Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кличко vs. Джошуа Вже скоро!

Re: Кличко vs. Джошуа Вже скоро!

У Кличко постоянно проблема, когда человек в нокдауне не добивать, вот результат.
   
Re: Кличко vs. Джошуа Вже скоро!

не знаю...думаю кілька мільйонів баксів він за цей поєдинок заробив...
Так  отож.
Схоже, що головне було заробляти гроші.
І вимушено потрібно було битись.
   
Re: Кличко vs. Джошуа Вже скоро!

до чого тут "нігер"?

бо в них інша психологія
інше сприйняття

Даглас встав, і цей встав
   
Re: Кличко vs. Джошуа Вже скоро!

20 лет братья Кличко доминировали.. всему приходит конец..

 Льюис с тобою не согласен
   
Re: Кличко vs. Джошуа Вже скоро!

Я не о том. Кличко старший был хорошим боксером но не топовым. И тренировал его до последнего боя немчик. А младший работал с Стюардом.

Сам Веталя говорил что Володя класснее и талантливее его.

Тем не менее - епта я в школе был когда услышал про братьев Кличко. Эра...
Так і сам Віталій неодноразово говорив, що Вова талановитіший за нього, різкіший, швидший.
Але  мені особисто більше подобався старший Кличко. Нестандартний і вольовий.
   
Re: Кличко vs. Джошуа Вже скоро!

Молодець Володя, пристойно закінчив, Слава козакам ! [ua]
   
Re: Кличко vs. Джошуа Вже скоро!

У Кличко постоянно проблема, когда человек в нокдауне не добивать, вот результат.

Я помню проблему когда они разных клоунов в первом раунде ложили, и народ свистел что все быстро кончилось.
   
Re: Кличко vs. Джошуа Вже скоро!

Напівочукувана напівганебщина
   
Re: Кличко vs. Джошуа Вже скоро!

Так і сам Віталій неодноразово говорив, що Вова талановитіший за нього, різкіший, швидший.
Але для мені особисто більше подобався старший Кличко. Нестандартний і вольовий.
+1. У старшего было то чего не хватало младшему  - срасть и авантюризм. Тот лез в зарубы. Бой с Льюисом запомню навсегда. когда остановили - мне выть хотелось от обиды. Я думаю он таки бы уложил Леню.
   
Re: Кличко vs. Джошуа Вже скоро!

Це професійний бокс. Там заробляють гроші.

Чтобы поиметь Паркинсон в старости? Всех денег не заработаешь, и всему своё время.

Помню, как великая когда-то Плисецкая выходила в своих последних спектаклях - просто ходила по сцене, а молодые мальчики таскали её на руках и ставили в разные углы в красивые балетные позы. До сих пор не понимаю, зачем оно ей надо было.

Или Любовь Орлова, которая в 70 лет решила сыграть двадцатилетнюю разведчицу - фильм даже постеснялись выпустить в прокат...

 Название фильма «Скворец и лира» в кулуарах студии называли «Склероз и климакс».
   
Re: Кличко vs. Джошуа Вже скоро!

Потому что только мозгами в боксе не выиграешь. Страсть нужна как у Тайсона или Али. А Кличко выигрывал всегда профессорски. В зарубы никогда не ввязывался.

я про те саме, в нього немає, й ніколи не було бойового трансу "battle trans"
а в Джошуа таки є
   
Re: Кличко vs. Джошуа Вже скоро!

не знаю...думаю кілька мільйонів баксів він за цей поєдинок заробив...

если не все  10
   
Re: Кличко vs. Джошуа Вже скоро!

Чтобы поиметь Паркинсон в старости? Всех денег не заработаешь, и всему своё время.

Помню, как великая когда-то Плисецкая выходила в своих последних спектаклях - просто ходила по сцене, а молодые мальчики таскали её на руках и ставили в разные углы в красивые балетные позы. До сих пор не понимаю, зачем оно ей надо было.

Или Любовь Орлова, которая в 70 лет решила сыграть двадцатилетнюю разведчицу - фильм даже постеснялись выпустить в прокат...

 Название фильма «Скворец и лира» в кулуарах студии называли «Склероз и климакс».
Від "Паркінсона в старості" людина, яка провела стільки боїв в профі, а серед них були і дуже важкі поразки, і так не застрахована.
А так будуть гроші на покоївок :)
   
Re: Кличко vs. Джошуа Вже скоро!

если не все  10

8
   
Re: Кличко vs. Джошуа Вже скоро!

если не все  10

поляки казали по 30 кожному по контракту за бій, скільки потім дістає переможець хз
   
Re: Кличко vs. Джошуа Вже скоро!

+1. У старшего было то чего не хватало младшему  - срасть и авантюризм. Тот лез в зарубы. Бой с Льюисом запомню навсегда. когда остановили - мне выть хотелось от обиды. Я думаю он таки бы уложил Леню.

(tu)

пристратсть та натхнення, а ще похуістичний  кураж якмй научно називається "battle trans"


Останнє редагування: 30 квітня 2017 01:12:46 від gryanik
   
Re: Кличко vs. Джошуа Вже скоро!

Володя нашо тобі то RTL... які ше ТРИ поєдинка...
перші два з 5-ти по контракту програні... пора задуматися

По бою
Виглядав супер, навіть після пропущеного в 5-му...
Реально, ну чому про Кличків хочеться говорити, як про великих бійців після програних поєдинків(((
Це в нас якась карма? Віталька після Ленокса здобув величезну повагу, а Володимир впевнений багато плетунів лише про джеб і клінчі згадували перед боєм
Ех.
Жаль, не наше свято, Володі велика подяка і повага.
   
Re: Кличко vs. Джошуа Вже скоро!

поляки казали по 30 кожному по контракту за бій, скільки потім дістає переможець хз
ого.. ;o
   
Re: Кличко vs. Джошуа Вже скоро!

если не все  10
13 за бій і біля 8 - % за тв
але ж він не за гроші виходив, а за перемогою
шкода що трошки не дотягнув
   
Re: Кличко vs. Джошуа Вже скоро!

У крайних двух боев Володи был единственный смысл... более 20 Лямов зелени.. и то хорошо.. прощай, чемпион.. следующий кусок жизни будет не менее интересным..)
   
Re: Кличко vs. Джошуа Вже скоро!

а шо там кацапы -сильно радовались проиграшу Володи?(там говорят показывали этот бой)....
кто на кацп тв смотрел
   
Re: Кличко vs. Джошуа Вже скоро!

ого.. ;o

це вони здається в злотих сказали, але якщо перевести в $ то десь 8 виходить...
   
Re: Кличко vs. Джошуа Вже скоро!

13 за бій і біля 8 - % за тв
але ж він не за гроші виходив, а за перемогою
шкода що трошки не дотягнув
та то понятно..
   
Re: Кличко vs. Джошуа Вже скоро!

Тільки що на Інтері мужик з бородою висловив те, про що я думав. Володя прожив тільки пів життя, попереду десятки років в які потрібно виховати дітей  і побавитися з внуками і дай йому бог здоров'я побачити правнуків. Тому ну його нах той  бокс, здоров'я понад усе. В житті є багато чим зайнятися, тим більше маючи фінансові можливості.
   
Re: Кличко vs. Джошуа Вже скоро!

шкода що дочасно програв, було би менш прикро якщо б по очках, якось не дуже приємно його лежачим на рингу бачити...
   
Re: Кличко vs. Джошуа Вже скоро!


 (tu)
   
Re: Кличко vs. Джошуа Вже скоро!

не умеет Вова драться в ближнем бою, так что все предсказуемо
   
Re: Кличко vs. Джошуа Вже скоро!

а шо там кацапы -сильно радовались проиграшу Володи?(там говорят показывали этот бой)....
кто на кацп тв смотрел
Не,нормально все. Никаких танцев,наоборот
   
Re: Кличко vs. Джошуа Вже скоро!

Тільки що на Інтері мужик з бородою висловив те, про що я думав. Володя прожив тільки пів життя, попереду десятки років в які потрібно виховати дітей  і побавитися з внуками і дай йому бог здоров'я побачити правнуків. Тому ну його нах той  бокс, здоров'я понад усе. В житті є багато чим зайнятися, тим більше маючи фінансові можливості.
Это Беленький еврейский кацап..журналист специализирующийся на боксе...и очень хороший друг семьи Кличко.....
   
Re: Кличко vs. Джошуа Вже скоро!

Не,нормально все. Никаких танцев,наоборот
даже удивительно.
   
Re: Кличко vs. Джошуа Вже скоро!

шкода що дочасно програв, було би менш прикро якщо б по очках, якось не дуже приємно його лежачим на рингу бачити...

Тю. Мужик повинен саме ось так вигравати і програвати. Всі ті очки до жопи. Битви з часом усі програють. І я поважаю тих боксерів, що покидають ринг саме ось так - лежачи на підлозі. Це значить, що боєць був на рингу до самого кінця. Альфа і Омега, так би мовити.
   
Re: Кличко vs. Джошуа Вже скоро!

Ви вважаєте, що сйоб в режимі недосказаності, як зробив Льюїс - це красиво?
   
Re: Кличко vs. Джошуа Вже скоро!
Svitlana Bykova

Показати зображення...
(tu)
:super:  [ua]
хочу подивитись, хто переплюне
   
Re: Кличко vs. Джошуа Вже скоро!

не умеет Вова драться в ближнем бою, так что все предсказуемо

Шо там було передбачуваним?
Якшо би Вова першим попав він би виграв достроково, але він попав ДРУГИМ і нажаль в той момент тупо не було сил добити...
так сумно було дивитися ті моменти, коли Джошуа пропускав все... а у Кличка руки тупо не піднімались..
Попав би він в нього першим... або хоч через один два раунди, коли сам вже був більш-менш відійшов була би перемога

Як взагалі можна сказати, шо то було прогнозовано...
   
Re: Кличко vs. Джошуа Вже скоро!

Ви вважаєте, що сйоб в режимі недосказаності, як зробив Льюїс - це красиво?
кстати да...
всегда осадок был..
шо люис тупо свалил с ринга ...
   
Re: Кличко vs. Джошуа Вже скоро!

Короче, мені абсолютно не соромно за Вована. В тому числі і за останні програші. Він покидає ринг дуже і дуже достойно, програвши битву з часом.
   
Re: Кличко vs. Джошуа Вже скоро!

це вони здається в злотих сказали, але якщо перевести в $ то десь 8 виходить...
в злотых 100 миллионов, дели на 4 плюс всякая мелочь.
   
Re: Кличко vs. Джошуа Вже скоро!

Якшо би Вова першим попав він би виграв достроково, але він попав ДРУГИМ і нажаль в той момент тупо не було сил добити...
так сумно було дивитися ті моменти, коли Джошуа пропускав все... а у Кличка руки тупо не піднімались..

Це і є ключовий момент. Кличко просто постарів... Ми всі старіємо...
   
Re: Кличко vs. Джошуа Вже скоро!

+1. У старшего было то чего не хватало младшему  - срасть и авантюризм. Тот лез в зарубы. Бой с Льюисом запомню навсегда. когда остановили - мне выть хотелось от обиды. Я думаю он таки бы уложил Леню.
Да ладно. Виталик молодец, конечно, и бой войдет в историю как пример стойкости, но  не более.  Льюис его деклассировал. Кличко выдал только второй раунд и пару контратак на адреналине, когда был весь в крови.
   
Re: Кличко vs. Джошуа Вже скоро!

Ви вважаєте, що сйоб в режимі недосказаності, як зробив Льюїс - це красиво?
Льюїс все всім довів. Коли захотів тоді і пішов.
Володимир відчував, що ще щось зможе показати, тому і бився.

Засуджувати одного чи іншого - марна справа. В кожного свій метод визначення, коли вже "пора"

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія