Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

кажуть кацапи почали наступати під херсоном
   
Діпстейт карту малюють звичайні люди на основі відкритих джерел (фупу в тому числі). А реальна ситуація може відрізнятись.
Согласен. В спорных зонах на Дипстейте могут быть неточности.
Но Благодатнее к таким зонам не относится.
Оно под орками. Так что атака самих себя - это тупо пропаганда, чтобы потом заявить, мол ослобонили.
https://deepstatemap.live/?fbclid=IwAR2QSqy8M8mvyP4Dxc2_zMZjc3p167-t6f19q9NXQ3Y_oBwsCX_4bLHZmaQ#11.25/47.0393/32.5511
   
Так они и на Донбассе хрен откроются все. В Северодонецке было 20 школ, готовятся к открытию 4. Работать готовы 130 учителей. В обычной школе на 600-700 человек примерно их 50-60. Остальные либо на подконтрольной территории, либо на оккупированной, но работать на орков не планируют. Насколько я знаю, все директора школ выехали из Севера (один под вопросом).
 Дистанционное обучение-реальный выход из ситуации. Из сельских школ оккупированных территорий выезжает по несколько учителей и восстанавливают школы в экзыле, подтягивают других учителей, детей. Готовы работать во вторую смену, если орки будут вынуждать родителей отправлять детей в оркошколы.
я имела в виду 14-ый год. Поддержка деньгами с Украины не сработала совсем.
За 8 лет выросло уже новое поколение в Севере которое пишет на заборах птн пнх
   
я имела в виду 14-ый год. Поддержка деньгами с Украины не сработала совсем.
За 8 лет выросло уже новое поколение в Севере которое пишет на заборах птн пнх

Думаєш що вони через гроші?

Може бути, бо росіяни пропонують менше, не факт що утримаються і потім відповідай перед законом України.
   
Украинские разведчики владеют информацией, что в Херсоне россияне заминировали жизненно важные коммуникации, среди которых газоснабжение, электроснабжение и водоснабжение, - представитель пресс-службы ГУР МО Андрей Юсов.

Военные отмечают, что это стратегия террора и выжженной земли, к которой готовятся россияне, перед неизбежным контрнаступлением украинских сил на юге.

"Эта стратегия не сработает, но тем не менее, вот в уме больной диктатуры видим такие вещи", - заявил Юсов.
   
Украинские разведчики владеют информацией, что в Херсоне россияне заминировали жизненно важные коммуникации, среди которых газоснабжение, электроснабжение и водоснабжение, - представитель пресс-службы ГУР МО Андрей Юсов..

В маріку це було перше, що знищували кацапи
   
Согласен. В спорных зонах на Дипстейте могут быть неточности.
Но Благодатнее к таким зонам не относится.
Оно под орками. Так что атака самих себя - это тупо пропаганда, чтобы потом заявить, мол ослобонили.
https://deepstatemap.live/?fbclid=IwAR2QSqy8M8mvyP4Dxc2_zMZjc3p167-t6f19q9NXQ3Y_oBwsCX_4bLHZmaQ#11.25/47.0393/32.5511

На карті (оновлена 2 дні тому) Благодатне не окуповане.
https://militaryland.net/ukraine/deployment-map/

на цій карті теж під нашим контролем, хоча рух від Снігурівки в напрямку Новопетрівки відбувся пару днів тому.https://liveuamap.com/?zoom=12&ll=47.025018779628326,32.644569390686236
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

маскальня продовжує зачищати сліди геноциду

https://nypost.com/2022/08/06/russian-troops-burning-dead-ukrainians-in-mobile-incinerators/

"Russian troops in Ukraine are using mobile incinerators to burn the remains of Ukrainians killed in the months-long conflict, according to a report.

British war correspondent David Patrikarakos reported Saturday that Russian troops in occupied Kherson are using the incinerators, which burn “night and day,” in an attempt to hide mass civilian casualties.

khuilo's paranoid soldiers are burning the corpses of Ukrainian citizens tortured and murdered on suspicion of helping the resistance,” wrote Patrikarakos in a report for the Daily Mail.

“The incinerators fill Kherson with the reek of charred flesh,” he continued. “There is no mistaking the smell and it adds to the pervasive sense of horror in the Black Sea port. It’s a living hell.”

According to the reporter, Putin’s soldiers are trying to eliminate mass graves because they “leave behind evidence of war crimes. By burning the bodies, they destroy the evidence.”

In addition to the bodies of Ukrainian civilians and soldiers, Patrikarakos said that Russian troops are also burning the remains of their comrades who die in battle or are killed by bands of marauding youths who target the Russians, many of them drunk, with knives."
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Жданов каже що кацапи на ЗАЕС зменшують мощностя і будуть її підключати в енергосистему рф. Хто там казав що це неможливо?

 Не було таких хто казав, що не можливо. Говорили, що всю потужність станції із існуючою системою ЛЕП перенаправити не можливо. Самі подумайте, що це саме так, це не важко. Немає такої лінії на Крим, щоб одночасно пропускала 6 ГВт е/е за 1 год.
   
Не було таких, хто казав, що не можливо. Говорили, що всю потужність станції із існуючою системою ЛЕП перенаправити не можливо. Самі подумайте, що це саме так, це не важко. Немає такої лінії на Крим, щоб одночасно пропускала 6 ГВт е/е за 1 год.

Можливо на мінімуму роботі станції
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Можливо на мінімуму роботі станції

 Можливо скільки ГВт е/е за 1 год.???
   
Можливо скільки ГВт е/е за 1 год.???

0.6
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

0.6

 Із вами немає про що говорити, бо ви не зрозуміли елементарного із того, що я написав вище. Написав вище чітко і зрозуміло.
   
Із вами немає про що говорити, бо ви не зрозуміли елементарного із того, що я написав вище. Написав вище чітко і зрозуміло.

0.6 ГВт

Що тут не зрозуміло?
   
Із вами немає про що говорити, бо ви не зрозуміли елементарного із того, що я написав вище. Написав вище чітко і зрозуміло.

Вт це Джоулі за годину.

Пиши або Вт  або джоулів за годину

Вт за годину не буває
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Вот строють якусь підстанцію. Це ціль для хаймарсів має бути. Не допустити крадіжки ее.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Вт це Джоулі за годину.

Пиши або Вт  або джоулів за годину

Вт за годину не буває

 Я Вт і не писав.
   
Я Вт і не писав.

Ага ти написав Вт за 1годину
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Ага ти написав Вт за 1годину

 Це капець, я писав ГВт.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Це капець, я писав ГВт.
:facepalm1:
   
На ДипСтейт Ольговка на захід від Вичокопіллю знов окупована. Хоча, вона була звільнена "лише" на цій карті
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Жданов каже що кацапи на ЗАЕС зменшують мощностя і будуть її підключати в енергосистему рф. Хто там казав що це неможливо?

І що той Жданофф? Ми на тій неділі обговорювали, що 3 ЛЕП на Крим відновлено. Дві 330 кВ і одна 220 кВ
   
А що там у нас за тактичний бомбардувальник в зведені ЗСУ?
   
Це капець, я писав ГВт.
:rotate:
   
Вт це Джоулі за годину.

Пиши або Вт  або джоулів за годину

Вт за годину не буває
Ватт это мощность или количество работы(энергии) за 1 секунду Е=P*t. 1Вт за 1секунду 1Дж  1кВт*час= 3 600 000 Дж . То есть если производится энергия с мощностью 1гВт то за час выработается энергии 1гВт*час.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)
akv

А що там у нас за тактичний бомбардувальник в зведені ЗСУ?

СУ-24
   
Енергодар
   
Енергодарhttps://t.me/truexanewsua/56454

Капець...
Між пострілом і прильотом відстань десь 1-2км
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

В Херсоне в центре - поквартирный обход. Иногда, сопровождается обыском.
Что хотят - в целом неясно. Возможно, "перепись электората"
   
В Херсоне в центре - поквартирный обход. Иногда, сопровождается обыском.
Что хотят - в целом неясно. Возможно, "перепись электората"
перепись "мобресурса"  :idea:
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

перепись "мобресурса"  :idea:
Там большинство молоденькие, от +70 годиков
   
Там большинство молоденькие, от +70 годиков
"это не повод не отдать долг новой Родине"  :pioneer:
Ну і ВСУ на них боєкомплект витратить, якась користь кацапам буде  :-)o
   
https://t.me/hueviyherson/23562Показати зображення...

Гиркин пишет о наступление на благодатное и в районе снигуревки
   
https://t.me/printerfort/1887
200 метров примерно. Можно ебнуть если что
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Гиркин пишет о наступление на благодатное и в районе снигуревки
он
"Сведения о продвижении в районе с.Благодатное не подтвердились"
   
он
"Сведения о продвижении в районе с.Благодатное не подтвердились"

генштаб заявил что заставили их отойти
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 4 гостей
 
Повна версія