Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Дуже прошу про допомогу в придбанні житла біженцям з Бахмуту.

Фітнес на шару. Якщо пилка нормально заточена - все ок.

Ой, пані Моллі, ой.  Сушняк можна брати скільки завгодно, крім того не кожен лісник дійде до вашої хати.
та ну его в баню такой фитнес, купили тут бензопилу и колун, хреново что ими не умею пользоваться. Не хватает у меня силы колуном дрова рубать(

сушняка мне хватает от фруктовых деревьев, в основном на растопку. Моя грубка тот сушняк сжигает на раз, ей дуб и граб нужен чтобы тепло было в хате
   
а з семиметровим стовбуром на тачці далеко не втічеш
хехе

штрафуют тех кто так вывозит, но мужики на фире дрова потихоньку пилят в лесу
   
але майже кожен лісник дійде до тебе в лісі

а з семиметровим стовбуром на тачці далеко не втічеш
Пані Моллі, повірте. Біля зони лісники не ходять. Крім того, якщо до ліса 50 метрів, то поки лісник спить можна не тіко сушняк привезти, а й пару жердок.  Встав о 5 і вуаля.
   
Пані Моллі, повірте. Біля зони лісники не ходять. Крім того, якщо до ліса 50 метрів, то поки лісник спить можна не тіко сушняк привезти, а й пару жердок.  Встав о 5 і вуаля.
та я верю, просто не представляю себя с бревном на горбу идущей из леса
   
та ну его в баню такой фитнес, купили тут бензопилу и колун, хреново что ими не умею пользоваться. Не хватает у меня силы колуном дрова рубать(

сушняка мне хватает от фруктовых деревьев, в основном на растопку. Моя грубка тот сушняк сжигает на раз, ей дуб и граб нужен чтобы тепло было в хате
найкраще то казахське вугілля, я їм топив на дачі, горить довгим полум'ям, димить десь з півгодини як загрузив півведра, горить години 4, не спікається, зола як порох.

Але 12 тищ зараз тонна, дровами дешевше, хоч і не так зручно.
   
Не хватает у меня силы колуном дрова рубать(

то просто колун треба нормальний, а не совдепівський

https://e-1.com.ua/topor-kolun-so-smeshhenny-m-czentrom-tyazhesti-truper-tj-lah_22821




   
та я верю, просто не представляю себя с бревном на горбу идущей из леса

https://epicentrk.ua/upload/mf/76b/kuzov-metal.jpg
   
https://epicentrk.ua/upload/mf/76b/kuzov-metal.jpg
пан Хома, я маю тачку. но она увы сама не ездит( таскали с соседкой пшеницу на ней, я потом 2 дня в себя приходила. Так это двор соседний.

А вы меня хотите в лес за бревнами отправить :(
   
А вы меня хотите в лес за бревнами отправить
Я про здорових чоловіків.
   
Отже, жила хата - 50к грн. 25 сотих. Колодязь і погреб є.

Зняти - за копійки.
   
ти шо йобнутий ?

при чому тут родичі ?

йди спати, опудало

шось ти синяк трохи розпоясався занадто.
   
та я верю, просто не представляю себя с бревном на горбу идущей из леса

запросто.


   
Дуже дякую за цікавість цією темою користувачів  ФУПу. Щира подяка усім за поради.
   
не знаю, як у вас з фінансами, Канів місто, Черкаська обл. Тихе місто на Дніпрі, Канівська ГЕС, в Канівському районі можна знайти багато хат у селах, але роботи , окрім на орендаторів землі, там нема. Ось, наприклад, село Степанці, десь кілометрів 10 від Канева хата за 5 500 $
У селі Мартинівка, Канівського району хата за 4000 гривен
У самому місці Каневі роботу можна знайти, хоча й важко у цей час.
однокімнатна Квартира
   
Дуже дякую за цікавість цією темою користувачів  ФУПу. Щира подяка усім за поради.
Так порад і не було майже.
шо я б порадив.

Село не повинно мати ЖД чи будь-які виробництва і щоб розташоване далеко від траси.
Хата якщо стара, обов'язково перевірити щоб не було колодязної кладки, після війни полюбляли таке будувати.

Дешево утеплити хату з колодязною кладкою неможливо.

Добре якщо поряд буде якесь водосховище, завжди можно наловити сіткою достатньо риби щоб не здохнути від голоду, навіть якщо нема човна.


Обов'язкова треба щоб була криниця, бо звідти можна дістати воду без електрики.
Дуже добре як є літня кухня з піччю і варочною поверхнею, як її немає треба зробити, бо це дозволить готувати їжу не на вогні і в більш-менш придатних до життя умовах.

Утеплити хату пенопластом здатен будь хто, це просто, дешево утеплити горище можно насипавши 40 см пінопластової крошки.

Як хата стара і дах трохи протікає дешево можно підшити його вітробар'єром який випустити назовні.



Останнє редагування: 5 серпня 2022 21:14:20 від exe_zp
   
не знаю, як у вас з фінансами, Канів місто, Черкаська обл. Тихе місто на Дніпрі, Канівська ГЕС, в Канівському районі можна знайти багато хат у селах, але роботи , окрім на орендаторів землі, там нема. Ось, наприклад, село Степанці, десь кілометрів 10 від Канева хата за 5 500 $
У селі Мартинівка, Канівського району хата за 4000 гривен
У самому місці Каневі роботу можна знайти, хоча й важко у цей час.
однокімнатна Квартира

Дуже дякую за допомогу.
   
Дуже дякую за допомогу.

Шановний, будь ласка напишіть про висновки та результат  по цій темі. Я почі тала  - то важка справа жити в селі. Особливо якщо жив в місті. Я приміряю ситуацію на себе - капець! Прокляті москалі , щоб вони повиздихали!
Напишіть що вийшло.
Бажаю вам успіху!
   
Особливо якщо жив в місті
Ото городські ледачі, факт. Тєлік їм давай, сплять до 10 і город не сапаний
   
шось ти синяк трохи розпоясався занадто.

йди нахуй, єбанатне
   
запросто.


це теж ти :)))
   
а сейчас реестры нотариусов уже открыты? можно куплю-продажу оформлять?
   
Бедров, гляньте приват.
   
Ото городські ледачі, факт. Тєлік їм давай, сплять до 10 і город не сапаний

Пане, Хома:), я реально дивлюся на сітуацію. Мені 60, маю на руках 2 коток + 2 тхориків ( це мого сина) . В сели треба мати або гроші щоб сплатити за чоловічу роботу або мати хлопців в родині.
Землю цапати я вмію, маю приватний будинок та 3 сотні городу. То я розумію яка велика робота 15 соток обробити !
   
Землю цапати я вмію, маю приватний будинок та 3 сотні городу. То я розумію яка велика робота 15 соток обробити !
Коли мої дід і баба були живі, ми обробляли сумарно сотих 75. Десь 40 сотих сіножать, інше - картопля/жито/ячмінь. І біля хати город звичайно з помідорами.
Так шо 15 сотих то так, розім'ятись.
   
Пане, Хома:), я реально дивлюся на сітуацію. Мені 60, маю на руках 2 коток + 2 тхориків ( це мого сина) . В сели треба мати або гроші щоб сплатити за чоловічу роботу або мати хлопців в родині.
Землю цапати я вмію, маю приватний будинок та 3 сотні городу. То я розумію яка велика робота 15 соток обробити !
3 сотки то ниочем, в мене 12 соток бараболя + все інше
   
Коли мої дід і баба були живі, ми обробляли сумарно сотих 75. Десь 40 сотих сіножать, інше - картопля/жито/ячмінь. І біля хати город звичайно з помідорами.
Так шо 15 сотих то так, розім'ятись.

 :lol:

Вручну.
Ага
   
То скілько вас було в родині? У моеї бабусі було 2,5 га землі біля будинку. З  бабусею жила молодша дочка з родиною. Хлопців було 4, дівчат 6 ще ми бувало допомагали. Гарно було гуртом працювати! Хлопці з дядьком ще косити іздили.
   
:lol:

Вручну.
Ага
Орали конем, звичайно. Все інше - агро фітнес усією родиною.
   
Доброго вечора усім мирним мешканцям ФУПУ. Маю потребу у придбанні житла для постійного проживання. Маю невеликий бюджет. В мене невелика сім'я, но потрібна робота для сина. Можливо у кого е будиночок в селі, а можливо й на околиці міста в областях центральної й західної України.
З OLX я знайомий. Можливо, що е будинки, котрі не викладають на OLX. До останнього моменту сподівався у більш сприятливому перебігу обставин.
Я вам очень сочувствую но прошу сделать маленькую ремарку. Маленький бюджет понятие растяжимое. У кого суп жидкий у кого брилианты мелкие.
Пишите правильно например у меня есть 5к 10 к президентов.
А может для вас маленький это 200к
   
:lol:

Вручну.
Ага
в цьому році трактор посадив бараболю, а так под коня саджали. Подгортали руками звісно, все вручну. Ось завтра піду кормови буряки подергаю, лобода зараза росте дуже швидко
   
3 сотки то ниочем, в мене 12 соток бараболя + все інше

Так, але коли працюеш по 10 год кожного дня , в неділю до онука біжиш та по крамницям та я сама - мені вистачало!:))
   
:lol:

Вручну.
Ага
Люди різні, я от читаю пана Фому і уявляю молодого Рембо.
   
Я вам очень сочувствую но прошу сделать маленькую ремарку. Маленький бюджет понятие растяжимое. У кого суп жидкий у кого брилианты мелкие.
Пишите правильно например у меня есть 5к 10 к президентов.
А может для вас маленький это 200к
он бы не просил помощи если бы у него штук 30 на покупку хаты имелось, наверное бюджет реально небольшой
   
Так, але коли працюеш по 10 год кожного дня , в неділю до онука біжиш та по крамницям та я сама - мені вистачало!:))
тогда да, согласна. У меня в этом году много свободного времени могу и с огородом поиграться, но тяжко конечно ппц
   
он бы не просил помощи если бы у него штук 30 на покупку хаты имелось, наверное бюджет реально небольшой
Блин что я не ясно написал. Какой бюджет такой и сюжет.
Вот столько есть более нету. Мы тут что в знатоки играем угадайте что в черном ящике?
   
Люди різні, я от читаю пана Фому і уявляю молодого Рембо.
:lol: та ладно, ми ж не такі ніжні. Крім того, на Житомирщині грунт піщаний, осипачка влазить легко. Я мене усі шкільні канікули був агрофітнес, саме тому я і втік  :laugh:

что в черном ящике
Кацап
   
Блин что я не ясно написал. Какой бюджет такой и сюжет.
Вот столько есть более нету. Мы тут что в знатоки играем угадайте что в черном ящике?
да ну зачем на загал выносить это, попросил помочь мы ему помогли чем могли, я ветку апаю изо всех сил

пусть найдет хорошее жилье
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія