Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Прем‘єра фільму «Чорний Козак» 1 серпня. Кінотеатр «Жовтень» [ua]

А почему кинотеатр "Жовтень" не попал под декоммунизацию?
Или его название к большевистскому перевороту 1917г не имеет отношения? B-)

Очевидно, что не имеет. Просто название месяца года. Тем более, переворот был в ноябре  :-B

у теперешних студентов, например, 1999 г.р. - абсолютно никаких ассоциаций не вызывает, да и вообще они в большинстве ничего о том и не знают, если не историки. И это правильно.
   
А в каком зале будет показ? В этом?
   
Показ буде у великому залі.
Та боюсь що місць не вистачить.
Уже заявок хмара.)))
   
Тем более, переворот был в ноябре

Я бы не был бы так уверен
   
Прикметно як кацапи кинулись обсирати.)))
Їх корчить від самої думки, що українці можуть випростатися і своє зробити.
Тому і поливають.
Як не кіно, так автора.
А як нем чим обсирати, то придумують.)))
Робіть висновки- якщо кацапня казиться, значить класний і правильний фільм, а автор- порядна і творча людина.)))
   
Дивіться, навіть до назви кінотеатру доколупалися.)))
Ідіоти, це культовий кіношний кінотеатр, в якому прем‘єри проходять.
Кияни в курсі, а кацапи паляться.)))
   
Кацапське скиглення тут несказанно тішить мою душу.
Це ж треба так сала їм за шкуру залити, щоб вони в падучій билися.))))
Таки можемо, браття!
   
Не спёрли, а проебал где-то по-пьяне. Потом нашёл же. :laugh:

О! Авиатор занялся свои любимым делом - подмахиванием и подгавкиванием. :gigi:

   
The Black Cossack - новое оружие против русских

   
Молодец Сашко. Респект и уважуха. Посмотрю с удовольствием - если будет такая возможность.
Слушать бред тут "известных" кинокритиков по моему не стоит. Выйдет фильм - будут профессиональные отзывы людей, которые любят кино и разбираются в нем. Вот это интересно будет почитать и обсудить.
А вот это - Солженицына не читал, но осуждаю...
Да проходили уже.
Только Солженицын в итоге Нобеля получил и на все языки переведен. А где те "осуждатели" не читавшие? Кому они на какой хер нужны и кому они интересны и их высеры?
Они сами любительское видео на 2 минуты сняли за всю жизнь?
Так. Попиздеть... Ну то не мешки ворочать - как известно. B-)   
   
Ото ты молоток! Прямо сходу раскусил!

Ну да, ольгинский я. хуйло платит сотку за пост, да еще и трамп столько же доплачивает.
мало того що ольгінський, ти ще й 3,14yesрас не голубий а саме те.
   
 (tu)  [ua]
   
О! Авиатор занялся свои любимым делом - подмахиванием и подгавкиванием. :gigi:

На самом деле, я Шурику подмахиваю. По законам драматургии должен быть отрицательный герой (антигерой). Без него не будет конфликта, значит не будет и разрешения конфликта - главной цели драматического произведения.

С чем бы тебе провести аналогию, шоб ты поняла?...

Мыло смотришь? Ну вот: была няшная Марьяна, был лоховатый, но представительный кросафчег Луис Альберто. И была вредная сучка Эстэр, которая им обоим постоянно мешала жыть. Понимаешь? Без Эстэр не было бы сюжета вообще. Луис Альберто слился бы в экстазе... на Марьяну...  во 2-й серии, и смотреть более нечего. Нужна интрига.

Или вот "Танцы на льду" или как там его... Думаешь, Великий Тренер Татьяна Тарасова просто из вредности гнобила няшную Катю Гусеву? Нет, конечно. Ей так сценаристы роль напейсали, шоб зритель негодовал и смотрел рекламу.

"Таёжный роман" с великолепным злодеем актёром Гуськовым. Все роли Андрея Панина...

Отрицательного героя играть сложно. Тяжёлая и часто неблагодарная работа. Но чем темнее небо - тем ярче звёзды. Дошло? Кем бы был Шурик без меня? Простым пьянчужкой со славным коцапско-комсомольским прошлым, променявшим индустриализацию на примитивную лубочную шароварщину. И лишь моё мастерство превращает забулдыгу в мэтра. Не для всех, конечно, но и невзыскательных манюпасов в обществе предостаточно. На коньячок средней паршивости Шурику хватит.

   
Дякую, братіку.
Але ці потоки лайна тут не через якість фільму чи ще щось.
Ці потвори просто ненавидять все українське.
Їх не хвилює правда чи ні, те що вони тут висирають. Їм головне щоб українське було обісране.
Я це знаю і всі це знають.
   
Дякую, братіку.
Але ці потоки лайна тут не через якість фільму чи ще щось.
Ці потвори просто ненавидять все українське.
Їх не хвилює правда чи ні, те що вони тут висирають. Їм головне щоб українське було обісране.
Я це знаю і всі це знають.
Тоді навіщо ти вступаєш з ними в суперечки? Це безсенсова витрата сил.
До зустрічі на прем'єрі!
   
Тоді навіщо ти вступаєш з ними в суперечки? Це безсенсова витрата сил.
До зустрічі на прем'єрі!

Де я з ними в суперечки вступаю?
Я розказую про фільм.))
   
Мій сценарій багато років був в планах Держкіно на екранізацію. Але щороку казали, що немає грошей на українське кіно. Їх і правда не було, а ті що виділялися розкрадалися. І я тоді в тим чинушам заявив що доведу, що українське кіно можна зняти без їхніх корупційних грошей. Хряпнув дверима і пішов.
Довів.))))
   
Мій сценарій багато років був в планах Держкіно на екранізацію. Але щороку казали, що немає грошей на українське кіно. Їх і правда не було, а ті що виділялися розкрадалися. І я тоді в тим чинушам заявив що доведу, що українське кіно можна зняти без їхніх корупційних грошей. Хряпнув дверима і пішов.
Довів.))))
(tu)
   
Якби я знав як це важко буде, то не брався б.
Спочатку хотіли зняти короткий метр і зняли швидко. Навалилися всім товариством і зняли.
А потім переглянули матеріал - а він такий «смачний», і вирішили знімати повний метр.
І тут почалося....
Всі наші гроші пішли.
Хто чим міг, тим і допомагав.
А ще браку було стільки і перезйомок....


Останнє редагування: 7 липня 2018 13:10:48 від Лірник
   
Зробив власний варіант логотипу для фільму.



Останнє редагування: 23 липня 2018 15:31:43 від viter_zi_stepu
   
Син з СПБ з колегами на премєрі будуть?
До речі генерал-майора  вже дали?
   
Син з СПБ з колегами на премєрі будуть?
До речі генерал-майора  вже дали?

З Шуріка такий генерал, як з Промокашки скріпач. ;)
   
Якісь поци кацапські вилізли....))))
Нема шо сказати, то вони серуть.)))
   
До речі місць вже мало лишилося.
   
З Шуріка такий генерал, як з Промокашки скріпач. ;)
Та ні. Шурік максимум старший прапорщик. І то. "Внєштатним" співпрацівникам не присвоювали військові звання.
Це я про його синулю мурманського.
Шурік раніше "зело гарділся" що синуля служить в ФСБ в СПБ і уже якимось чином досяг високих чинів, типу полковник. От я й запитав чи не дали сину генерал-майора ФСБ. І чому б високопоставленому фсбшнику з колегами й не приїхати на прем'єру фільма. Що тут такого поганого.
Про фсбшника я не обманюю, хто на Фупі давно це знають і без мене.
   
Якби приплатили гривень 100 - я би подивився. :pooh_go:
а за 200 в дупу дав би? - Я просто цікавлюся цінами у підарасів - не думай про мене.
   
Та ні. Шурік максимум старший прапорщик. І то. "Внєштатним" співпрацівникам не присвоювали військові звання.
Це я про його синулю мурманського.
Шурік раніше "зело гарділся" що синуля служить в ФСБ в СПБ і уже якимось чином досяг високих чинів, типу полковник. От я й запитав чи не дали сину генерал-майора ФСБ. І чому б високопоставленому фсбшнику з колегами й не приїхати на прем'єру фільма. Що тут такого поганого.
Про фсбшника я не обманюю, хто на Фупі давно це знають і без мене.

 :facepalm1:

В професійного українця синок - гебнявий?
   
Лірник, а де можна купити квитки? Чи тільки по запрошенням?
   
Чи тільки по запрошенням?

звичайно.

 :laugh:

не буде запрошень (шарових) - ніхто не прийде взагалі.
   
Приходь проведу.)))
Це я не кацапові.)))
   
Напиши в приват прізвище.
   
:facepalm1:

В професійного українця синок - гебнявий?

Не знаю хто там що. Може то він брехав ради понтів, "син єнерал фсб , міня в пітер жіть зовєт, но я ніхачю, син із падльодной ахрани самого хуйло, син нє мой совсєм". З чого я зробив висновок що пан Лірник надто брехливий і хитруватий, щоб вірити хоча б одному його слову. А він нехай що хоче то робить. Я йому не вірю ні на грош, але нікого не призиваю це робити, ваше право.
   
Сколько платят за просмотр?  :pooh_lol:
там дуже багато коштують квитки. Це не для ніщеброда кацапосовецкого  :K
   
Да! Кацапу на бояришник може не фатити.)))
   
там дуже багато коштують квитки. Це не для ніщеброда кацапосовецкого  :K

Прикінь, якщо десь почнуть продавати б/у-шні непрані труси за великі гроші, то знайдуться покупці. На ebay таке регулярно відбувається. Але це не значить, що подібний бізнес-проект може стати хоча б самоокупним. Хіба що Держава підкине баблішка організаторам. (P)

Ну, зняв за дармові гроші, ну подивилася цю подєлку якась купка екзальтованих ідіотів... І далі - небуття на полці. Не буде дискусії у суспільстві... Через відсутність предмету дискусії. Не буде ніякої каси взагалі. Тільки прем'єрний тусняк-мєждусобойчік.

Так часто буває... Нє...
Так завжди буває у провінційному театрі: на прем'єру інколи збирається навіть повний зал. А на другий день - катма глядачів. Бо всі зацікавлені особи вже подивилися. Усі 50-100 містян.
І у зацікавлених осіб все валиться з рук. Депресія, алкоголізм...
   
Проект починався ще наприкінці 80х та мав робочу назву "Червоний козак"
   
Ти щось плутаєш.
Ну та це не дивно.
Спроби обісрати виглядають смішно.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія