Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Україна після двох місяців карантину. (Прогноз)

  80% працездатного населення залишилось без роботи отож і без засобів існування. Усі заощадження на харч. На комуналку грошей немає. Криза неплатежів за комуналку. Далі, що логічно, масові відключення. Голодні люди опиняються в холодній квартирі без газу, світла і т. д.  :(
  Товариш розповідав армійську бувальщину: командування вирішило провести маневри з умовами максимально наближеною до бойових. Їхню військову частину вивезли в безлюдне місце й наказали зайняти оборону. Та при тому тупо забули завозити харчування. І далі цікава фраза: "Хлопці осатаніли. Щастя, що нам не видали бойові патрони".  :gigi:
  Так отож. B-)
  А що буває їз покинутими приміщеннями?


   
краще написали б -що там у польщі на дні відбувається в реалі?
   
 80% працездатного населення залишилось без роботи

вас обманули
   
ну вы зато в плюсах - пенсия дома капает, в польше работу не отменили, красота  :beach:
   
Re: Україна після двох місяців карантину. (Прогноз)

80% працездатного населення залишилось без роботи
вас обманули

Невже 73%?
   
Re: Україна після двох місяців карантину. (Прогноз)

твій зоряний час  :king:
   
будемо молитись і каятись
і буде дано нам
роботу та достаток
істину кажу вам
   
Як Ви там у Польщі - хостели ж закриті?
   
Думаю автор в бреду или все видит только в негативе ...
Реальность совсем иная, все работает (хоть и хреновато), думаю жратва будет в нужном количестве
Работа в Украине теперь в избытке
Я за то чтобы сделать выездные визы и таких как автор за бугор не выпускать- пусть херачат на благо Украины  B-)
   
Україна після двох місяців карантину. (Прогноз)
 Голодні люди опиняються в холодній квартирі без газу, світла і т. д.  :(

 
Не в холодній, а в жаркій. В червні, без кондиціонера.
   
Реальность совсем иная, все работает (хоть и хреновато),[/quot

не все, сфера послуг просіла дуже
   
И вообще нытье и пессимизм достало жутко, сколько можно стонать ?
Когда фуярить будем ? 
   
Посмотрел фильм про освоение целины, вот это были трудовые подвиги.
Жаль, что там работала вся Украина, а досталось только кацапам.
Но у нас сейчас своя «целина», если сравнивать с ЕС-непаханое поле куда не глянь.
Только надо работать, а не впадать в депрессию.

   
Що робить здоровий безробітний мужчина (і не тільки мужчина) коли бачить голодні очі домашніх?
Він, що логічно, думає де взяти харч? А де ж взяти коли он самоув"язнення в камері-квартирі?
Вихід один: красти. Спочатку у супермаркеті а потім зібрати банду на зразок " Черная кошка" й грабувати склади та магазини.  :(
До речі, доки ви самоув"язнилися ваші дачі обносять мародери. А що, господарів же немає і не скоро прибудуть. Транспорт то ж стоїть.  Лафа.  :gigi:
Тихо, спокійно знімають навіть ллитку.
Голодні люди ідуть і підуть на все. В тюрмах же проблем із харчуванням немає - там годують тричі на добу.  B-)   
   
Що робить здоровий безробітний мужчина (і не тільки мужчина) коли бачить голодні очі домашніх?
Він, що логічно, думає де взяти харч? А де ж взяти коли он самоув"язнення в камері-квартирі?
Вихід один: красти. Спочатку у супермаркеті а потім зібрати банду на зразок " Черная кошка" й грабувати склади та магазини.  :(
До речі, доки ви самоув"язнилися ваші дачі обносять мародери. А що, господарів же немає і не скоро прибудуть. Транспорт то ж стоїть.  Лафа.  :gigi:
Тихо, спокійно знімають навіть ллитку.
Голодні люди ідуть і підуть на все. В тюрмах же проблем із харчуванням немає - там годують тричі на добу.  B-) 
Весь Ваш менталітет як на долоні! :laugh:  :facepalm:
Вік прожив, а ..
   
Вихід один: красти.
Антік, ти бляху розмитнив?
   
  80% працездатного населення залишилось без роботи отож і без засобів існування. Усі заощадження на харч. На комуналку грошей немає. Криза неплатежів за комуналку. Далі, що логічно, масові відключення. Голодні люди опиняються в холодній квартирі без газу, світла і т. д.  :(
  Товариш розповідав армійську бувальщину: командування вирішило провести маневри з умовами максимально наближеною до бойових. Їхню військову частину вивезли в безлюдне місце й наказали зайняти оборону. Та при тому тупо забули завозити харчування. І далі цікава фраза: "Хлопці осатаніли. Щастя, що нам не видали бойові патрони".  :gigi:
  Так отож. B-)
  А що буває їз покинутими приміщеннями?


Правильно думаєш :)
Але врахуй що це не два місяці а півроку або навіть більше
   
Посмотрел фильм про освоение целины, вот это были трудовые подвиги.
Жаль, что там работала вся Украина, а досталось только кацапам.
Но у нас сейчас своя «целина», если сравнивать с ЕС-непаханое поле куда не глянь.
Только надо работать, а не впадать в депрессию.

https://youtu.be/un1zOVkW0uY

совєцька пропаганда, як мотиватор в капіталістичному суспільстві  :weep:

в реальності, середня врожайність на цілині була 3 ц/га
зате трудового подвигу на 300 т/га

   
Re: Україна після двох місяців карантину. (Прогноз)

  80% працездатного населення залишилось без роботи отож і без засобів існування. Усі заощадження на харч. На комуналку грошей немає. Криза неплатежів за комуналку. Далі, що логічно, масові відключення. Голодні люди опиняються в холодній квартирі без газу, світла і т. д.  :(
  Товариш розповідав армійську бувальщину: командування вирішило провести маневри з умовами максимально наближеною до бойових. Їхню військову частину вивезли в безлюдне місце й наказали зайняти оборону. Та при тому тупо забули завозити харчування. І далі цікава фраза: "Хлопці осатаніли. Щастя, що нам не видали бойові патрони".  :gigi:
  Так отож. B-)
  А що буває їз покинутими приміщеннями?


где то давали статистику по опросам... 70 процентов тех люде кто работал- так и продолжают работать.
военная сказка из разряда... как я в армии в десантире служил и 100 прыжков с парашютом сделал? особенно про боевые патроны рассмешило: "Щастя, що нам не видали бойові патрони"  :)

сами в армии служили?
   
И вообще нытье и пессимизм достало жутко, сколько можно стонать ?
Когда фуярить будем ? 
Не будете. Сидите дома.
   
Посмотрел фильм про освоение целины, вот это были трудовые подвиги.
Жаль, что там работала вся Украина, а досталось только кацапам.
Но у нас сейчас своя «целина», если сравнивать с ЕС-непаханое поле куда не глянь.
Только надо работать, а не впадать в депрессию.

https://youtu.be/un1zOVkW0uY
Сытый голодному не товарищ. Налоговик никогда не поймет ситуации  трудяги , живущему от зарплаты  до зарплаты.
   
Весь Ваш менталітет як на долоні! :laugh:  :facepalm:
Вік прожив, а ..
Я у свій час сидів у сучому, голодному таборі ОВ94/4 отож бачив безпредєл, котрий чинять голодні люди.  :(
   
Я за то чтобы сделать выездные визы и таких как автор за бугор не выпускать- пусть херачат на благо Украины
автор - пенсионер, как я понимаю.
Так что херачьте сами
и пополняйте ПФУ
   
Re: Україна після двох місяців карантину. (Прогноз)

80% працездатного населення залишилось без роботи отож і без засобів існування.
А ник aleksey_at_pravda_c om_ua во всех ветках пишет, что все работает.
Думаю, что процентов 60 точно работает
   
Думаю, что процентов 60 точно работает
У меня родственники на пищевых предприятиях работают
Говорят, что запара, как перед Новым Годом
дорогой продукт аж улетает ;o 
   
Re: Україна після двох місяців карантину. (Прогноз)

Я за то чтобы сделать выездные визы и таких как автор за бугор не выпускать- пусть херачат на благо Украины червячків
Я вас добре розумію.
   
По ситуации.
Стройки остановились с конца прошлой недели, производства шо работали дорабатывают до конца этой недели на склад а дальше остановка так как нет спроса а склады заполнены под завязку.
В магазинах покупателей очень мало, с одной стороны народ затарился а с другой тупо нет денег .
Шо это означает при снятии карантина думаю каждый поймет сам.
Шо касается ситуации то она такова, или зеля берет на себя ответственность, вводит полноценное ЧП  и используя диктаторские полномочия разруливает все в ручном режиме попутно наполняя раы с хлоркой "элитой" или ситуация сама разрулит Украину на несколько частей.
   
От мені справді цікаво - з телевізора, форумів, соцмереж тільки і ниття, що всі залишились без копійки грошей і вже ледь не завтра голодні бунти. Опитала знайомих - всі працюють, у декого доходи менші, але є, хтось придумав, як викручуватись (знайома, яка мала кафе, працює на винос, зараз паски пекти буде). Пенсіонерам пенсію ніхто не відміняв, ще й дома сидять, то тратять менше. Я справді далека від життя?
   
От мені справді цікаво - з телевізора, форумів, соцмереж тільки і ниття, що всі залишились без копійки грошей і вже ледь не завтра голодні бунти. Опитала знайомих - всі працюють, у декого доходи менші, але є, хтось придумав, як викручуватись (знайома, яка мала кафе, працює на винос, зараз паски пекти буде). Пенсіонерам пенсію ніхто не відміняв, ще й дома сидять, то тратять менше. Я справді далека від життя?
Не ввели б карантин -- було б ще сильніше виття : Гади! Експлутатори! Весь світ хворіє і на карантині, а нас заганяють працювати!!
   
От мені справді цікаво - з телевізора, форумів, соцмереж тільки і ниття, що всі залишились без копійки грошей і вже ледь не завтра голодні бунти. Опитала знайомих - всі працюють, у декого доходи менші, але є, хтось придумав, як викручуватись (знайома, яка мала кафе, працює на винос, зараз паски пекти буде). Пенсіонерам пенсію ніхто не відміняв, ще й дома сидять, то тратять менше. Я справді далека від життя?

Очень
   
В магазинах покупателей очень мало, с одной стороны народ затарился а с другой тупо нет денег .
Я пару лет приглядывалась к фарфору в Эпицентре
Думала - ладно, разбогатею, тогда
На днях решила - да сколько ж можно?
Хоть во время апокалипсиса напозволяю себе кой-чего

Открыла сайт - как корова слизала тот фарфор! :gigi:
а перед карантином еще был
   
Re: Україна після двох місяців карантину. (Прогноз)

От мені справді цікаво - з телевізора, форумів, соцмереж тільки і ниття, що всі залишились без копійки грошей і вже ледь не завтра голодні бунти. Опитала знайомих - всі працюють, у декого доходи менші, але є, хтось придумав, як викручуватись (знайома, яка мала кафе, працює на винос, зараз паски пекти буде). Пенсіонерам пенсію ніхто не відміняв, ще й дома сидять, то тратять менше. Я справді далека від життя?

нет. кроме того как карантин закончится... посмотрим как люди будут отрываться на отдыхе. и причина будет: устали от карантина, ну и конечно на последние деньги   :)
   
  80% працездатного населення залишилось без роботи отож і без засобів існування. Усі заощадження на харч. На комуналку грошей немає. Криза неплатежів за комуналку. Далі, що логічно, масові відключення. Голодні люди опиняються в холодній квартирі без газу, світла і т. д.  :(
  Товариш розповідав армійську бувальщину: командування вирішило провести маневри з умовами максимально наближеною до бойових. Їхню військову частину вивезли в безлюдне місце й наказали зайняти оборону. Та при тому тупо забули завозити харчування. І далі цікава фраза: "Хлопці осатаніли. Щастя, що нам не видали бойові патрони".  :gigi:
  Так отож. B-)
  А що буває їз покинутими приміщеннями?


 в совку не було газу, не проведене по селах світло, в селян не було пенсії а зарплатою були трудодні...

 а ти точно пенсіонер?

 чи це тільки легенда?
   
Я пару лет приглядывалась к фарфору в Эпицентре
Думала - ладно, разбогатею, тогда
На днях решила - да сколько ж можно?
Хоть во время апокалипсиса напозволяю себе кой-чего

Открыла сайт - как корова слизала тот фарфор! :gigi:
а перед карантином еще был

  зараз частина складів закрита,

   тому не продають навіть те що є на складі

  треба телефонувати постачальнику, мож вони скажуть коли отримають доступ до складу...
   
По ситуации.
Стройки остановились с конца прошлой недели, производства шо работали дорабатывают до конца этой недели на склад а дальше остановка так как нет спроса а склады заполнены под завязку.
В магазинах покупателей очень мало, с одной стороны народ затарился а с другой тупо нет денег .
Шо это означает при снятии карантина думаю каждый поймет сам.
Шо касается ситуации то она такова, или зеля берет на себя ответственность, вводит полноценное ЧП  и используя диктаторские полномочия разруливает все в ручном режиме попутно наполняя раы с хлоркой "элитой" или ситуация сама разрулит Украину на несколько частей.

Если народ затарился, то торговые сети свой доход получили
   
Re: Україна після двох місяців карантину. (Прогноз)

Україна після двох місяців карантину.
та не буде такого тривалого карантину, з травня почнуть поступово знімати обмеження
   
Re: Україна після двох місяців карантину. (Прогноз)

та не буде такого тривалого карантину, з травня почнуть поступово знімати обмеження

время летит просто... в травне и будет 2 месяца   :)

в китае 3 месяца помоему боролись ( нам издалека показалось это помоему крайне быстро прошедшим временем)
   
Работа в Украине теперь в избытке
Чєво? :lol:
Я з Києва скіпнув туди, де щільність населення поменша, тож добре бачу, як охуєнно з роботою в малому містечку. Вєрнувшиєся з-за кордону заробітчани ще поки тримаються, чергують бухло з домашніми ремонтами знічев'я. Пенси спокійні, в них нічого не змінилось.
Решта чухає потилицю або сраку.
   
зараз частина складів закрита,
в Эпицентре закрыты?
Там не то что склады, магазины все открыты

колл-центр не успевает обрабатывать заказы
они на сайте извинения приносят

Да я сама почувствовала
Заказала швабру телескопическую для мытья окон
Решила, что к Пасхе буду готовиться по-культурному. как в Европе :gigi:
на следующий день перезвонили
   
время летит просто... в травне и будет 2 месяца   :)

в китае 3 месяца помоему боролись ( нам издалека показалось это помоему крайне быстро прошедшим временем)

  в Китаї цей час дійсно боролися зі смертельним вірусом, а у нас, замість боротьби, ФУПівські дурбелики згадали про Конституцію
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія