Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"Хороші" русскі

Re: "Хороші" русскі


Для мене лайно це ті руські чи росіяни 1.які підтримують війну, 2.якім паралельно на війну і 3.які не підтримують війну але не влаштовують революції на росії або знищення хуйла а сидять в ютюбчиках і твітерах і займаються круговою дрочкою.
Ясно! Вы ограничились в своих оценках только для  жителей параши. Меня это устраивает. :-B
   
Re: "Хороші" русскі

NUNU Безглуздо очікувати від рускіх хз шо. Вони просто дещо рябі і не більше.
   
Re: "Хороші" русскі

Может ли сегодняшнее заявление Зеленского вызвать серьёзный конфликт между эмигрировавшей журналистикой и руководством Украины? Может. Запросто. Нам не впервой скрещивать клинки с президентами. (с, якийсь кацап нєвзоров)

Ох і ніxyясєбє  ;o  Витягни свій ржавий клінок із штаніни і сходи до хуйла спочатку. Пусти кацапа за стіл - так він і ноги на стіл. Свинюка.

Это ты еще либертарианца Чичваркина не читал.Там вообще речь о том что вы такие же фашисты как хуйло если так поступаете.Хотя я и к Невзорову и Чичваркину всегда относился хорошо.Но это те самые грабли,когда 100 раз сказали не ищите хорошего кацапа,а ты постоянно надеешься на какое то чудо.
   
Re: "Хороші" русскі

Влаштувати революцію не так просто, на те здатні небагато. Для мене якщо рускій хоча б проти війни то він вже дещо рябий.

А толку от этого?Вот какая практическая польза от этих хороших русских?Они зарабатывали в рашке на хайпе против Хуйла.Потом им прикрутили гайки им пришлось уехать и они зарабатывают на хайпе за Украину.Мне в телеге вчера куча кацапов писала такие же тезисы.При чем тут мы ,если мы тоже против войны.Мы тоже жертвы и были вынуждены уехать.Уехать от чего?Ваш дом разбомбили?Лишили работы,погибли ваши близкие друзья или родственники?У вас в стране жопа,а вы вместо этого едете в другую?В твоем доме пожар,а ты с чемоданами переезжаешь к соседям,вместо того чтобы его тушить и бить по голове палкой того кто это устроил?А что я один могу?Ты же знаешь какие у нас дают сроки.Ну не можешь это разве мои проблемы как и то что ты 20 лет любил хуйло,а сейчас до тебя дошло что занавес опускается и нужно линять?Самое прикольно что когда им так говоришь из них начинает лезть вата.Вопросы типа:что же ты Крым за 8 лет не освободил и просрал 20% территории.Т.е. в них  это все сидит.Ну или :ты такими словами нас отталкиваешь,а мы были за Украину.А я говорю что не нужно быть за Украину.Будь за себя,а мы как то и без вас справимся,как и справлялись до этого.Не будьте за Украину.Будьте за хуйло - мне похер,потому что от вашего за или против ничего не меняется от слова совсем,а многие просто хайпожорят на этой теме и строят из себя жертв наравне с украинцами
   
Re: "Хороші" русскі

Это ты еще либертарианца Чичваркина не читал.Там вообще речь о том что вы такие же фашисты как хуйло если так поступаете.Хотя я и к Невзорову и Чичваркину всегда относился хорошо.Но это те самые грабли,когда 100 раз сказали не ищите хорошего кацапа,а ты постоянно надеешься на какое то чудо.

 :gigi:

   
Re: "Хороші" русскі

Не будьте за Украину.Будьте за хуйло - мне похер,потому что от вашего за или против ничего не меняется от слова совсем

Це головне що треба зрозуміти. Вони ніхто, і користі від них ніякої. А шкоди купа.

Бо про ворогів ти знаєш що то ворог.

А з цими "харошеруськими" - вони кажуть що друзі, а потім коли підпустиш ближче ножа в спину вженуть і не зморщаться.
   
Re: "Хороші" русскі

:gigi:

Вся проблема в том что речь о туристических визах,а они из этого раздули вселенский скандал,как будто их всех собираются отправить обратно в рашку.Это тот момент когда шутка что для кацапа самое большое наказание вернуть его на родину становится правдой
   
Re: "Хороші" русскі

Это тот момент когда шутка что для кацапа самое большое наказание вернуть его на родину становится правдой

Так і виходить
   
Re: "Хороші" русскі

Вся проблема в том что речь о туристических визах,а они из этого раздули вселенский скандал,как будто их всех собираются отправить обратно в рашку.Это тот момент когда шутка что для кацапа самое большое наказание вернуть его на родину становится правдой
Вони як і підхуйловці брешуть, маніпулюють і викручуються.
Ніяким кубінцям і північнокорейцям віз туристичних не дають, та і німці, не пам'ятаю щоб в США їздили Великий каньон оглядать під час Другої світової.
   
Re: "Хороші" русскі

Я взагалі не розумію до чого тут Зєля, він що шенгени роздає?
Скоріше за все озвучив що попросили союзники, сам він дуже лояльний до росіян.
А ти ба як напали сучечки, шпагі скрестят  :weep:
ЄС страшно зачіпати, бо і правда виженуть, так вони на тих кого слабшими вважають напали.
   
Re: "Хороші" русскі

Я взагалі не розумію до чого тут Зєля, він що шенгени роздає?
Скоріше за все озвучив що попросили союзники, сам він дуже лояльний до росіян.
А ти ба як напали сучечки, шпагі скрестят  :weep:
ЄС страшно зачіпати, бо і правда виженуть, так вони на тих кого слабшими вважають напали.

По хорошему и Чичваркин топил за Медведева и Невзоров за хуйло.Как они это оправдывают это уже дело десятое...но тоже о чем то говорит.Как минимум о том что люди могут переобуться в любую сторону.Я конечно и их понимаю.Ну я же сказал что я за вас,сказал хуйло хуйло,что вам от меня еще надо?Плюс с нашей стороны есть хохлы готовые с радостью принять знаменитых артистов из Москвы.Они ведут себя как агроном из столицы приехавший в забитый колхоз поднимать урожай,забывая что их сюда никто не звал и в их услугах никто не нуждается.
   
Re: "Хороші" русскі

:gigi:


До "хороших русских" не доходит, что они впервые в истории вскормили глобального ядерного фашиста и шантажиста.
Так что нечего камлать и проводить аллюзии. Бегом к себе разгребать то, что понаделали хором со своим кокетливым отношением к имперству.
Нечего в презираемых европах сидеть. Лицемеры.
Сначала научитесь себя хорошо вести - потом робко стучитесь в европейские двери.
   
Re: "Хороші" русскі

Лайма Вайкуле з Прапором Україні на своєму концерті в Паланзі. Молодець, хулі там.
А от каців пердаки тріщать, шо аж любо-дорого!
http://www.kasparov.ru/material.php?id=62F3666A8B965
   
Re: "Хороші" русскі

По хорошему и Чичваркин топил за Медведева и Невзоров за хуйло.Как они это оправдывают это уже дело десятое...но тоже о чем то говорит.Как минимум о том что люди могут переобуться в любую сторону.Я конечно и их понимаю.Ну я же сказал что я за вас,сказал хуйло хуйло,что вам от меня еще надо?Плюс с нашей стороны есть хохлы готовые с радостью принять знаменитых артистов из Москвы.Они ведут себя как агроном из столицы приехавший в забитый колхоз поднимать урожай,забывая что их сюда никто не звал и в их услугах никто не нуждается.
Власне в цьому і проблема.
Що вони вважають нас недолугими селюками яким треба нести свою культуру, що ми унтерменші. І не можуть вийти за рамки цього уявлення.

В інших країнах вони себе так не поводять, а швиденько намагаються стати "німцями".

Заради справедливості і справді є купа малоросів які роззявивши рота слухають, що їм кацап розжує, замість того, щоб у вікно виглянути.

Показова історія - жінка з Маріуполя розповідала, що за вікном чутно було вибухи, але вони  дивились і вірили рустіві що знищують тількі військові об'єкти. І дійшло тільки коли прилетіло в дім навпроти і в них винесло вікна і двері.

От тому нам не треба мати з ними справи з всіма харошими рускіми, ніякого громадянства, всі візи відмінити, залишити самі неохідні (похорон родичів, чи подібне), нехай з ними возяться інші країни. Росіяни нас просто отруюють, надто токсичні.
   
Re: "Хороші" русскі

Ясно! Вы ограничились в своих оценках только для  жителей параши. Меня это устраивает. :-B
...Георгиу, коли ти, арешті, станеш українцем...хароші руські, що в московії, що в Україні, хочуть  знищити Україну, або перетворити її в другу московію, чи метрополію московії, тому ніяких хароших руських нема і ніколи не буде...вони всі погані, тягнуть кругом свій смердючий язик та свій менталітет...:)))
   
Re: "Хороші" русскі

Моя русофобія недостатня
Прочитав вас і зрозумів
   
Re: "Хороші" русскі

Ця війна чітко розставила всі пріоритети:

- Мова - то серце нації,
- Віра - то її душа,
- ЗСУ - то її м`язи,
- Русофобія - то її імунна система.

Коли русня провалить свою чергову авантюру і затаїться, до нас прийде молодий російський ліберал і скаже: "Ми вже інші, ми вивчили урок, ми сусіди, ми хочемо дружити..."

Почувши таке, бийте на звук, женіть його "Хаймерсами", "Стугною", "Булавою", сцяними ганчірками - всім, що є під рукою.

Бо ми теж вивчили урок, який тривав п`ять століть.

Росія - це абсолютне зло. І навіть якщо там народжується людина з чистою душею, вже у п`ятирічному віці вона перестає бути собою, а стає часткою системи. Системи, яка історично заточена на те, щоб воювати, нищити, гвалтувати, мародерити.

Ця війна мине, ми її виграємо. Проте, ніколи не цурайтесь своєї мови, своєї віри, а також розмірів своєї русофобії - то ваш захисток на майбутнє і генетичний код виживання у цьому світі.

© https://t.me/s/Sharpreview

   
Re: "Хороші" русскі

...Георгиу, коли ти, арешті, станеш українцем...хароші руські, що в московії, що в Україні, хочуть  знищити Україну, або перетворити її в другу московію, чи метрополію московії, тому ніяких хароших руських нема і ніколи не буде...вони всі погані, тягнуть кругом свій смердючий язик та свій менталітет...:)))
Если насчёт тех,кто живёт на параше я с тобой  согласен (за  исключением"смердючий язик",сам русский язык, как таковой,ни в чём не виноват) ,то вот насчёт тех русских или не русских,включая и небольшую часть украинцев,  граждан Украины, я согласен только частично.
 А именно  согласен, что среди  граждан Украины любых национальностей есть часть тех, кто подпадает под твою классификацию.
Только ЧАСТЬ, но не все!
И ещё  слово руські  стало обозначать ВСЕХ ТЕХ, кто есть гражданами параши любых национальностей  И не совпадает по значению с термином  русский.
Руськіх нет в Украине,за исключением российских оккупантов на нашей территории. Они все руські ,в том числе и буряты, и чечены-кадыровцы,и украинцы и все остальные тоже. В российской военной  форме-руській!
 Ну и на последок!
 Я- УКРАИНЕЦ! Я гражданин Украины русского происхождения. И параша и  те, кто там живёт или воюет против нас в Украине- мои враги.

Останнє редагування: 11 серпня 2022 07:38:41 від Георгиу
   
Re: "Хороші" русскі

Эстония закрывает границы для граждан РФ с шенгенскими визами

Шенгенская резня началась :)
   
Re: "Хороші" русскі

Эстония закрывает границы для граждан РФ с шенгенскими визами

Шенгенская резня началась :)

 :butcher:
   
Re: "Хороші" русскі

Эстония закрывает границы для граждан РФ с шенгенскими визами

Шенгенская резня началась :)
Мене здивувала Болгарія.
Що вони другі після Латвії.
Тільки як це все буде виглядати?
Видавати вони не будуть, але кацапня ж зможе шастать, якщо видала інша країна. Кордонів же нема.
   
Re: "Хороші" русскі

Дідус приволік в іншу гілку вставлю сюди
   
Re: "Хороші" русскі

Мене здивувала Болгарія.
Ну, болгари і в ПСВ, і в ДСВ воювали проти кацапів.
   
Re: "Хороші" русскі

Мене здивувала Болгарія.
Що вони другі після Латвії.
Тільки як це все буде виглядати?
Видавати вони не будуть, але кацапня ж зможе шастать, якщо видала інша країна. Кордонів же нема.

Не тільки видавати не будуть Шенген. Забороняють в'їзд з діючими візами.

Поступово всі країни закриють і видачу і в'їзд з діючими візами.

Як то працює на рівні ЄС я не знаю, може є заборона видачі на рівні ЄС а може нема, тільки рекомендації...
   
Re: "Хороші" русскі

Ну, болгари і в ПСВ, і в ДСВ воювали проти кацапів.

Там є Шипка. Воювали разом з кацапами проти турків, дуже "гарділісь" за часів ссср-пропаганди. Але завжди називали себе "позапад", тобто більш захід. Так що все норм.
   
Re: "Хороші" русскі

Шольц проти
   
Re: "Хороші" русскі

Та пішов він в жоппу  :)

Всі країни закриють і він нікуди не дінеться.
   
Re: "Хороші" русскі

Шольц проти
Цей пiдарас досі каже "це війна Хуйла, бідна русня тут ні до чого".

Шольц - "хароший руський" = (пiдарас)
   
Re: "Хороші" русскі

Цей пiдарас досі каже "це війна Хуйла, бідна русня тут ні до чого".

Тобто воює один хуйло, а не сто п'ятдесят тисяч кацапів?  ;o Він йобнувся, бідолашний  :facepalm1:  навіть історію не знає.
   
Re: "Хороші" русскі

Шо мене найбільше кумарить, шо любий русський шо поганий шо хароший  :pleasantr: , всі учать когось як їм жити.
Ви спочатку розберіться із собою що вам заважає по людські жити, а потім ви зрозумієте, що не треба нікого учити, не треба втручатися в чиїсь внутрішні справи, що треба поважати чиїсь інтереси.
   
Re: "Хороші" русскі

Не тільки видавати не будуть Шенген. Забороняють в'їзд з діючими візами.

Поступово всі країни закриють і видачу і в'їзд з діючими візами.

Як то працює на рівні ЄС я не знаю, може є заборона видачі на рівні ЄС а може нема, тільки рекомендації...
Ну якщо ще фіни заборонять в'їзд то їм складно буде в ЄС потрапити. Звичайно посунуть через Білорусь в Литву і Польщу (якщо це зараз реально)  але там думаю з задоаоленням потічок перекриють  :weep:
Тоді тільки на перекладних через Турцію, літаки ж в ЄС не літають.
   
Re: "Хороші" русскі

Ну якщо ще фіни заборонять в'їзд то їм складно буде в ЄС потрапити. Звичайно посунуть через Білорусь в Литву і Польщу (якщо це зараз реально)  але там думаю з задоаоленням потічок перекриють  :weep:
Тоді тільки на перекладних через Турцію, літаки ж в ЄС не літають.
доведеться через турцію, а це дорого.
схоже естонцям набрид цей їбучий кацівський транзит через їх територію.
   
Re: "Хороші" русскі

Ну, болгари і в ПСВ, і в ДСВ воювали проти кацапів.
Я була якось в Банско і кацапів було багато, російські ресторани з національними стравами борщ, плов і шашлик  :laugh:
Здавалось болгари дуже лояльні до кацапів.
   
Re: "Хороші" русскі

доведеться через турцію, а це дорого.
схоже естонцям набрид цей їбучий кацівський транзит через їх територію.
І фінам, вони вже обговорюють заборону як мінімум транзиту.
Можливо взагалі в'їзд заборонять.
   
Re: "Хороші" русскі

болгари лояльні до платоспроможних клієнтів
старше покоління з промитим мозком лояльне до совка, який ототожнюють з кацапстаном
   
Re: "Хороші" русскі

Cеред росіян є хороші, але їх мало. Приблизно 0,5%. Тобто хороший русскій — кожен двохсотий. :laugh:
   
Re: "Хороші" русскі

Видавати вони не будуть, але кацапня ж зможе шастать, якщо видала інша країна. Кордонів же нема.

Ого! Эстонское правительство на следующей неделе обсудит, как запретить въезд россиян с любыми шенгенскими визами — МИД Эстонии

Эстонцы разошлись не на шутку.
   
Re: "Хороші" русскі

Ого! Эстонское правительство на следующей неделе обсудит, как запретить въезд россиян с любыми шенгенскими визами — МИД Эстонии

Эстонцы разошлись не на шутку.

Похоже им поставили задачу максимально унизить кацапов.Представляю как у них жопа горит от того что маленькая Эстония,бывшая советская республика,вытирает об них ноги.
   
Re: "Хороші" русскі

Харошиє русскіе дуже образились на Кулєбу!
Оце так пригоріло!  :laugh:  :weep:
   
Re: "Хороші" русскі
Ale

Харошиє русскіе дуже образились на Кулєбу!
Оце так пригоріло!  :laugh:  :weep:
https://youtu.be/S4Z0TmkD0go
Я думаю якщо боротись з кожним росіянином, то рано чи пізно вб’ємо і хуйло, так що лупити треба всіх а хто з них хуйло потім опознаєм)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія