Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ВПО

Re: ВПО
Bmx

Британія, Німеччина у ДСВ.
Але жити краще вони від цього не стали.
І на скільки відсотків зафіксоване підняття економікии німців у 1945 році ?
   
Re: ВПО

І на скільки відсотків зафіксоване підняття економікии німців у 1945 році ?
Військове виробництво зростало щорічно до кінця 1944р.
   
Re: ВПО

Британия в жопе была во время второй мировой. Не было там никакого подъема экономики.
Они по карточкам жили почти до 60х.
Ти плутаєш військове виробництво, тобто економіку і нормування їжі.
   
Re: ВПО
Bmx

Військове виробництво зростало щорічно до кінця 1944р.
До кінця 1944 го на території німців не було совєцких танків
   
Re: ВПО

А є прецеденти підняття економіки під час війни і ракетних обстрілів?
Звичайно! Героїчне садіння картоплі на замінованих полях :)
Ну Ок, погоджуюсь що невдало висловилась, не підняття а заторможення падіння :)
Прогнозують скільки? 40-45%?  А війна ж ще не закінчилась.

Зі Не розумію, що поганого в тому, щоб забезпечити людей житлом? Аренда державою, або відшкодування аренди  - найшвидший і найдешевший спосіб. Чому обіцяти відновити парки і іншу рекреаційну інфраструктуру важливіше житла? (чую такі заяви).
Люди просто розбіжаться за кордон і будуть праві.
   
Re: ВПО

До кінця 1944 го на території німців не було совєцких танків
Ось бачиш. мій тезіс підтверджується.
   
Re: ВПО

що поганого в тому, щоб забезпечити людей житлом?
Нічого поганого.
А де саме забезпечувати? Географічно де?
   
Re: ВПО

Нічого поганого.
А де саме забезпечувати? Географічно де?
Де людина саме обере.
   
Re: ВПО

Люди просто розбіжаться за кордон і будуть праві.
То й ти біжи.
Поживеш в ФРН в спортзалі, або в старій радянській казармі.
Зрозумієш, що стара сілька хата на Волині набагато краща.
   
Re: ВПО

Де людина саме обере.
Я хочу в Буковелі.
Ти не заперечуєш?
   
Re: ВПО
Bmx

Зі Не розумію, що поганого в тому, щоб забезпечити людей житлом? Аренда державою, або відшкодування аренди  - найшвидший і найдешевший спосіб. Чому обіцяти відновити парки і іншу рекреаційну інфраструктуру важливіше житла? (чую такі заяви).
Люди просто розбіжаться за кордон і будуть праві.
Де взяти гроші на аренду житла? З тумбочки?

Ще раз, у селі за 80 км від Львова, є вільні будинки- приїжджайте і живіть безкоштовно. Тільки оплата  комуналки. Є земля, можна посадити все що захочеш. Чомусь ніхто не їде, бо туалет на вулиці, і впадло і дорого садити картоплю і овочі
   
Re: ВПО
Bmx

Я хочу в Буковелі.
Ти не заперечуєш?
:D . Ехх, а скільки б людей хотіло адмініструвати розподіл того житла .. у нас таких спеців багато зараз непрацюючих
   
Re: ВПО

:D . Ехх, а скільки б людей хотіло адмініструвати розподіл того житла .. у нас таких спеців багато зараз непрацюючих
Саме так.
Це як українські пенсії для ЛДНРівської вати.
   
Re: ВПО

Ти плутаєш військове виробництво, тобто економіку і нормування їжі.

Военное производство - малая доля экономики... Промышленное производство было в жопе... Британия закончила войну по уши в долгах...

. The war had stripped Britain of virtually all its foreign financial resources, and the country had built up “sterling credits”—debts owed to other countries that would have to be paid in foreign currencies—amounting to several billion pounds. Moreover, the economy was in disarray. Some industries, such as aircraft manufacture, were far larger than was now needed, while others, such as railways and coal mines, were desperately short of new equipment and in bad repair. With nothing to export, Britain had no way to pay for imports or even for food. To make matters worse, within a few weeks of the surrender of Japan, on September 2, 1945, U.S. President Harry S. Truman, as he was required to do by law, ended lend-lease, upon which Britain had depended for its necessities as well as its arms. John Maynard Keynes, as his last service to Great Britain, had to negotiate a $3.75 billion loan from the United States and a smaller one from Canada. In international terms, Britain was bankrupt.

https://www.britannica.com/place/United-Kingdom/Britain-since-1945
   
Re: ВПО

На картоплі не заробиш. Вона буде коштувати копійки, велика частина тупо згниє. Бо насадять багато, а возити її чим? Паливо дороге і його нема. Такий ефект перевиробництва :)
І як людям заробити на комуналку і на інші видатки?
Тому і не хочуть в село, бо роботи нема.
   
Re: ВПО

Я хочу в Буковелі.
Ти не заперечуєш?
Ні, але ви не в фронтовому місті, і в неокупованому. Тому вам не обломиться :)
   
Re: ВПО

Промышленное производство было в жопе
А Спітфайри та РР Ніни вирощували на полях?
   
Re: ВПО

Ні, але ви не в фронтовому місті, і в неокупованому. Тому вам не обломиться :)
Ну, нехай тоді Буковель личиться харків'янам.
Тисяч 150-200 там вміститься? Як ти думаєш?
   
Re: ВПО
Bmx

мои соседи другого мнения, они конечно бы рады есть рыбу, сыр и мясо

но средств хватает только на бараболю, которая их с огорода кормит. Вот такие реалии в селах
У мене батько 20 років пропрацював на шкідливому підприємстві 2-ї категорії, і отримує зараз сміховинну пенсію аналогічно маминій , майже мінімалку -  4 тис. Але вони тримають порося, козу, ще сини підкидають по кілька пенсій у місяць і мають можливість їсти натуральне м'ясо і сир свого виробництва. І рибу купити. І мед зі своєї пасіки. Батькові буде 75 цього року
   
Re: ВПО

А Спітфайри та РР Ніни вирощували на полях?

Это малая доля экономики... Даже если она и разбухает в военный период, она не компенсирует потерь в других секоторах.
   
Re: ВПО

Ну, нехай тоді Буковель личиться харків'янам.
Тисяч 150-200 там вміститься? Як ти думаєш?
Чудова ідея, тим більше там всі готелі пристосовані до життя і літом пустують. Думаю і більше розселити можна у всьому буковельскому ареалі :)
   
Re: ВПО

Это малая доля экономики...
Як раз навпаки.
Це величезна доля економіки, через те і їдла не вистачало.
   
Re: ВПО
Bmx

Чудова ідея, тим більше там всі готелі пристосовані до життя і літом пустують. Думаю і більше розселити можна у всьому буковельскому ареалі :)
Там уже давно все київські викупили  :)
   
Re: ВПО

Чудова ідея, тим більше там всі готелі пристосовані до життя і літом пустують. Думаю і більше розселити можна у всьому буковельскому ареалі :)
То може туди ще 5млн біженців, які зара в ЄС, поселить?
   
Re: ВПО

Там уже давно все київські викупили  :)
Знаю, причому ще до 24.02 :)
   
Re: ВПО

То може туди ще 5млн біженців, які зара в ЄС, поселить?
Навіщо? Їм там допомогають з житлом і з школами для дітей, медициною і пошуками роботи.
Чого їм вертатись туди, де не допомогають? Це нелогічно.
   
Re: ВПО

Навіщо?
Ну як навіщо?
Щоб держава їм будувала/купувала/орендувала житло в Україні.
   
Re: ВПО

А ті модульні будівлі, що поляки роблять?

А взимку ?
   
Re: ВПО
Bmx

Роботу у Львові , якщо ти не айтішник, без авто , - знайти просто нереально. У мене знайомі, які заробляли шестизначні суми, не в айті, зараз таксують.. болт, 1500 в день чистими, якщо від 7-ї ранку, до 11-ї вечора.
   
Re: ВПО

Роботу у Львові , якщо ти не айтішник, без авто , - знайти просто нереально. У мене знайомі, які заробляли шестизначні суми, не в айті, зараз таксують.. болт, 1500 в день чистими, якщо від 7-ї ранку, до 11-ї вечора.

Шстизнаані, не в вйті...А це де ?))
   
Re: ВПО
Bmx

Шстизнаані, не в вйті...А це де ?))
Будівництво, архітектура, моделювання.. .. проекти у Києві були. 
   
Re: ВПО

Як раз навпаки.
Це величезна доля економіки, через те і їдла не вистачало.

Еще раз, это малая доля экономики. Текущая доля в ВНП США военного производства составляет около 3.5%. Даже если это повысить раз в 10... Это не компенсирует потерь в других отраслях.

Есть еще нюанс. Экономика это прежде всего создание не физической продукции, а добавленной стоимости. Спитфайеры и прочая шли не на продажу... Так шо с добавленной стоимостью у них лажа... Потому средства на харчи (а Британия импортировала львиную долю внутреннего потребления) приходилось одалживать, бо доходов от экономики, строящей Спитфайеры, нуль...
   
Re: ВПО

Ніхто на нашу владу не розраховує.
Але тут питання, ви на себе приміряли статус біженця?
Бо я так, бо живу на півночі Києва і чула бої в передмістях. І будинки, куди попрілітало не так далеко від мене, я їх часто спостерігаю.
Як жити людині, яка жива, але залишилась в тому, в чому була?
Окей, хай вона в селі жила і мала всьо. А тепер - хати нема, документів нема, грошей нема, запасів нема.
Все, що надбав за все життя, зникло. А зима скоро.
Як таке вигрібти без допомоги?
От для себе я вирішила що в разі чого буду їхати за кордон. Але навряд чи звідти повернусь.
я примірно в такому положенні зараз - свое житло на лінії вогню, в київі наймане - і шо мені робити тепер та куди податися? в ЗСУ не візьмуть...
   
Re: ВПО

Еще раз, это малая доля экономики. Текущая доля в ВНП США военного производства составляет около 3.5%.
От ти смішний.
Можеш сказать, скільки кораблів на рік, в тонажі, або в штуках, США будували у часи ДСВ і скільки будують зара?
Про літаки, танки та все таке інше теж.
   
Re: ВПО

Экономика это прежде всего создание не физической продукции, а добавленной стоимости.
То ти економіку з рейганомікою плутаєш.
Банківські інструменти і вся подібна хня.
   
Re: ВПО

к любой сельской хате можно быстро поставить мобильный санитарный блок : туалет , бойлер, душ.
для бюджета это в сто раз легче и быстрее чем строить годами новое жильё.  И это реальнее.
   
Re: ВПО

к любой сельской хате можно быстро поставить мобильный санитарный блок : туалет , бойлер, душ.
для бюджета это в сто раз легче и быстрее чем строить годами новое жильё.  И это реальнее.
Безумовно.
   
Re: ВПО


от шосьо тіпа такого тулиться до сільскої хати, делається там контейнер -яма з усілякою хімією и життя знов вирує яскравыми фарбами на селі

   
Re: ВПО

я примірно в такому положенні зараз - свое житло на лінії вогню, в київі наймане - і шо мені робити тепер та куди податися? в ЗСУ не візьмуть...
Я вважаю що вам для початку має бути компенсована оренда.
От прямо зараз. Звісно, до певної розумної суми. І, киянам, приміром, вже же не потрібно компенсувати львівське житло.
 А після війни - буде зрозуміло що і як далі.

А інші вважають, що вам треба їхати в село і садити картоплю, походу ставити вітряки і сонячні панелі, туалети і каналізацію, запасати вугілля і дрова, будувати бункер і заповнювати його тушонкою, крупами, паливом, батареями і всім необхідним :)
Про це і сперечаємось.
   
Re: ВПО

Я вважаю що вам для початку має бути компенсована оренда.
Ми погоджуємося з тобою.
Ще право на труд і безоплатна медицина.
І піонерський табір влітку.
І профсоюзна путьовка в Кємєр.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія