Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А чи були ФУПівські юлькі на Майдані?

Re: А чи були ФУПівські юлькі на Майдані?

Пил с ментами чай, привезли немного, золотое кажется, или каменка. Это 15 год. Да, с ментами чай пил.
   
Re: А чи були ФУПівські юлькі на Майдані?

Ні, майдан зробив Петро, Алежка та деГенерал. Це всі знають. Паша ще, як я забув.

ЗІ. Зачотно ТСу за щоку напхали.
Начувайся
 :weep:
   
Re: А чи були ФУПівські юлькі на Майдані?

Пил с ментами чай, привезли немного, золотое кажется, или каменка. Это 15 год. Да, с ментами чай пил.


нє останавлівайся...
   
Re: А чи були ФУПівські юлькі на Майдані?

Пил с ментами чай, привезли немного, золотое кажется, или каменка. Это 15 год. Да, с ментами чай пил.

что за "золотое"? сроду такого чая не пил... расскажи
   
Re: А чи були ФУПівські юлькі на Майдані?

Пил с ментами чай, привезли немного, золотое кажется, или каменка. Это 15 год. Да, с ментами чай пил.

Ну вот и все..
Как там говорил Ося Бендер?
"Вопросов больше не имею"
   
Re: А чи були ФУПівські юлькі на Майдані?

Ну вот и все..
Как там говорил Ося Бендер?
"Вопросов больше не имею"

та нє, как раз интересно...
   
Re: А чи були ФУПівські юлькі на Майдані?

Тоньше надо, без хамства, ото хамство ваш фирменный знак.

отаке?

вы и доктор медицины, но - скотина, по итогу.
вы, ублюдок
Не трогайте Майдан вашими лапами.
   
Re: А чи були ФУПівські юлькі на Майдані?

золотое кажется, или каменка.
что за "золотое"? сроду такого чая не пил... расскажи

"Чего б***ь"? (с)

"Золотое" та "Каменка"  - це населенні пункти Саратовської області Капцапії.
Схоже перед нами расовий кацапський троль.

Останнє редагування: 24 листопада 2018 22:10:19 від птах Сорока
   
Re: А чи були ФУПівські юлькі на Майдані?

"Чего б***ь"? (с)

"Золотое" та "Каменка"  - це населенні пункти в Саратовської області Капцапії.
Схоже перед нами расовий кацапський троль.

так мы ж про Майдан и студентов ;o  он там был, пусть расскажет
   
Re: А чи були ФУПівські юлькі на Майдані?

Пил с ментами чай, привезли немного, золотое кажется, или каменка. Это 15 год. Да, с ментами чай пил.
схоже, що цей персонаж пише одночасно на декількох форумах : на одному розповідає про чаєпітіє з Беркутом, на іншому про свою батьківщину і свої корені
от все і переплуталося
   
Re: А чи були ФУПівські юлькі на Майдані?

Та это просто пацан вошел в роль Участника переноса лениным бревна... Эх, были люди в наше время. Типа того. :laugh:
   
Re: А чи були ФУПівські юлькі на Майдані?

так мы ж про Майдан и студентов   он там был, пусть расскажет
Я вже помітив, що він заходить у будь-яку гілку та вигадує якусь фуйню, ніби-то він був учасником подій. Розважається, пітарас...)))
   
Re: А чи були ФУПівські юлькі на Майдані?

нє останавлівайся...
ваши дела, я живу свою жизнь .хоть конями сношайтесь.
   
Re: А чи були ФУПівські юлькі на Майдані?

так мы ж про Майдан и студентов ;o  он там был, пусть расскажет
каже, що хтось йому термоса погнув на Майдані, а це більш ніж переконливо
   
Re: А чи були ФУПівські юлькі на Майдані?

Псевдореминисце́нция (др.-греч. ψευδο- — ложно-, лат. reminiscentia — воспоминание) — вид парамнезий, заключающийся в смещении в памяти времени событий, действительно имевших место в жизни больного. Перенос реальных событий из прошлого в настоящее.

При явлении псевдореминисценций пациент заполняет пробелы в памяти тем, что на самом деле либо происходило гораздо раньше, либо ещё и с дополнением фактов, которые также когда-то происходили, но не связанны с этим событием. Также могут добавляться малозначительные факты о том, чего на самом деле не было, но, в отличие от конфабуляций и криптомнезий, они вторичны
   
Re: А чи були ФУПівські юлькі на Майдані?

каже, що хтось йому термоса погнув на Майдані, а це більш ніж переконливо

термос под сомнением... а вот по башке крепко получил, даже память потерял... химик  :)

формулу водки хоть помнит?  :laugh:
   
Re: А чи були ФУПівські юлькі на Майдані?

тут таких єбанутих греблю гати
   
Re: А чи були ФУПівські юлькі на Майдані?

каже, що хтось йому термоса погнув на Майдані, а це більш ніж переконливо


 Так а ти була на Майдані ? На першому чи на другому ?  [ua]
   
Re: А чи були ФУПівські юлькі на Майдані?

тут таких єбанутих греблю гати


во-во
просто магніт якийсь
   
Re: А чи були ФУПівські юлькі на Майдані?

Якщо чесно, то є ще й  "Каменка"  та "Золотое" в Луганській області.
Але яким фуєм то до Майдану та чаю з ментами?
   
Re: А чи були ФУПівські юлькі на Майдані?

Псевдореминисце́нция (др.-греч. ψευδο- — ложно-, лат. reminiscentia — воспоминание) — вид парамнезий, заключающийся в смещении в памяти времени событий, действительно имевших место в жизни больного. Перенос реальных событий из прошлого в настоящее.

При явлении псевдореминисценций пациент заполняет пробелы в памяти тем, что на самом деле либо происходило гораздо раньше, либо ещё и с дополнением фактов, которые также когда-то происходили, но не связанны с этим событием. Также могут добавляться малозначительные факты о том, чего на самом деле не было, но, в отличие от конфабуляций и криптомнезий, они вторичны

беггі, так все було? зізнавайтеся!
   
Re: А чи були ФУПівські юлькі на Майдані?

Псевдореминисце́нция (др.-греч. ψευδο- — ложно-, лат. reminiscentia — воспоминание) — вид парамнезий, заключающийся в смещении в памяти времени событий, действительно имевших место в жизни больного. Перенос реальных событий из прошлого в настоящее.

При явлении псевдореминисценций пациент заполняет пробелы в памяти тем, что на самом деле либо происходило гораздо раньше, либо ещё и с дополнением фактов, которые также когда-то происходили, но не связанны с этим событием. Также могут добавляться малозначительные факты о том, чего на самом деле не было, но, в отличие от конфабуляций и криптомнезий, они втор


 Так а ти був на Майдані ? На першому чи на другому ? Тобі ж близько з Полтави , нє ?
 Я от зі Львова їздив, і стояв тиждень ? А ти, дохтур ? Чи тільки п***а , дохтур ?
   
Re: А чи були ФУПівські юлькі на Майдані?

тут таких єбанутих греблю гати

он очень убедительно про яды всякие простыни наливал в ветке про грушников, химик...

щас мы его формулой водки и проверим...  (P)
   
Re: А чи були ФУПівські юлькі на Майдані?

во-во
просто магніт якийсь
Ну а где ж еще покрасоваться? Лексеич на что суров, а тоже иногда пестик нацепит и поизображает из себя убеленного сединами воена. B-)
   
Re: А чи були ФУПівські юлькі на Майдані?

беггі, так все було? зізнавайтеся!
А в Качанівку ти їздила ? Нє ?
Бля ! Ну як тебе ще тримають в тій секті ?  :lol:
   
Re: А чи були ФУПівські юлькі на Майдані?

во-во
  А ти в Качанівку їздив підтримати свого лідера ?
 Їздив показати свою позицію і незгоду з рішенням злачинної влади ?
Їздив чи засцяв, і тільки на дивані... ?т
   
Re: А чи були ФУПівські юлькі на Майдані?

Так а ти був на Майдані ? На першому чи на другому ? Тобі ж близько з Полтави , нє ?
 Я от зі Львова їздив, і стояв тиждень ? А ти, дохтур ? Чи тільки п***а , дохтур ?


на першому був дофіга, і спостерігачем їздив у Кіровоград на скандальний сотий округ, і по Полтаві вночі бігав листовки клеїв, і до начальства свого бігав скандалити з приводу фальсифікацій

а на другому не був ні одного дня. Я ж не творческая лічность, у мене робота є і сім'я. Щоб стати професійним революціонером, мені треба від цього відмовитись. А їздити на вихідні щоб наробити селфі "я і майдан" а потім корчити із себе героя-революції, або нести якусь херню про чай з ментами і побиття студентів "нє поздно, в районі дєсяті", то такого мені ніколи не хотілось

от в Полтаві ходив ОДА захоплювати. До речі, Шаріка фупівського щось я там не бачив. Народу взагалі мало було. Хоча і там героєм не був, бо битись із беркутом так і не довелось. Та, власне, не було ніякого беркуту. ОДА охороняли декілька десятків сопляків-ветухаїв, яких привезли з божковської зони. Ми з ними трохи поштовхались на центральному вході а потім просто бокові двері виламали та і зайшли в одне крило.

Та і взагалі героїв їх не багато в природі. Майдан у ніч розгону залишились обороняти пару сотень дійсно героїв. І тебе, стоня, там точно не було. Як і ЮАРа. Зате тепер ви ділите славу.
Я теж ОДА не залишився охороняти. Залишились хлопці-підлітки в основному із Свободи.
Та і то...  приїжджаю зранку, а цей сотник їхній такий розстроєний. Каже, вночі подзвонили, що їде підозрілий автобус по трасі, можливо, беркут із харкова везуть, ну поки там алярм, всі по місцях, оглянувся.... . а із 30 чоловік і 10 уже немає, розбіглись усі.
отаке
   
Re: А чи були ФУПівські юлькі на Майдані?

Ми зі знайомими юльдуками перші барикади будували) і ще тоді вони мені розказували, що бояться снайперів на дахах (як виявилося, небезпідставно), а я не вірив тоді (тоді їх дійсно ще не було). 18 лютого вранці вони пішли на той похід до ВР, а я сидів на роботі до обіду, а потім пішов на "розгін майдану". В той час вже дами-юлефілки нас покинули, бо надихалися газом ще дорогою туди, і це їх може врятувало від якихось серйозніших наслідків під ВР.
А ми з товаришем сиділи і чекали того анонсованого розгону.. ми ж місцеві, то спали вдома, а на майдані зустрічались щодня. Ну і тоді ввечері, як вже підпалили БТР і водомет, працювали в "хімічній лабораторії" навпроти профспілок... Коли настала ніч, вже нікого знайомого не залишилося, я був упевнений, що зачистка вже точно буде, і максимально жорсткою..
   
Re: А чи були ФУПівські юлькі на Майдані?

синдром ленінської колоди він нікуди не дівся.
Знаю кількох активних майданівців і кількох справжніх героїв АТО.
Жоден не полізе в інет на собі сорочку рвати
   
Re: А чи були ФУПівські юлькі на Майдані?

на першому був дофіга, і спостерігачем їздив у Кіровоград на скандальний сотий округ, і по Полтаві вночі бігав листовки клеїв, і до начальства свого бігав скандалити з приводу фальсифікацій

а на другому не був ні одного дня. Я ж не творческая лічность, у мене робота є і сім'я. Щоб стати професійним революціонером, мені треба від цього відмовитись. А їздити на вихідні щоб наробити селфі "я і майдан" а потім корчити із себе героя-революції, або нести якусь херню про чай з ментами і побиття студентів "нє поздно, в районі дєсяті", то такого мені ніколи не хотілось

от в Полтаві ходив ОДА захоплювати. До речі, Шаріка фупівського щось я там не бачив. Народу взагалі мало було. Хоча і там героєм не був, бо битись із беркутом так і не довелось. Та, власне, не було ніякого беркуту. ОДА охороняли декілька десятків сопляків-ветухаїв, яких привезли з божковської зони. Ми з ними трохи поштовхались на центральному вході а потім просто бокові двері виламали та і зайшли в одне крило.

Та і взагалі героїв їх не багато в природі. Майдан у ніч розгону залишились обороняти пару сотень дійсно героїв. І тебе, стоня, там точно не було. Як і ЮАРа. Зате тепер ви ділите славу.
Я теж ОДА не залишився охороняти. Залишились хлопці-підлітки в основному із Свободи.
Та і то...  приїжджаю зранку, а цей сотник їхній такий розстроєний. Каже, вночі подзвонили, що їде підозрілий автобус по трасі, можливо, беркут із харкова везуть, ну поки там алярм, всі по місцях, оглянувся.... . а із 30 чоловік і 10 уже немає, розбіглись усі.
отаке


 А робота і сімї є  у всіх, шановний дохтур, і у тих хто загинув на Майдані !
 А срати постійно на свою державу, на президента., на все добре що відбувається
в державі - це просто гидко, гидко таке навіть спостерігати...
 ПС.., брати хабарі в студентів за заліки це легше, нє ? Ну і потім далі срати на державу,
з якої кормишся...
   
Re: А чи були ФУПівські юлькі на Майдані?

beggy исчез... жаль, у него более интересные рассказы
   
Re: А чи були ФУПівські юлькі на Майдані?

Сношайтесь хоть конями. Хоть с дерьмом меня мешайте. Скажу для молодых. Это странно, оно как в оттенках серого. Ты не чувствуешь вони, хоть сам вояешь, цвета как выцвели. Это очень страшное состояние. Музыка, что играет, не то, слышишь как металл на асфальт упал, сразу - оп! Звон, сование металла по металлу оно много звуков и ни одного нормального. Все серое, нет цветов, все воняет, но без запаха. Война, это страшно. Артериальная кровь алой должна быть, а она почти серая, красноватая. Это игрища нашего сознания, оно тоже знает, что то нам видеть не надо. Примерно так, хоть от того никогда не  излечусь.
   
Re: А чи були ФУПівські юлькі на Майдані?


А робота і сімї є  у всіх, шановний дохтур, і у тих хто загинув на Майдані !
 


звичайно
я ж не кажу, що я краще всіх
у Біблії сказано "ворогом чоловіку стануть домашні його". Мається на увазі, що чоловік має бути ідеалістом, а сім'я і майно тягнуть його в інший бік.
От є у мене близький друг дитинства. Він музикант, композитор, жив на той час у Києві і брав активну участь у Майдані.
В сутичках він втратив одне око і пошкодив інше. Поїхав лікуватись у Польщу де витратив практично всі заощадження на операції офтальмологічні. Приютив там його доктор, котрий лікував. І так він там уже 5-й рік і живе в чужій хаті з жінкою. Була з ними і донька, але пішла в місцеву школу закінчувати навчання. Школа для біженців, вона там запала на якогось чеченця, той її навернув у іслам і вона як тільки паспорт отримала пішла з дому і зараз відмовляється спілкуватись із батьками.
От він там сидить зараз у чужій країні, із втраченим здоров'ям, без грошей, в чужій хаті, ще і дитину втратив.
А приїде сюди, то ще і голодувати буде, бо держава не збирається йому нічим допомагати.
От така доля ідеаліста у нашому світі
   
Re: А чи були ФУПівські юлькі на Майдані?

Сношайтесь хоть конями. Хоть с дерьмом меня мешайте. Скажу для молодых. Это странно, оно как в оттенках серого. Ты не чувствуешь вони, хоть сам вояешь, цвета как выцвели. Это очень страшное состояние. Музыка, что играет, не то, слышишь как металл на асфальт упал, сразу - оп! Звон, сование металла по металлу оно много звуков и ни одного нормального. Все серое, нет цветов, все воняет, но без запаха. Война, это страшно. Артериальная кровь алой должна быть, а она почти серая, красноватая. Это игрища нашего сознания, оно тоже знает, что то нам видеть не надо. Примерно так, хоть от того никогда не  излечусь.

бухаешь?
   
Re: А чи були ФУПівські юлькі на Майдані?

Вот вам рассказ. И сопли имею со слезами.
   
Re: А чи були ФУПівські юлькі на Майдані?

бухаешь?
зачем?
   
Re: А чи були ФУПівські юлькі на Майдані?

зачем?

пишешь странно, студенты хоть были на Майдане? помнишь?

термос покажи
   
Re: А чи були ФУПівські юлькі на Майдані?

А робота і сімї є  у всіх, шановний дохтур, і у тих хто загинув на Майдані !
 А срати постійно на свою державу, на президента., на все добре що відбувається
в державі - це просто гидко, гидко таке навіть спостерігати...
 ПС.., брати хабарі в студентів за заліки це легше, нє ? Ну і потім далі срати на державу,
з якої кормишся...
Отлично, стонька!Круто!Прям спать и пить ,и неграм давать не могешь- так тебе за Державу болыть (tu)
   
Re: А чи були ФУПівські юлькі на Майдані?

Я не говорил, что я не сумасшедший. Мне бухать не надо.термос ща поищу, падлы мне испоганили годный девайс.
   
Re: А чи були ФУПівські юлькі на Майдані?

Я не говорил, что я не сумасшедший.

может ты всё придумал про Майдан, ментов, чай и студентов?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія