Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зеленський піде на Пасху до церкви?

Re: Зеленський піде на Пасху до церкви?

Якщо він справді віруючий, то має молитися в храмі. Пан – прибічник недотримання прав людини?

це взагалі його персональна і інтимна справа - в якого бога він вірить. як на молоду і сучасну людину і як на мене - то вже вада в нього. але він, як державний діяч, мусить усвідомити, шо він свої релігійні обряди не мусить демонструвати усьому світу. він же не збирається демонструвати всьому світу секс зі своєю жінкою? оце і тут таке мусить бути.
вірить - то його персональна інтимна справа. я б сказала - сексуальна трагедія навіть.
   
Re: Зеленський піде на Пасху до церкви?

це взагалі його персональна і інтимна справа - в якого бога він вірить. як на молоду і сучасну людину і як на мене - то вже вада в нього. але він, як державний діяч, мусить усвідомити, шо він свої релігійні обряди не мусить демонструвати усьому світу. він же не збирається демонструвати всьому світу секс зі своєю жінкою? оце і тут таке мусить бути.
вірить - то його персональна інтимна справа. я б сказала - сексуальна трагедія навіть.
(tu)
   
Re: Зеленський піде на Пасху до церкви?

Невже Україна дожилася до президента, який не буде підсвічником у церкві на свята?
21 століття на дворі, прокиньтеся вже
   
Re: Зеленський піде на Пасху до церкви?

Невже Україна дожилася до президента, який не буде підсвічником у церкві на свята?
21 століття на дворі, прокиньтеся вже
буде семисвічником? :)
   
Re: Зеленський піде на Пасху до церкви?

По-перше. Це не демонстрація релігійних обрядів, а його права людини. Має повне право ходити до церкви чи синагоги.
По-друге. Якщо ти невіруюча, то чому демонструєш свою невихованість перед віруючими, вживаючи не стосовне порівняння?

вірить - то його персональна інтимна справа. я б сказала - сексуальна трагедія навіть.

Ти сповна розуму?
   
Re: Зеленський піде на Пасху до церкви?

це взагалі його персональна і інтимна справа - в якого бога він вірить. як на молоду і сучасну людину і як на мене - то вже вада в нього. але він, як державний діяч, мусить усвідомити, шо він свої релігійні обряди не мусить демонструвати усьому світу. він же не збирається демонструвати всьому світу секс зі своєю жінкою? оце і тут таке мусить бути.
вірить - то його персональна інтимна справа. я б сказала - сексуальна трагедія навіть.

На ну наф , інтимна . Але повністтю погоджуюсь з тим , що якщо він почне зараз лазити по церквах , то в нього можна почати  плювати як в Педру з його томосом . Я про те, що якщо людина там кудись ходила " до того " , а потім продовжує це робити , то це цілком нормально . Он в Польщі Качинський з костелу не вилазив і далі не вилазить , і болт на все і хто там що думає . Думаю це нормально , але коли зненацька кадилом осєніло , як всіх цих уродів " парпередників " включно з Педром , то я сам перший почну улюлюкати .
   
Re: Зеленський піде на Пасху до церкви?
rst

Это архиважно для президента страны, в которой по Конституции церковь отделена от государства.
Как же вы любите показуху. Когда все политики бегут на перегонки в церковь и неистово крестятся на камеры.
Янукович, кстати, тоже так делал. Он устраивал как президент?
   
Re: Зеленський піде на Пасху до церкви?

По-перше. Це не демонстрація релігійних обрядів, а його права людини. Має повне право ходити до церкви чи синагоги.
По-друге. Якщо ти невіруюча, то чому демонструєш свою невихованість перед віруючими, вживаючи не стосовне порівняння?

Ти сповна розуму?

Це фемено -пі дорастична тематика . Запхати християнсктво в якусь " інтимну справу " , при цьому ця сволота нічого немає проти коли пів Парижу стоїть раком на вулицях . В них навіть стікає сльоза " умілєнія " .
   
Re: Зеленський піде на Пасху до церкви?

В світській країні не повинно бути ні біблій, ні коранів, ні тор, ні інших книжок, що мають відношення до релігії при складанні присяги президентом.
+1000
Вже писала - присяга повинна складатися на Конституції.

Надіюся, поміняють закон з цього приводу. І не тому, що Зеленський, а тому, що а) світська країна і б) багаторелігійна країна. Наступним презом і мусульманин може бути.
   
Re: Зеленський піде на Пасху до церкви?

Теж не розумію цієї крайнощі, навіщо Президенту демонстративно (на камеру) і лицемірно ревно молитися в церкві, як старій бабусі?
А нічого, що в нас не одна церква і навіть не одне віросповідування. А більшість людей взагалі не віруючі?

вірно.
   
Re: Зеленський піде на Пасху до церкви?

ні, не піде.
він вже відповдав, що його відносини з богом -це закрита тема, не публічна і не пілягає обговоренню.
мінус третина прихильників одразу  :gigi:
   
Re: Зеленський піде на Пасху до церкви?

Вопрос не в этом.

Если господин Президент не придерживается христианской веры, а это его полное право, то он не имеет права присягать на Евангелии во время инаугурации, чтобы не оскорбить чувства искренне верующих христиан.

Вот и всё.

Ведь с одной стороны, ходят слухи, что Коломойский, который имеет огромное влияние и на религиозную жизнь евреев в Украине, склонял Зеленского к выполнению (или как правильно сказать? ) шабата, и это опять - их личное дело, ведь  Украина - не монорелигиозная страна...

С другой стороны, если верить тому, что говорят про Коломойского и Зеленского, как приверженцев своей религии, то довольно странно звучит готовность Зеленского присягать на Евангелии?

Поэтому Зеленскому и задают осторожные вопросы о его религиозной принадлежности, а он опять начинает кокетничать.



Останнє редагування: 22 квітня 2019 13:51:35 від шуша
   
Re: Зеленський піде на Пасху до церкви?

Невже Україна дожилася до президента, який не буде підсвічником у церкві на свята?
21 століття на дворі, прокиньтеся вже

ось в це дуже хочеться вірити.
є дуже багато справ, які людина із задоволенням для себе і для оточуючих може все життя робити, і постійно ще й нові якісь з розвитком всього на світі виникають. на це треба життя використовувати, а не на стояння на колінах в яких завгодно церквах. в огороді можна на колінах постояти, як робота там є, з дитиною шоби бути на одному рівні під час ігор, але ж не це позорище.
не позорьте вже людський інтелект і наші сиві голови, молодь.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія