Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Сергей Гармаш поможет восстановить театр в Херсоне :-)o

Российский актер театра и кино Сергей Гармаш приехал в украинский город Херсон, чтобы помочь в восстановлении академического музыкально-драматического театра. Об этом сообщил руководитель военно-гражданской администрации Херсонской области Владимир Сальдо
   
Российский актер театра и кино Сергей Гармаш приехал в украинский город Херсон, чтобы помочь в восстановлении академического музыкально-драматического театра. Об этом сообщил руководитель военно-гражданской администрации Херсонской области Владимир Сальдо
Щоб він адавився шматом сала ! Підарас!
   
нехай краще свою пєчєнь восстановіт, алкаш йо6аний... :facepalm1:
   
Щоб він адавився шматом сала ! Підарас!

А що так? Хіба він не нашій стороні?  Він же ніби в 2014 в фільмі знімався про наших добробатівців  :S
   
А що так? Хіба він не нашій стороні?  Він же ніби в 2014 в фільмі знімався про наших добробатівців  :S
Кто снимался? Ярый запутинец Гармаш?
   
Кто снимался? Ярый запутинец Гармаш?

то, мабуть, Горбунов був.
   
А Гармаш таки приїхав? Десь писали, що нібито зассяв.
   
А що так? Хіба він не нашій стороні?  Він же ніби в 2014 в фільмі знімався про наших добробатівців

Горбунов Олексій Сергійович - Гвардія (мінісеріал)

   
З Соврємєніка іго поперли 8-)
Колись у Київ приїзжав - Артіст в хлам, даже не в дрова, Галіна Волчек - навіть вибачилася, бо він блін з Херсона
   
А що так? Хіба він не нашій стороні?  Він же ніби в 2014 в фільмі знімався про наших добробатівців  :S

Я не знаю був він за нас чі ні але зараз він не знами. Купили його грошима за рекламу на їх ТБ. Старий вже, мови ніякої не знае окрім москальскої , пиячів багато ,рота відкрити проти боїться бо знае що з гімном змішають.А жерти хочеться в комфорті.  Падло!
   
Re: Сергей Гармаш поможет восстановить театр в Херсоне :-)o

ПЛяяяяяя! А кто говорит, что актеры умные и порядочные? На 90%-это тупорылые клоуны-тупой нарид любит их отождествлять с их ролями-а Волобуев вот вам меч! :D  :fuck:
   
Пан Горбунов Олексій  достойна людина! Кинув в москалях все , плюнув та приїхав до нас. Був в Одесі, працював там на радіо для заробітку.  Зараз що робить не знаю. Дякую йому та бажаю здоров'я та вдачі!
   
Я не знаю був він за нас чі ні але зараз він не знами.
московские либералы злословят, что Гармаш - какой-то нереальный запутинец
Типа психическое заболевание
   
Пан Горбунов Олексій  достойна людина! Кинув в москалях все , плюнув та приїхав до нас.
Горбунов родился в Киеве, вырос на Русановке, учился в Карпенко-Сирого, работал в Лесе Украинке
Короче не к нам он вернулся, а домой :)
но поступил достойно
   
Смешное то, что Херсонский театр Кулиша был практически прибыльный. На него ходили люди, а ежегодный театральный фестиваль "Мельпомена Таврии" - знаковый момент для театралов.
Восстановители, херовы
   
Re: Сергей Гармаш поможет восстановить театр в Херсоне :-)o
nik

З Соврємєніка іго поперли 8-)
Колись у Київ приїзжав - Артіст в хлам, даже не в дрова, Галіна Волчек - навіть вибачилася, бо він блін з Херсона

 :gigi:

творческая личность
   
ПЛяяяяяя! А кто говорит, что актеры умные и порядочные?
Были времена,когда актеров в церковной земле не разрешали хоронить
У актеров,безусловно,  есть достоинства, но ум и порядочность - не они :)
   
Re: Сергей Гармаш поможет восстановить театр в Херсоне :-)o
nik

Пьяный Сергей Гармаш разбил голову в аэропорту - СМИ


   
Останнє кацапське кіно, що я подивився і проблювався було "Сибірський цирюльник" років 20 тому.
І нічого з тих пір не втратив. Бо кацапокіно то ттупа і галіма карго-культ підробка Голівуду.
Тому, я хз, хто такий той Гармаш, знати не хочу, і воно мені нах не потрібне.

Нахєра ви все це лайно дивитесь, я б сказав - втикаєте?  :facepalm1:
   
новині 2 тижні
   
ПЛяяяяяя! А кто говорит, что актеры умные и порядочные? На 90%-это тупорылые клоуны-тупой нарид любит их отождествлять с их ролями-а Волобуев вот вам меч! :D  :fuck:
згодна на всі 100. Навіть зарубіжні такі. Алкоголь, наркотики.
   
Re: Сергей Гармаш поможет восстановить театр в Херсоне :-)o

Він в своїх ролях щирий, і недарма дворушний підлий зонівський авторитет був роллю, з якої його помітили…

   
Останнє кацапське кіно, що я подивився і проблювався було "Сибірський цирюльник" років 20 тому
Даже я его не видела :gigi:
С  Гармашом смотрела "Ворошиловский стрелок", "Нежный возраст" "Дом" (со Ступкой, кстати), "Стиляги"
Он хороший актер
но с отбитой Михалковым головой (это сплетни пересказываю) :)
   
Навіть зарубіжні такі. Алкоголь, наркотики.
работа такая
и психика неустойчивая
с устойчивой в регби надо играть, а не в кино
   
Він в своїх ролях щирий, і недарма дворушний підлий зонівський авторитет був роллю, з якої його помітили…

Показати зображення...

Так і є,  Кіно про Зону :gigi:
   
А він мастєр спорту - по парусному спорту 8-)
   
Так і є,  Кіно про Зону :gigi:

не про зону, а називається - "Бєспрєдєл"

до речі дуже тупе кіно
   
Даже я его не видела :gigi:
С  Гармашом смотрела "Ворошиловский стрелок", "Нежный возраст" "Дом" (со Ступкой, кстати), "Стиляги"
Он хороший актер
но с отбитой Михалковым головой (это сплетни пересказываю) :)

Сібірскій Цирюлнік я не осілів не з 3 разу навіть не з 5, ото концепція режисьора :gigi:
   
Re: Сергей Гармаш поможет восстановить театр в Херсоне :-)o

Сібірскій Цирюлнік- это деградация. Сусальная выдумка.
   
Оксана Фандера жена Філіпа Янковского  невістка Олєга Янковского за Нас- [ua]  бо з Одеси [ua]
   
не про зону, а називається - "Бєспрєдєл"
ей пістон сдєлай тєлєвізор погромчє
   
ей кабзон - прінімай папалнєніє
такого тєбє кадра нарісовалі - абразований, тєатрал
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія