Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Чи шкідливі ці Божі тварі? Чому їх стало так багато?













Вони на всіх кущах чи тільки де обрізали? Шкідливі? Якщо так, то що робити?
   
Це ж не вони… це тля
   
Корисні "солдатики".
   
Безпечні, це вид клопів.
   
Можливо навіть поїдають отой грибок на дереві.
   
Українською, він називається - москалик  :gigi:
   
Люди так. Ці ні.
   
Клопы-солдатики поедают пыльцу, фрукты, соки и семена произрастающих рядом растений. Кроме того, в рацион их питания входят членистоногие и другие беспозвоночные, такие как черви и улитки. Иногда живут и охотятся в коре деревьев. Нередко клопы-солдатики нападают на своих собратьев.

 :laugh:

Останнє редагування: 25 липня 2021 16:36:49 від Ukraine
   
Меры борьбы включают в себя обработку инсектицидами (пестицидами).

Для ловли клопов-солдатиков используют световые ловушки, которые привлекают вредителя светом, после чего насекомое прилипает к клейкой поверхности. Электронная же ловушка испускает ультрафиолетовый свет, невидимый человеческим глазом. Подползая к ловушке, насекомое натыкается на электрическую сетку и погибает. Другие ловушки, изготавливаются с применением специального порошка, затрудняющего движение, которые не дают насекомому выбраться.

В домашних хозяйствах также нередко используют настой из луковой шелухи, отпугивающий вредителей, а также смесь мыла и воды, которая разрушает мембраны клопа, что приводит к его гибели.

Известно также, что клопы-солдатики не переносят запах Клопогона кистевидного.

Не все виды данного насекомого наносят вред урожаю.
   
Клопи тріпихающієся.
   
то шо, солдатики не шкідливі? я правильно зрозуміла?
   
то шо, солдатики не шкідливі? я правильно зрозуміла?

в усілякому разі не настільки щоб звертати на них увагу
   
в усілякому разі не настільки щоб звертати на них увагу
:umnik2:  місяць тому я в іншому місці бачила їх цілими колоніями - близько 10 тисяч на площі кілька десятків квадратних метрів. Якщо всі визбирати, то десь із літрова баночка набереться, а то й більше. вони сиділи біля тротуарної плитки, де ріс бурянець.
   
В дитинстві в селі їх було дофуїща.
Прикольні й не шкідливі, принаймні нічого вони там не зжирали, шкоди менше аніж від мурашників ))
   
 Б-г-г - коровник , клоповник - "какая разніца" (с) . ))
   
Б-г-г - коровник , клоповник - "какая разніца" (с) . ))
Б-г-г - стасьовник, один їбе, а другий дразніца (с).
   
 Але ! Краще би корів розводили , та мабуть невтьопні і хисту лише на клопів вистачає ...
   
Але ! Краще би корів розводили , та мабуть невтьопні і хисту лише на клопів вистачає ...
Дик, як же їх розводити, якщо ти тіке дразнисся? От асінкі нє радяцца апєльсінкі. Із дразнілок нічого не розведеться, стасюня. Старайся краще.  :kez_04:
   
Корисні "солдатики".
О, і ми їх солдатиками теж називали )))
   
Українською, він називається - москалик  :gigi:

А на русском:

https://ru.wikisource.org/wiki/%D0%AD%D0%A1%D0%91%D0%95/%D0%9A%D0%BE%D0%B7%D0%B0%D1%87%D0%B5%D0%BA

Цитувати
Козачек (Pyrrhocoris apterus) — клоп из семейства Zygaeidae. Хоботок К. 4-членистый, усики длиной с тело, передние бедра утолщенные; цвет ярко-красный с черным; перепончатая часть передних крыльев и задние крылья бурые, но большей частью они отсутствуют; длина 9—10 мм. Встречается в средней и южной Европе на стенах, под камнями в огородах; сосет молодые побеги растений и мертвых насекомых.

:)
   
А на русском:

https://ru.wikisource.org/wiki/%D0%AD%D0%A1%D0%91%D0%95/%D0%9A%D0%BE%D0%B7%D0%B0%D1%87%D0%B5%D0%BA

:)
бідний солдатик.. всі народи від нього відреклися.
   
Виходить що він шкідних що нищить росилини? раз пє їх сік ?
   
не сильно їх і багато. от років 30 тому- їх було в рази більше
   
КЛОПИ

Живе колоніями на землі, біля підніжжя стовбурів дерев, смокче рослинні соки, їжею також слугують дрібні комахи й насіння рослин, наприклад липи, мальви, гібіскуса.

У колоніях має місце канібалізм.

Часто спостерігаються утворені ними скупчення, особливо незрілими формами, від декількох десятків до близько сотні особин.
   
ЦЬого року,навпаки, чогось в мене їх майже не видно.
Всі зібрались і пішли в гості :D
   
ЦЬого року,навпаки, чогось в мене їх майже не видно.
Всі зібрались і пішли в гості :D
:gigi:  да, до мене. І бачу, що не тільки твої, але що найцікавіше, вони між собою не бються.
   
Виходить що він шкідних що нищить росилини? раз пє їх сік ?
Шкоди від нього не більше, ніж від людей)
   
Хз. В дитинстві їх не було. Взагалі. Полісся.
   
Хз. В дитинстві їх не було. Взагалі. Полісся.

Були.
30 років тому - точно були
   
вони завжди були
не пам'ятаю щоб хтось ними переймався і намагався нищити
в основному жили під камінням де трохи волого
   
Окропом іх прикольно обдати
   
вони завжди були
не пам'ятаю щоб хтось ними переймався і намагався нищити
в основному жили під камінням де трохи волого
Не
Под камнями "мокриці"

Эти ползают везде - в саду под вишнями и на вишнях. Вдоль дороги в пыли или в Киеве на асфальте

Я думал, тема про медуз. Только ленивый не пишет про медузы
   
Не
Под камнями "мокриці"

Ці також.
   
здається вони колорадів жруть. І тлю мабуть теж.
В общем, все шо шевелиться.
   
Корисні "солдатики".
ми малими їх пожарніками називали
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія