Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Офіцер все мені чоколядку приносив

Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

немцы стреляли, когда тот украл
Крадіїв вони стріляли миттєво.
Навіть за коробку сірників.
   
У Вінниці повно новобудов, багатоквартирних та приватних будинків, це якраз зразковий обласний центр.
Я вище виклав свіжу фотку.
Звісно що кількість сучасних новобудов просто офуїтєльна.
Проблемка в тому, що новобудови для лохів мутять на такому болоті, де навіть за совдепії не дозволялось будувати сарай )))
   
Від нашатирного спирту всякі видіння бувають.
Ще й в пилотках на День Перемоги фоткаються для Одноглазників.
5 крапель на столову ложку. 50гр. Років на десять вистачає від кашлю.
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

Ну от дивись, й така фуєта в совдепії  проіснувала аж до самого її розвалу, це типа було норм й за щастя для селюків, яким фартонуло отримати папірця-направлення від голови колгоспу/сільради, щоб з'їпатись до міста.  Й це шо, піздець мрія?
От тут кажуть, шо мовляв українці користуються неїпаццо радянськими хрущобами, бла-бла-бла.  Та фуй там. Зараз  в ту хрущобу зайти - повний маргінес, сморід, розйоб, пенсіонери та алкашня.

Сучасні громадяни вже або  замутили житло в нових будинках, або викупили  хати в будинках 70-80 років.
Але поєбота 70-80 років потребує ще більших витрат на приведення до ладу, аніж сталінка, особливо якшо воно будувалось стройбатом  для "тимчасових" військових родин.

Танунах. Я отцовскую квартиру на Ветряных сестре двоюродной просто отдал. Там во всем дому все нах надо выдрать и поменять или снести к хуям.

То ещё фартонуло. Деда раскулачили за пару сапог, лошадь, кузню и 5 гектаров земли под Бобринцем на которой жили с конца 18-го века.
Отец родился в поле, по дороге в Кривой Рог, где была работа в шахтах. Первую зиму зимовали в арендованной землянке, вторую - в своей. Потом дед построил мазанку. Потом 32-й и голод. А так да, странища, ого-го, днепрогэс, ракеты, балет и технолог Петухов….
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

Крадіїв вони стріляли миттєво.
Навіть за коробку сірників.

Та да, голодный 7-ли летний пацан. А ещё бабушка говорила, что самые оторванные поблядушки при немцах были бывшие активистки..,
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

Та да, голодный 7-ли летний пацан.
Такий вони нарід.
Не люблять злодіїв.
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

Я вище виклав свіжу фотку.
Звісно що кількість сучасних новобудов просто офуїтєльна.
Проблемка в тому, що новобудови для лохів мутять на такому болоті, де навіть за совдепії не дозволялось будувати сарай )))

нема проблеми, бо різниця в тому, що тепер є вибір там не купувати і не жити, за совка коли тобі виділили "угол" після 10-15 років в черзі, то дуже і не рипався, брав де дають
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

Такий вони нарід.
Не люблять злодіїв.

Какой они на самом деле народ, я знаю. Они мои коллеги по работе. :)
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

Какой они на самом деле народ, я знаю. Они мои коллеги по работе. :)
Так на мерседесі самі турки працють.
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

Так на мерседесі самі турки працють.

Я с турками не работаю. Там контора старая, турок туда не пускают.
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

розповідав колега з Мукачева. Закарпаття - остання територія приєднана до совєтів у 1946р. Так от, його дід був русофілом. Ще після громадянської війни у 1920-х помагам білогвардійським емігрантам. Коли посувався фронт у 1944 році чекав на прихід "руських", бо сам був ідейним русином. Відступаючі німці попросились на ночліг, але в хату не зайшли бо були вшиві - ночували в стайні. Через кілька днів прийшли совєти і срали в хаті через вікно.

Останнє редагування: 19 жовтня 2021 14:38:56 від readerson
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

Я с турками не работаю. Там контора старая, турок туда не пускают.
Хіба ти не автомобілі збираєш у Штутгарті?
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

З Роосійської Імперії теж їхали. Ті хто міг собі це дозволилити - напр, німецькі колоністи з числа менонітів, які на заході США осідали. А от звичайні селяни Російської Імперіїї самі по собі не могли собі дозволити цього навіть в рамках однієї держави. Потрібна була аж ціла державна столипінська програма по переселенню на Далекий Схід.



Ну так якщо до совка були злидні і рабство,  то чим совок винен?

Злидні і рабство йдуть червоною ниткою через усю історію.

Це внаслідок цивілізаційної відсталості виник совок, як спроба революційного прориву, а не навпаки.
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

Жаль, 13600000 МИРНОГО населення СРСР,замученого,розстріляного,повішеного
 німцями в період окупації вже не зможуть розказати про чоколядки. :X
+ в рази більше мирного населення ссср, замученого,розстріляного,повішеного, депортованого більшовиками, також не зможуть розказати пра вєлікую страну, індустріалізацію, космас і балєт с вкусним пломбіром.
   
Через кілька днів прийшли совєти і срали в хаті через вікно.
Еквілібристи мабуть, сракою до вікна діставати, щоб аж на вулицю.  :lol:  :weep:
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

Еквілібристи мабуть, сракою до вікна діставати, щоб аж на вулицю.  :lol:  :weep:
сидячи на підвіконні на вулицю. бачила таке проходячи повз хату багатодітних алкашів. сцяли діти теж.
   
+ в рази більше мирного населення ссср, замученого,розстріляного,повішеного, депортованого більшовиками, також не зможуть розказати пра вєлікую страну, індустріалізацію, космас і балєт с вкусним пломбіром.
Да уж, і мстя наша ще довго буде страшною )
В той час, як комуністичні ватажки з нащадками перехрестилися в олігархів.
Веееесь мир насилля ми розрушим ... і далі за текстом
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

Крадіїв вони стріляли миттєво.
Навіть за коробку сірників.
СССР за колосок
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

Хіба ти не автомобілі збираєш у Штутгарті?

Нет.
   
сидячи на підвіконні на вулицю. бачила таке проходячи повз хату багатодітних алкашів. сцяли діти теж.
І це в той час коли донбасяни сади закладають? :weep:
Де це, де це ви мешкаєте? )
   
СССР за колосок
Мою бабусю німець ледь не застрелив, коли вона тікала від нього з врятованою власною куркою, яку ганси намітили зварити на обід.
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

Мою бабусю німець ледь не застрелив, коли вона тікала від нього з врятованою власною куркою, яку ганси намітили зварити на обід.
розіп'ята бобуся в трусіках
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

ну що кацапчики, фас  :laugh:

https://www.youtube.com/watch?v=b04rTn7g5SY

То чоколядку, то мандаринку німець приносив... А от цікаво, коли ця бабця ще їла мандаринку? Щось мені підказує, що вже після розвалу совка.
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

Мою бабусю німець ледь не застрелив, коли вона тікала від нього з врятованою власною куркою, яку ганси намітили зварити на обід.
А моя одна осталась из семьи 9 человек. Ещё брат успел убежать, самый старший. От Голодомора

Немец бы не убил из-за курицы. Напугать хотел. Хотел бы убить - убил

А первый раз бабушка увидела белый хлеб в Германии, на работах. Нормально вспоминала то время. Про Голодомор молчала
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

Нет.
А де ти з німцями працюш?
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

СССР за колосок
Саджали.
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

А де ти з німцями працюш?

В Мюнхене или когда к нам приезжают.
   
А моя одна осталась из семьи 9 человек. Ещё брат успел убежать, самый старший. От Голодомора

Немец бы не убил из-за курицы. Напугать хотел. Хотел бы убить - убил

А первый раз бабушка увидела белый хлеб в Германии, на работах. Нормально вспоминала то время. Про Голодомор молчала
Ти навіть не розумієш що не може існувати  підстав восторгатися ворогом якую би чоколядкою  він тобі не пригощав. 
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

В Мюнхене
Так там не німці, там баварці.
Вони як українці за вдачею.
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

Саджали.

Прабабушку по материнской линии, Василину, обходчик избил за то, что собирала колоски вдоль дороги у колхозного поля, что уже было убрано. Принесли домой на простыне. Выходили. Покойный дед, довоенный кадровый лейтенант-танкист, пообещал, что поквитается, рано или поздно.

Перед отправкой на фронт в 41-м наведался дед к обходчику. Больше обходчика никто не видел. Карнаватка-Карачуны, Кривой Рог. :)
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

Так там не німці, там баварці.
Вони як українці за вдачею.

Там всякие есть, есть баварцы, есть австрийцы.
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

Ти навіть не розумієш що не може існувати  підстав восторгатися ворогом якую би чоколядкою  він тобі не пригощав.
але ж визнати, що один ворог гірший ніж інший, можна
ф для багатьох українських селян совко-кацапи виявилися гіршим воргом ніж німці.
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

есть австрийцы.
Може шваби? Із Штутгарта?
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

Може шваби? Із Штутгарта?

Нет, австрийцы.
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

жити можна, якщо виживеш, при всіх панах
но как утверждает народная мудрость
"хто при німцях добре жив, тому і зараз непогано живеться"
иногда говорят по-другому
"кому сейчас хорошо  живется, тот и при немцах не бедствовал"
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

Нет, австрийцы.
Оце діло!
Сірники крав у них?
   
але ж визнати, що один ворог гірший ніж інший, можна
ф для багатьох українських селян совко-кацапи виявилися гіршим воргом ніж німці.
Так і серед українців своїх карателів вистачало.
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

Оце діло!
Сірники крав у них?

Мне не нужно, я хорошо зарабатываю. И не флуди...
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

Ти навіть не розумієш що не може існувати  підстав восторгатися ворогом якую би чоколядкою  він тобі не пригощав. 
ну, те были с красными флагами и свастиками, эти пришли с красными флагами и свастиками.
ну, свастики немного другие.
как понять простому человеку кто из них враг?
эти хоть шоколадку дали, а те последние помои отбирали.
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив
fam

Ти навіть не розумієш що не може існувати  підстав восторгатися ворогом якую би чоколядкою  він тобі не пригощав. 

не знаю, кто тут восторгается, но совершенно ясно, почему в хуйлостане сегодня можно сесть только за сравнение и сопоставление двух режимов.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія