагування: 5 квітня 2017 12:43:39 від DiDUS
   
Re: ФЗВ Питання по абонплаті на газ

Для того, чтобы узнать свою абонплату, нужно подставить цифры в формулу:
тариф*1,2(НДС)*4(максимальная пропускная способность G2,5)*24 (часа)*(количество дней в месяце).

Давайте для примера рассчитаем абонплату для квартире в Одессе без газового счетчика в апреле. В следующем месяце 30 дней, тариф для 0,02212*1,2*4*24*30=76,45 грн. – 0,02212 грн*кубометр в час, а при отсутствии счетчика берется максимальная пропускная способность 4 кубометра в час.

а якщо G 1,6?
   
Re: ФЗВ Питання по абонплаті на газ

Для того, чтобы узнать свою абонплату, нужно подставить цифры в формулу:
тариф*1,2(НДС)*4(максимальная пропускная способность G2,5)*24 (часа)*(количество дней в месяце).

Давайте для примера рассчитаем абонплату для квартире в Одессе без газового счетчика в апреле. В следующем месяце 30 дней, тариф для 0,02212*1,2*4*24*30=76,45 грн. – 0,02212 грн*кубометр в час, а при отсутствии счетчика берется максимальная пропускная способность 4 кубометра в час.

Якщо нема лічильника, то в квартирі переважно лише газова плитка.
4 * 24 * 31 = 2976 кубів в місяць... Та та плитка розплавиться на хрен...
   
Re: ФЗВ Питання по абонплаті на газ

а якщо G 1,6?

Тебе в гуглі забанили? Чи негоден порахувати?
 :fool:
   
Re: ФЗВ Питання по абонплаті на газ

абонплата залежно від виду лічильника -це бля якась охуєнна прихильники певної політсили логіка.

Це як в совіцьки часи був податок на яйця...  :pooh_lol:
   
Re: ФЗВ Питання по абонплаті на газ
Agh

а якщо G 1,6?
https://104.ua/ua/gas-and-money/id/jak-rozrahuvati-abonplatu-23078
   
Re: ФЗВ Питання по абонплаті на газ

А нє,  соррі,  то я поплутав з qmax. То воно 10
   
Re: ФЗВ Питання по абонплаті на газ

https://104.ua/ua/gas-and-money/id/jak-rozrahuvati-abonplatu-23078

о! дякую!

тільки неясно який Qmax для 1,6

Останнє редагування: 5 квітня 2017 12:21:22 від Potato
   
Re: ФЗВ Питання по абонплаті на газ

Цікавить інше - а з якого дива в Києві майже у два рази менша абонплата? Ну і повторюсь - мудаки дочекались кінця опалення,  і тоді поміняли схему. Так би зимою була суттєва економія.
   
Re: ФЗВ Питання по абонплаті на газ

Все знайшов Qmax для 1,6 2,5

тобто я буду платити 28,7 по формулі

за газ буду платити мешне на якусь суму

на яку? якщо витрачаю в середньому 6 кубів в місяць?



Останнє редагування: 5 квітня 2017 12:28:39 від Potato
   
Re: ФЗВ Питання по абонплаті на газ

Цікавить інше - а з якого дива в Києві майже у два рази менша абонплата? Ну і повторюсь - мудаки дочекались кінця опалення,  і тоді поміняли схему. Так би зимою була суттєва економія.

в приницпі питома вага мереж в великому місті нижча ніж в невеликому особливо з приватною забудовою
   
Re: ФЗВ Питання по абонплаті на газ

при отсутствии счетчика берется максимальная пропускная способность 4 кубометра в час.

На 1 людину...

Якщо троє, то 12 ...  :pleasantr: 

Точніше...

Если у вас стоит газовый счетчик, то заплатите по его показателям.

Если счетчика нет, то придется платить по нормам потребления, которые рассчитываются по количеству прописанных в квартире человек. Для квартир с плитами - 4,4 кубометра на человека. Причем в дни когда у вас отключена горячая вода начинает работать тариф "при отсутствии горячего водоснабжения" - 7,1 кубометра на человека в месяц.
А при наличии плиты и газового водонагревателя - 14 кубометров в месяц на человека.
   
Re: ФЗВ Питання по абонплаті на газ

Эта Вовчачья затея ударяет по самым малообеспеченым и только потому , что у нас в стране не выпускают счетчиков , где написано меньше G 1,6 . Они должны буждут платить Фирташу за просто так, за то, что на счетчике написано G 1,6  и выше при том , что пользователи ни G 1,6, ни G 6 не собирались и не собираются их использовать на полную мощность. А если вдруг соберутся, то это им счетчик и посчитает.

Критерий лейбы на счетчике совершенно дебильный и бандитский. Абонплата должна устанавливаться не по лейбе, а по фактическому потреблению однокомнатной квартиры с плитой (самый низкий), тогда это не приведет к  повышению цены за счет дебильной лейбы. Вопрос Вовчаре , а где счетчики G 0,5 для тех  кто потребляет 15 кубов в месяц, если ты избрал этот совершенно дебильный критерий? За что они должны платить?

Останнє редагування: 5 квітня 2017 12:59:50 від Южанин
   
Re: ФЗВ Питання по абонплаті на газ

Эта Вовчачья затея ударяет по самым малообеспеченым и только потому , что у нас в стране не выпускают счетчиков , где написано меньше G 1,6 . Они должны буждут платить Фирташу за просто так, за то, что на счетчике написано G 1,6  и выше при том , что пользователи ни G 1,6, ни G 6 не собирались и не собираются их использовать на полную мощность. А если вдруг соберутся, то это им счетчик и посчитает.

Критерий мейбы на счетчике совершенно дебильный и бандитский. Абонплата должна устанавливаться не по лейбе, а по фактическому потреблению однокомнатной квартиры с плитой (самый низкий), тогда это не приведет к  повышению цены за счет дебильной лейбы. Вопрос Вовчаре , а где счетчики G 0,1 для тех  кто потребляет 15 кубов в месяц, если ты избрал этот совершенно дебильный критерий? За что они должны платить?

ну для мене з врохування зменшення ціни на газ мої витрати збільшаться десь на гривень 15-20 в місяць по моїх підрахунках

Останнє редагування: 5 квітня 2017 12:55:51 від Potato
   
Re: ФЗВ Питання по абонплаті на газ

Все знайшов Qmax для 1,6 2,5

тобто я буду платити 28,7 по формулі

за газ буду платити мешне на якусь суму

на яку? якщо витрачаю в середньому 6 кубів в місяць?
сравни 6*7 и 6*5+28.7 єто с наименьшим счетчиком и для киева с наименьшей абонплатой и то на 17 грн больше.
   
Re: ФЗВ Питання по абонплаті на газ

сравни 6*7 и 6*5+28.7 єто с наименьшим счетчиком и для киева с наименьшей абонплатой и то на 17 грн больше.

так десь виходить на 15-20 гривень більше по місяцю буде

   
Re: ФЗВ Питання по абонплаті на газ

А як на заході рахується? Невже також по пропускній здатності лічильника? Це дійсно доволі дебільний метод
   
Re: ФЗВ Питання по абонплаті на газ

Капєйкі.. Опаньки. А я про що писав в першому пості?
Стратегія, бля педросмока...

стратегія така що треба воювати за створення реального ринку газу
за ради цього треба блокувати трибуну

і мережі звичайно має обслуговувати незалежні державні компанії
не ті які реалізують через мережу газ 
   
Re: ФЗВ Питання по абонплаті на газ

Мда. В мене зрівняється зі старим методом десь лише при 1500 грн за місяць,  тобто так,  як зимою. В результаті,  цілий рік доплачувати,  а зимою в ноль. Та ну нафіг.
   
Re: ФЗВ Питання по абонплаті на газ

стратегія така що треба воювати за створення реального ринку газу
за ради цього треба блокувати трибуну

і мережі звичайно має обслуговувати незалежні державні компанії
не ті які реалізують через мережу газ 
мак сама концепція правильна,  але методика розрахунку ідіотська. По факту,  абонплата значно вища,  ніж в середньому платилось за доставку у складі тарифу раніше. От в чому фішка.
   
Re: ФЗВ Питання по абонплаті на газ

Про що можна в тебе питати? Я наперед знаю усі твої відповіді. Ти радіоточка. Питання одне: платна чи за інтерес?

ну то який сенс коментувати пости радіотички?
тобі нема чим зайнятись?
   
Re: ФЗВ Питання по абонплаті на газ

А як на заході рахується? Невже також по пропускній здатності лічильника? Це дійсно доволі дебільний метод

із 19 крраїн ЄС, в яких запроваджена абонплата,
лише в Нідерландах рахують по пропускній здатності лічильника.
Ротердам-с :gigi:
   
Re: ФЗВ Питання по абонплаті на газ

ну то який сенс коментувати пости радіотички?
тобі нема чим зайнятись?

З інтересу. Цікаво вияснити наскільки людина може бути падлом. Де межа...
   
Re: ФЗВ Питання по абонплаті на газ

Якраз злочинна влада тут ні до чого, хіба шо Пєтін викормиш Вовк із НКРЕКП, якого Фірташ, мабуть,  підкормити обіцяв. От, читайте http://www.radiosvoboda.org/a/news/28411521.html
   
Re: ФЗВ Питання по абонплаті на газ

а решта як?

по фактичному споживанню.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія