Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ради НАТО я готов забыть про Крым и кусок Донбасса...

Рино, Вы крассава .. парируете великолепно
   
Рино, Вы крассава .. парируете великолепно
мінєт один одному ще зробіть
   
та всьо. Он вовчик уже каже шо по воді в крим теж тре добазаритися. Раді нати.
На х у й.
Всьо. Разговор окончен.

аа, ну вибачай що забрали час, відволікли від визволення Криму
   
та всьо. Он вовчик уже каже шо по воді в крим теж тре добазаритися. Раді нати.
На х у й.
Всьо. Разговор окончен.
ты будешь домовлятыся с позиции свободного и вооруженного союзниками человека..
   
аа, ну вибачай що забрали час, відволікли від визволення Криму
  :lol:
   
ну сейчас больше шансов потерять вдобавок еще, чем вернуть потерянное.. а ну.. выбирай, что ты больше хочешь?? потерять еще благодяря своей упоротости или сохранить то, что есть, ради будущего??

У мене відчуття аналогічні відчуттям 1988 року, коли в Чорному морі військові кораблі СРСР із кораблями США змагались, і літаки по всьому кордону СРСР і США взаємні перехвати робили. А у 1991 році СРСР не стало. Відчуття що колесо історії завершує черговий виток з 30-річним циклом. У 2014 році Х-ло запустило процес який був запущений СРСР-ом під час вторгнення в Афганістан, і це завершилось дезінтеграцією тюрми народів. Мені здається що я спостерігаю на кордонах України агонію імперії зла. І моя рекомендація раньше времени не обсиратись.


   
відволікли від визволення Криму
економічна (у т.ч. водна) блокада це теж визволення від окупантів.
недолугий пропонує відмовитися від такого.
я проти.
Крисчани повинні платити за кримнаш. Крапка.
   
ради НАТО я готов забыть про Крым и кусок Донбасса.
ну хуйло так и сказал когда-то, что в НАТО пойдете без крыма и даунбаса. Царь разрешил!
   
Показати зображення...
ну.. думаешь, что ты пишешь? Ты гражданин Украины или нет? а то может нет?
   
давай краще приклад, коли це країна ради вступу до нати відмовлялася від своїх територій.
Таких туда по идее и на порог не пускают, т.к. готовы продать все и вся.
   
ну.. думаешь, что ты пишешь? Ты гражданин Украины или нет? а то может нет?
я-думаю, але чим думаєш ти, посягаючи на український суверенітет?
4.6. Під час війни категорично заборонені спроби приниження національних символів України та атрибутів української державності, її суверенітету, підтримка терористичної діяльності, глум над постраждалими та вбитими, незалежно від того, з чиєї сторони втрати.
   
я-думаю, але чим думаєш ти, посягаючи на український суверенітет?
4.6. Під час війни категорично заборонені спроби приниження національних символів України та атрибутів української державності, її суверенітету, підтримка терористичної діяльності, глум над постраждалими та вбитими, незалежно від того, з чиєї сторони втрати.
ага.. Россия забрала, недолугие в розпаче заламывают руки, а посягает на суверенитет Вовчик)).. а может стоит поменьше узколобить и найти возможность сохранить то, что есть для начала?
   
ага.. Россия забрала, недолугие в розпаче заламывают руки, а посягает на суверенитет Вовчик)).. а может стоит поменьше узколобить и найти возможность сохранить то, что есть для начала?
https://natribu.org/ua/
   
ну.. я предлагаю варианты.. а вы ну нихера не хотите делать.. даже думать особо не получается .. Вы поймите, что из всего что сча творится надо извлечь крайне максимально жесткий урок.. Иначе.. иначе мы просто какие то недолугие нелюди ( козаченьки ) и не заслуживаем иметь собственную страну .
   
ну.. я предлагаю варианты.. а вы ну нихера не хотите делать.. даже думать особо не получается .. Вы поймите, что из всего что сча творится надо извлечь крайне максимально жесткий урок.. Иначе.. иначе мы просто какие то недолугие нелюди ( козаченьки ) и не заслуживаем иметь собственную страну .
Вовчику, ну ти зрозумів, куди маєш іти...  :punish:
   
а вы?
=================================
 Про Крым ты можешь и забыть,а я никогда!
   
=================================
 Про Крым ты можешь и забыть,а я никогда!
ну.. речь идет об *забыть* ради безопасности.. Никто не просит лоботомию для этого делать
   
ну.. речь идет об *забыть* ради безопасности.. Никто не просит лоботомию для этого делать
оголосити, шо вернемо крим невійськовими методами - так ще можна.
Але ніхто не відмовиться ні заради нати, ні заради мішка золота. Крім недолугих, звісно
   
я б ще погодився з недолугим топікстартером і забув напрочь про крим лугандон і навіть повні донецьку і луганську області, хер  з ними, якби Україна перенеслась вся разом з територією на іншу частину світу, подалі від безумного сусіда, бажано десь у районі карибів. Отоді б да. Нах той крим, і нах той даунбасс.
Але ж це фантастика.
   
ну.. речь идет об *забыть* ради безопасности.. Никто не просит лоботомию для этого делать

Істерика кацапчика - гарний привід освіжити національну память.

   
я б ще погодився з недолугим топікстартером і забув напрочь про крим лугандон і навіть повні донецьку і луганську області, хер  з ними, якби Україна перенеслась вся разом з територією на іншу частину світу, подалі від безумного сусіда, бажано десь у районі карибів. Отоді б да. Нах той крим, і нах той даунбасс.
Але ж це фантастика.
НАТО дает почти такие же условия .. Остальное все от нас зависит .. Переход на латинку! и никаких контактов с кацами ..
   
За умови негайного вступу - погодився би. А заради обіцянок - ні. Будапештський мумурандум навчив.
   
За умови негайного вступу - погодився би. А заради обіцянок - ні. Будапештський мумурандум навчив.
так понятное дело, что вступ) .. Интересно, можно ли вступить в НАТО тайно к этому подготовившись?
   
За умови негайного вступу - погодився би. А заради обіцянок - ні. Будапештський мумурандум навчив.
ну я кагби те ж саме тут пишу, шо гарантій ніяких і кацапи все одно пакоститимуть як зможуть
   
88, эти фотки вообще не по теме ветки .. Зачем они тут? я не против них, но что ты этим хочешь сказать??
   
НАТО дает почти такие же условия .. Остальное все от нас зависит .. Переход на латинку! и никаких контактов с кацами ..
будапештський мумурандум теж дає условія  :fuck:
   
88, эти фотки вообще не по теме ветки .. Зачем они тут? я не против них, но что ты этим хочешь сказать??
ну мабуть шо забувать нізя
   
ладно.. как было написано выше -- НЕДОЛУГИМ НЕДОЛУГОВО! я смотрю вас тока полный тотальный пиппец задовольнит.
   
ну мабуть шо забувать нізя
а кто тут писал, что про это надо забыть? б***ь.. тут норм люди есть?? ау .. прийом
   
НЕДОЛУГИМ НЕДОЛУГОВО
от у першу чергу на себе цей вираз і приміряй.
   
а кто тут писал, что про это надо забыть? б***ь.. тут норм люди есть?? ау .. прийом
чувак какби намікає, шо забувать нізя ваще в принципі. Ну ти недолуге. Навіть я поняв.
   
Цьому малому подивись в очі і скажи що ти забув.
   
Бля .. ну так что теперь!!!! 88!! Будем заламывать руки в розпаче?? волать, что Крым и донбасс - Украина!! При этом нихуйа не делать для их освобождения и даже не понимая пользы от вхождения в НАТО!!!!!!!!!???? сука.... мы что б***ь совсем что ли йобнулись??
   
88! ты конечно вне всяких сомнений свой, но пиппец какой тупой!!!
   
88! иди сюда
   
.

Останнє редагування: 22 квітня 2021 22:20:45 від Джонни Юз
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія