Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

вітаю православних з Днем Святої Трійці!

Re: вітаю православних з Днем Святої Трійці!

за попереднє вітання всіх християн я отримав докір від греко-католика, бо в нього календар інший)) Та й тут, бачте, агностики звинувачують що трійця то вже кацапською))
Не варто зважати. Привітання зі святом, як на мене, то добре праведне бажання поділитись власним світлим станом душі. Сійте, і зійде. Не тільки на "православному" ґрунті. :)
   
так Зе вже не еврей ?
Він щось таке свистів, що його дружина похрестила його дітей у православній церкві, а він хоч і єврей, але невіруючий, тому йому пофіг що юдаїзм, що християнство.
   
:D

Для лікбезу:
День сходження Святого духа на апостолів.
Прояв триєдиної сутності Бога...  B-)
так
   
Зеленский срочно обратился к украинцам: «Нам нужно молиться»
Кроме того, президент выразил надежду на то, что в этот светлый день, все мы будем придерживаться старинного народного обычая: не станем ссориться, не станем держать ни на кого зла и завидовать.

Владимир Зеленский отметил, что никто не будет против, чтобы каждый новый день был, как праздник Троицы.

"Потому что только с чистой душой и сердцем, без зла, обид и плохих мыслей мы с вами сможем сделать нашу страну лучше», написал глава государства.

так Зе вже не еврей ?
 ;o
християнство народилось серед євреїв

пс. Гарний заклик, хоча новина від 13.3.20
   
Re: вітаю православних з Днем Святої Трійці!

зі святом!
   
Re: вітаю православних з Днем Святої Трійці!

А чим відрізняється?

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=3042544359358720&id=100008095573042

- дєвочки, купуємо ландиши, васільки, пожалуста, не дорого.
- конвалію і волошку я б купила, ландиши самі нюхайте.
- то купіть волошку, дєвочка, яка разніца.
- дивіться яка разніца: волошка - 80 грн букетик і я забрала, васільок - любуєтесь самі, за так.
   
Re: вітаю православних з Днем Святої Трійці!

Не варто зважати. Привітання зі святом, як на мене, то добре праведне бажання поділитись власним світлим станом душі. Сійте, і зійде. Не тільки на "православному" ґрунті. :)

Проблема в том, что автор темы это просто торговец в храме.
   
Re: вітаю православних з Днем Святої Трійці!

Проблема в том, что автор темы это просто торговец в храме.
зі святом тебе!
   
Re: вітаю православних з Днем Святої Трійці! Нове

А чим відрізняється?

В Галичині майоють обійстя та корови.

Останнє редагування: 20 червня 2021 12:38:14 від Tracy
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія