Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Юля звернулася до Порошенка і Зеленського (tu)

Я дуже сумніваюся що Зе добереться до крісла президента.
Вибори він звичайно виграє, але по перше їм ще треба відбутися, до них треба добратися живим та здоровим, а після них ще треба дочекатися офіційного вступу на посаду.

Я скептик, даю 30% максимум що все це відбудеться і він офіційно стане президентом.
Не для цього вся ця зграя будували свій зручний світ, щоб віддати це побудоване на поталу зальотному гастральору з незрозумілими перспективами.
Якщо вийде у одного чужака, завтра може з'явитися інший, за ними потугнуться ще десятки і сотні. І що тоді? Наш клуб свинячих джентельменів піде у небуття?
А наші, куплені та обжиті місця займуть якісь хіпстери, ботани та інша босота-школота.
Та щаз! Хочуть нашого пирога, нехай йдуть правильним шляхом - лизати, занести, пристати до потрібного берега, спочатку на посилках, потім кісточки, а потім вже і за стіл з поважними людьми. Тільки так і ніяк по іншому.
та не тарапітеся -)))) за його спиною такий самий зубр.

вони ще потягаються з цима свиняками.
   
Re: Юля звернулася до Порошенка і Зеленського  (tu)

На полуграмотного идиота? зачем? Пусть все любуются "широтой" твоего лексикона.  :laugh:  Ты ж настолько дурное, шо и троллить не можешь - только бегаешь как шавка и повторяешь единственное слово. что смогло закрепиться у тебя в ганглии. Видно тебя часто в детстве так звали. :gigi:
Ясно, значить таки вже настукав.
Ну це типова поведінка  прихильники певної політсили...
   
Если Петя такой ранимый и такой слабый на здоровье, как говорит Юля, то что мы можем ожидать от него в переговорах с хуйло?
Що хуйло психує, як Зюзю і кидає трубку.
   
Я люблю ломать старое, только в том случае, когда мне говорят какое будет новое. Но я не услышал, каким будет новое. Да и есть ли это "новое"? Ведь Беня это совсем не новое, а очень даже старое, Беня в системе задолго раньше Господина Фольксмана.

Есть хорошая пословица - ломать не строить.

И вся печать в том, что ломать во время войны. Это вообще нонсенс. Во всех воюющих странах, самых демократических, вся власть переходит Президенту и его не меняют, пока не закончится война. Кто будет пистеть что войны нет или мерзавец, или негодяй.

Вам та війна презентована у нинішньому вигляді саме для того, щоб вас не майданило.
Родіна опасностє - універсальний метод. Рускімір стайл
   
Re: Юля звернулася до Порошенка і Зеленського  (tu)

Я люблю ломать старое, только в том случае, когда мне говорят какое будет новое. Но я не услышал, каким будет новое. Да и есть ли это "новое"? Ведь Беня это совсем не новое, а очень даже старое, Беня в системе задолго раньше Господина Фольксмана.

Есть хорошая пословица - ломать не строить.

И вся печать в том, что ломать во время войны. Это вообще нонсенс. Во всех воюющих странах, самых демократических, вся власть переходит Президенту и его не меняют, пока не закончится война. Кто будет пистеть что войны нет или мерзавец, или негодяй.

пістьош ...

а по суті ти просто  сцишся змін
   
Ги
Судячи по Вашій істериці, він Вас лиш цими двома-трьома словами затролив, як щеня.
Та судя по твоей недалекости ты и Пепу считаешь победителем. И не зря прибежал подержать дурачку фуй - коллеги. :lol:
   
у вас не вистачає профф.знань і мат.часті, але ви з опломбом робите гучні заяви.
не треба.
А как же свобода слова, Элка?  ;o
И что будет, когда ваш лидер к власти придет? Ваще рот нельзя будет открыть? Ужос! :gigi: 
   
:laugh:
Похоже? ;)
   
Вам та війна презентована у нинішньому вигляді саме для того, щоб вас не майданило.

в сірії теж?
ріаллі?  ;o
   
Ну і про приниження: ніщо так не принижує державну інституцію як брехун, крадій, та аморальний тип, який її представляє.
   
Re: Юля звернулася до Порошенка і Зеленського  (tu)

 Гідний вчинок людини, яка мислить державницьки і захищає державні інституції.
 Шукати в цьому виступі таємні змісти - це знову спускатися на рівень кварталу.
 Рівень, на який майстерно опустив виборчу кампанію Зеленський.
   
Ясно, значить таки вже настукав.
Ну це типова поведінка  прихильники певної політсили...
Ну от сиди и ссысь. Якэ ты тикы переляканэ. :facepalm1:
   
Re: Юля звернулася до Порошенка і Зеленського  (tu)

Fantamaz попереджав

Після того як я це спрогнозував.
До речі - я очікував на таку подію протягом тижня, вона на шостий день почала діяти

   
Не фанат ЮВТ но тут она однозначно молодец
   
Re: Юля звернулася до Порошенка і Зеленського  (tu)

Если голоса Кы отойдут Господину Фольксману, то вполне вероятен сценарий 50 на 50

Навряд, навіть попри все моє зневажливе ставлення до прихильників Тимошенко далеко не всі вони слухняне било, так що просто так передати голоси не вийде.
   
Да не обсасывайте эту херню с "призывом" к юлькам. Юля говорит как политик и гос. деятель, прекрасно понимая, что за господина фольксмана 80% юльков не проголосуют ни при каких обстоятельствах. Иначе они  не были бы юльками столько лет в оппозиции к этой Кучмановской шобле. Не надейтесь.

Останнє редагування: 12 квітня 2019 14:33:44 від SOUTH BLOOD
   
пістьош ...

а по суті ти просто  сцишся змін

Я запомнил этот пост. Буду тебя макать потом в эти змины
   
Навряд, навіть попри все моє зневажливе ставлення до прихильників Тимошенко далеко не всі вони слухняне било, так що просто так передати голоси не вийде.
Це не вона їх передає. Це їй кажуть її виборці. А вона, як жінка розумна, прислухається до них, і дуже уважно.
   
Після того як я це спрогнозував.
До речі - я очікував на таку подію протягом тижня, вона на шостий день почала діяти
ти бабки то готуэш ?
   
Re: Юля звернулася до Порошенка і Зеленського  (tu)

його задача це відкрити шлюзи молодняку
молодняку мародерів молодих регіонів, ми в курсі
   
а вы разве не амбициозны? Тихая домашняя женщина?

відносно ) торти печу, томати рощу  :laugh:
ну то все лірика, якби я бачила що більше шансів вийти в Гриценка, голоснула б за нього, просто розрахунок, нічого особистого
   
Re: Юля звернулася до Порошенка і Зеленського  (tu)

МММ регіонів
   
Заслуговує повагу!
 [ua]
   
Дальше буквы С в словаре так и не продвинулось, недоумковатое? печально, но закономерно. :lol:
Сциш,стукачок?
Спокійно, скоро сам собі  сепуку спроможешся сотворити.
Содоміт сепарський! :)


Останнє редагування: 12 квітня 2019 14:39:06 від Ламер
   
молодняку мародерів молодих регіонів, ми в курсі
без різниці якої партії

головне щоб не комуністи, не кучмісти та не їх дітоньки.
   
Да не обсасывайте эту херню с "призывом" к юлькам. Юля говорит как политик и гос. деятель, прекрасно понимая, что за господина фольксмана 80% юльков не проголосуют ни при каких обстоятельствах. Иначе они  не были бы юльками столько лет в оппозиции к этой Кучмановской шобле. Не надейтесь.
Посмотрела я Юлин проникновенный монолог - а не хотела  :D
Судя по всему,  перед голосованием по сценарию шоу предполагались примирение кандидатов, буфет и танцы.  Юля решила предвосхитить процесс
   
Киев отлично помнит молодняк Баса, Довгого
А так же помнит молодняк Саши Стоматолога
   
Киев отлично помнит молодняк Баса, Довгого
А так же помнит молодняк Саши Стоматолога
"я і моя молода команда"...
   
Посмотрела я Юлин проникновенный монолог - а не хотела  :D
Судя по всему,  перед голосованием по сценарию шоу предполагались примирение кандидатов, буфет и танцы.  Юля решила предвосхитить процесс
Та шо там организаторы не планировали, до юльки им далеко. А танцы будут потом.
   
Тебе зрозуміти можна, ти інтегрований в систему, існуючу в Україні.
Ти в ній живеш, заробляєш, відносини рівні та можна сказати вигідні.
Як мінімум "мірноє сосущєствованіє".

Тобі злами, руйнування, нові відносини якщо й цікаві то з іншого боку небезпечні.
Хто знає до чого це призведе, раптом конкуренція підвищиться а маржа зменшиться, а може потрібне лоббі пропаде і держава вирішить переглянути апетити.
Тобто хз шо там попереду.
Краще люди з нашого або сусіднього села
 :laugh:

У мене теж є такий знайомий. У нього кожні вибори та Майдани стрес.
Він останнього разу ледь інфаркта не заробив, поки все уляглося і стало ясно, що то було шоу для лохів.
У нього брат суддя, дружина прокурор, а він відкрив бізнес який дуже успішний, звичайно без будь якого впливу з боку родичів
 :gigi:

Його я теж чудово розумію

Этими же аргументами оперииовал плц, е,ли бы он щас не лежал обосрснный в больничке, я бы подума, что то э о он.
   
Re: Юля звернулася до Порошенка і Зеленського  (tu)

Юля зрозуміла що може сісти поруч з Петей до тюряги, то му що з Зеленським домовитися не вийде, і вирішила підтримати того, з ким може договоритися
Згадайте як вона з хуйло принижувала президента Ющенко ...
   
Re: Юля звернулася до Порошенка і Зеленського  (tu)

без різниці якої партії

головне щоб не комуністи, не кучмісти та не їх дітоньки.
Після закінчення 1981 року університету О. Разумков працював у Дніпропетровському обласному комітеті ЛКСМУ та ЦК ЛКСМУ, де обіймав посаду завідувача ідеологічного відділу  :facepalm1:
   
Юля зрозуміла що може сісти поруч з Петей до тюряги, то му що з Зеленським домовитися не вийде, і вирішила підтримати того, з ким може договоритися
Згадайте як вона з хуйло принижувала президента Ющенко ...
Это да. Это Юлька с  кумом свынячуком крала у армии.  :lol:
   
Lighta, cьогодні в 14:14
Розгорнути попередні цитати...
а вы разве не амбициозны? Тихая домашняя женщина?

відносно ) торти печу, томати рощу  
ну то все лірика, якби я бачила що більше шансів вийти в Гриценка, голоснула б за нього, просто розрахунок, нічого особистого
Лирика = это мое голосование. Видела, что у Гриценко нет шансов, а все равно проголосовала.  :D
   
Юля зрозуміла що може сісти поруч з Петей до тюряги, то му що з Зеленським домовитися не вийде, і вирішила підтримати того, з ким може договоритися
Згадайте як вона з хуйло принижувала президента Ющенко ...

 :lol:

Та да, Зе у нас оказуется бескомпромисній борец с корупсьон и олигархаме  :weep:

Цуко, в дурдоме день открітіх дверей и халявного вайфая
   
Після закінчення 1981 року університету О. Разумков працював у Дніпропетровському обласному комітеті ЛКСМУ та ЦК ЛКСМУ, де обіймав посаду завідувача ідеологічного відділу  :facepalm1:
до чого тут О Разумков? а О.Порошенко де працював?
   
Та шо там организаторы не планировали, до юльки им далеко.
Вот и Юля, небось, так думает . Зря
   
Re: Юля звернулася до Порошенка і Зеленського  (tu)

Та абизяна пропуццинская єтот прихильники певної політсили-что с него взять?
   
Re: Юля звернулася до Порошенка і Зеленського  (tu)

ти бабки то готуэш ?

Фантамаз злився, навіть на просте запитання в приваті не відповів.
Не виказав жодного бажання підтвердити прийняття умов парі і готовність заплатити в разі програшу
   
Re: Юля звернулася до Порошенка і Зеленського  (tu)

Та абизяна пропуццинская єтот Зе-что с него взять?

Та не можна про нього сказати пропутінський він чи ні, про нього взагалі майже нічого не можна сказати - він порожній. Можна це за таємничість видавати, але порожній буде більш адекватна назва. Хто там буде ним грати теж достеменно не відомо, чи то Коломойський, чи то регіонали з хуйло - це лише припущення.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія