Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Я радий за українців...

Re: Я радий за українців...

Все вірно.
так як тут білий хорват,неби який Українець,але нік з бандерівця змінив,но і портретик Бандери(образно) і червоно-чорний прапорець зменшив до масштабів,шоб в кишеню помістились і шоб ніхто не бачив.
а діти ж цю гіпокризію бачать. :shuffle:
носити по вулицях парапор не буде, і на роботі своє політичне кредо обговорювати, а всередині сім"ї своїм дітям буде розказувати, що буде вважати за потрібне.
   
Re: Я радий за українців...

носити по вулицях парапор не буде, і на роботі своє політичне кредо обговорювати, а всередині сім"ї своїм дітям буде розказувати, що буде вважати за потрібне.
і ще одне,мишка.
бачиш тут абсолютно психологічний момент.
тому,наприклад, і виховані в західному суспільстві діти і внуки мусульман часто стають радикальними бірцями за свою віру-а по простому терористами.

бо вони теж бачать гіпокризію західного світу,де їм льється в вуха пропаганда толеранції,а на ззовні все залишається як було-є МИ І ВОНИ.
але на відміну від своїх батьків,вони досконале це розуміють і вичувають в розмовах-бо виховані ж тут.

це не залежить від самого емігранта,-і як Ти написала, його хотіння бути кимсь.
   
Re: Я радий за українців...

тому,наприклад, і виховані в західному суспільстві діти і внуки мусульман часто стають радикальними бірцями за свою віру-а по простому терористами.

бо вони теж бачать гіпокризію західного світу,де їм льється в вуха пропаганда толеранції,а на ззовні все залишається як було-є МИ І ВОНИ.
але на відміну від своїх батьків,вони досконале це розуміють і вичувають в розмовах-бо виховані ж тут.
не тільки мусліми, але й індуси, совки/рашефіли. на брайтоні, ще в нульових очевидці розказували, що враження ніби люди в 70-тих роках сесеру залишилися.

і не тільки це від ставлення аборигенів залежить. американське суспільство якби нікого не тримає на відстані.
   
Re: Я радий за українців...
RSP

Показати зображення...
Кому що а дурневі пінцет в руки і за пеніс себе смикати. Смикай Вєня, смикай.
   
Re: Я радий за українців...
RSP

Я надіюсь що адекватні люди розуміють що перемогти корупцію в країні де все пронизано корупційними схемами неможливо самотужки. Це могли б зробити чиновники ЄС якби нас туда взяли.
А зараз думаємо. А чи потрібна Україна в ЄС? В нинішньому і вчорашньому стані? Ні не потрібна.
Потрібна наша країна НАТО? Думаю відповідь очевидна. Тому задаємо самі собі питання. А хто зробив все можливе щоб в Україні виник військовий конфлікт, втрата території, шизофренія і розкол суспільства? Хто так інтенсивно ревів 13-19 рік. Хто злив продав Крим, хто найняв Гіркіна, зробив це по домовленності з хуйло. Той, вірніше ті які навішавши людям лапші про ЄС зробили все щоб ми від нього стали ще далі ніж були в 13 році.
Але саме цікаве хто це зрозумів і відсторонив цього кабана від влади, і що буде далі.
   
Re: Я радий за українців...

Але саме цікаве хто це зрозумів і відсторонив цього кабана від влади, і що буде далі.
Дядьку, то ви з Расєї? Як виявилося...
   
Re: Я радий за українців...
van

Лаптя от куда ты   ?
   
Re: Я радий за українців...
RSP

Дядьку, то ви з Расєї? Як виявилося...
З Китаю
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія