Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Україна подає заявку на вступ до НАТО у пришвидшеному порядку


Справа не в демократичній партії США. Та не у республіканцях або лібертаріанцях або соціалістах.

Питання у тому що робити з Трампом та як створити силові методи для боротьби з його виборцями, їх вірою та світоглядом. Я маю на увазі не тільки цензуру але й арешти та виключення таких людей із суспільства.

Ось і полізла з демів їхня справжня фашистська натура. Як кажуть у нас, гроші добре потрачені. Автор закликає посадити, якщо не вбити, 50 відсотків американських громадян і мільйони прихильників Трампа по усьому світу тільки тому, що йому не подобаються їх погляди. Заскрінив.

Ну і ще показово, що такі погляди вільно транслюються на форумі, який вважається флагманом української журналістики і нібито репрезентує собою українське суспільство.

А тепер подумайте, яка реакція буде у пересічних простих людей в США, які прочитають таке? Адже це саме їх податки йдуть в Україну як пряма грошова допомога чи через різне озброєння, тощо.



   
Я так бачу, що прийде лєснік хуйло і всіх помирить ядерною довбнею...
   
Да ну, а в Італії як з корупцією?

Я вже два рази як мінімум написав, якщо вам деми будуть втирати, що вам чогось не дали чи в НАТО не взяли, бо в Україні корупція, нищіть їх і бийте сцяними шматами. У них не було проблем видати мільярди, я підкреслюю, в той же Афганістан, Турція до цього часу член НАТО, про корупцію в самих США тут писали неодноразово.

Дивіться на факти і нищіть пропагандистів. Ваша країна зараз спливає кров"ю. Вам треба вижити, зберегти державність. Вони працюють не на вас.
   
Мені одній здається, що срач про трампистів треба або прекратити, або перенести в окрему гілку і не засирати цю флудом не по темі?
   
Мені одній здається, що срач про трампистів треба або прекратити, або перенести в окрему гілку і не засирати цю флудом не по темі?

Ну якщо чесно то і сама тема не що інше як флуд. Якщо перечитати всі надцять сторінок то все зводиться до срачу чи вірно зробив Зеленський з заявою і по суті все. Ну про що розмусольювати стільки? Мова про реальний вступ до НАТО можливий лише після поразки кацапів у війні. Все. Решта бла бла. Разом з пдч і всім решта. Якщо Україна вистоїть то все буде.
   
Ну якщо чесно то і сама тема не що інше як флуд. Якщо перечитати всі надцять сторінок то все зводиться до срачу чи вірно зробив Зеленський з заявою і по суті все. Ну про що розмусольювати стільки? Мова про реальний вступ до НАТО можливий лише після поразки кацапів у війні. Все. Решта бла бла. Разом з пдч і всім решта. Якщо Україна вистоїть то все буде.

Реальний вступ до НАТО можливий вже зараз. Україна повністю відповідає всім вимогам і кров"ю виборола це право. Залишається просто одне - бажання основних гравців типу США взяти Україну в НАТО. Я вище написав, чому при діючій адміністрації США цього не станеться. Але буду дуже радий, якщо помилявся.
   
діючій адміністрації США цього не станеться
   
При Байдені НАТО  розширилось на дві країни та ціле море
   
Реальний вступ до НАТО можливий вже зараз. Україна повністю відповідає всім вимогам і кров"ю виборола це право. Залишається просто одне - бажання основних гравців типу США взяти Україну в НАТО. Я вище написав, чому при діючій адміністрації США цього не станеться. Але буду дуже радий, якщо помилявся.

Пофіг на адміністрацію. Країну у якої розгар війни з ядерною державою у НАТО ніхто зараз не візьме. Це все дибілвзм. Це можливо лише після перемоги
   

Так у нас же є ПДЧ, ще з 2008, чи то якийсь інший ПДЧ ? 8-:
Ні, то як в анекдоті про Париж, в який знову хочеться
   
Литва безоговорочно поддерживает путь Украины в НАТО – Анушаускас

По мнению министра обороны Литвы Арвидаса Анушаускаса, для Украины пришло время подать заявку на членство в Альянсе. Даже если это кажется труднодостижимой целью.

Он также подчеркнул, что переговоры и формальные процедуры по приему Украины в НАТО должны начаться уже сейчас.
   
При Байдені НАТО  розширилось на дві країни та ціле море

Завдяки Україні.
   
Пофіг на адміністрацію. Країну у якої розгар війни з ядерною державою у НАТО ніхто зараз не візьме. Це все дибілвзм. Це можливо лише після перемоги

Є можливості, нема бажання. А адмінстрація, вірніше, її полісі, це першопричина, що уже було пояснено.
   


Це ти з окопу постиш?

А так?



   
Всім, хто обвинувачує Україну в корупції та інших гріхах, затикайте рота оцим:



Лінк



Боріться за своє виборене кров"ю місце у НАТО!
   
Кращі друзі і партнери по бізнесу, за яких тут ельгуйдери, редьки, татусі та муілари сраки рвуть. Тьфу, мєрзость  :X



   
О Боже, хтось не випив заспокійливого, я думав уже всім дійшло, що значна (та напевно і переважаюча) частина республіканців США зовсім не оріентовані на допомогу Україні, а зайняті виключно внутрішнім популізмом під вибори, тому залишається надія на демократів, там всіляко більше притомних людей. Подивіться FOX News (прореспубліканський канал) - ні чим не кращий russia today, там неодноразово звучить, що це Україна винна у війні, а не росія, ну і особисто Байден і всі демократи до четвертого коліна.
   
Президент Болгарии отказался присоединиться к декларации об ускоренном вступлении Украины в НАТО
Сегодня 20.04
   
Президент Болгарии отказался присоединиться к декларации об ускоренном вступлении Украины в НАТО
Сегодня 20.04

Звільнять Херсон - приєднається :)
   
Кращі друзі і партнери по бізнесу, за яких тут ельгуйдери, редьки, татусі та муілари сраки рвуть. Тьфу, мєрзость
помиляєшся, є правда,  є реальність. За Байдена не рву  нічого, але що є то є.

Якби Трамп не робив  отіх заяв,  он Маск й  туди ж ...

Курво,  ну  от реально не дай Боже  що б їх слова стали реальністю.
   
Отака х*уйня малята, хуйло хотів війни з НАТО він її отримає.
Такі заяви з кондачка не подаються, все наперед узгоджено.
А якщо турки і Угорщина будуть опиратися то їх швидше викинуть з НАТО.
+
   
вже на порозі, ось-ось
   
Такі заяви з кондачка не подаються, все наперед узгоджено.
А якщо турки і Угорщина будуть опиратися то їх швидше викинуть з НАТО.
[ua]
   
[ua]

До чого піднімається тема? Ніяких перспектив до закінчення війни немає
   
Ми і так вже практично в НАТО. А від Столтенберга багато чекати не треба. Він, як завжди, буде обережний і буде казати загальні фрази. Але і так це буде мати величезне значення. Зеленський з того НАТО вже не злізе. Йому дай палець, то він і руку відкусить  :D
Саме так.
   
До чого піднімається тема? Ніяких перспектив до закінчення війни немає

Для  тролінгу вангуватєлєй. Мені от дуже хотілось на фупі підянти тему costashu, де він нахвалював тортики Вацака і потролити його тим як цей депутат купує елітні автівки під час війни.  :weep:
   
В сусідній гіляці пишуть про ДВОХСТОРОННІ безпекові угоди з членами НАТО ... осьо все на що можна розраховувати реально

 8-)
   
В сусідній гіляці пишуть про ДВОХСТОРОННІ безпекові угоди з членами НАТО ... осьо все на що можна розраховувати реально

 8-)

Після війни приймуть.
   
Після війни приймуть.
   
Після війни приймуть.
   
Мені ще щось тут забрали? Вже цитувати попереднє не можна?
Двічі цитую кнопа, пишу і нічого нема. ?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія