Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Лгбт

Re: Лгбт

Прваильно питайся и соблюдай правила гигиены  :laugh:

На сраці часто появляються геморої.
Сраку постійно треба добре витирати і мити.

Останнє редагування: 21 травня 2022 09:09:21 від Slawv
   
Re: Лгбт

Ці ж самі дурниці ( я підкреслив у вашому тексті ) можна сказати про психічні розлади.

Добре порівняння! Шизофренія в тваринному світі (окрім прону скаженості) майже не зустрічається - носії її генів вимерли. А ось серед людей вона зустрічається часто. Чому? Бо люди - не звірі. Люди навчилися в людях (навіть хворими на шизофренію) бачити людське (а не лише звірячий драйв до потрахатися), тому й підтримують таких людей.
Більшості творчих людей (особливо - акторам, художникам, поетам, композиторам, письменникам) властиві в тій чи іншій мірі розлади психіки в різних формах, від шизофренії до аутизму, від соціопатії до нарцисизму. Якщо б суспільство за час свого існування викреслювало таких людей з себе, то заодно і викинуло б все те, що робить людей людьми, і залишило б собі лише звірячу форму камасутри.
   
Re: Лгбт

Добре порівняння! Шизофренія в тваринному світі (окрім прону скаженості) майже не зустрічається - носії її генів вимерли. А ось серед людей вона зустрічається часто. Чому? Бо люди - не звірі. Люди навчилися в людях (навіть хворими на шизофренію) бачити людське (а не лише звірячий драйв до потрахатися), тому й підтримують таких людей.
Більшості творчих людей (особливо - акторам, художникам, поетам, композиторам, письменникам) властиві в тій чи іншій мірі розлади психіки в різних формах, від шизофренії до аутизму, від соціопатії до нарцисизму. Якщо б суспільство за час свого існування викреслювало таких людей з себе, то заодно і викинуло б все те, що робить людей людьми, і залишило б собі лише звірячу форму камасутри.

За шизофренію важко що-небудь говорити, бо шизофренію треба ще вміти діагностувати у тварин. Але, наприклад, невроз є досить поширеним серед тварин. Це можна легко помітити, вивчаючи поведінку тварин.

Що стосується генів шизофренії, то в даному випадку справа не тільки в генах. Гітлер як старався, винищуючи шизофреніків, але в нього нічого не вийшло, бо шизофреніки знову в Німеччині появилися.

Я не закликаю викреслювати збоченців з суспільства. Але я проти реклами збочень.

Останнє редагування: 21 травня 2022 09:26:41 від Slawv
   
Re: Лгбт

Як би на окремій територіі створити незалежну краіну з суто лгбт людьми . Весь цікавили би новини звідти - як вони там поживають і кореспонденти, що працювали би там мали би завжди роботу.
   
Re: Лгбт

Вже писав: якшо релігіознікам дозволені всякіє хресні ходи, релігійна пропаганда - то чому бідним ЛГБТшнікам це запрєщається?
Релігіознікі создають людству бід та проблеми НАБАГАТО ГІРШІ, ніж ЛГБТ.
   
Re: Лгбт

Як би на окремій територіі створити незалежну краіну з суто лгбт людьми . Весь цікавили би новини звідти - як вони там поживають і кореспонденти, що працювали би там мали би завжди роботу.
====================
 Точно! И назвать ея Содом. B-) кстати, кацапов бы туда мигрировало-тьма! B-)  Ну а конец известен, что-нить бы йопнуло по нему. Ну как с реальным Содомом в дельте р.Иордан, все оплавленно до образования стекла как после ядерного взрыва, хотя скорее какого-то сверхсильного излучения.
   
Re: Лгбт

====================
 Точно! И назвать ея Содом. B-) кстати, кацапов бы туда мигрировало-тьма! B-)  Ну а конец известен, что-нить бы йопнуло по нему. Ну как с реальным Содомом в дельте р.Иордан, все оплавленно до образования стекла как после ядерного взрыва, хотя скорее какого-то сверхсильного излучения.

Вольф, а где свежий субботний Вольфганг? Не порядок …
   
Re: Лгбт

На сраці часто появляються геморої.

У кого?

Не надо экстраполировать личный опыт...  :D
   
Re: Лгбт

====================
 Точно! И назвать ея Содом. B-) кстати, кацапов бы туда мигрировало-тьма! B-)  Ну а конец известен, что-нить бы йопнуло по нему. Ну как с реальным Содомом в дельте р.Иордан, все оплавленно до образования стекла как после ядерного взрыва, хотя скорее какого-то сверхсильного излучения.

Сущєствованіє Содома нічим нє подтвєрждєно. Воно є тіко в єврейських казочках. В яких (майже) все - давно доказана БРЕХНЯ.
Тиб, Волт, кращеб їбався усраку, ніж вштирювався праваславієм :bueee: 
всеодно тобі ніштякі таскае якийсь чорт :)
   
Re: Лгбт


У кого?

Не надо экстраполировать личный опыт...  :D

У багатьох людей. :)
   
Re: Лгбт

Актуальні новини:
Катарський шейх, який приїхав в Німеччину підписувати контракт на газ ( замість кацапського) на зустрічі з канцлером  Шольцом заявив, що під час чемпіонату світу по футболу в Катарі  ніяких лгбт-шних прапорів не буде допущено...      Хочете купуйте газ, хочете ні....      8-)
   
Re: Лгбт

Сущєствованіє Содома нічим нє подтвєрждєно. Воно є тіко в єврейських казочках. В яких (майже) все - давно доказана БРЕХНЯ.
Тиб, Волт, кращеб їбався усраку, ніж вштирювався праваславієм :bueee: 
всеодно тобі ніштякі таскае якийсь чорт :)
=====================
 Краще я піду до православного монастиря, ніж як де хто у сраку втрачають цнотливість... B-)  Це,мабуть, справа смаку. :D  Альтернативки у тебе,Кроко... B-)  Я карще буду молитися, а ті хто в сраку в іншу групу нехай вишикуються B-)
   
Re: Лгбт

=====================
 Краще я піду до православного монастиря, ніж як де хто у сраку втрачають цнотливість... B-)  Це,мабуть, справа смаку. :D  Альтернативки у тебе,Кроко... B-)  Я карще буду молитися, а ті хто в сраку в іншу групу нехай вишикуються B-)

якшо ти так ніхочиш їбацця усраку 8-)
то до праваславного монастиря тобі кращч неходити
бо там у вас розвелася така гамасятіна, шо... :)  :shuffle:
   
Re: Лгбт

рекламувати - по перше казати шо це - норма. гомосексуалізм - це анормальне явище.


Якщо двоє чоловіків йдуть по вулиці тримаючись за руки - це реклама?

тому не можна вчити дітей педерастії, розказувати їм про це в підручниках.

Що значить "вчити педєрастії"? Примушувати займатися гомосескуальним сексом в класі на уроках?

не можна показувати педерастію в рекламі, по телебаченню, тощо.

А то що? Хтось побачить і сам стане гомосексуалістом?

Жодна реклама не зробить гомосексуаліста з гетеросексуала. Хібо що з того хто завжди був гомосексуалістом, але приховував це від інших і себе.
Найбільшими гомофобами завжди були приховані гомосексуалісти.
   
Re: Лгбт

Неактульно ну ващє.
100% киян за цілодобові круглорічні гей-паради, аби це не редиска кацапські на танках.
   
Re: Лгбт

Як би на окремій територіі створити незалежну краіну з суто лгбт людьми . Весь цікавили би новини звідти - як вони там поживають і кореспонденти, що працювали би там мали би завжди роботу.

Така країна проіснувала б одну генерацію з очевидних причин. Самий циміс це присісти на шию гетерорабів.
   
Re: Лгбт

Вже писав: якшо релігіознікам дозволені всякіє хресні ходи, релігійна пропаганда - то чому бідним ЛГБТшнікам це запрєщається?
Релігіознікі создають людству бід та проблеми НАБАГАТО ГІРШІ, ніж ЛГБТ.

Релігійна пропаганда відділена від держави. Наразі нормалізація хвороб та їх насильне поширення впроваджується через державні інституції.
   
Re: Лгбт
Dio

Я - за легалайз отдностатевих шлюбів.

Хочу взяти участь в гей-параді на Майдані в центрі Києва.
   
Re: Лгбт

Така країна проіснувала б одну генерацію з очевидних причин. Самий циміс це присісти на шию гетерорабів.
Як би не було депортаціі виросших усиновлених гетеро з інших краін за непрмйнятну для них орієнтацію і за рахунок  іімігрантів існувала би безкінечно.
   
Re: Лгбт

Я - за легалайз отдностатевих шлюбів.

Хочу взяти участь в гей-параді на Майдані в центрі Києва.
===============
 А фоту можно твою, касатик..... B-)
   
Re: Лгбт

===============
 А фоту можно твою, касатик..... B-)

Вольтере, повстидав би'с ся!  :lol:
   
Re: Лгбт

===============
 А фоту можно твою, касатик..... B-)

Вольт, а ти проказнік!   ;)
   
Re: Лгбт

трохи смішного про калі геїв від Біла Махєра

   
Re: Лгбт

Есть геи а есть пидерасты, вы уж определитесь о чем вы тут спорите :facepalm:
Ато такое впечатление шо в этой ведке пидерасты устроили "священную войну" против геев :facepalm1:
   
Re: Лгбт

Есть геи а есть пидерасты, вы уж определитесь о чем вы тут спорите
А є ще ті, кому і перші, і другі накакали в борщ.
   
Re: Лгбт

п.2

Не схвалюю, але приймаю як даність. Одностатеві стосунки мають місце всю історію людства й ніхто ще від цього ніякої панацеї не вигадав. Та й чи потрібно? Не бачу ніякого сенсу в тому, щоб якось ополчатися на геїв чи лесбів. Нам не зрозуміти те, що для них є природнім, то й не треба нікого судити.
   
Re: Лгбт

А фоту можно твою, касатик.....
Волька у вас парад на вихідних буде, виходь, не будь кацапом
   
Re: Лгбт

Волька у вас парад на вихідних буде, виходь, не будь кацапом
====================
Приедешь-пойдем вместе, прАтифный! :D
   
Re: Лгбт

====================
Приедешь-пойдем вместе, прАтифный! :D
Я в червні буду, на початку
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія